Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-12, 16:01   #241
aneczkaaa:)
Przyczajenie

fryzjer katowice: pilna pomoc studniówkowa

witam mam ogromny problem, bo tuz przed studniowka (piątek, 16.01) wypadł mi fryzjer. szukam kogos z polecenia, kto poradzi sobie ze slabymi i cienkimi wlosami przy kreceniu, tak zeby sie fryzurka utrzymała. niestety wiekszość nie chciała sie podjąć (co moim zdaniem również świadczy o profesjonalizmie),bądź też nie było wolnego terminu.

PROSZĘ o pomoc
studniówka juz za kilka dni a ja jestem na lodzie.

W każdym z nas drzemie pewna niezbadana sfera, która, jeśli dojdzie do głosu, jest w stanie czynić cuda.
(Paulo Coelho- Czarownica z Portobello)
aneczkaaa:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:21   #242
Temperament
Rozeznanie

Dot.: fryzjer katowice: pilna pomoc studniówkowa

hej ja polecam salon agama znajduje się on w centrum blisko placu wolności.Od kilku lat tam chodze i bardzo ładnie obcinają.Musiała byś tam zadzwonić czy podejmą się Twoich włosów, możliwe że tak jest tam kilka fryzjerek, ale ciężko o terminy, trzeba się szybko zapisać.Pozdrawiam i jakbyś chciała więcej info na pw
Temperament jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 22:13   #243
Barbi 023
Przyczajenie

Dot.: fryzjer katowice: pilna pomoc studniówkowa

Cytat:
Napisane przez aneczkaaa:) Pokaż wiadomość
witam mam ogromny problem, bo tuz przed studniowka (piątek, 16.01) wypadł mi fryzjer. szukam kogos z polecenia, kto poradzi sobie ze slabymi i cienkimi wlosami przy kreceniu, tak zeby sie fryzurka utrzymała. niestety wiekszość nie chciała sie podjąć (co moim zdaniem również świadczy o profesjonalizmie),bądź też nie było wolnego terminu.

PROSZĘ o pomoc
studniówka juz za kilka dni a ja jestem na lodzie.
Cześć. Ja mam takie same włosy i czesałam sobie loki na sylwestra u Martyny w Marginesie. Trzymały się do rana. Jest naprawdę dobra. Robiła je prostownicą jak wstążki w kwiaciarni
Polecam. ich salon jest na Kościuszki 2
Barbi 023 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:28   #244
princessa11970
Przyczajenie

Dot.: katowice- warkoczyki africa look ? był ktoś?

.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-02-04 o 13:28 Powód: reklama
princessa11970 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:11   #245
Madelie
Zadomowienie

Unhappy Dot.: Fryzjer w Katowicach

Hmmm, a ja mam chyba jakiegoś pecha do katowickich fryzjerów, albo jestem szczególną malkontentką, bo niezależnie od tego, do jakiego salonu się wybiorę, i tak zawsze wychodzę z niego niezadowolona.

Jean Louis David
Jeśli chodzi o salon Jean Louis David w Silesia City Center, to przez pewien czas byłam względnie zadowolona z jego usług. Chodziłam do pani Moniki Nowak, która potrafiła podciąć mi końcówki, nie powodując większej katastrofy na głowie. Oczywiście, jeśli chodzi o obsługę klienta, to salon ten pozostaje daleko w tyle za przeciętnym osiedlowym fryzjerem - nigdy nie zaproponowano mi tam czegoś do picia, nie przyjmują rezerwacji telefonicznej, na szczęście można wpaść tam i umówić się na wizytę po zakupach. Ale wracając do rzeczy - pech chciał, że pewnego dnia poszłam do innej fryzjerki, w tym salonie, skrócić grzywkę. Pani ta nie dość, że obcięła mi ją krzywo (co zauważyła dopiero po mojej uwadze i poprawiła tak, że wyszło jeszcze bardziej krzywo - dalszego poprawiania wolałam nie ryzykować), to jeszcze zainkasowała sobie za tę usługę 15 zł. Na tym skończyła się moja przygoda z Jean Louis David.

Studio Fryzur Wojtek Wajda
Do salonu Wojtka Wajdy wybrałam się zachęcona pozytywnymi wypowiedziami z forum. Wielkie było moje rozczarowanie po zetknięciu się z Wojtkiem we własnej osobie. Zachowywał się w sposób nieuprzejmy i opryskliwy, zajmując się jednocześnie mną i inną klientką. Efektem wizyty w jego studiu była fryzura przypominająca kask z grzywką wyciętą niemalże na pół głowy. Nie polecam nikomu, jeśli nie chce mieć włosów obciętych jak spod garnka.

Akademia Berendowicz & Kublin
W Akademii Berendowicz & Kublin na samym starcie nie spodobało mi się usilne dążenie fryzjerki do przejścia ze mną na „ty”. Byłam u Ani i muszę przyznać, że jeszcze nikomu nie udało się zrobić równie smętnego i oklapniętego uczesania z moich pięknych, gęstych włosów. Ale cóż, możliwe że nie uczą ich tam, do czego służy cieniowanie. W każdym bądź razie, poprosiłam o obcięcie grzywki na bok i zamiast zrobić skos z jednej strony dłuższy, a z drugiej krótszy, rzeczona fryzjerka wygryzła mi nożyczkami dziurę na środku grzywki, której jedną stronę zaczesała mi na lewo, a drugą na prawo. Obiektywnie musze jednak przyznać, że pracuje tam dość dużo fryzjerów i pozostaje tylko mieć nadzieję, że inni są bardziej uzdolnieni.

W najbliższym czasie mam zamiar się wybrać do salonów:
  • Mariusz w Tychach
  • Trendy w Chorzowie
  • Jolie na osiedlu Bażantowo
Zobaczymy, jak tam uda im się mnie oszpecić
Stary 2009-01-31, 19:27   #246
Natalie82
Przyczajenie

Dot.: Fryzjer w Katowicach

Ja od 2,5 roku chodzę do salonu En Vogue w Katowicach na ul.Plebiscytowej.Na poczatku do Sebastiana, jest super fryzjerem, naprawde polecam ,ale niestety ma dlugie terminy oczekiwania na wizytę, wiec teraz chodze tam do p.Justynki.Polecam wam naprawde, ja zawsze wychodze z ich salonu mega zadowolona.
Natalie82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 07:47   #247
Kaja.kj
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Natalie82 Pokaż wiadomość
Ja od 2,5 roku chodzę do salonu En Vogue w Katowicach na ul.Plebiscytowej.Na poczatku do Sebastiana, jest super fryzjerem, naprawde polecam ,ale niestety ma dlugie terminy oczekiwania na wizytę, wiec teraz chodze tam do p.Justynki.Polecam wam naprawde, ja zawsze wychodze z ich salonu mega zadowolona.
Faktycznie Sebastian jest bardzo dobrym fryzjerem, szczególnie w zapuszczaniu wlosów. Wcześniej nikomu się to nie udalo, natomiast w tym przypadku jak najbardziej.
Jedynym minusem są moje bardzo gęste wlosy, które nie nadawaly się do zaplanowanej fryzury przez Sebastiana. Bez większego cieniowania, wlosy byly bardzo ciężkie (chociaż po jego modelowaniu na początku bylo calkiem ok).
Na szczęście udalo mi się znaleźć innego fryzjera, który dobrze wycieniowal wlosy i w końcu mogę nosić rozpuszczone a nie spięte. Tym bardziej, że u Sebastiana 3 miesiące czekania to standard.
Kaja.kj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 12:04   #248
Madelie
Zadomowienie

Question Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Kaja.kj Pokaż wiadomość
U Sebastiana 3 miesiące czekania to standard.
Czemu? Aż taki dobry, czy po prostu rzadko przyjmuje?

W En Vogue używają chyba kosmetyków L’Oréal? Był ktoś może u nich na koloryzacji?
Stary 2009-02-01, 12:59   #249
Natalie82
Przyczajenie

Z tego co wiem to Sebastian przyjmuje praktycznie codziennie od rana do wieczora, a takie terminy oczekiwania mowia chyba same za siebieJa niestety z racji swojej pracy nie moge umawiac sie z az takim wyprzedzeniem, wiec zaczelam chodzic do Justynki i rowniez jetstem zadowolona. Pracują tam na lorealu,farbuje u niech wlosy
Ja osobiscie mam 1 kolor i doslownie pare pasemek tylko na gorze. Czytałam tu na forum, że jakaś dziewczyna bardzo źle pisała o tym salonie i chyba nawet o Justynie konkretnie. Nie wiem skąd taka opinia, bo chodzę tam i ja i moja mama i ostatnio nawet koleżanka moja zaczęławszystkie jesteśmy zadowolone.Moja mama chodzi zdaje się , że do Pawła.Jest tam od niedawna ,więc nie jestem pewna czy nie pomyliłam imienia.
Ja jak do nich przyszłam miałam mega zniszczone włosy po innym fryzjerze,ale na szczęście trafiłam do ich salonu i teraz włoski mi już ładnie się zregenerowały i mam piękny kolorek i ładną fryzurkę.
Natalie82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 08:59   #250
wiolkaa85
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Natalie82 Pokaż wiadomość
Czytałam tu na forum, że jakaś dziewczyna bardzo źle pisała o tym salonie i chyba nawet o Justynie konkretnie. Nie wiem skąd taka opinia, bo chodzę tam i ja i moja mama i ostatnio nawet koleżanka moja zaczęławszystkie jesteśmy zadowolone.
To pewnie o mnie chodzilo
Jak pisalam wyzej, bylam tam 2 razy - raz jakas przysadzista blondynka (imienia nie pamietam, bo poszlam z przypadku:P) obciela mnie tak, ze po umyciu nie moglam wlosow ulozyc - zawsze gdzies cos odstawalo:/
Mam wymagajace wlosy - jesli sa db obciete, do modelowania wystarcza szczotka i suszarka.
Jesli zle, to nawet tony lakieru nie pomoga:/
A za drugim razem poszlam do oslawionego p.Sebastiana
Nie twierdze, ze jest zlym fryzjerem - stwierdzam tylko, ze do mojego obciecia sie nie przylozyl.
Wiem to, bo mam znajoma, ktora tnie i farbuje sie u Niego i zawsze ladnie wyglada.
Moze bylo to spowodowane tym, ze wtedy mialam 18-19 lat i dlatego mnie zbyt powaznie nie potraktowal??
W kazdym razie weszlam z gestymi wlosami do ramion i dluzsza grzywka.
P.Sebastian skrocil troche grzywke i podcial koncowki.
Zadnego cieniowania nie bylo.
Przy mojej ilosci i grubosci wlosow to podstawowy blad
Po wyjsciu z salony wygladalam prawie tak samo jak przed wizyta - bylam zarosnieta
A ze bylam mloda, to nie umialam sie upomniec o swoje
A taka fryzure mogla mi zrobic pani z salonu osiedlowego za 25 zl w owym czasie
I nie czekalabym dlugo na wizyte
wiolkaa85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 05:18   #251
Kaja.kj
Przyczajenie

Smile Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez wiolkaa85 Pokaż wiadomość
A za drugim razem poszlam do oslawionego p.Sebastiana
Nie twierdze, ze jest zlym fryzjerem - stwierdzam tylko, ze do mojego obciecia sie nie przylozyl.
Wiem to, bo mam znajoma, ktora tnie i farbuje sie u Niego i zawsze ladnie wyglada.
Moze bylo to spowodowane tym, ze wtedy mialam 18-19 lat i dlatego mnie zbyt powaznie nie potraktowal??
W kazdym razie weszlam z gestymi wlosami do ramion i dluzsza grzywka.
P.Sebastian skrocil troche grzywke i podcial koncowki.
Zadnego cieniowania nie bylo.
Przy mojej ilosci i grubosci wlosow to podstawowy blad
Po wyjsciu z salony wygladalam prawie tak samo jak przed wizyta - bylam zarosnieta
Najwyraźniej P. Sebastian nie lubi cieniować wlosów. To nie jest kwestia wieku ale podejścia, co mnie też spotkalo na jego wizytach z moimi gęstymi wlosami.
Faktycznie kobitki wychodzące od niego wyglądają super ale niestety w moim przypadku najlepiej wyglądalam w spiętych wlosach
Kaja.kj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 18:37   #252
Madelie
Zadomowienie

Widzę, że opinie na temat Sebastiana są podzielone…

Mnie zależałoby na znalezieniu fryzjera, który potrafiłby wymyślić jakąś fajną fryzurkę i doradzić, w jakich uczesaniach wyglądałabym korzystnie, a nie tylko ograniczał się do podcięcia końcówek.

Ostatnio słyszałam dobre opinie o pani Marzenie ze studia Jolie w pasażu handlowym na osiedlu Bażantowo, ale nie znalazłam żadnego wątku na ten temat na Wizażu, pewnie dlatego, że to nowy salon. Był ktoś może u niej?
Stary 2009-02-03, 21:53   #253
hercia22
Raczkowanie

Ją poleca Agnieszka Broda, napaliłam się ,ale szczęka mi opadła jak usłyszałam cenę. ZA jednokolorowe pasemka nakładane TYLKO NA ODROST chcą 240 zł!!! A na całe włosy 270 (mowa o włosach do łopatek). OLEWAM TO!!!! Wiecie co ja od długiego czasu chodze do samych super salonow i za każdym razem coś mi nie pasuje, jesli chodzi o kolor. Zawsze mi walą złocisty blond i do tego pasemka a ja nie wyglądam w tym korzystnie. Dzisiaj była u mnie kumpela i świetnie wygladały jej włosy, miała tylko zwykłe pasemka za 60zł, ma mało włosów ale dośc długie , za łopatki parę centymetrów. Robiła je na 100leciu w kukurydzy właśnie, ja tez tam kiedyś byłam i byłam zadowolona,ale szukałam 'ideału'... A teraz to olewam totalnie, płaciłam 220zł za włosy i byłam niezadowolona, dlatego wracam do pasemek blond, w których mi najkorzystniej - w ciemnych wyglądam bleee a w całych jasnych nijako. Wiem,że pasemka wyszły z mody,ale ja mam takiego pomysła,żeby to były gęściutkie pasemka, żeby był blondzik ale troche mojego ciemnego blondu gdzieś tam prześwitywało tworząc taki mariaż. Jedynie co do obcięcia to moge raz na jakiś czas zaszaleć u Tomka Szabelki wydac 80zł (Trendy Chorzów). A za wydawanie takiej grubej kasy za farbowanie ja dziękuję, liczyłam,ze w końcu ktoś mi cos dobierze fajnego a na nic to się zdało..
hercia22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 22:50   #254
Madelie
Zadomowienie

Szczerze mówiąc, nie interesowałam się ceną koloryzacji, bo w Jolie i tak nie używają produktów L’Oréal, a z tego co wiem, jest to jedyna firma oferująca koloryzację ton w ton, bez użycia amoniaku. Natomiast jeśli chodzi o strzyżenie, to ceny są takie same jak w innych salonach fryzjerskich.

Cytat:
Napisane przez hercia22 Pokaż wiadomość
Jedynie co do obcięcia to moge raz na jakiś czas zaszaleć u Tomka Szabelki wydac 80zł (Trendy Chorzów).
Do Tomka Szabelki chyba też trzeba się dużo wcześniej zapisywać? Możesz powiedzieć o nim coś więcej?
Stary 2009-02-07, 12:52   #255
hercia22
Raczkowanie

wiesz co on ma strasznie długie terminy, ale myślę,że warto, gościu jest b. dobry. Tylko jesli np zapuszczasz dopiero włosy to nie ma sensu, lepiej poczekaj jak już będą długie i wtedy warto się wybrac, nadac im kształt. Bo on nie zrobi Ci wtedy na głowie rewolucji, tylko wyrówna. Podobało mi sie jak tam była,że on patrzy na kształt twarzy itp, nie szaleje, tylko spokojnie dązy do zamierzonego efektu. Jak masz do mnie jakieś pyt. to podam Ci przez PW moje gg, bo ja tu już prawie nie zaglądam, nie mam czasu.
hercia22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 19:27   #256
Sunny!!!
Przyczajenie

Dot.: Berendowicz - KAtowice

Hey!

Chciałam się dowiedzieć od obecnych klientek tego salonu w Katowicach - kogo polecacie???
Sunny!!! jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 11:51   #257
Sunny!!!
Przyczajenie

Dot.: Berendowicz - KAtowice

up!
Sunny!!! jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 11:55   #258
zdesperowanna
Przyczajenie

Dot.: Gdzie dobry fryzjer w Katowicach!

Też słyszałam o salonie Wojtka, że dobry jest, ale ciekawią mnie ceny? czy któraś ma z Was info na ten temat ?
zdesperowanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 12:11   #259
aurelka-89
Raczkowanie

Za strzyżenie włosów:
krótkich 76
średnich 84
długich 88
Koloryzacja od 100 zł
W końcu trzeba się cenić

I can't believe that I once was inspired by you

But I'll be ok"
Jonas Steur ft. Jennifer Rene - Fall To Pieces
aurelka-89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 21:35   #260
Madelie
Zadomowienie

Ja nie polecam salonu Wojtka Wajdy. Po wizycie u niego wyglądałam jak Zbyszko z Bogdańca Całe szczęście, że z braku czasu nie zdecydowałam się na farbowanie u pani Ali, bo dziewczyny w innym wątku pisały, że z niej też nie były zadowolone.

Zainteresowanych odsyłam do mojego postu w wątku Fryzjer w Katowicach.
Stary 2009-03-30, 21:38   #261
Maadzialenaa
Zadomowienie

Carlo Biani Katowice

Witam,
przeszukałam to podforum, ale niestety nie znalazłam informacji na temat salonu Carlo Biani w Katowicach (jeśli są to proszę mnie tam odesłać ).
Chciałam się dowiedzieć czy któraś z Was tam była i co sądzicie o tym salonie?Chodzi mi o cięcie - czy dobrze tną?doradzają itp?
a i kogo mogłybyście polecić

Maadzialenaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 16:30   #262
moussa
Przyczajenie

Dot.: Carlo Biani Katowice

Hej!

ja tez chcialabym sie czegos dowiedzieec od Pan Czy ktoras z Was moze farbowala tam wlosy?
moussa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 22:05   #263
teofano86
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Carlo Biani Katowice

nie byłam w C B, ale korzystałam z usług fryzjerskich zakładów działających na podobnych zasadach i generalnie lepiej iść do jakiejś fajnej fryzjerki / fryzjera zrobi to samo (czasem dużo lepiej) za połowę tego czego sobie życzą ci "markowi"
teofano86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 17:01   #264
gusia2120
Raczkowanie

Polecam salon ''KARINA" w Katowicach na Dębie ul. Dębowa (nie pamiętam jaki nr, ale przy targowisku).
To jest profesjonalny salon firmowy Wella, założyła go pani Karina, sama w nim tnie, jest rewelacyjna - nie ma się co dziwic, jest egzaminatorką fryzjerów (nie wiem, jak to się dokładnie nazywa i jest w zarządzie cechu fryzjerskiego.
Jest NAJLEPSZA - ja się u niej przeistaczam z kaczątka w łabędzia - dziewcvzyny w pracy nigdy nie mogą się napatrzeć
Cena włosy półdługie mycie ciecie i modelowanie 60zł
pasemka tonowane z myciem cieciem i modelowaniem zapłaciłam 137zł

UWAGA: Tylko na zapisy, poniewaz sa kolejki do niej, umawiac sie conajmniej tydzien wczesniej
to nasze emocje zaczynają obracać się przeciwko nam.
gusia2120 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 13:24   #265
Sahara9
Przyczajenie

Z moich doswiadczeń mogę dorzucić, że tragiczne są salony J.Luis David w Silesia City Center i drugi także (nazwy nie pamiętam) w tym centrum i Evolution w Siemianowicach. Nawet prosto nie potrafią obciąć włosów, cięcie maszynką, na prosto , grubych włosów,bez stopniowania to totalny brak wyobraźni. Niestety trudno o dobrego fryzjera. Ja korzystam z okazji, gdy jestem w Lublinie i tam się obcinam. No ale przecież tutaj na ślasku też musi być dobry fryzjer... Czy ktos zna? Ważne,żeby za podciecie nie brał 80 zł, bo to jakis cenowy absurd.

Edytowane przez Sahara9
Czas edycji: 2009-04-11 o 13:25
Sahara9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 13:48   #266
Sahara9
Przyczajenie

Dziewczyny, mam dość zniszczone wlosy do polowy długości. Teraz mam włosy do brody, bo pare dni temu juz nie mogłam wytrzymać i postanowilam je zciąć. Wszystko jest efektem rozjasnienia. Pomyślałam,że troche przytne na długosci, i tyle. Niestety pani fryzjerka (z centrum Katowic , ul.Słowackiego) nawet tego nie dała rady dobrze zrobić. Mam grube włosy, zatem trzeba byłoby je troche wystopniować,żeby nie odstawały na końcach. Gdy jej sama o tym powiedziałam wzięła do reki żyletkę i zaczęła mi je cieniować. No to juz yego było za wiele i uciekłam. Cała przyjemnośc kosztowała mnie nie za dużo,bo jedyne 20 zł, ale i tak wyrzucone w błoto. Teraz poszukuję kogos z wyobraźnia w Katowicach, za przyzwoitą cene. Tylko strzyżenie, żadnego strzepienia czy sugestii ,że to przecież można wyprostować prostownicą... Ja po to idę do fryzjera,żeby fryzura po umyciu i przeczesaniu włosów była gotowa. Czy ktoś zna takiego mistrza?

Edytowane przez Sahara9
Czas edycji: 2009-04-11 o 13:50
Sahara9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 14:16   #267
Lynn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sahara9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam dość zniszczone wlosy do polowy długości. Teraz mam włosy do brody, bo pare dni temu juz nie mogłam wytrzymać i postanowilam je zciąć. Wszystko jest efektem rozjasnienia. Pomyślałam,że troche przytne na długosci, i tyle. Niestety pani fryzjerka (z centrum Katowic , ul.Słowackiego) nawet tego nie dała rady dobrze zrobić. Mam grube włosy, zatem trzeba byłoby je troche wystopniować,żeby nie odstawały na końcach. Gdy jej sama o tym powiedziałam wzięła do reki żyletkę i zaczęła mi je cieniować. No to juz yego było za wiele i uciekłam. Cała przyjemnośc kosztowała mnie nie za dużo,bo jedyne 20 zł, ale i tak wyrzucone w błoto. Teraz poszukuję kogos z wyobraźnia w Katowicach, za przyzwoitą cene. Tylko strzyżenie, żadnego strzepienia czy sugestii ,że to przecież można wyprostować prostownicą... Ja po to idę do fryzjera,żeby fryzura po umyciu i przeczesaniu włosów była gotowa. Czy ktoś zna takiego mistrza?
Nie wiem czy taki się urodził Jesli by taki był, to produkcja prostownic gwałtownie by spadła
Lynn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 18:50   #268
Madelie
Zadomowienie

Wybacz, ale czego Ty się spodziewałaś po fryzjerze za 20 zł?
Nie lepiej od razu zapłacić za porządne strzyżenie bez konieczności robienia poprawek u kogoś innego?
Jeśli masz zniszczone włosy, które trudno się układają, to może warto byłoby pomyśleć o jakimś zabiegu odżywczym
Stary 2009-04-12, 10:47   #269
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Dziewczyny, ja byłam kiedyś u tego Tomka, tzn. u asystentki, bo do niego musiałabym czekać z rok, ale on miał sprawować piecze nad moją fryzurą i..nie podobało mi się to, co zrobili na mojej głowie.. Chciałam pasemka, ale właśnie też stwierdzili, że wyszły z mody i zafarbowali mi na ciemno i zrobili jasne refleksy, do tego moje włosy, które nadają się tylko do cięcia na prosto wycieniowali, przez co wyglądałam jak pies po kąpieli.. i za to wszystko dałam 170 zł, generalnie byłam na maksa wkurzona i płakać mi się chciało, że tyle kasy wywaliłam...

Nie wiem, chyba po prostu nie ma fryzjrea, który mógłby mi zrobić jakąś fajną fryzurę.. nie mówię, że Tomek jest zły, po prostu ja nie byłam zadowolona..
A słyszałam, że to jest właśnie fryzjer typu, że obetnie i rano wystarczy przeczesać włosy i fryzura gotowa
Justin Timberlake jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 11:51   #270
Madelie
Zadomowienie

Angry Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja byłam kiedyś u tego Tomka, tzn. u asystentki, bo do niego musiałabym czekać z rok.
Tak samo jest teraz Najbliższy wolny termin ma pod koniec czerwca

Tagi
fryzjer, h&s, katowice, olaplex, ombre, przedłużanie włosów, sombre, studio fryzjerskie

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości