Dziewczyny POMOCY !!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-08-29, 09:29   #1
agusia00
Przyczajenie

Dziewczyny POMOCY !!!!!!!

Mam ogromną prośbę niech mi jakaś mądra głowa powie jak sie zostaje wizażystką znanych firm np. L'oreal czy Dior itp.itd czy takie firmy ogłaszają sie że poszukują wizażystek ? czy trzeba zgłaszać sie na chybił trafił z nadzieją że kogoś szukają a jeśli tak to gdzie ??. W mojej miejscowości widziałam nowo otwarty salon fryzjerki L'oreala tak sie zastanawiam może by sie tam "zaczepić" jako wizażystka (często w salonach fryzjerskim są też wizażystki)ale jak to zrobić czy iść tam i rozmawiać z paniami fryzjerkami ?? Jeśli ktoś coś wie na ten temat prosze o informacje.
agusia00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-29, 09:33   #2
zlosliwiec
Gość

Re: Dziewczyny POMOCY !!!!!!!

Jesli juz, to rozmawiaj z wlascicielka salonu [img]icons/icon7.gif[/img] Jezeli jest to salon prywatny pracujacy we franchaisingu (pod logo L'Oreal).
  Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-29, 10:11   #3
guest
Zakorzenienie

w takim salonie używają tylko kosmetyków tej firmy L'oreal tak sie zastanawiam czy musiłabym sama kupić kosmetyki tej firmy czy też może firma "dałaby" np. testery gratis celem ich promowania ?
Dalej nie wiem jak zostaje sie taką wizażystką znanych firm a może L'oreal ma swoją strone internetową ?? bo nie mogę sie jej doszukać w internecie może
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-29, 10:26   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Stron L'oreala jest kilka, np.: www.loreal.com www.loreal-paris.com
A jesli chodzi o prace jako wizazystka pod szyldem firmy to zasady sa bardzo rozne. Czesc osob zdobywa sie poprzez konkursy, ze szkolen, no i chyba spora wiekszosc to dobre wejscia [img]icons/icon12.gif[/img]
Nie wiem czy ta pani z salonu bedzie Ci mogla pomoc bo moga miec rozne przedstawicielstwa. Ale sprobowac nie zaszkodzi

Pozdrawiam
AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości