Przebarwienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-07-13, 19:38   #1
juti93
Przyczajenie

Przebarwienia

Moim problemem są przebarwienia potrądzikowe. Dzięki wizytom u dermatologa wręcz wyleczyłam się z trądziku, zostało mi jedynie parę przebarwień, m.in na brodzie, po 2 na policzku i koło dziurek nosa. Nie ma tego dużo, jednak marzy mi się idealna cera, bez użycia korektora czy podkładu. Podkład już całkiem odstawiłam, gdyż nie jest potrzebny, ale korektor na te plamki to konieczność. I tu stawiam pytanie, czy da się usunąć te przebarwienia? jeśli tak to jak? i czy możecie mi polecić jakiś trwały korektor w znośnej jak na 17-latkę cenie?
juti93 jest offline  
Stary 2010-07-13, 20:07   #2
visionAM
Zakorzenienie

Dot.: Przebarwienia

twoim problemem jest nieumiejętność korzystania z wyszukiwarki.
Takich tematów jest tu mnóstwo i tam masz rozwiązania
visionAM jest offline  
Stary 2010-07-13, 21:19   #3
ellish
Zakorzenienie

hm...co chwile widzę : "skorzystaj z wyszukiwarki"
Od czego to zalezy, ze raz piszecie " zapomnialas co to wszukiwarka", a raz włączacie sie do dyskusji, mimo, ze narzucany temat również był omawiany jakiś czas temu? Tak obserwuje...wiele, naprawdę jest wiele tematów tutaj rozpoczętych, ktore wcześniej również tu były omawiane, a mimo to dyskusja rozpoczyna się na kilka-kilkanaście-dziesiąt stron.

Jak ktoś zadaje pytanie, prosi o rade i nie chce Wam się odpowiadać, to zostawcie puste pole dla kogos,kto ma chęć odpowiedziec, a nie od razu : "nie wiesz co to wyszukiwarka?" Po co to?
ellish jest offline  
Stary 2010-07-13, 21:45   #4
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
hm...co chwile widzę : "skorzystaj z wyszukiwarki"
Od czego to zalezy, ze raz piszecie " zapomnialas co to wszukiwarka", a raz włączacie sie do dyskusji, mimo, ze narzucany temat również był omawiany jakiś czas temu? Tak obserwuje...wiele, naprawdę jest wiele tematów tutaj rozpoczętych, ktore wcześniej również tu były omawiane, a mimo to dyskusja rozpoczyna się na kilka-kilkanaście-dziesiąt stron.

Jak ktoś zadaje pytanie, prosi o rade i nie chce Wam się odpowiadać, to zostawcie puste pole dla kogos,kto ma chęć odpowiedziec, a nie od razu : "nie wiesz co to wyszukiwarka?" Po co to?

Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Wizażanki stale bywające na kosmetyczce widzą jakie watki się powtarzają, które mają osobne watki zbiorcze z racji popularności tematu i zwracają uwagę że właśnie został założony 17 wątek danego dnia dotyczacy depilacji czy trądzikowi! Jest to nie tylko uciążliwe ale przede wszystkim-sprawia ze forum staje się nieczytelne!
zostawienie "pustego pola" to otwarta furtka by rozpocząc dyskusję na temat walkowany równolegle na innych wątkach-a to jest zupelnie bez sensu. Po co powtarzać informacje które gdzieś już są-zamiast wlaczyc się do istniejącej dyskusji i dodac coś nowego od siebie, swoje spotrzeżenia, doświadczenia i rady?

inna sprawa gdy powstaje temat i rzesze wizażanek ochoczo śpieszą z pomocą. Zanim mam czas sprawdzić forum dyskusja toczy się już od paru-parunastu stron i jest to conajmniej chaotyczne. Ręce mi opadają czasami.

temat zamykam, a zalożycielkę wątku zapraszam na
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419492

pozdrawiam.

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości