Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2003-08-11, 20:07   #1
ninal
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 200

Siwe w這sy, odsiwiacze- w徠ek zbiorczy

auuu!!! w豉郾ie nadszed ten dzie, co prawda kilka miesi璚y temy zobaczy豉m go ale wypar豉m to ze swej 鈍iadomo軼i, teraz jest ich wi璚ej, normalnie nie wierz, s ca趾owicie bez barwnika, po prostu siwe, to chyba taki "milutki" prezent na moje zbli瘸j帷e si 30 urodziny. Czy to troche nie przedwcze郾ie, czy siwienie jest uwarunkowane genetycznie, czy te stresuj帷 si mo積a sobie za豉twi przedwczesne siwienie. Na razie wyrywam pojedy鎍ze sztuki, ale zdaj sobie spraw, 瞠 trzeba b璠zie koloryzowa.nie wiem czy naturalny kolor w這s闚 o czym przes康za, ale w dzieci雟twie by豉m ja郾iutk blondi, a obecnie jestem naturaln mysi szarobur blondi.
Siwienie to proces, kt鏎ego nie mo積a zatrzyma, naiwnie zapytam?
serdecznie pozdrawiam
nina
ninal jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-08-11, 21:13   #2
Czkasia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 360
Re: pierwszy siwy w這s...

Nie przejmuj si tym tak, to normalny proces, kt鏎ego raczej nie da si zatrzyma
Ja sko鎍zy豉m w豉郾ie 34 latka i te mam, pojedyncze wprawdzie, siwe w這ski. Pierwszy zauwa篡豉m te gdzie tak ko這 30-tki buuuuu!!! Z tym, 瞠 ja farbuj moje szarobure blondi na troch cieplejsze kolorki, wi璚 ich tak nie wida
Oczywi軼ie, 瞠 stres mo瞠 mie wp造w na przyspieszone siwienie (moja babcia po 鄉ierci syna - mia 26 lat - a mojego rzecz jasna ukochanego wujka, by這 to zreszt ju ponad 20 lat temu) posiwia豉 bardzo, mo瞠 nie w jedn przys這wiow noc, ale w ci庵u ok. miesi帷a
Nie wiem za bardzo, czy siwienie jest uwarunkowane genetycznie, w ka盥ym razie w poprzedniej firmie w kt鏎ej pracowa豉m, mia豉m kumpla - wtedy 26-27 letniego, kt鏎y mia CAΒ TABUNY SIWYCH WΜS紟. Naprawd,az si zdziwi豉m, gdy go zobaczy豉m poraz pierwszy....
Wed逝g mnie to albo trzeba si z tym pogodzi albo zacz望 delikatnie farbowa w這ski, ale wyrywa nie radz hi! hi! bo w ko鎍u b璠ziesz 造sa ....
3maj si cieplutko i nie wyskubuj ju tych siwych w這sin.
Acha, co sobie jeszcze przypomnia豉m. S przecie takie preparaty, kt鏎e przywracaj siwym w這som ich naturalny kolor, ale to chyba trzeba mie ca陰 貫petynk siw.
By the way kto cos wie na ten temat!!!
Czkasia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-08-11, 21:25   #3
elve
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 990

ja zacz窸am siwie wieku lat 23 po smutnych prze篡ciach - umar造 dwie bliskie mi osoby. jako si tym nie przej窸am, i teraz, kiedy mam tych siwaczk闚 wi璚ej, dalej mnie nie martwi. nawet 豉dne s - srebrne. a w這sy farbowa豉m i bez nich. nie ma si co przejmowa, obiektywnie rzecz bior帷 to one ani nie brzydz ani nie postarzaj.

W nosie kr璚i
elve jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-08-11, 21:34   #4
ninal
Raczkowanie

dzi瘯i za s這wa wsparcia, no tak i ja si zaczn koloryzowa, to zabawne, od dawna mam zmarszczki, akceptuj r騜ne niedoskona堯軼i zwi您ane z przemijaniem, ale jak zobaczy豉m odbarwione w這ski to tak jako dziwnie mi si zrobi這, my郵, 瞠 to mo瞠 symbolika siwego w這sa, kt鏎a jest obecna w kulturze, tak mi si kojarzy siwy w這s starego m璠rca albo srebrne skronie proroka. ale pocieszaj帷e jest to, 瞠 siwe w這sy s naj豉twiejsze do zatuszowania i z tego nale篡 si cieszy!
buziaki
Stary 2003-08-11, 21:35   #5
Czkasia
Raczkowanie

Jasne , ja te farbowa豉m w這sy ju w epoce kamienia 逝panego, czyli przed pierwszym siwym w這sem
A tak naprawd, kiedy widz kogo z w這sami tak siwymi, 瞠 a bia造mi jak 郾ieg, to bardzo mi si to podoba Szczerze! Poza tym zawsze to co nowego taki siwek no nie???

Do wszystkich siwiej帷ych g這wa do g鏎y, oby鄉y tylko takie zmartwienia mia造
Stary 2003-08-11, 21:38   #6
Czkasia
Raczkowanie

No w豉郾ie Nino dobrze zauwa篡豉 ta "dolegliwo嗆" przemijania jest chyba naj豉twiejsza do zatuszowania ....
Nio, wi璚 cieszmy si
Stary 2003-08-11, 21:39   #7
ninal
Raczkowanie

a wiecie, 瞠 widzia豉m co takiego jak szampon wydobywaj帷y blask siwych i rozja郾ianych w這s闚, z serii profesjonalnej L'oreala pt. Silver, to mo瞠 by ciekawy efekt zamiast kamuflarzu - wydobycie.
Stary 2003-08-11, 21:49   #8
Czkasia
Raczkowanie

OOOOO, w豉郾ie te gdzie to cudo mnie rzuci這 si na powieki
Tia, ale widzia豉m te gdzie cude鎥o, co przywraca siwym w這som ich naturalny odcie, ale ile w tym prawdy?
Poza tym np. w Esentii jest taki szampon Regenal Welli do w這s闚 siwych i blond. Wg opisu nadaje siwiznie pi瘯ny srebrzysty po造sk i likwiduje 鄴速y odcie, kt鏎y siwe w這sy cz瘰to maj
Jest w czym wybiera
Stary 2003-08-11, 22:05   #9
xanka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 327
GG do xanka

A ja mam 23 lata i duzo siwych wloskow.. Zwracaja uwage na to fryzjerki.. a raz to sie zalamalam, jak moja kolezanka z przerazeniem w oczach spytala czy ja mam takie siwe wlosy, czy tylko jej sie wydaje Ale farbuje.. wiec bardzo nie widac, tylko na odrostach.
No i tez sie zastanawiam czy to zwiazane ze stresem, czy genetyczne (moja babcia ma cudne, _biale_ wlosy ), ale zdaje sie, ze niewiele sie na to poradzi.. Genetyki nie zmienie i charakteru tez nie jak juz sie czyms przejmuje to nie ma mocnych
Na pocieszenie przypominam sobie slowa mojego szwagra : "kazdy jeden siwy wlos, to blogoslawienstwo matki"

xanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-08-11, 22:06   #10
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

laseczki!!
siwe wloski to genetyka, ale i stresssss!!im bardzo pomaga sie odbarwiac!
ja tam nie mam nic przeciw nim, jezeli ma sie dziesiat! ale wczesniej to nalezy je kamuflowac!siwy wlos dodaje powagi1 a wieku 20 -30 a nawet 50 lat to chyba nie musi sie byc powaga!? mozna zrobic delikatny balejazyk, czy farbke melanzujaca, czyli nie do konca pokrywajaca, azeby nie bylo tej "krechy" przy odroscie. ale nie wyrywajcie sobie siwkow, bo to nic nie daje! one odrosna siwe,albo jak uszkodzicie cebulke wcale!!
Stary 2003-08-11, 22:20   #11
Beza
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 127

Witam Wiza瘸nki!
Ja tak tylko powracaj帷 z wirtualnego "niebytu" i niezmiernie ciesz帷 si ponown mo磧iwo軼i niczym nieskr瘼owanego "wiza穎wania" chcia豉m nie鄉ia這 napomkn望, i farby wydobywaj帷e naturalny onegdaj kolor w這sk闚 jakoby s szkodliwe, a to z racji zawarto軼i rt璚i w swym sk豉dzie.
To tylko (albo "a") tyle
4 U all
Beza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-08-11, 22:20   #12
Czkasia
Raczkowanie

Gra磬a, to jest m康ra kobitka!
Nio pewnie, 瞠 nie wolno wyrywa ju wczesniej o tym pisa豉m.
Mnie sie podobaj bia貫 w這ski, ale na starutkich staruszkach. Ja tam na pewno b璠 farbowa jak najd逝瞠j.
Jak ju zostan (nie daj Bo瞠!!!)biedn emerytk i nie b璠zie mnie sta na farby, to przestan...
Bia這g這wy moje kochane (nie w sensie 瞠 siwe nie!) jak ja Was wszystkie kocham Tyle nas 陰czy, teraz np. siwiute鎥ie nasze w這ski
Stary 2003-08-11, 22:24   #13
Czkasia
Raczkowanie

Rt璚i?!?!?
FUUUUUUUUUUUUUJJJJ!!! Nie wiedzia豉m...
Stary 2003-08-11, 22:37   #14
ninal
Raczkowanie

no tak, w tym roku to ja mia豉m nerw闚k na maxa...
Gra篡nko, jestem ciekawa co mo瞠sz mi zaproponowa w sensie koloryzacji, mam kr鏂iutkie w這ski ok. 4 cm, kt鏎e zamierzam nieznacznie zapu軼i, kolorek jest taki mysio-szaro blond, typ urody ch這dny, nie zamierzam rewolucji przeprowadza, my郵 raczej o rozja郾ieniu i roz鈍ietleniu ich jakim jasnym popielatym blondem, jak to widzisz? czy przy takiej d逝go軼i mo瞠 lepiej nie farba a raczej jaki szampon? generalnie zale篡 mi na produkcie profesjonalnym, mo瞠sz co konkretnego poleci? intryguje mnie dzia豉nie stresu na siwienie, jaki to musi by destrukcyjny wp造w skoro pozbawia w這sa barwnika. kobitki, chyba trzeba zacz望 stosowa jakie techniki relaksacyjne
uca這wania
Stary 2003-08-12, 06:48   #15
Komanka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 809

Oj, to ja jakis malolat bylam, bo pierwszy siwy (a w rzeczywistosci bialy )wlosek pojawil sie w wieku lat 18... Od tamtej pory trafiaja sie w ilosci kilku sztuk, ale niech sobie rosna na zdrowie- na szczescie jestem naturalna szatynk z roznymi odcieniami od sloneczka, wiec ich niemal nie widac A jak sie stana widoczne, to sie je zafarbuje i po klopocie

Komanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-08-13, 07:44   #16
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Dalid! dzi瘯i za mile slowa!
ja toze mam ten prpblemik, od stresuw i smutnych przezyc, posiwialo mi sie w bardzo szybkim czasie. ale na szczescie sa farbki, wiec nosze moj naturalny kolorek czasam rzuce czerwone, cerwono fioletowe lub cerwono pomaranczowe pasemko(2-3 grubsze)zaleznie od nastroju. a zem brunetka prawie czarnych oczach to jest oki!
wszystkie siwulki robta to samo!! bo jak bedziemy juz starowinkami i bedziemy wnuczkom bajeczki snuly wieczorami, to bedzie mozna pomyslec czy nosic siwiutki czy nie.
A co do srodka ktory wydobywa naturalny kolor wlosow
nie slyszalam o takim nigdy jeszcze!
a juz ze jakis ma w sladzie rtec!!
to nie mozliwe w srodkach profesjonalnych, ale nie wydaje mi sie aby te zeslepu mialy ja w swoim skladzie
Stary 2003-08-13, 07:55   #17
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

co do stresu, nie jest do dzis zbadane jakie przemiany zachodza w organizmie ze robia za taka rewolte z wlosami( a pomyslcie co sie dzieje z innymi organami
mozesz wpuscic delikatne pasemka ktore dadza roswietlenie.
refleksy , mozesz uzyskac tylko srodkami do pasemek lub delikatnie farbami rozjasniajacymi.szamponai tego nie uzyskasz.
M atrix posiada system do robienia pasemek Color Graphik, bardzo delikatny dla wloskow,i mozna m.inn. uzyskac rozswietlenie takie jby sloneczko popracowalo a nie proszek.no oczywicie Wlle, Goldwell, aleten system tylko Matrix.sa salony ktore pracuju tymi produktami.
Stary 2003-08-13, 08:55   #18
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

O matko!!! stres闚 pisze sie przez !! to wszystko przez pospiech nie do嗆 ze zjadam litery to jeszcze bledy!!
Stary 2003-11-16, 13:38   #19
APOPLAW
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
jak pozby sie siwych w這s闚-do specjalist闚

prosze o pomoc -mam 28 lat,jestem szatynk na mojej g這wie zacze造 pojawia sie siwe, twarde, stercz帷e w這sy(jest ich ok 10% ).Co robic -moze szampon w odcieniu moich w這s闚-moze rozjasnic w這sy
APOPLAW jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-11-16, 22:50   #20
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: jak pozby sie siwych w這s闚-do specjalist闚

malo info o sobie podajesz, ale mozesz zrobic sobie naturalny kolor i nawet pare pasemek rozswietlajacych
Stary 2003-11-17, 09:36   #21
APOPLAW
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
Re: jak pozby sie siwych-Do Pani Grazynki

P.Gra篡nko du瞠 buziaczki za rad-mam tylko jeszcze jedno ma貫 pytanko Czy do farbowania uzyc szamponu np. 3 stopien koloryzacji nie wiem kt鏎e sa godne polecenia, czy poleci豉by Pani koloryzacje w salonie je郵i tak to czym?

troche info -nie mam zeskanowanego zdj璚ia
(w這sy szatynka ale z tych ja郾iejszych, oczy niebieskie , cera lekko oliwkowa, buzia poci庵豉).Te pasemka o kt鏎ych Pani wspomnia豉 to w jakim kolorze mog造by by?
Gra篡na napisa(a):
> malo info o sobie podajesz, ale mozesz zrobic sobie naturalny kolor i nawet pare pasemek rozswietlajacych
APOPLAW jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-11-18, 18:08   #22
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: jak pozby sie siwych-Do Pani Grazynki

RACZEJ jasne to siwaski sie zgubia
Stary 2004-03-02, 17:39   #23
Ela
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 701
odsiwiacz? gdzie to kupi?

http://www.superexpress.pl/iso/Dzisi...drowie_3.shtml
Stary 2004-03-02, 18:52   #24
angie25
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Re: odsiwiacz? gdzie to kupi?

Witam Je瞠li mnie pamie nie myli to widzia豉m takie specyfiki w Rossmanie. Pozdrawiam
angie25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-03-02, 19:51   #25
benny
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 338

A czy kto ju tego u篡wa? Czy to dzia豉?
Czy mniej niszczy w這sy, ni farba?
Bardzo lubi m鎩 naturalny kolor w這s闚 (jasny br您), niestety zaczynam siwie cho lata nie po temu
benny jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-03-09, 19:29   #26
atrament
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 466
GG do atrament

podbijam Pani Gra篡nko prosze sie wypowiedziec proooooosze ...
Stary 2004-03-10, 22:15   #27
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

ja nie znam tego produktu wiec sie nie wypowiem , w profesjonalnych kosmetykach nie ma tego specyfiku, ale tu na forum chyba juz by taki watek , moze na KW?
Stary 2004-03-10, 22:27   #28
trojka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 246
Wpisy w blogu: 4

Ja u篡wa豉m i odpowiadam. Nie jestem zbyt zadowolona z dzia豉nia tego specyfiku, mam niewiele siwak闚 tak troszk po bokach g這wy, niestety siwych w這塭w to co u mnie nie ruszy這 zupe軟ie zato reszta w這s闚 zciemnia豉, wi璚 fefkt by jeszcze gorszy ni przed u篡ciem, siwki brdziej rzuca造 si po oczach, wi璚 po wyczerpaniu 2 opakowa jak najszybciej powr鏂i豉m do farbowania szmponami i farbami.
Lecz my郵, 瞠 warto by wypr鏏owa豉dzia豉nie odsiwiacza, ja mam bardzo grube w這sy i nawet najmocniejsze farby s豉bo "豉pi" i szybko si瞛mywaj. Wydaje mi si, 瞠 przy delikatnych i cienkich w這sach dzia豉nie powinno da bardziej widoczne efekty.

Nie dotykajcie ich telefon闚!
Nie czytajcie komunikator闚, maili.
Nie szukajcie na si喚 problem闚!
S這dka niewiedza i szacunek to spok鎩 w zwi您ku.
trojka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-03-11, 10:54   #29
atrament
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 466
GG do atrament
do Malej Kasi

taa Kasiu tylko ze ja mam tez grube wlosy i nic z tego..dzieki za odpowiedz..juz stracilam nadzieje a mozesz mi powiedziec jakich farb uzywasz? takich w maire trwalych pozdrawiam
Stary 2004-03-11, 13:44   #30
trojka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 246
Wpisy w blogu: 4
Re: do Malej Kasi

Najsilniej na moje w這sy dzia豉 "Schwarzkopf" - Palette Deluxe http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=2342, a wcze郾iej u篡wa豉m tak瞠 farb Palette pokrywaj帷ych siwe w這sy, lecz nie pami皻am nazw, bardzo trwa豉 jest tak瞠 farba z "Londy". Powodzenia 篡cz

Nie dotykajcie ich telefon闚!
Nie czytajcie komunikator闚, maili.
Nie szukajcie na si喚 problem闚!
S這dka niewiedza i szacunek to spok鎩 w zwi您ku.
trojka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, farba do w這s闚, farbowanie, pilne, platyna, problem, siwe, siwienie, s豉be, trwa貫, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-08-20 21:09:57

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.