Siwe w這sy, odsiwiacze- w徠ek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-01-02, 22:01   #301
kusiutka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
siwizna

witam!!!! prosz o pomoc!!!
moje w這sy s prawie ca趾iem siwe...mam problem z ich koloryzacj
kiedy by豉m brunetk ale to juz zamierzch豉 przesz這嗆...od lat mimo swojego wieku (33lata) jestem ju siwa zosta這 mi kilka ciemnych pasm na karku...
farbuj w這sy na blond, bardzo jasny blond...ale od jakiego czasu mam k這pot z doborem odcienia... jestem typem ch這dnym, jasna sk鏎a, b喚kitne oczy... kiedy siwizny by這 mniej u篡wa豉m popielatych, platynowych , jasnych odcieni blondu... teraz to istna katastrofa moje ulubione kolory wychodz szare bure, niebiesko szaro brudne a ostatnio wr璚z fioletowe...te kilka ciemnych pasm na karku kt鏎e mi zosta這 wychodz super!!!! ale reszta ...szkoda gada
prosz mi poradzi jakich odcieni mam u篡wa (a ci篹ko mi si rozsta z blondem, poza tym odrosty mniej wida) tak aby nie mie na g這wie czystego fioletu ale te nie chc wygl康a jak 鄴速y kurczaczek bo mi nie pasuje
POZDRAWIAM
kusiutka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-03, 22:01   #302
Sasame
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 417
Dot.: siwizna

kolory popielate na w這sach siwych cz瘰to wychodz fioletowe, poniewa zawieraj taki pigment. Radzi豉bym u篡cie kolor闚 naturalnych, w zimnych odcieniach (czyli, np. nie popielate, czy opalizuj帷e). A najlepszym pomys貫m by這by udanie si do fryzjera po porad Za konsultacj nic si nie p豉ci, a fryzjerki s cz瘰to ch皻ne do pomocy.

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-05, 09:57   #303
SmallM
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103
Dot.: siwe w這sy, odsiwiacze- W徠ek zbiorczy

kusiutka mam ten sam problem :/ Tyle, 瞠 ja twardo trzyma豉m si ciemnych, ale ostatnio sza逝 ju zacz窸am dostawa, bo musia豉m je farbowa co 2 tygodnie, gdy tak szybko mi w這sy rosn, 瞠 po tygodniu ju zacz窸y pojawia si odrosty. Jestem w trakcie rozja郾iania tych farbowanych, 瘸den fryzjer nie chcia si podj望 tego zadania, wi璚 zrobi豉m to sama teraz po這篡豉m Garniera Color Naturals odcie o nazwie blond (wydaje mi si, 瞠 numer 7, ale mog si myli) i... zszokowa豉m si, bo mi 軼iemnia造 hihi. Jak we幟iesz do reki opakowanie tego blondu to dodaj do niego troszk i uzyskasz taki bronzik. To b璠zie to co mam na g這wie. Dlatego teraz my郵 o zej軼iu na ton ja郾iejszy: Jasny blond. Tylko, 瞠by nie by這 zbyt drastycznie, to mo瞠 najpierw przez jaki czas b璠 te blondy ze sob miesza豉?? Ten zwyk造 i jasny? Nie wiem jeszcze. I tak jestem szcz窷liw kobiet, bo w weekend min窸y 2 tygodnie od ostatniego farbowania, a ja patrz帷 w lustro stwierdzam, 瞠 spokojnie jeszcze kilka dni wytrzymam. Co by這by nie do pomy郵enia przy ciemnych w這sach. I tu najwa積iejsze: mimo tego, 瞠 moja kolorystyka w這s闚 przypuszczam jest podobna do Twojej (ten siwy jest taki do嗆 ciemny - tak w ko鎍u siwiej brunetki ), to nie mam na g這wie 瘸dnych fiolet闚 ani niebiesko軼i. Tylko mimo wszystko zrobi豉bym na Twoim miejscu pr鏏 na jakim pasemku. Ja prze篡豉m szok jak na這篡豉m t farb i po chwili patrz: czarno. Ma這 si nie rozp豉ka豉m: tyle m璚zenia w這s闚, rozja郾iania i wszystko na nic... Na szcz窷cie po zmyciu farby i wysuszeniu w這s闚 nie by這 tak 幢e. Cho i tak by造 ciemniejsze ni my郵a豉m, to i tak zadowolona by豉m, 瞠 w miar zr闚na這 mi efekty r騜nych wcze郾iejszych zabaw z rozja郾ianiem domowym w這s闚 farbowanych na ciemno + siwych odrost闚 (kto to przerabia wie o co chodzi)

Wiesz, szukaj帷 odpowiedniej farby dla siebie zauwa篡豉m, 瞠 na wi瘯szo軼i blond闚, kt鏎e zawieraj w sobie rozja郾iacz - napisane jest, 瞠by nie u篡wa przy du瞠j ilo軼i siwych w這s闚. Mo瞠 w豉郾ie ze wzgl璠u na efekt o kt鏎ym piszesz? Jak si nie boisz, to spr鏏uj z tym garnierem co pisa豉m, tylko radz na pasemku, no i jednak odcie trzeba bra ja郾iejszy ni chce si uzyska. Ale tak chyba wi瘯szo嗆 farb ma Ja si teraz nabijam z ludzi, pytam jaki ma kolor w這s闚, oni m闚i, 瞠 br您owy, a ja do nich: no tak daltonizm - nie widzisz, 瞠 to blond? A p騧niej 鄉iejemy si, 瞠 znaj帷 篡cie palet kolor闚 nazywali faceci, a oni nie znaj si na kolorach

Pozdrawiam.
SmallM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-13, 12:02   #304
traicionera
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 347

ja w liceum mia豉m jedne czy dwa siwe w這ski, ale mi wylecialy i od tego czasu raczej nei mam takich neispodzianek. Tak czy owak nie planuje farbowac, gdy mi sie pojawi, bo nie chce niszczyc w這s闚. Moj facet jest ode mnie rok m這dszy i ma juz troche siwych w這sk闚, tak raczej porozrzucanych po glowie, ale wg mnei to ladnie wygl康a, jemu tez nie przeszkadza- w sumie wg mnei o wiele lepszy siwy facet niz lysy facet
traicionera jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-06, 18:44   #305
biala
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 639
Question farbowa?

Od kilku tygodni zmagam si z siwymi w這sami (w ilo軼i: oko這 20 kilku), kt鏎e pojawiaj si na mojej g這wie. Na pocz徠ku wyrywa豉m je, ale widz, ze nie przynosi to 瘸dnych efekt闚. Irytuj mnie te bia貫 w這ski, kt鏎e mocno kontrastuj z naturalnym prawie czarnym kolorem czupryny. Teraz zastanawiam si czy瘺y ich ju nie potraktowa farb? Szkoda mi mojego naturalnego koloru, nie chce pogarsza stanu moich ich tak delikatnych w這s闚. Moz mi doradzicie, co mam zrobi. Zaznaczam, 瞠 mam 18 lat i mia豉m nadziej, ze taki problem dosi璕nie mnie p騧niej...znacznie p騧niej...
Stary 2009-02-06, 18:52   #306
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

Po陰czy豉m z identycznym w徠kiem, przeczytaj go i poszukaj odpowiedzi

'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-02, 17:12   #307
Micke
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
18 lat i kilka siwych w這s闚

Witam!
Mam 18 lat, jestem m篹czyzn i na swojej g這wie zauwa篡貫m (mam d逝gie w這sy, wi璚 nie by這 trudno) kilka siwych w這s闚. Zapewne mo瞠 by ich wi璚ej - kilkana軼ie, kilkadziesi徠 - wiadomo, 瞠 wszystkich si nie wyszuka.

Czy w tym wieku jest to normalne?

Prosz o odpowiedzi.
Micke jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-10, 12:15   #308
creativka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Siwe w這sy

Witam
Pr鏏owa豉m znalezc na forum nurtujacy mnie temat ale z braku doswiadczenia w poruszaniu sie po forum niestety nie znalaz豉m,dlatego pstanowi豉m za這zyc nowy watek.Moim problemem sa siwe w這sy,szukam farby w odcieniu blad kt鏎a w 100%-tach pokryje moje siwki.Niestety m鎩 problem z w這sami pojawi sie po 20 roku zycia a teraz nie majac jeszcze 40-tki mam ca豉 g這we siwa. Bede wdzieczna za wszelakie porady .Pozdrawiam
creativka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-12, 18:40   #309
creatka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 089
Question siwy w這s

Hej mam pytanko czy zna mo瞠 kto farb kt鏎a doskonale pokrywa siwe w這sy?? I na d逝go trzyma?? Taka dobra i sprawdzona farba?? Jestem m這d dziewczyn a mam du篡 problem z siwymi w這sami mam dopiero 19 lat je瞠li by ju taki w徠ek to z g鏎y przepraszam i prosz o link bo ja nic nie znalaz豉m na ten temat
creatka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-12, 21:45   #310
Sol Freya Angelica
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68

Moj tata uzywa od dwoch miesiecy odsiwiacza firmy Grecian i to naprawde dziala. Kolor jego wlosow sie przyciemnil o jakies 50%. Nie chce byc jednak calkowicie czarny, bo w jego wieku to juz niestosowne, wiec uzywa go teraz dwa razy w tygodniu tylko dla podtrzymania efektu.
Sol Freya Angelica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-08, 15:07   #311
Justinka_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 686

..

Edytowane przez Justinka_
Czas edycji: 2009-08-30 o 08:39 Pow鏚: blad
Justinka_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-23, 13:09   #312
madziczek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 028
Dot.: siwieje;( czy farba to jedyny ratunek???

Witam,
mam pytanko do tych dziewczyn kt鏎e farbuj swoje siwe w這sy - czy robicie to u fryzjera czy te odwa篡造軼ie si same to robi w domu i je瞠li tak to z jakim skutkiem.

Ja swoje w這sy farbuje sama (nie mam siwych) a chcia豉m zafarbowa te軼iowej i zastanawiam si czy sama przy pomocy farby fryzjerskiej (kupuje w hurtowni) da rad to zrobi.
B璠 wdzi璚zna za pomoc.

Pozdrawiam
madziczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-23, 18:05   #313
Lady in Blue
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 639

Widz, 瞠 nie jestem sama mam 22 lata i te czasem znajduj pojedy鎍ze siwe w這sy na szcz窷cie du穎 ich nie ma i ratuj si farbowaniem co 2-3 miesi帷e .... Pierwszego siwego w這sa znalaz豉m w wieku 19 lat

Dobrze, 瞠 s farby
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogl康 - wsz璠zie na zachodzie jest 鈍ietnie, krainy mlekiem i miodem p造n帷e, tolerancja i dobry gust w ka盥ej dzielnicy, a w tej Polsce to sam za軼ianek i ludzi na Vogue'a nie sta

instagram
Lady in Blue jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-23, 19:07   #314
Candy80
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 268
GG do Candy80

Pod陰czam si pod w徠ek, gdy cierpi na to samo. Ju przed 20-tk zacz窸y pojawiac si pojedyncze siwe w這ski, ale z czasem ich przyby這, najwi璚ej mam na skroniach. U mnie i mojej m這dszej sister to sprawa genetyczna -po mamie. na poczatku to wnerwia這, ale teraz to sie przyzwyczai豉m - nadal przeszkadza, ale juz inaczej do tego podchodze. Mam czekoladowe dludgie w這sy i od lat farbuje je farba. Kiedys sama w domu, a statnio u fryzjerki. W這sy rosna szybko, ale farbuje raz na 2,5 miesiaca. szampon nie pokrywa siwych w連ow a poza tym szybko sie zmywa.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html
Candy80 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-07, 10:57   #315
Albe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 390
poldlugie,przetluszczajac e sie, z siwymi pasmami co robic?

witam.
mam odwieczodrny problem z moimi wlosami
mam dosc dlugie wlosy, ciemno brazowe- takie za lopatke. niestety mam tez siwe wolsy pomiedzy nimi, jak narazie moze jest to kilka procent. sa widoczne wiec je farbuje i tu zaczynaja sie schody. musze farbowac wlosy dosc czesto bo nie lubie miec siwych wlosow. ale przy okazji farbowania wlosy sie niszcza a dotego mam przetluszczajace sie.
chcialabym zrobic trwala, ale fryzjerzy odradzaja ze wzgledu na wieczna farbe i na to ze chodze na basen 3/4 razy w tygodniu.
chialabym miec jakas ladna fryzurke ale nic nie pasuje. mam buzie jak ksiezyc w pelni wiec chcialabym zostac przy dlugich wlosach ale co tu z tymi siwakami zrobic?
moze macie jakies pomysly dla mnie?
moze jakies zdjecia.
moze maszeczki dzialajaco anty przetluszczania...juz nie wiem co mam robic.
Albe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-10, 11:14   #316
walkiria22
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Dot.: poldlugie,przetluszczajac e sie, z siwymi pasmami co robic?

ech no mam podobny problem, mam 23 lata troche juz siwych wlosow... a wlosy niestety mam slabe, cienkie i jest ich przerazajaco malo. Obawiam sie, 瞠 jak bede je farbowala co miesiac to moze sie to zle skonczyc. Moze cos poradzicie ? Aha mam wlosy do ramion, przetluszczajace i jestem brunetka;/
walkiria22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-30, 22:56   #317
trojka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 245
Wpisy w blogu: 4

Sza逕ia jest genialna na siwki, w豉郾ie sobie znowu zrobi豉m z niej p逝kaneczk

Nie dotykajcie ich telefon闚!
Nie czytajcie komunikator闚, maili.
Nie szukajcie na si喚 problem闚!
S這dka niewiedza i szacunek to spok鎩 w zwi您ku.
trojka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-03, 06:53   #318
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
Napisane przez trojka Poka wiadomo嗆
Sza逕ia jest genialna na siwki, w豉郾ie sobie znowu zrobi豉m z niej p逝kaneczk
A co robi? Przyciemnie je? Zupe軟ie ich nie wida? Napisz co wi璚ej.
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-04, 12:39   #319
trojka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 245
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
A co robi? Przyciemnie je? Zupe軟ie ich nie wida? Napisz co wi璚ej.
Sza逕ia przyciemnia w這sy, nie jest tak, 瞠 zupe軟ie nie s widoczne, po prostu nie rzucaj si one po oczach, ale trzeba by systematycznym. tutaj jest ca造 w徠ek na temat przyciemniania zio豉mi http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ight=sza%B3wia

Nie dotykajcie ich telefon闚!
Nie czytajcie komunikator闚, maili.
Nie szukajcie na si喚 problem闚!
S這dka niewiedza i szacunek to spok鎩 w zwi您ku.
trojka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-30, 18:40   #320
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka

Wiadomo軼i: 6 555

Mo瞠cie mi wierzy lub nie, bo mam dopiero 18 lat, ale dosta豉m w spadku po rodzicach szybk siwizn. Mama m闚i, 瞠 zacz窸a siwie w klasie maturalnej (to by si zgadza這), a m鎩 tata 瞠ni帷 si lekko po 30. tez ju by ca趾iem siwy.
Nie ukrywam, 瞠 prze篡wam t sytuacj i si denerwuje, bo ka盥y m鎩 w這s jest bielutki od nasady (tam gdzie cebulka). Nie chc farbowa bardzo cz瘰to w這s闚, ale ostatnia farba (Garnier 100% color) w kolorze kasztanowym nie pokry pojedynczych d逝gich siwych k豉k闚. Jakie rady?
antonina_bielska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-03, 09:12   #321
madziaam
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Exclamation Farbowanie siwych w這s闚

Witam,
szukam dobrej farby(do u篡tku domowego, albo profesjonalna), kt鏎a dobrze pokrywa siwe w這sy, a potem si z nich nie zmywa.
Od niedawna mam problem siwych w這s闚, ale jest ich coraz wi璚ej, a farby jakich do tej pory u篡wa豉m, w najlepszym wypadku dosy dobrze pokrywaj siwe pasemka, ale ju po kilku myciach si z nich wyp逝kuj. Dodam, 瞠 w這sy farbuj zawsze na niezbyt jasne blondy. Wyp逝kiwanie si farby jest bardzo frustruj帷e , dlatego szukam jakiego cudownego 鈔odka, po kt鏎ym na miesi帷 b璠 mia豉 spok鎩 z siwymi w這sami. Mo瞠 kto ma jakie do鈍iadczenia z tym zwi您ane i zechce si nimi podzieli.
Pozdrawiam
madziaam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-07, 11:55   #322
po_la
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Wink czym farbowac siwe w這sy...

Moja mama jest kobiet ju po 50-tce Ma siwe w這sy na ca貫j g這wie Chcia豉by pofarbowa w這sy na kolor blond, ale boi si, 瞠 wyjd Jej fioletowe lub 鄴速e...
Co mo瞠cie poradzi i doradzi jakich farb u篡 ?? lub jaki kolor by造 bezpieczny w tym przypadku ??

pozdrawiam
po_la jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-07, 15:22   #323
reniferrudolf
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 096
Dot.: czym farbowac siwe w這sy...

Ja niestety te mam sporo siwych w這s闚. U mnie to te genetyka, cho mo瞠 i troch stres. Bardzo 瘸逝j, 瞠 nie b璠e mog豉 ju nigdy zobaczy swojego naturalnego koloru, ale c騜 lepiej osiwie ni wy造sie
Na razie stwierdzi豉m, 瞠 przy moich naturalnych mysich odrostach lepiej wygl康aj ja郾iejsze pasemka ni ca這嗆 ufarbowana na ciemniejsze kolory. Dzi瘯i ja郾iejszemu baleja穎wi mog rzadziej farbowa
reniferrudolf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-13, 14:47   #324
Wisnia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 519
GG do Wisnia
Dot.: Siwy w這s

Witajcie..
jak si pewnie domy郵acie to ja tutaj jestem bo jestem siwa ;-)
Kompletnie nie umiem si do tego przyzwczai, zacz窸am siwie kolo 18, wi璚 teraz jak mam pod 40stke mam ju siwe w這sy mniej wi璚ej jak przeci皻na 60dziesicilatka. I niestety widz, ze im jestem starsza tym szybciej siwieje. To geny. to ju wiem na 100%. Problem w tym, 瞠 farby niestety juz niewiele daj przy tym stanie. Farbuje na 鈔edni br您 (taki mam naturalnie) ale ilo嗆 siwych w這s闚 niestety jest tak du瘸, ze po miesi帷u mam ju czubek g這wy bia造!
A ko鎍闚ki, im cz窷ciej farbuje tym bardziej mi si niszcz. A najzabawniejsze jest to, 瞠 na na ko鎍ach w這s闚 kolor trzyma mi si pi瘯nie, niestety na siwych nie.
My郵a豉m o kupieniu odsiwiacza, ale jako nie umiem w nie uwierzy, a na wiza簑 nie ma nic konkretnego ani na KWC ani na forum.
Wzi窸am si na spos鏏, 瞠by nie niszczy na ca貫j d逝go軼i w這s闚 farbowaniem - farbuje tylko odrost plus jakie 2-3 cm dodatkowo, jak tylko odrost ma oko這 2 cm. I musz powiedzie, 瞠 efekt jest super, a do tego w這sy mniej zniszczone. Niestety pasemek nie lubi, a kolor mam ten sam od lat, jak si upr 瞠by zmieni to b璠 farbowa ca陰 g這w ;-)
By moment kiedy chcia豉m wr鏂i do naturalnych w這s闚, ale 35 lat i g這wa siwiute鎥a jak go陰bek niestety przera瘸豉 moja psychik.
Jak na razie to dla mnie jedyna prawie trwa豉 opcja metoda na usuni璚ie moich siwych w這s闚. i do tego w miar bezpieczna dla pozosta貫j cz窷ci w這s闚.
Wisnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-06, 22:53   #325
Olinkas
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Ja zacz窸am siwie w wieku 18 lat. Obecnie mam 32 i jestem bardzo siwa. Do tej pory farbowa豉m w這sy na ciemne br您y gdy m鎩 naturalny kolor jest podobny, ale wlosy odrastaja tak szybko, 瞠 musia豉bym barbowa minimum co 3 tygodnie. W ko鎍u postanowi豉m, 瞠 zrobi sobie du穎 jasnych pasemek 瞠by nie by這 wida tak bardzo odrost闚, ale moja fryzjerka mi odradza gdy to bardzo niszczy wlosy. Zrozpaczona zacz窸am szuka w internecie innych metod i znalaz豉m r騜ne odsiwiacze. Bez wahania kupi豉m jeden z nich lady grecian 2000 jestem pewna, 瞠 mi nie zaszkodzi, a mo瞠 bardzo mnie uszcz窷liwi. Jak ju sama si przekonam czy dzia豉 dam niezw這cznie zna wszystkim siwiej帷ym i szukaj帷ym ratunku.
Olinkas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-07, 16:08   #326
milka1976
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 209

Olinkas jakbym czytala o sobie tylko ze jestem ciut starsza. zaczelam siwiec w wieku 20 lat i dzis mam juz prawie 100% siwizny. wlosy naturalne byly brazowe wiec na taki kolor zawsze farbowalam. teraz ciezko mi jest to odkrecic bo koncowki sa prawie czarne tak sa nasycone farba a przy skorze wiadomo po 10 dniach od farbowania juz widac odrost. wlosy mam cienkie podtne na wypadanie wiec boje sie je rozjasniac. napisz jak ten odsiwiacz zadzialal i jaki ma sklad bo to wwazne zeby nie zawieral bardzo trujacego octanu olowiu.
i mam jeszcze pytanko do siwowlosych- stosujecie henne? jak dziala na siwe wlosy?
milka1976 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-06, 22:41   #327
Olinkas
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez milka1976 Poka wiadomo嗆
Olinkas jakbym czytala o sobie tylko ze jestem ciut starsza. zaczelam siwiec w wieku 20 lat i dzis mam juz prawie 100% siwizny. wlosy naturalne byly brazowe wiec na taki kolor zawsze farbowalam. teraz ciezko mi jest to odkrecic bo koncowki sa prawie czarne tak sa nasycone farba a przy skorze wiadomo po 10 dniach od farbowania juz widac odrost. wlosy mam cienkie podtne na wypadanie wiec boje sie je rozjasniac. napisz jak ten odsiwiacz zadzialal i jaki ma sklad bo to wwazne zeby nie zawieral bardzo trujacego octanu olowiu.
i mam jeszcze pytanko do siwowlosych- stosujecie henne? jak dziala na siwe wlosy?
Cze嗆 milka1976,
Dzisiaj zako鎍zy豉m czwarty tydzie stosowania lady grecian 2000 i osza豉miaj帷ych efekt闚 nie ma, ale...
Ja mam bardzo siwe w這sy z przodu i na bokach i to widze w lustrze, ale podobno z ty逝 g這wy mam ich bardzo ma這 i po stosowaniu tego 鈔odka podobno teraz s niewidoczne, natomiast na g鏎ze g這wy w這sy siwe robi si ciemniejsze dlatego nie przesta豉m stosowa tego 鈔odka i zobacz co b璠zie dalej. Producent zapewnia, 瞠 jest to bezpieczny i delikatny 鈔odek bez szkodliwych 鈔odk闚 chemicznych i moze dlatego potrzeba wiecej czasu na efekty. Ja z natury jestem szatynk i ciemny br您 jest najbardziej zbli穎ny do mojego naturalnego koloru dlatego my郵e, 瞠 na wyra幡e efekty musz jeszcze zaczeka.
Aha i musz jeszcze doda, 瞠 na czterotygodniow kuracj zu篡豉m dok豉dnie 3 opakowania tego p造nu. W czasie kuracje musisz my w這sy najlepiej raz w tygodniu co sprawia, 瞠 wygl康aj one na bardzo przet逝szczone. P造n powoduje, 瞠 sie sklejaj i s sztywne i do tego pachn bardzo nieprzyjemnie. Podobno jak ju uzyska sie po膨dany kolor mo積a my w這sy jak cz瘰to sie chce wi璚 ja jako si nie zniech璚am. Zauwa篡豉m te, 瞠 w這sy mniej mi wypadaj, ale nie wiem czy to zas逝ga tego 鈔odka. Je郵i zdecydujesz si na kuracj p造nem lady grecian 2000 mam dla ciebie rad. Zanim zaczniesz najlepiej pofarbuj w這sy na kolor najbardziej zbli穎ny do Twoich naturalnych wtedy w czasie kuracji nie b璠 widoczne siwe odrosty. Ja zacz窸am miesi帷 po farbowaniu kiedy w這sy w豉軼iwie nadawa造 sie do kolejnego farbowania i siwe odrosty by造 bardzo widoczne, ale teraz przynajmniej widz, 瞠 delikatnie ciemniej
Stary 2010-03-30, 09:35   #328
tygrysia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 994

Szuka豉m i szuka豉m w徠ku o takim temacie. I znalaz豉m! Z czego bardzo si ciesz Niestety mam ju wiele siwych w這s闚 - to chyba dziedziczne Naturalny m鎩 kolor to ciemny szatyn, wi璚 jestem tym faktem przera穎na. Farby owszem pokrywaj moje siwe w這sy. Jednak ju po dw鏂h tygodniach od farbowania wida na odrostach "pi瘯nie 鈍iec帷e" bia貫 pasemka. Ju nie mam si造. Ostatnio strzeli豉m sobie pasemka - rozja郾i豉m - my郵a豉m, ze nie b璠zie tak wida. Niestety, mine造 2 tygodnie i wida !!! To jest bardzo frustruj帷e
Dziewczyny co stosujecie, jakie preparaty, jakie farby ? Mo瞠 jakie zio豉 czy co ???
Olinkas, przeczyta豉m, 瞠 stosujesz LADY GRECIAN 2000 lotion. Czy si sprawdza? Z tego co napisa豉 to chyba jeste zadowolona ?
Pytam, bo chc dzisiaj zakupi farb, wi璚 mo瞠 lepiej ten preparat?

Edytowane przez tygrysia
Czas edycji: 2010-03-30 o 09:37
tygrysia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-31, 18:36   #329
Olinkas
Przyczajenie

hej, po 7 tygodniach zako鎍zy豉m stosowanie Lady Grecian 2000. Owszem, w這sy mi troch przyciemnia造 w ma造m stopniu i nic nie polepsza這 si z czasem wiec uzna豉m to za bezcelowe. Mi zale篡 na tym 瞠by nie niszczy w這s闚 wiec teraz zacz窸am stosowa "L'Oreal Casting Creme Gloss, krem bez amoniaku, optymalnie pokrywa siwe w這sy i nadaje im naturalne, pe軟e blasku refleksy, kt鏎e nie blakn a do 28 my".
Jak na pierwszy raz i bardzo d逝gie siwe odrosty kolor wyszed 豉dny, teraz musz sprawdzi jak d逝go kolor utrzymuje si na w這sach.

P.S. Podobno Lady Grecian 2000 dzia豉 w mniejszym lub wiekszym stopniu w zale積o軼i od rodzaju w這s闚 wiec najlepiej 瞠by ka盥y sam zastosowa i si przekona. Na moje nie zadzia豉這 Jakby kto by ch皻ny to mog odsprzeda jedno opakowanie tego p造nu bo mi zosta這, a ju go nie potrzebuj.
Stary 2010-06-09, 04:36   #330
zabkania
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 765
Dot.: siwe w這sy w w wieku 24 lat?czy to mo磧iwe?

witam ja rowniez borykam sie z problemem siwych w這s闚 ju od 6 lat (mam 24), farbuje na ciemny braz ale zadna farba nie pokrywa w zadawalajacy sposob siwych wlosow co w efekcie prowadzi do tego ze pomimo farbowania co miesiac farba z odrostow szybciej sie wyplukuje a nowa ich nie pokrywa znacie jakies farby ktore na odrostach zlapia kolor?

Tagi
blond, farba do w這s闚, farbowanie, pilne, platyna, problem, siwe, siwienie, s豉be, trwa貫, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-04 19:48:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.