Siwe w這sy, odsiwiacze- w徠ek zbiorczy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-06-09, 08:13   #331
anciaahk
kosmitka

Wiadomo軼i: 19 409
Dot.: siwe w這sy w w wieku 24 lat?czy to mo磧iwe?

Ja mam ca陰 g這w siw, farbuj tylko u fryzjera, zwyk貫 farby nie maj szans. Teraz zacz窸am dodatkowo troch je rozja郾ia - bo wtedy mniej tych siwacz闚 wida.

Pos逝chaj, jak mi pr璠ko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-09, 12:28   #332
dzinek
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 636
Dot.: siwe w這sy, odsiwiacze- W徠ek zbiorczy

coz takie zycie
ja mam nawet z przodu na razie pojedyncze pasmo siwych wlosow, pierwsze zauwazone siwe wlosy jakos w polowie podstawowki czyli ok 10r. z
tez nie chce niszczyc wloskow ale coz siwa tez nie chce byc
jesli macie problemy z pokryciem normalna farba siwych wlosow polecam sie wybrac do profesjonalnego slepu fryzjerskiego i tam poprosic o pomoc i wybrac dobra farbke profesjonalna+odpowiedni utleniacz i poprosic o dokladna instrukcje slowna.

Henna naturalna pokrywa siwe wlosy ale zeby kolor byl dosc intensywny po zmyciu, nalezy ja klasc na b cieplo i trzymac cala noc ( czyli farbujemy gdy mamy nastepny dzien wolny)
Tzn rozrabiamy proszek goraca woda, kladziemy na wlosy, zawijamy glowe w foliowke na to kladziemy czapke co by mialy cieplej i idziemu spac na duzym starym reczniku na podusi, rano zmywamy.
Tak robilam to mojej mamie pamietam ze na wlosy do ramion rozrabialam 3 torebki henny ale ona ma strasznie grube i strasznie duzo wlosow
Jest watek o farbowaniu henna i tam pewnie znajdziecie wiele przydatnych wskazowek niektore dziewczyny np po nalozeniu podgrzewaja glowe syszarka

Olinkas dzieki za info o odsiwiaczu , przynajmniej wiem ze tego na pewno nie kupie jak mnie kiedys najdzie ochota na sprawdzenie tych specyfikow

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-16, 14:31   #333
tttuska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43
pokrycie siwych w這s闚

jakie szampony, szamponetki do ? my polecacie, 瞠by naprawd pokry造 moje siwe odrosty?
jestem szatynk, kolory mog byc br您, lub ciemny br您
nie chc farbowa trwa陰 farb

kupi豉m kiedy szamponetk Joanna do 4 my, ale siwych odrost闚 nie pokry造
tttuska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-17, 10:44   #334
tygrysia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 994
Dot.: pokrycie siwych w這s闚

Cytat:
Napisane przez tttuska Poka wiadomo嗆
jakie szampony, szamponetki do ? my polecacie, 瞠by naprawd pokry造 moje siwe odrosty?
jestem szatynk, kolory mog byc br您, lub ciemny br您
nie chc farbowa trwa陰 farb

kupi豉m kiedy szamponetk Joanna do 4 my, ale siwych odrost闚 nie pokry造
My郵, ze szamponetki nie pokryj siwych w這s闚 a je郵i ju to do pierwszego mycia. Jednak przy siwych trzeba u篡wa farb trwa造ch. U mnie dobrze sprawdzi造 si farby Schwarzkopf'a: Brillance i Natural&Easy.
Stary 2010-08-17, 14:04   #335
tttuska
Raczkowanie

farb trwa陰 nie chc!
a Loreal Casting pokrywa siwe wlosy?
Stary 2010-08-17, 15:55   #336
Olinkas
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

ja uzywam GARNIER HERBASHINE bez amoniaku. Jest to krem koloryzujacy o trwalosci 6 do 8 tygodni. Co dziwne na opakowaniu jest napisane, ze nalezy trzymac na wlosach tylko 10 minut i pokrywa do 50% siwych wlosow. Ja trzymam ok. 20 minut i moje siwe wlosy sa wszystkie pokryte
Wczesniej uzywalam Casting Crème Gloss tez bez amonialu, ale kolor bardzo szybko mi sie zmywal, a po Garnier nie.
Olinkas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-17, 17:55   #337
tttuska
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Olinkas Poka wiadomo嗆
Wczesniej uzywalam Casting Crème Gloss tez bez amonialu, ale kolor bardzo szybko mi sie zmywal, a po Garnier nie.

jak szybko zmywa? 3 tygodnie?

(myj co 2 dni w這sy)
Stary 2010-08-17, 21:45   #338
trojka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 246
Wpisy w blogu: 4

U篡wam naturalnej Chny z Mazide - jest to jedyny produkt jaki pokry w 100% moje siwe w這sy, inne farby niestety sobie z tym nie radzi造, po tygodniu farbowania farb trwa陰 koloru ju nie by這 na siwych w這sach szczeg鏊nie w okolicy twarzy.

Nie dotykajcie ich telefon闚!
Nie czytajcie komunikator闚, maili.
Nie szukajcie na si喚 problem闚!
S這dka niewiedza i szacunek to spok鎩 w zwi您ku.
trojka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-18, 15:30   #339
Olinkas
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Co do Loreal Casting Creme Gloss ja mylam wlosy zazwyczaj co 4 dni, czasami 3 i po ok. 1,5 miesiaca moje pofarbowane wlosy wygladaly prawie jak siwe odrosty. Nie powiem Ci jak wygladaly po 3 tygodniach, bo nie pamietam. Ale mysle, ze tu duzo zalezy od wlosa wiec moze pofarbuj raz i sama sie przekonaj jak to u Ciebie wyglada.
Olinkas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-19, 20:57   #340
Dojota
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 877
20 lat i siwe w這sy:((

Dzisiaj sie zalamalam,bylam dzisiaj u fryzjera i powiedzial ze mam juz troche siwych wlosow na czubku glowy.Ale ja przeciez mam dopiero 20 lat! Zeby bylo malo moje wlosy sa bardzo cienkie,delikatne i wypadajace.Scianac je musze nie dluzej niz do ramion bo inczej wygladaja bardzo nieatrakcyjnie. NIe farbuje wlosow ,bo zawsze twierdzilam ze ze mam za delikatne wlosy do tego i zaczne to robic dopiero jak bede musiec.Ale nigdy nie sadzilam,ze to nastapi w wieku 20 lat. Powyrywalam sobie te siwe wlosy...bylo ich 3 (tyle znalazlam).
I CO TU ROBIC
Dojota jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-25, 14:11   #341
Sternchen_7
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 816

Dojota, nie przejmuj si 3 siwymi w這sami ... ja mam 23 lata i coraz wi璚ej siwych w這s闚...w豉郾ie takich na czubku g這wy, stercz帷ych i przez nie jestem coraz bardziej za豉mana. Z tygodnia na tydzie robi si ich coraz wi璚ej. A g逝pio to wygl康a, bo wygl康am m這do, nawet na 16 lat, a tu na g這wie siwulce Kupi豉m sobie szamponetk, ale wiem, 瞠 to bez sensu...dlatego za jaki tydzie wybior si do fryzjera, mo瞠 on co wymy郵i...jakie pasemka, rozja郾ienie w這s闚...sama nie wiem co mo積a zrobi w takiej sytuacji. Nie mam pomys逝 jak ma wygl康a od teraz moja fryzura i kolor...Zawsze mia豉m naturalne, br您owe, uwielbiam m鎩 kolor, a tu musz si nied逝go z nim po瞠gna ;(... A farbowa co tydzie na zbli穎ny kolor mi si nie chce, ju wol co 3 miesi帷e od鈍ie瘸 baleja, czy co mi tam fryzjer zrobi....
Sternchen_7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-29, 21:49   #342
daphne81
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331
GG do daphne81

Ja niestety nie wytrzymuje 3 miesi璚y z baleja瞠m - siwe s tak widoczne mimo blond refleks闚, 瞠 musia豉bym latac do fryzjera co 1,5 miesi帷a i wydawa po ok 70-80 z a na to mnie nie sta. Wol farbowa w domu sama odrosty co 2-3 tygodnie.

daphne81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-06, 12:42   #343
nathalik86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Ja mam 24 lata i te mam siwe w這sy. Chyba z po這w moich w這s闚 jest siwa, albo niewiele mniej. Ci篹ko to stwierdzi, bo od 5 lat farbuje je na czarno. I teraz chcia豉bym zmieni kolor, bo co 3 , g鏎a 4tygodnie musz zamalowywa odrosty, a przy farbowaniu na czarno to strasznie wida. Chcia豉bym mie blond w這sy, bo wydaje mi si , 瞠 na blond w這sach mniej wida siwe odrosty. A mo瞠 wy wiecie w jakim kolorze by這by najlepiej ukry siwe odrosty? Dodam, 瞠 naturalnie mam 鈔edni br您, oczywi軼ie z du膨 ilo軼i bielutkich w這s闚. mo瞠 jakie pasemka, baleja? Albo zrobi si na jasny br您? Marz o blondzie, jasnym....... tylko nie wiem czy odrosty te b璠 tak widoczne jak na czarnych w這sach?
nathalik86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-15, 11:14   #344
magda*M
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 838
GG do magda*M

Witam.
Mam 31 lat, naturalny kolor w這s闚 brunetka i spoooro siwych w這s闚. Tzn. najgorzej jest po bokach, nad uszami- jakie 80% siwych. Od dw鏂h lat odk康 軼i庵n窸am kolor ciemno br您owy farbuj si wszelakimi blondami (przy odro軼ie mniej rzucaj si w oczy), tylko jest jedno ALE...
Przetestowa豉m juz chyba wszystkie farby drogeryjne (opr鏂z palette)- je郵i chodzi o jasne i bardzo jasne blondy, i 瘸dna nie pokrywa w og鏊e siwych w這s闚 . Tzn. dok康 farbowa豉m ciemnym blondem by這 ok. tylko po czterech farbowaniach ciemnym blondem mia豉m znowu br您owe w這sy.
Pr鏏owa豉 kt鏎a z was wymieszanie drogeryjnych frab ( nie m闚i o profesjonalnych) tak jak czyta豉m gdzie na pocz徠ku w徠ku: kupi dwie tubki z jednego poziomu, jedn naluralny i drug np. be穎wy.
Ja by ch皻nie taki spos鏏 wypr鏏owa豉, tylko baaardzo prosz o napisanie krok po kroku jak to ma wygl康a. Bo tam co by這, 瞠 jedn mieszank k豉dzie si na siwe a inn na reszt w這s闚, i jaki utleniacz doda (chocia jak sa z jednego poziomu farby to chyba utleniacz powinien by taki sam?)
Baardzo prosz napiszcie jak to ma wygl康a.
magda*M jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-16, 19:22   #345
nathalik86
Przyczajenie

To farby blond nie pokrywaj siwych w這s闚??!! Nawet mi nie m闚. Ja mam du穎 pojedynczych siwych w這s闚 na odrostach. Jak bym mia豉 niby farbowa dwiema farbami? Jeden w這s jedn farb, drugi w這s inn...? Masakra
Stary 2011-01-10, 13:12   #346
cooky
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 67
siwe wlosy farbowac czy rozjasnic

Mam dylemat i nie wiem co z fantem zrobic. Mam ciemne wlosy prawie czarne i coraz wiecej siwych wlosow, 1/4 - 1/5 odrostow jest juz siwa. prosze o porade czy lepszym rozwiazaniem ukrywania siwych wlosow jest ich farbowanie na ciemny braz znowu czy moze lepiej rozjasnic do blonud?
cooky jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-10, 13:28   #347
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: siwe wlosy farbowac czy rozjasnic

proponuj baleja
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-29, 11:22   #348
Skczat
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 583
20 lat i... siwe w這sy

Cze嗆 dziewczyny!

W tym roku sko鎍z 21 lat. Od ok. roku wracam do swojego naturalnego koloru w這s闚, jakim jest ciemny popielaty br您. Niestety, na swoim naturalnej czuprynie zauwa篡豉m siwe w這sy. Du穎 siwych w這s闚. S cienkie, pojedyncze i prawie zupe軟ie bia貫. Na razie nie rzuca si to bardzo w oczy, wygl康a raczej jak odblaski 鈍iat豉, jednak martwi mnie to, czy jest to normalne? Czy przedwczesne siwienie mo瞠 by oznak z貫j kondycji w這s闚/organizmu?

Dodam, 瞠 moja mama zacz窸a siwie w wieku ok. 30 lat, tatu tak samo. Jedna babcia jest siwiute鎥a jak go陰bek, a druga ma siwych w這s闚 tyle, co ja.

Prosz o rady!

Edytowane przez Skczat
Czas edycji: 2011-01-29 o 11:23
Skczat jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-29, 11:42   #349
90samotna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 320
Dot.: 20 lat i... siwe w這sy

widocznie tez zaczniesz szybko siwiec tak jak twoi rodzice .
i chyba nie ma na to rady , jedyne co pozostaje ci farbowac w這sy
90samotna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-29, 12:08   #350
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

mo磧iwe, 瞠 to jest jako uwarunkowane genetycznie... chyba pozostaje Ci farbowanie..

pami皻am jak ogl康a豉m wywiad z Hubertem Urba雟kim, on by taki siwiute鎥i jak teraz ju w wieku w豉郾ie 20 lat...
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 19:21   #351
antidotum89
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 792

ja mam22 lata prawie a pierwsze siwe w這sy zauwazylam gdy mialam 18-19 lat;/ porazka, na poczatku je nawet chcialam markerem zamalowywac(by這 to pojedyncze pasemko przy grzywce) pozniej tuszem poznije przycina豉m nozyczkami, pozniej wyrywa豉m peseta teraz przywyklam juz do farbowania czestszego, ale zastanawiam sie czy nie mozna gdzies kupic ma造ch farb zeby tylko maly fr zafarbowac(mam ciemny braz wlosy wiec nei bedzie z tym problemu)

"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "

antidotum89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-09, 16:51   #352
cukierpuder90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39
Siwe w這sy? :(

Cze嗆 dziewczyny,

je郵i istnieje podobny w徠ek (w co w徠pi), to sorry za za這瞠nie nowego, ale nie mog豉m znale潭.

Ot騜, mam 20 lat i... pojedy鎍ze siwe w這sy to jaka katastrofa! Nie mam poj璚ia, co z nimi zrobi. Domy郵am si, 瞠 raczej nic nie wymy郵, bo c騜 mo積a? ale zastanawia豉m si, czy kt鏎a z Was spotka豉 si z takim czym? Siwizna w tak m這dym wieku?

U mnie s to pojedy鎍ze w這sy, ale jest ich do嗆 du穎, a boj si, 瞠 za chwil b璠zie jeszcze wi璚ej, a w wieku 25 lat b璠 ju ca趾iem siwa My郵, 瞠 to wszystko efekt stresu. Praktycznie codziennie czym si denerwuje, nawet pod鈍iadomie. Moje 篡cie jest nadzwyczaj burzliwe i wydaje mi si, 瞠 w豉郾ie widz tego efekty. Mo瞠 to g逝pie, ale nie znam si i tak mi przysz這 tylko do g這wy, czy mo瞠 moje w這sy mog造 te straci kolor w wyniku codziennego prostowania w這s闚..? S strasznie zniszczone, przesuszone. Dodatkowo przet逝szczaj si i dzie w dzie musz my g這w. Dziewczyny, co zrobi z tak siwizn? Ju nawet jestem gotowa i嗆 do fryzjera je zafarbowa, bo przez d逝gi czas si wstydzi豉m, ale z drugiej strony nie chc ich jeszcze m璚zy farb... Strasznie si wstydz, nawet jak stoj w kolejce w sklepie, to robi wszystko, 瞠by kto, kto stoi za mn ich nie zauwa篡... Porad嬈ie, prosz

Ps. Szamponetka odpada. Jest za s豉ba i nawet nie wszystkie siwe w這sy si farbuj

Edytowane przez cukierpuder90
Czas edycji: 2011-06-09 o 16:55
cukierpuder90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-10, 06:32   #353
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 837
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Siwe w這sy? :(

owszem, mo積a spotka si z siwieniem w tak m這dym wieku.
moze by ono spowodowane r騜nymi czynnikami jak np : STRES, dieta-silne niedobory witamin,choroba zaka幡a , (wiek - ale to Ciebie nie dotyczy :P)

wiadome nie ma co niszczy w這s闚 szamponetk bo siwizny nie chwyci
nie ma wyjsci musisz uda si do dobrego fryzjera na zafarbowanie lub wykonanie odopowiedniej terapii gdy siwienie jest procesem odwracalnym, je郵i zlikwidujesz czynniki szkodliwe odrastaj帷e w這sy b璠 zawiera barwnik
Stary 2011-06-10, 16:58   #354
cukierpuder90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39

"wykonanie odopowiedniej terapii gdy siwienie jest procesem odwracalnym, je郵i zlikwidujesz czynniki szkodliwe odrastaj帷e w這sy b璠 zawiera barwnik"

Co to znaczy odpowiednia terapia?? I jak zlikwidowac czynniki szkodliwe? Czasami nie da sie nie denerwowac, bo przypuszczam ze u mnie nerwy i stres to glowna przyczyna...

Edytowane przez cukierpuder90
Czas edycji: 2011-06-10 o 17:00
cukierpuder90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-10, 18:17   #355
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 837
GG do WeWlasnejOsobie

odpowiedni terapi uzyskasz tylko i wy陰cznie u dobrego fryzjera
wi璚 udaj si jak najszybciej na konsultacje

no tak, wi璚 to mo瞠 byc jedna z przyczyn
Stary 2011-08-23, 10:59   #356
iwi kiwi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 62

Cytat:
Napisane przez cukierpuder90 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny,

je郵i istnieje podobny w徠ek (w co w徠pi), to sorry za za這瞠nie nowego, ale nie mog豉m znale潭.

Ot騜, mam 20 lat i... pojedy鎍ze siwe w這sy to jaka katastrofa! Nie mam poj璚ia, co z nimi zrobi. Domy郵am si, 瞠 raczej nic nie wymy郵, bo c騜 mo積a? ale zastanawia豉m si, czy kt鏎a z Was spotka豉 si z takim czym? Siwizna w tak m這dym wieku?

U mnie s to pojedy鎍ze w這sy, ale jest ich do嗆 du穎, a boj si, 瞠 za chwil b璠zie jeszcze wi璚ej, a w wieku 25 lat b璠 ju ca趾iem siwa My郵, 瞠 to wszystko efekt stresu. Praktycznie codziennie czym si denerwuje, nawet pod鈍iadomie. Moje 篡cie jest nadzwyczaj burzliwe i wydaje mi si, 瞠 w豉郾ie widz tego efekty. Mo瞠 to g逝pie, ale nie znam si i tak mi przysz這 tylko do g這wy, czy mo瞠 moje w這sy mog造 te straci kolor w wyniku codziennego prostowania w這s闚..? S strasznie zniszczone, przesuszone. Dodatkowo przet逝szczaj si i dzie w dzie musz my g這w. Dziewczyny, co zrobi z tak siwizn? Ju nawet jestem gotowa i嗆 do fryzjera je zafarbowa, bo przez d逝gi czas si wstydzi豉m, ale z drugiej strony nie chc ich jeszcze m璚zy farb... Strasznie si wstydz, nawet jak stoj w kolejce w sklepie, to robi wszystko, 瞠by kto, kto stoi za mn ich nie zauwa篡... Porad嬈ie, prosz

Ps. Szamponetka odpada. Jest za s豉ba i nawet nie wszystkie siwe w這sy si farbuj
Hej, mam podobny problem - mam 22 lata i du穎 siwulc闚 zacz窸o si jako w gimnazjum, jeden drugi, dziesi徠y i dobi豉m do momentu, w kt鏎ym obcy ludzie w autobusie zaczepiaj mnie ze zdziwieniem: "Taka m這da i ju siwieje? Pewnie jest Pani znerwicowana..."
nie ukrywam, prze篡豉m z tego powodu ma造 horror, retuszowa豉m zdj璚ia, ci庵le spina豉m w這sy, 瞠by tylko nie by這 wida .... pech chce, 瞠 mam ciemne br您owe w這sy i bardzo to wida. Pyta豉m si fryzjerek i kosmetyczek, wszystkie m闚i, 瞠by farbowa. Ale mi szkoda w這s闚, bo nie do嗆, 瞠 jestem po trwa貫j i w這sy s przesuszone to zalezy mi na aktualnym kolorze w這s闚... a wiadomo, 瞠 jak si zacznie farbowa to ju si nigdy do tego 100% starego nie wr鏂i.
Moim tymczasowym rozwi您aniem jest wi璚 wyrywanie - m鎩 t ma dy簑r raz w tygodniu gdy musi mojej czuprynie po鈍i璚i z godzink i popracowa p瘰et...
wiem, 瞠 to rozwi您anie tymczasowe ale na chwil obecn jedyne chyba....
iwi kiwi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-24, 18:09   #357
nathalik86
Przyczajenie

We przesta wyrywa te w這sy. To jakie nienormalne. Je郵i masz ju tak du穎 siwych w這s闚, 瞠 ludzie zwracaj Ci uwag, to musisz nie幢e si napracowa, 瞠by je wyrywa i to co tydzie. Nie wiem czemu boisz si farby? Farba nie zniszczy Ci w widoczny spos鏏 w這s闚, mam wra瞠nie, 瞠 Ty bardziej je niszczysz wyrywaj帷 siwe. Poza tym masz ciemne w這sy, wi璚 je郵i zaczniesz farbowa w這sy na kolor zbli穎ny do Twojego naturalnego, naprawd nic im si nie stanie ( gorzej jakby chcia豉 rozja郾ia). Pomy郵, mie swoje naturalne w這sy i wstydzi si siwych, wyrywa je co tydzie, co jest zapewne bolesne i ma這 skuteczne, bo nie wyrwiesz wszystkich czy ufarbowa w這sy na taki kolor, 瞠 znajomi nie zauwa膨 r騜nicy, mie ich wi璚ej(bo ju nie musisz wyrywa) i domalowywa odrosty raz w miesi帷u? Kochana, Ty ju nie masz naturalnych ciemnych w這s闚 ty ju masz siwe, wi璚 przesta si bawi w wyrywanie, bo jak na razie farbowanie to jedyny spos鏏, 瞠by zamaskowa "naturaln platyn" i mie 豉dne zadbane w這sy. Na szcz窷cie s r騜ne od篡wki i maseczki, tak瞠 mo瞠sz odbudowa w這sy nawet po takim ci篹kim zabiegu jak trwa豉.

Jeszcze takie pytanie, nie by這 Ci szkoda w這s闚, 瞠by zrobi sobie trwa陰, kt鏎a strasznie, ale to straaaasznie niszczy w這sy a jest Ci szkoda ufarbowa w這sy? Zregeneruj jak najszybciej w這sy i id do fryzjera niech Ci dobierze kolor farby podobny do Twoich, a potem ju w domu mama czy kto mo瞠 Ci co miesi帷 farbowa odrosty ( ja robi to sama).Teraz s modne naturalne uk豉daj帷e si w這sy, wi璚 nie wiem po co Ci trwa豉. Pokochasz swoje w這sy na nowo, zobaczysz.
Stary 2011-08-29, 09:23   #358
iwi kiwi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 62

Cytat:
Napisane przez nathalik86 Poka wiadomo嗆
We przesta wyrywa te w這sy. To jakie nienormalne. Je郵i masz ju tak du穎 siwych w這s闚, 瞠 ludzie zwracaj Ci uwag, to musisz nie幢e si napracowa, 瞠by je wyrywa i to co tydzie. Nie wiem czemu boisz si farby? Farba nie zniszczy Ci w widoczny spos鏏 w這s闚, mam wra瞠nie, 瞠 Ty bardziej je niszczysz wyrywaj帷 siwe. Poza tym masz ciemne w這sy, wi璚 je郵i zaczniesz farbowa w這sy na kolor zbli穎ny do Twojego naturalnego, naprawd nic im si nie stanie ( gorzej jakby chcia豉 rozja郾ia). Pomy郵, mie swoje naturalne w這sy i wstydzi si siwych, wyrywa je co tydzie, co jest zapewne bolesne i ma這 skuteczne, bo nie wyrwiesz wszystkich czy ufarbowa w這sy na taki kolor, 瞠 znajomi nie zauwa膨 r騜nicy, mie ich wi璚ej(bo ju nie musisz wyrywa) i domalowywa odrosty raz w miesi帷u? Kochana, Ty ju nie masz naturalnych ciemnych w這s闚 ty ju masz siwe, wi璚 przesta si bawi w wyrywanie, bo jak na razie farbowanie to jedyny spos鏏, 瞠by zamaskowa "naturaln platyn" i mie 豉dne zadbane w這sy. Na szcz窷cie s r騜ne od篡wki i maseczki, tak瞠 mo瞠sz odbudowa w這sy nawet po takim ci篹kim zabiegu jak trwa豉.

Jeszcze takie pytanie, nie by這 Ci szkoda w這s闚, 瞠by zrobi sobie trwa陰, kt鏎a strasznie, ale to straaaasznie niszczy w這sy a jest Ci szkoda ufarbowa w這sy? Zregeneruj jak najszybciej w這sy i id do fryzjera niech Ci dobierze kolor farby podobny do Twoich, a potem ju w domu mama czy kto mo瞠 Ci co miesi帷 farbowa odrosty ( ja robi to sama).Teraz s modne naturalne uk豉daj帷e si w這sy, wi璚 nie wiem po co Ci trwa豉. Pokochasz swoje w這sy na nowo, zobaczysz.
odno郾ie zniszczonych w這s闚 - jak robi豉m t trwa豉 to nie zwraca豉m uwagi na zniszczone w這sy teraz juz niestety mi przeszkadzaj i po prostu nie chcia豉bym pog喚bia tego procesu. Farba niszcze wlosy moze nie od razu, ale po paru latach widac efekty... no i zawsze lepiej pozniej niz wczesniej...
Stary 2011-09-28, 00:09   #359
siwanowa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Siwe!?!

Wskaz闚ki?!?! Prosz!
mia豉m platynowe w這sy i pokusi豉m si o farbowanie w domu, chc帷 zej嗆 ju z tego koloru.
u篡豉m farby syoss mixing colors, mix platyny i per造.
intencj by造 w這sy nieco ciemniejsze, jednak jestem siwa.
pojutrze wyje盥瘸m na studia i musz co ze sob zrobi jutro, a fryzjer jest niemo磧iwy.
mam pytanie. czy mog ju dzie p騧niej na這篡 kolejn farb, a je郵i tak to jaki kolor oka瞠 si pogromc siwego?
chcia豉bym mie jasny br您 lub ciemny blond, ale teraz priorytetem jest pozbycie si tej strasznej siwizny, wi璚 ka盥a pomoc b璠zie zbawienna.
pozdrawiam i prosz o jakie rady!
Justyna
siwanowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-28, 00:16   #360
1988Marlena
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 835
Dot.: Siwe!?!

ja bym na這篡豉 ciemny blond. Wed逝g mnie: tak - mo瞠sz farbowa ju nast瘼nego dnia, tylko trzeba si liczy z mo磧iwymi zniszczeniami wi璚 bez dobrej od篡wki si nie obejdzie

1988Marlena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, farba do w這s闚, farbowanie, pilne, platyna, problem, siwe, siwienie, s豉be, trwa貫, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-04 19:48:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.