Siwe w這sy, odsiwiacze- w徠ek zbiorczy - Strona 13 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-09-28, 01:21   #361
siwanowa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Siwe!?!

to b璠zie moje trzecie farbowanie w 篡ciu, co sugeruje brak do鈍iadczenia..
polecasz szczeg鏊nie jak捷 konkretn farb?
generalnie jestem spanikowana i nie my郵 przejrzy軼ie, co nie u豉twia przeszukiwania w internecie..
siwanowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-28, 11:12   #362
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

per豉 na og馧 wychodzi siwo na pocz徠ku, trzeba si z tym liczy

ja bym jednak poczeka豉 ok. tygodnia i wtedy pofarbowa豉 znowu, kiedy kolor nieco si wyp逝cze
myj w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym to kolor szybciej si spierze
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-28, 14:23   #363
chryja_bez_ryja
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 531

A czego uzy je郵i nie per造 瞠by wysz這 tak jasno ale nie siwo na pocz徠ku? Da si czym osi庵n望 od razu 豉dny efekt? Czy lepiej nie eksperymentowa i przecierpie par dni?
chryja_bez_ryja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-29, 15:29   #364
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Poka wiadomo嗆
A czego uzy je郵i nie per造 瞠by wysz這 tak jasno ale nie siwo na pocz徠ku? Da si czym osi庵n望 od razu 豉dny efekt? Czy lepiej nie eksperymentowa i przecierpie par dni?
palette c10
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-29, 15:55   #365
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

moja siostra farbowa豉 wczoraj tym samym syossem i na platyne i na lekko ciemniejszy ty + na br您owe odrosty, nigdzie nie wysz這 jej szaro, a odrosty (co mnie po prostu rozbroi這) wysz造 bardzo podobne do reszty
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-01, 01:18   #366
joaa12
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 753
Dot.: Siwe w這sy, odsiwiacze- w徠ek zbiorczy

Witam

Dziewczyny mam do Was pytanie. Oto moje w這sy (poni瞠j)- ciemne ale siwe niestety. Chcia豉bym si zapytac co mam z nimi zrobi aby nie by這 widac tych siwk闚.? M鎩 naturalny kolor mi si podoba - my郵a豉m o jakich ja郾iejszych pasemkach - mo瞠 w br您ie.

Tylko nie wiem jakie br您y mam wybra bo nie potrafi okre郵i swojego koloru w這s闚. Ciemny czy 鈔edni br您, z refleksami z這tymi czy nie , chyba bardziej ciep造 ni zimny. Jako mam z tym okresleniem problem. Chodzi mi o profesjonalne okre郵enie. No i nie iem jakie tonacje farb wybiera - ciep貫 czy zimne ?

Dzieki

PS. My郵a豉m o farbach herbashine garniera, ale nie jestem pewna czy kolor si wyp逝ka.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 0101.jpg (38,6 KB, 93 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 0161.jpg (7,8 KB, 64 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 00411.jpg (19,5 KB, 83 za豉dowa)

Edytowane przez joaa12
Czas edycji: 2011-12-01 o 01:24
joaa12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-23, 16:46   #367
PanzerKitty
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 321

hej ostatnio zauwa篡豉m na swojej g這wie 3 siwe w這sy troche mi psuj humor wi璚 wyrywam je, a one uporczywie odrastaj, macie jakies sposoby na zabarwienie siwych w這s闚 瞠by ich nie by這 wida, mo瞠 jakies p逝kanki albo cos?

PanzerKitty jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-25, 12:44   #368
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 499

Mnie ten problem nie dotyczy, ale nie dajcie sobie wm闚i bzdur, 瞠 to jest normalne w wieku 20 lat. To mo瞠 by objaw niedoboru witamin z grupy B, np B12, biotyny, kwasu foliowego, 瞠laza, jak i objaw innych chor鏏, np chorob tarczycy.
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...3a23ad9df.html
rousse jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-03, 14:17   #369
antidotum89
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 793

ja zaczelam siwiec w wieku 20 lat mneij wiecej, moze 19;] moja mama w tym samym wieku i w podobnym miejscu<na przedzialku z boku> anemii brak, witaminki w normie, tarczyca tez, ale nie wiem co z tym zrobic, nie chce farbowac w這s闚!

"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "

antidotum89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-05, 11:07   #370
ona408
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Siwienie jak i 造sienie uwarunkowane jest te genetycznie,
je郵i chodzi o m篹czyzn wiem 瞠 jest szampon koloryzuj帷y TYLKO siwe w這sy, dzia豉 trzeba tylko dobra odpowiedni kolor, niestety jak dzia豉 na kobiety nie wiem nie testowa豉m.
ona408 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-05, 11:11   #371
ona408
Przyczajenie

Siwienie jak i 造sienie jest uwarunkowane genetycznie.
Wiem 瞠 dla m篹czyzn jest szampon koloryzuj帷y kt鏎y poktywa TYLKO siwe w這sy- dzia豉 Niestety nie wiem jak dzia豉 na kobiety.
Stary 2012-02-14, 13:43   #372
antidotum89
Wtajemniczenie

23 lata siwe w這sy jak ukry?

Witam, otoz mam niecale 23 lata, od mniej wiecej 18-19 r.. zauwazylam u siebie najpierw kilka teraz juz kilkanascie-kilkadziesiat siwych wlos闚, w okolicy grzywki;/
Odmniej wiecej 17 roku zycia farbuje wlosy, najpierw na czarno pozniej stopniowo ciemny braz, od jakis 3 lat farbuje tylko po to zeby ukryc te pieprzone siwe wlosy;/ chcialabym sobie odpuscic to bo mam naturalnie naprawde ladne bardzo ciemno brazowe wlosy;/ jakies 2-3 tyg temu wpadlam na pomysl ze te miejsca pokryje 2krotnie szamponetka zblizona do mojego naturalnego koloru, za kazdym razem trzymalam na glowie ok 40 min. i bylo extra wszystko przykryte, nic nie widac, a dzis patrze i znowu mam na glowie skunksa;/ nie wiem czym to moge przykryc, zastanawialam sie juz czy nie rozjasnic wlosowzeby nie bylo to az tak widoczne;. czytalam o odsiwiaczach, ale zazwyczaj nie dawaly efektow. myslalam o farbowaniu henna, ale nie wiem czy mi "chwyci" na moich siwych i farbowanych wlosach<ostatni raz koniec pazdziernika> dodam ze wlosy mi szybko rosna wiec mo ok 2-3 tygodniach mam juz ponad cm odrost;/
probowalam nawet wyrywac te wlosy ale w tym, momencie pozbylambym sie pewnie czesci grzywki i mialabym lysy placek;/ przycinalam je nawet ale pozniej mialam bialego odrastajacego koguta;/

prosze o pomoc

Stary 2012-02-15, 00:11   #373
antidotum89
Wtajemniczenie

Dot.: 23 lata siwe w這sy jak ukry?

up

Stary 2012-02-15, 20:53   #374
ona408
Przyczajenie

skoro masz swoje bardzo 豉dny w豉sny kolor w這s闚 to spr鏏uj odsiwiaczem, jest jeden kt鏎y kryje tylko siwe w這sy a naturalne pozostaj bez zmian. W ka盥ym b康 razie nie zaszkodzi perzetestowa :P
Stary 2012-02-16, 11:30   #375
antidotum89
Wtajemniczenie

a pamietasz nazwe?kupuje sie w aptece czy drogerii?

Stary 2012-02-17, 18:28   #376
ona408
Przyczajenie

Ten odiwiacz to Just for Men, kupuje si go w drogerii. Najta雟zy na necie jaki uda這 mi si znale嗆 to w drogerii Kosmix.pl, ale poszukaj jeszcze mo輳 uda Ci si jeszcze taniej znale嗆 . Jak przetestujesz daj zna. M鎩 tato jest zadowolony
Stary 2012-02-23, 11:15   #377
Kinia_F
BAN sta造

Wiadomo軼i: 320
Wpisy w blogu: 6

Moim zdaniem nie da si odwr鏂i siwienia. Jak jaki w這s jest ju siwy to ju taki pozostanie. Mo積a jedynie spowodowa, 瞠by pozosta貫 wlosy nie siwia造.
Kinia_F jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-23, 17:53   #378
ona408
Przyczajenie

Masz racj 瞠 procesu siwienia nie da si odwr鏂i. Jedynie mo積a z nim walczy farbowaniem w這s闚.
Stary 2012-03-04, 14:18   #379
Sylweczka91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 268
Unhappy Wstydliwy problem

Hej

Po wielu rozmyslaniach postanowilam napisac tutaj na forum...
mianowicie mam jak wskazuje tytul watku wstydliwy problem...mianowicie mam 20 lat i juz siwe wlosy
Z natury mam kruczoczarne wlosy...ale jak ostatnio je czesze to widze biale nitki
Nie chce zeby ktos je zauwazyl bo staram sie zawsze byc zadbana..
nigdy nie farbowalam wlosow bo zawsze podobal mi sie moj kolor..
ale teraz..musze cos zastosowac..znacie jakies sposoby by ten proces cofnac<zatrzymac>?zroumia labym to gdybym miala np 35 lat no ale w takim wieku? jestem zalamana kupilam vitapil bo tez czytalam ze podobno hamuje ten proces..czy farba do wlosow to ostateczne rozwiazanie? znacie jakies ktore sa malo szkodliwe?
Nawet nie mam za bardzo z kim o tym problemie pogadac..bo inni mnie wysmieja i bede obiektem zartow;/ a ja tej sprawy niestety nie bagatelizuje
Sylweczka91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-04, 14:52   #380
kasica6662
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 984
Dot.: Wstydliwy problem

A w Twojej rodzinie mama/babcia ile mia造 lat kiedy zacz窸y siwie? Bo to dosy istotne. No i przy ciemnych w這sach niestety bia貫 w這sy si b璠 odznacza... Wydaje mi si, 瞠 takie specyfiki raczej nie dzia豉j i pozostaje albo si przyzwyczai do siwych nitek, albo ufarbowa. I nie traktuj tego, a tak powa積ie A co do farb to moim zdaniem raczej nie ma takich mniej szkodliwych, a pi瘯ne i niezniszczone w這sy to odpowiednia piel璕nacja po farbowaniu. Pozdrawiam

Moje dzie豉
Preferencje

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Ksi捫kowy w徠ek
kasica6662 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-04, 15:20   #381
Sylweczka91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasica6662 Poka wiadomo嗆
A w Twojej rodzinie mama/babcia ile mia造 lat kiedy zacz窸y siwie? Bo to dosy istotne. No i przy ciemnych w這sach niestety bia貫 w這sy si b璠 odznacza... Wydaje mi si, 瞠 takie specyfiki raczej nie dzia豉j i pozostaje albo si przyzwyczai do siwych nitek, albo ufarbowa. I nie traktuj tego, a tak powa積ie A co do farb to moim zdaniem raczej nie ma takich mniej szkodliwych, a pi瘯ne i niezniszczone w這sy to odpowiednia piel璕nacja po farbowaniu. Pozdrawiam
Mama wydaje mi sie ze ok 25 roku zycia..wiec pozniej niz ja.
A czy mozecie polecic jakies farby/odcienie? zeby kolor byl zblizony do naturalnych wlosow? bo nie podoba mi sie takie czarny helm ;/
Stary 2012-03-04, 15:40   #382
new_me
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 555

tez mam czarne wlosy i boje sie ze jak zaczne siwiec to bedzie widac ico gorsza zanim to zauwaze zrobia to inni:P moj tata wczesnie zaczal siwiec wiec to dodatkowo zwiekszylo moje obawy
od czasu do czasu zaczelam podczytywac watek o hennie, bo wlasnie jakby co to zamierzam malowac wlosy henna czy jakims indygo zeby ich zbytnio nie niszczyc moze wlasnie henna??
new_me jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-04, 15:45   #383
Sylweczka91
Raczkowanie

[QUOTE=new_me;32710799]tez mam czarne wlosy i boje sie ze jak zaczne siwiec to bedzie widac ico gorsza zanim to zauwaze zrobia to inni:P moj tata wczesnie zaczal siwiec wiec to dodatkowo zwiekszylo moje obawy
od czasu do czasu zaczelam podczytywac watek o hennie, bo wlasnie jakby co to zamierzam malowac wlosy henna czy jakims indygo zeby ich zbytnio nie niszczyc moze wlasnie henna??[/QUOTE

Chyba henna jest za slaba by pokryc siwe wlosy ;/ i nie wytrzyma zbyt dlugo..takie moje zdanie.Mam zamiar siegnac po szampon koloryzujacy do 24 myc..jak narazie..chyba ze ktoras z was zna lepsze metody?
Stary 2012-03-04, 16:03   #384
FioletowyAnanas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 524

No u mnie mama te do嗆 szybko zacz窸a siwie wi璚 jest du瘸 mo磧iwo嗆, 瞠 i ja podziel ten los. No m闚i si trudno i farbuj w這sy ;p xD

FioletowyAnanas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-04, 16:07   #385
Sylweczka91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez FioletowyAnanas Poka wiadomo嗆
No u mnie mama te do嗆 szybko zacz窸a siwie wi璚 jest du瘸 mo磧iwo嗆, 瞠 i ja podziel ten los. No m闚i si trudno i farbuj w這sy ;p xD
a jak czesto farbujesz? i jaka farba? tez masz ciemne wlosy; >?
Stary 2012-03-04, 16:54   #386
FioletowyAnanas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 524

ja mam takie mysie ) ja chwilowo mam same pasemka blond a tak og鏊nie to chc przej嗆 na blond.

FioletowyAnanas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-04, 17:17   #387
nicole89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 477

Jest w aptekach taki specjalny produkt, kt鏎y nak豉da si na siwe w這sy i on pomaga odbudowa naturalny pigment w siwych wlosach, dosc popularna swego czasu rzecz. Nie pamietam jak to sie nazywa, ale na pewno znajdziesz w wyszukiwarce

o ju znalazlam: nazywa sie SILVERSTOP

62-> 61-> 60-> 59-> 58-> 57-> 56->55-> 54->53-> 52

Pani Magister
nicole89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-04, 17:19   #388
Anabella43
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 156

Du穎 masz tych siwych w這s闚? Wydaje mi sie ze nie jest ich pewnie zbyt wiele ale jak to my, kobiety, wolimy myslec na zapas Mo瞠 spr鏏uj co jaki czas robi sobie w這sy szamponetka? Kolor np. ciemny br您, czekoladowy br您, kawowy br您 du穎 odcieni masz do wyboru a Na pewno nie wyjdzie Ci sztuczna czer tak jak np. po uzyciu hebanowej czerni. Szamponetka taka mo瞠 starczy Ci na okolo dwa tygodnie w zaleznosci jak cz瘰to b璠ziesz my豉 w這sy, wi璚 stosunkowo dwa takie farbowania na miesi帷 to koszt ok 7 z Albo jak kole瘸nka wy瞠j zaproponowa豉 mozesz sprobowa henn z tym 瞠 je瞠li Ci sie cos nie spodoba i b璠ziesz chcia豉 przej嗆 na normalne farby chemiczne to b璠zie problem bo slysza豉m 瞠 r霩ne cuda tam sie dziej (wychodz turkusowe w這sy itp). Ale ja na Twoim miejscu bym sie jeszcze wstrzyma豉, skoro podoba Ci sie Tw鎩 naturalny kolor w這s闚 albo spr鏏owa豉bym z tymi szamponetkami, kt鏎e po jakim czasie wymywaj sie ca這kowicie (Marion, Joanna), nie polecam jednak Palette gdy nie wymywaja sie do ko鎍a i zostaja odrosty. Albo mo瞠 kup jaka zwyk陰 drogeryjn farbe w odcieniu br您/ciemny br您 i te siwe pasma spr鏏uj pofarbowa, wyjd takie fajne, jasniejsze refleksy. Troche grzebania z tym, ale jednak nie niszczysz tak w這s闚 jak po ca趾owitym farbowaniu

Edytowane przez Anabella43
Czas edycji: 2012-03-04 o 17:21
Anabella43 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-04, 17:27   #389
Sylweczka91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anabella43 Poka wiadomo嗆
Du穎 masz tych siwych w這s闚? Wydaje mi sie ze nie jest ich pewnie zbyt wiele ale jak to my, kobiety, wolimy myslec na zapas Mo瞠 spr鏏uj co jaki czas robi sobie w這sy szamponetka? Kolor np. ciemny br您, czekoladowy br您, kawowy br您 du穎 odcieni masz do wyboru a Na pewno nie wyjdzie Ci sztuczna czer tak jak np. po uzyciu hebanowej czerni. Szamponetka taka mo瞠 starczy Ci na okolo dwa tygodnie w zaleznosci jak cz瘰to b璠ziesz my豉 w這sy, wi璚 stosunkowo dwa takie farbowania na miesi帷 to koszt ok 7 z Albo jak kole瘸nka wy瞠j zaproponowa豉 mozesz sprobowa henn z tym 瞠 je瞠li Ci sie cos nie spodoba i b璠ziesz chcia豉 przej嗆 na normalne farby chemiczne to b璠zie problem bo slysza豉m 瞠 r霩ne cuda tam sie dziej (wychodz turkusowe w這sy itp). Ale ja na Twoim miejscu bym sie jeszcze wstrzyma豉, skoro podoba Ci sie Tw鎩 naturalny kolor w這s闚 albo spr鏏owa豉bym z tymi szamponetkami, kt鏎e po jakim czasie wymywaj sie ca這kowicie (Marion, Joanna), nie polecam jednak Palette gdy nie wymywaja sie do ko鎍a i zostaja odrosty. Albo mo瞠 kup jaka zwyk陰 drogeryjn farbe w odcieniu br您/ciemny br您 i te siwe pasma spr鏏uj pofarbowa, wyjd takie fajne, jasniejsze refleksy. Troche grzebania z tym, ale jednak nie niszczysz tak w這s闚 jak po ca趾owitym farbowaniu
Ja wlasnie myslalam o szamponie koloryzujacym z Joanny 24 mycia..bo z tym malowaniem siwych pasm byloby ciezko;] bo az tyle ich nie mam tylko gdzie niegdzie..np przy skroniach 2 siwe 3, na przedzialku tez ok 2 no i pewnie gdzies z tylu ale tgeo niestety nie widze..dzisiaj 2 te na przedialku poprostu wyrwalam chociaz to napewno nie jest dobre wyjscie;/
Kolor wlosow mi sie podoba..dopiero ostatnio znalazlam odpowiednia pielegnacje dla nich ze sa ladne i miekkie bo z natury sa suche ,falowane..ale w codziennych kontaktach z ludzmi czuje dyskomfort;/ np jak jade autobusem albo na uczelni..jak siedze z tylu na wykladzie martwie sie ze ktos to widzi ;l
Dlatego z jednej strony szkoda mi ich farbowac ze wzgledu na kolor i ich stan<nie chce zeby znow byly takie puszace sie,zniszczone> a z drugiej strony siwizny nie zniose;/to okropnie wyglada u mlodej osoby.

Edytowane przez Sylweczka91
Czas edycji: 2012-03-04 o 17:29
Stary 2012-03-04, 17:57   #390
Anabella43
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 156

Cytat:
Napisane przez Sylweczka91 Poka wiadomo嗆
Ja wlasnie myslalam o szamponie koloryzujacym z Joanny 24 mycia..bo z tym malowaniem siwych pasm byloby ciezko;] bo az tyle ich nie mam tylko gdzie niegdzie..np przy skroniach 2 siwe 3, na przedzialku tez ok 2 no i pewnie gdzies z tylu ale tgeo niestety nie widze..dzisiaj 2 te na przedialku poprostu wyrwalam chociaz to napewno nie jest dobre wyjscie;/
Kolor wlosow mi sie podoba..dopiero ostatnio znalazlam odpowiednia pielegnacje dla nich ze sa ladne i miekkie bo z natury sa suche ,falowane..ale w codziennych kontaktach z ludzmi czuje dyskomfort;/ np jak jade autobusem albo na uczelni..jak siedze z tylu na wykladzie martwie sie ze ktos to widzi ;l
Dlatego z jednej strony szkoda mi ich farbowac ze wzgledu na kolor i ich stan<nie chce zeby znow byly takie puszace sie,zniszczone> a z drugiej strony siwizny nie zniose;/to okropnie wyglada u mlodej osoby.
Wiesz te szampony koloryzuj帷e to prawie jak trwala, normalna farba bo rzadko kt鏎a rzeczywi軼ie sie zmywa Jedyny spos鏏 to znalezc farbe w jak najbardziej zblizonym odcieniu do Twojego naturalnego i farbowa co pare miesi璚y jak ju naprawd zacznie byc wida te siwuski. I wtedy w豉郾ie np. co 3 miesi帷e nak豉dac farbe tylko na odrost a pod koniec na 3-4 min malaksowac na calo嗆 dla od鈍ie瞠nia koloru.
Potem jedynie pozostaje tylko wyrwanie tych siwych w這sow
Odpowiedz

Tagi
blond, farba do w這s闚, farbowanie, pilne, platyna, problem, siwe, siwienie, s豉be, trwa貫, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-09-27 10:07:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.