Siwe w這sy, odsiwiacze- w徠ek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-02-04, 20:35   #61
lilu1980
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 501
GG do lilu1980
Re: Siwe w這sy!

moze przechodzisz ostatnio bardzo duzo stresu?? a moze to dziedziczne?? pozdrawiam...
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-04, 20:43   #62
agabil1
nabija na KOPI kopist闚.
okrutnica jaka...

Wiadomo軼i: 37 296
Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Salka-ja maj帷 21 lat zacz窸am nagle siwie-chyba przez stresy.Ale nic z tym nie robi豉m(moze jednak trzeba wybra si do lekarza?)i jako samo si zatrzyma這.

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-04, 20:51   #63
Elahaz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58

Pociesze Was dziewczyny-ja mam nieca貫 19 i ju siwiej. W okolicach skroni i czo豉 mam balutkie nitki. Nie mam poj璚ia co mam z tym zrobi, bo farba z tego szybko schodzi, a poza tym mam delikatne w這sy. Obawiam si, e to dziedziczne, bo m鎩 brat w wieku 25 lat mia bialutkie w這sy. Ja naprawd nie zmy郵am, bo wielu ludzi nie wierzy mi w to, dop鏦i si nie przyjrz...
Elahaz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-04, 20:53   #64
BeataWi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 144
GG do BeataWi

Aga BJ napisa(a):
> Salka-ja maj帷 21 lat zacz窸am nagle siwie-chyba przez stresy.Ale nic z tym nie robi豉m(moze jednak trzeba wybra si do lekarza?)i jako samo si zatrzyma這.

Ja tez tak wczesnie zaczelam siwiec, lecz u mnie sie nie zatrzymalo. U mnie to dziedziczne i nic na to nie poradze
Mialam kumpla, ktory zaczal siwiec w 8 klasie, wiec z nami chyba jeszcze nie jest tak zle

Becia69

http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-04, 22:07   #65
agabil1
nabija na KOPI kopist闚.
okrutnica jaka...

GG do agabil1

chyba nie zw豉szcza,瞠 siwiej raczej na bia這 nie szpakowato

Stary 2005-02-04, 22:12   #66
Kasia**
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

W wi瘯szo軼i przypadk闚 siwnienie jest spraw genetyczn. U mnie ten problem pojawi豉 si w wieku 20 lat. Je郵i masz jasne w這sy sprawa jest du穎 prostsza. Wystarczy po這篡 kilka pasemek by ukry pojawiaj帷 si siwizn. Ja jestem brunetk zmuszona, wi璚 jestem farbowa w這sy raz w miesi帷u. Moim jedynym problemem jest szybkie sp逝kiwanie si farby. Szczeg鏊nie z siwych w這s闚. A pr鏏owa豉m przer騜nych farb od profesjonalnych po pallet. Stwierdzam, 瞠 ta ostatnia utrzymuje si najd逝瞠j na w這sach.
Kasia** jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-05, 08:58   #67
Elahaz
Raczkowanie

Hmmm...ja osobi軼i paletty nienawidz, ale to przeciez kwestia rrodzaju w這s闚.
Becia69, wierz, 瞠 s farby, kt鏎e potrafi zdzia豉 cuda, ale u mnie naprawd problemem jest utrzymanie si jakiejkolwiek. Mam ciemne w這sy, ale 瞠 farbowa豉m kiedy na czarno lub cemny br您 to delikatne odrosty rzucaja si w oczy, a co dopiero siwe w這sy!!!
Ja osobi軼ie jestem za豉mana!!!!
Stary 2005-02-05, 09:50   #68
BeataWi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 144
GG do BeataWi

Agnieszk@ napisa(a):
> Hmmm...ja osobi軼i paletty nienawidz, ale to przeciez kwestia rrodzaju w這s闚.
> Becia69, wierz, 瞠 s farby, kt鏎e potrafi zdzia豉 cuda, ale u mnie naprawd problemem jest utrzymanie si jakiejkolwiek. Mam ciemne w這sy, ale 瞠 farbowa豉m kiedy na czarno lub cemny br您 to delikatne odrosty rzucaja si w oczy, a co dopiero siwe w這sy!!!
> Ja osobi軼ie jestem za豉mana!!!!

Odnosnie odrostow, to duza role odgrywaja tutaj 2 czynniki:
- jakie masz wlosy,
- jaka masz fryzure.
Moje wlosy sa bardzo geste i krecone wiec w moim przypadku odrosty nie sa zbyt widoczne. Dwa lata temu scielam je na krotko, mam na glowie taki "artystyczny nielad", jedynym minusem jest to, ze musze je prostowac, ale znalazlam idealne kosmetyki i nie mam z tym wiekszego problemu. W przypadku takiej wlasnie fryzury, odrosty nie sa szybko widoczne, farbuje je mniej wiecej co 6 tygodni. Odnosnie farby, to moim kolorkiem jest ognista czerwien (z natury jestem brunetka). Na poczatku, kiedy zaczelam farbowac wlosy na ten kolor uzywalam farby sklepowej, Wella Wellaton Wulkaniczna czerwien Byla super, kolorek wlasnie taki o jakim marzylam i idealnie pokrywala moje siwki, lecz po jakims czasie zauwazylam, ze niestety niszczy mi wlosy. Poszlam po porade do mojej fryzjerki, ta polecila mi farby L惱real Professionel Majirouge i Maji.Contrast, zakupilam i wyprobowalam. Kolorek jest super, farba sie nie zmywa a wlosy sa w idealnym stanie ( nie zniszczone, lsniace ). Dlatego polecam wszystkim osobom, ktore farbuja wlosy, zeby nie kupowaly farb w sklepach, lecz udaly sie po nia do zakladu fryzjerskiego.
Pozdrawiam

Becia69

http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-05, 10:48   #69
agabil1
nabija na KOPI kopist闚.
okrutnica jaka...

GG do agabil1

zgadzam si z Beci-kupujcie farby w zak豉dzie lub w sklepie fryzjerskim-s delikatne ale skuteczne.Za Palette stanowczo odradzam-jest to bardzo mocna farba,kt鏎a w瞠ra sie we w這s,trudno j usun望 i og鏊nie jest bardzo szkodliwa.Gdy m鎩 fryzjer si dowiedzia,瞠 farbowa豉m ni w這sy,z豉pa si za g這w.

Stary 2005-02-05, 13:37   #70
Kasia**
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

Przez d逝gi czas kupowa豉m farby w zak豉dach i sklepach fryzjerskich. Po ka盥ym myciu w這sy bladly. Praktycznie po tygodniu by造 ja郾iejsze (farbuje w這sy br您em) Mimo, 瞠 u篡wa豉m profesjonalnych szampon闚 i odzywek do w這s闚 farbowanych. Odradzam Loreal ta farba najszybciej si sp逝kuje.
Kasia** jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-05, 19:26   #71
Elahaz
Raczkowanie

I w陰郾ie tu widz r霩ni熰 w typach w這sk闚!!!! Bo jednym po jakiej嗆 farbie kolor si sp逝kuje a innym nie.
Co do L'oreala- mi kiedy po prostu wyblak kolorek po 3 myciach i sko鎍zy豉m z tym.
I co do widoczno軼i odrost闚- to prawda, 瞠 to zalezy jaka fryzur si nosi. Ale jak ukry siwe w這sy, gdy ju je znowu wida (pr鏂z farbowania) to ja nie mam poj璚ia...
Stary 2005-02-08, 14:18   #72
Salka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263
GG do Salka
Siwe wlosy

A ile kosztuja takie profesjonalne farby do wlos闚 kupione u fryzjera?
Salka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-08, 18:02   #73
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga
Re: Siwe wlosy

nie sadze aby szanujacy sie fryzjer sprzedawa profesjonalne farby...
przeciez to jakby zabieral sobie prace
Stary 2005-06-17, 08:04   #74
kia_girl
Raczkowanie

19 lat, SIWE w這sy! Co to ma by?! ;(

Jak w.w. mam 19 lat i sporo siwych w這s闚. Nie chodzi tu o 10 czy 20 sztuk ale naprawd sporo. Jak na moje oko to tak100-200. Przy moich ciemnych w這sach to tragedia. Z daleka mo瞠 i tego nei wida ale wystarczy stan望 blisko

Zacz窸o si to par miesi璚y temu. Dlaczego? Nie wiem! Mam d逝gie w這sy. I jakby od niedawna same zmieni造 kolor - na 'g鏎ze' jest jakby bardziej popielaty a ni瞠j taki jaki powinien by - ciemno-br您owy. dodam 瞠 od篡wiam si b. zdrowo, nie stosuj pigu貫k antykoncepcyjnych, nie przyjmuj 瘸dnych lek闚, nie farbuj w這s闚, nie u篡wam 涉DNYCH 鈔odk闚 do stylizacji, stosuj od篡wki, maski.

No i co myslicie? 疾bym ja jeszcze je jako 'poniewiera豉' czy co, ale nie! Dbam o nie bardzo! A tu takie co. Nerwy przed matur? Niemo磧iwe :/ S這鎍e z poprzednich lat? Owszem opala豉m si, s這鎍e zawsze te w這sy jako rozjasnia這 ale 瞠by osiwie?! No way...

Pom騜cie kochane, spotka造軼ie si z czym takim? Mo瞠 to na tle zdrowotnym? Zapytajcie wujk闚 lekarzy o ten 'ciekawy przypadek' mo瞠 podpowiedz co? Bo m鎩 lekarz stwierdzi: SIWE? TRUDNO! ...
kia_girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-17, 08:12   #75
kia_girl
Raczkowanie

Dot.: Siwe w這sy!

Hehe ja dla odmiany mam 19 lat i siwiej na pot璕. Wi璚 jak widzisz mog這 by gorzej :/ Co, jak, dlaczego? - Nie mam poj璚ia...
Stary 2005-06-17, 08:52   #76
Kasia***
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 144
Dot.: 19 lat, SIWE w這sy! Co to ma by?! ;(

ODPOWIEDZ BRZMI - GENNY. Ja r闚nie szybko zacze豉m siwie. Jedynym ratunkiem jest regularne farbowanie.
Kasia*** jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-17, 09:14   #77
margitta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 716

Stres powoduje siwienie. Mo瞠 to jest przyczyna u ciebie?
margitta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-17, 09:36   #78
kia_girl
Raczkowanie

geny?? ;( nikt w mojej rodzinie ani nawet w鈔鏚 znajomych nie zaczal siwiec w wieku 19 lat! Ludzie robi wielkei oczy jak si dowiaduj 瞠 25-latka ma ju siwe w這sy a 19-latka...? to ju chyba fenomen ;( Help
Stary 2005-06-17, 09:50   #79
Irysekk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 790

ja mia豉m 18lat jak mi si pojawi pierwszy siwy w這s hy hy pierwsze oznaki starzenia 瘸rt chwyci豉m za farbe i tyle nie ma innego sposobu i metody na nie

Irysekk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-17, 09:51   #80
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 833

Cytat:
Napisane przez kia_girl
Nerwy przed matur? Niemo磧iwe :/
Mo磧iwe Ja w zesz造m roku mia豉m bardzo, ale to bardzo stresuj帷y okres w pracy i pojawi這 mi si mn鏀two siwych wlos闚. Po ust徙ieniu stresu ju nie mam tego problemu - siwych si pozby豉m, a nowe rosn normalne.

J璠rek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyk闚
mikroREKLAMA
Smaczny?...
No pewnie :-D

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
BabciaWeatherwax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-17, 10:11   #81
xanka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 327
GG do xanka

Kia mo磧iwe. Ja sama na studiach dorobi豉m si siwych w這s闚. I to nie jakich tam pojedynczych sztuk , bo zauwa篡豉 to nawet moja kole瘸nka.. trzeba by這 widzie przera瞠nie w jej oczach I fryzjerka, przy ka盥ej wizycie, m闚i豉, 瞠 mam tych siwych coraz wi璚ej. Na szcz窷cie istniej doskona貫 farby do w這s闚
Rada na to jedna.. SPOK粑
xanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-17, 11:52   #82
Elahaz
Raczkowanie

Unhappy Dot.: 19 lat, SIWE w這sy! Co to ma by?! ;(

Jak dobrze, 瞠 nie juestem jedyna, cho nikomu tego nie 篡cz!!!!!!!
Kia_girl jestem w Twoim wieku, te mam 19 lat i te ogromnie du os iwych w這s闚. Farbowa w這s闚 nienawidz, wi璚 mam pecha, bo wiem, 瞠 po tygodniu znowu b璠 siwawe, a potem siwe. I to najgorsze, 瞠 te ca趾iem siwe s kr鏒ke i wystaj z wszelkich kucyk闚 , a ja takie nosz najcz窷ciej. I te mam ciemne w這sy, wi璚 to tragedia.

U mnie w domu to chyba sprawa genetyczna, bo m鎩 brat mia bialutkie w這sy w wieku 25 lat, ale wydaje mi si, 瞠 du穎 tak瞠 faktycznie zale篡 od stresu.
Nie wyobra瘸m sobie jak nagle mog豉bym ca豉 osiwie, bo bym si chyba za豉ma豉. A tym bardziej, 瞠 mam jeszcze troche starszego rodze雟wa i jako jedyna takie problemy (pr鏂z brata wy瞠j wspomnianego),
Stary 2005-06-17, 16:51   #83
zatoka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 213

Ehhh, tez mam z tym problem. Najpierw malowalam wlosy szamponem, niestety z siwych wlosow najpierw sie zmywal . Zaczelam farbowac farba kiedy mama (bez okularow!) zauwazyla ze mam siwe wlosy.
Ja mam to w genach bo moje 2 siostry tez maja siwe wlosy. Jedna ma 31 lat i okolo 50% siwych wlosow

Stres pewnie tez swoje zrobil, ale czy jest ktos kto sie nie stresuje??
Stary 2005-06-17, 18:28   #84
rzyrafka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 598

wczesne siwienie dziedzicza mezczyzni i kobiety. Ale zeby ono sie ujawnilo u kobiet to musza zaistniec jakies hormonalne nieprawidlowosci, natomiast u mezczyzn wystarcza "zle geny".
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-17, 19:05   #85
gabi121
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 301

hej! tez mam 19 lat i tez zauwazylam juz siwe wloski. narazie sa pojedyncze ale z tego co wiem u mojej rodziny to normalka. nie ma co panikowac farbka i jazda
gabi121 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-21, 09:01   #86
kia_girl
Raczkowanie

Farba dziewczyny? Nie znosz tego! BabciaWeatherwax - pocieszy豉 mnie tym, 瞠 nowe w這ski rosn noramlne Ja farby z amoniakiem u篡wa nie b璠 (prawie mdlej jak farbuje takow w這sy mojej mamie, widzia豉m czerwono-czarne kropki i 鈍iat wirowa) a poza tym to strasznie niszczy w這sy. I te u mnie jak zaczynaj rosn望 siwe to stercz takie bia貫 na g這wie - okropno嗆.

JU NIGDY NIE B犵 SI STRESOWA! Spojrz w lustro i na bank od razu si uspokoj Ale pociesza mnie fakt 瞠 nie jestem jedynym takim 'przypadkiem' na tym 鈍iecie. Ju zaczyna豉m si czu jak 19-letnia babcia...

A jak osiwiejemy to w wieku dwudziestu paru lat zorganizujemy spotkanie, usi康ziemy sobie bielutkie na 豉weczce w parku i b璠ziemy wspomina stare dobre czasy... ;(
Stary 2005-06-27, 17:08   #87
anulka262
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 648

mam kolezanke ktora ma 16 lat jest brunetka i juz pojawiaja sie u niej siwe wlosy...
anulka262 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-27, 17:26   #88
nafie
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 070
GG do nafie

Dziewczyny nie martwcie sie to spotyka chyba wiele z nas ja mam 21 lat... czarne wlosy.. i od dwoch lat pojawiaja sie na nich siwe.. jest ich duzo.. nawet bardzo najpierw je wyrywalam.. bez sensu.. i tak nie dalo sie pokonac.. wiem ze je widac.. ale farbowac wlosow nie chce bo PONOC mam ladne kruczoczarne wloski... hm.. jak pojawi sie ich na tyle duzo ze bede wygladac jak starucha to moze sie pofarbuje ja akurat mam to po mamie.. ona gdy miala 17 lat kolega ze szkolnej lawki siedzacy za nia wyrywal wlos po wlosku..geny geny
nie martw sie nic, naprawde nie jestes sama !

Henry Miller

nafie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-28, 16:35   #89
kia_girl
Raczkowanie

uff nie jestem sama jupiiii :P ale kurcze, czemu tak mi sie wydaje gdy id ulic??? ;( a mo瞠 幢e mi si wydaje? E tam! B璠 篡 bezstresowo! Nie dam sie!
Stary 2005-11-02, 10:40   #90
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 076

Odgrzebuj, gdy te zauwazy豉m ten "problem" u siebie.
Mam 24 lata, w這sy s ciemne, zdrowe, dobrze sie odzywaiam, nie stresuj si itp itd, a mimo wszystko pojawiaj si te wstretne siwe w這siska!
U mnie nie jest to sprawa gen闚, gdy u obojga moich rodzic闚 pierwsze siwe w這sy pojawi造 sie dopiero po 40 roku 篡cia.
Szkoda mi farbowac w這sy, gdy chcia豉m w koncu zapu軼i swoje nturalne. P鏦i co, wyrywam siwe w這sy, no ale nie moge tak w nieskonczono嗆.
A mo瞠 s jakie preparaty (witaminowe itp) kt鏎e moga spowodowac wolniejsz utrat pigmentu?

ewka.mnk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, farba do w這s闚, farbowanie, pilne, platyna, problem, siwe, siwienie, s豉be, trwa貫, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-04 19:48:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.