Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-11-02, 12:28   #91
Maripossa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 883
Dot.: 19 lat, SIWE w這sy! Co to ma by?! ;(

Skad ja to znam - bynajmniej nie z mojego przypadku, ale mojego chlopaka.
Ostatnio przegladalam sobie kosmetyki na Allegro i znalazlam ODSIWIACZ do wlosow http://allegro.pl/show_item.php?item=70140508
Nie wiem czy to prawda czy nie, czy to dziala itd. ale widac ze COS robia na ten problem Wiem tyle, ze farba chyba jest pewniejsza
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-02, 14:14   #92
kiciulka1985
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 473

Hehe moja matka podobno zaczela siwiec przy 20 ja czekam na moje pierwsze siwe wloski oszczedze na blond pasemkach / a tak powaznie to marza mi sie siwe wloski, moze cos ze mna nie tak?/
niestety nie wiem czy takowe mi rosna bo farbuje wloski:P
ale mam zamiar przestac mam nadzieje ze czekaja na mnie siwuski
kiciulka1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-02, 15:27   #93
Anecik15
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145

A ja mam 15 lat i 2 siwe wlosy....... jak zobaczylam pierwszy to sie zalamamlam..... nie ma na to innej rady trzeba sie przestac stresowac ******lami kazdy by powiedzial czym pietnastolatka ma sie stresowac..... ahh te ******ly..... trzeba wrzucic na luz i miec ******ly w.......
Stary 2005-11-02, 16:27   #94
czuczenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 370

Hmmm... ja u siebie nie odnotowa豉m siwulc闚 jeszcze, ale to sie zmieni pewnie bo jestem w klasie maturalnej i zaraz matura i nerwy sie zaczn

Ju Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza簑

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-30, 17:35   #95
nafie
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 070
GG do nafie
~~~~ !!!!!!!!! Siwieje !!!!!!!! ~~~~

Boze !!!
Mam 22 lata, zawsze mialam naturalne CZARNIUTKIE wlosy! od pol roku pojawia sie na mojej glowie coraz wiecej siwulcow !!! boje sie !!! nie chce byc siwa w wieku 25 lat !!!
Blagam, powiedzcie ze nie jestem sama ;(
plakac mi sie chce !!!
codziennie przesiaduje przy lustrze z peseta i sobie je wyrywam a ich coraz wiecej !!!

Henry Miller

nafie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-30, 17:41   #96
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 076
Dot.: ~~~~ !!!!!!!!! Siwieje !!!!!!!! ~~~~

Nie, nie jeste sama. Nawet bra豉 ju udzia w w徠ku na ten temat:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=55855

ewka.mnk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-30, 17:53   #97
201606201122
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 972

Cytat:
Napisane przez nafie
Boze !!!
Mam 22 lata, zawsze mialam naturalne CZARNIUTKIE wlosy! od pol roku pojawia sie na mojej glowie coraz wiecej siwulcow !!! boje sie !!! nie chce byc siwa w wieku 25 lat !!!
Blagam, powiedzcie ze nie jestem sama ;(
plakac mi sie chce !!!
codziennie przesiaduje przy lustrze z peseta i sobie je wyrywam a ich coraz wiecej !!!
cze嗆,
ja te miejscami mam siwe w這ski i te kiedy wyrywa豉m po jednym .
To nie jest rozwi您anie , nie wyrywaj, ja robi sobie baleja dwu kolorowy i jako nic nie wida .
Chyba nie mamy na to wp造wu pozostaje tylko farbowa no i nie denerwowa si 瞠by wi璚ej siwych nie wysz這
201606201122 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-01, 16:49   #98
lorelei
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 947
Wpisy w blogu: 1
GG do lorelei
Unhappy Dot.: ~~~~ !!!!!!!!! Siwieje !!!!!!!! ~~~~

Brunetki tak maj. Ja pyta豉m mojej dermatolog- nie ma 鈔odk闚 farmakologicznych. Farbowa albo polubi. Niestety.
lorelei jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-01, 17:02   #99
.:aniah:.
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 244
GG do .:aniah:.

Ekhem...瞠by by這 鄉ieszniej, ja mam 17 lat i ostatnio w przeci庵u tygodnia znalaz豉m dwa siwute鎥ie w這sy:/ I to nie jest m鎩 wymys Pocieszam si 瞠 to brak pigmentu czy co, ale wiecie...dziwne to
Stary 2005-12-01, 17:20   #100
daphne81
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331
GG do daphne81

Ja mam 24 lata i r闚nie siwe w這sy i tao najwi璚ej na czubku g這wy, m鎩 kolor w這s闚 jest tak i ciemno myszowaty a farbuj w這sy na ciemny popielaty blnd. Przez ostatnie 1,5 roku tez robi豉m baleja ale jasne kolory mnie postarzaj wi璚 wr鏂i豉m do ciemnego koloru a now wyros貫 siwuski wyrywam

daphne81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-01, 18:39   #101
Blablak
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Pamietaj ze twoj styl zycia tez ma tu duzo do rzeczy, to znaczy jak sie odzywiasz, czy jestes podatna na stres itd. a poza tym to mozliwe ze jest to uwarunkowane genetycznie. czy twoja mama lub tata tez wczesnie osiwieli? Pozdrawiam i nie martw sie tym, zawsze mozna wlosy zafarbowac
Blablak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-12, 11:07   #102
kijana
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
GG do kijana
Unhappy siwe wlosy

witam ...
mam dopiero 18 lat a na mojej glowie jest juz pelno siwych wlosow.. pewnie taki watek juz tutaj byl, zreszta trudno przy takiej ilosci uzytkownikow trafic na nieopublikowany temat... juz od dluzeszego czasu przegloadam siec i suzkac jakijs odpowiedzi na mo problemm... wszedzie tylko pisza ze nalezy faowac jak mi przeszkadzaja...
przez kilka lat rozjasnialam sobie wlosy... teraz od kilku miesiecy mam ciemne wlosy i chcialabym zeby takie zostaly juz...ale niestety na tych ciemnych jest sporo siwych... wsyzsycy mi mowia ze mam sie zafarbowac.. ale ja nie chce tak czesto farbiwac...
narazioe uzywam szamponetenk.. ale i one szybko schodza...
ktos napisal zeby zrobic balejaz... tlyko ze ja mam juz dosc blond wlosow... mam mi powtarza ze to przez brak oigmentu.. ale co z tego.. kiedy ja chce mie swoj ciemny kolor...
moze sa jakies witaminy ktore odzywia kolor moich wlosow...

POMOCY !!!!
kijana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-14, 18:19   #103
mada2604
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
Dot.: siwe wlosy

Mam podobny problem z siwymi w這sami, a mam dopiero 22 lata.
Ciemne w這sy poprzeplatane siwymi nitkami.
Ja farbuje, niestety nie znam 瘸dnej innej metody na ich ukrycie.
Nie jest dla mnie pocieszaj帷e, ze m鎩 ojciec mia ok 30 kiedy by kompletnie siwy
Dermatolog kiedy przy okazji mi powiedzia, 瞠 w moim wieku to mo瞠 z nerw闚 by
Ale nie da rady co zrobi, zeby nie siwia造.
mada2604 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-12, 09:02   #104
Alek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Question co na siwe w這sy

dzie dobry, jestem m篹czyzn i zauwa瘸n coraz wi璚ej siwych
w這s闚, kt鏎ych chcia豚ym si pozby. Dzwoni貫m do r騜nych zak豉d闚fryjerskich i jedyn rada by這 aby farbowa w這sy. Troch si tego boje, poniewa wypa嗆 to mo瞠 nienaturalnie. St康 moje pytania:
- czy jest mozliwe takie farbowanie aby dok豉dnie dobra m鎩 kolor wlos闚 (jestem szatynem)
- czy s farby zmywalne, kt鏎e mo積a szybko (jak szybko) usun望 je郵i kolor nie b璠zie mi odpowiada
- czy s inne sposoby aby pokry siwe w這sy
Prosz o rad i z gory dziekuje
pozdrawiam
Alek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-12, 09:29   #105
kasienka2883
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 671
Dot.: co na siwe w這sy

W aptekach mo積a dosta specjalne preparaty odsiwiaj帷e, nie wiem na jakiej zasadzie dzia豉j, ale pono skuteczne
s w wersji dla m篹czyzni i dla kobiet.
Pozdrawiam
kasienka2883 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-16, 11:00   #106
Chantalle
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 478

ja mam 26 lat a siwiec zaczelam majac 19 lat, to juz jakies 7 lat siwieje!!!
u mnie przyczyn moze byc brak zelaza,mam wieczna anemie bo bardzo salob przyswajam zelazo, mimo dobrego od篡wiania sie... a preparaty z zelazem-ech potem sie czlowiek normalnie zalatwic nie moze
jedyne co mi pozostalo to farbowac,ale juz po paru tygodniach widac siwe wlosy, te z przedzialka wyrywam i do nastepnego farbowania chodze w rozpuszczonych wlosach,jedynie zaraz po farbowaniu moge je spinac,nosic jakies fajne fryzurki,p鏦i nie widac siwych
Chantalle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-16, 15:32   #107
kiciulka1985
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 473

Chantalle daj sie przekonac ze siwe wlosy u mlodej osoy wygldaja naprawde bardzo interesujaco...
Stary 2006-03-16, 15:56   #108
2-B
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 515

booo瞠...jak przeczyta豉m ten w徠ek to szczena mi opad豉...rany, jeszcze nigdy nie spotka豉m si z takim czym, 瞠by w tak m這dym wieku siwie...ej no szczerze to macie prze....ne ghy hy ale uszy do g鏎y, moje w這sy za to p豉taj mi inne figle, ostatnio zauwa篡豉m 瞠 jedno do嗆 grube pasmo w這s闚 sta這 si jasne blond, a w這sy mam ciemne, takie br您owe...i nie wiem no, kto mi na spaniu pasemko zrobi czy jak moje w這sy wog鏊e maj sk這nno軼i do ,,pasemek" bez mojego udzia逝. To ja tu taka przeciwniczka jasnych pasemek, zwolenniczka ciemnych, naturalnych w這s闚, 瘸dnych zebrowatych pask闚 co za pech
Stary 2006-03-17, 11:38   #109
Chantalle
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 478

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
Chantalle daj sie przekonac ze siwe wlosy u mlodej osoy wygldaja naprawde bardzo interesujaco...
niestety jakos w to nigdy nie uwierze... kiedys w szkole siedziala obok mnie pewna dziewczyna i z oburzeniem zapytala "masz siwe wlosy?!?!" ehhh,jak ja sie wtedy czulam,ze strachem patrzalam czy ktos jeszcze to slyszal...
mam naturalne wlosy prawie czarne i siewulce bardzo widac,kiedys mialam pasemka,brazowe, pare blond, wisniowe i reszta wlosow byla czarna - wtedy malo rzucaly sie w oczy te siwe k豉ki,ale niestety 150zl co 1,5miesiaca wydawac na fryzjera nie sta mnie i niestety zafarbowalam je wszystkie na ciemny braz.
moj TZ jest ode mnie starszy 7 lat i nie ma ani jednego siwego wlosa,ba! jego mama ma doslownie pare,ja mam wiecej od niej-smutne to troche , ciekawe czy moj TZ zauwazyl te siwe wlosy u mnie i nic nie mowi,czy jakos sprytnie je ukrywam przed nim.
znow przyszedl czas na farbowanie,po weekendzie to zrobie,ale juz mi sie odechciewa,bo za 2 tygodnie na nowo bedzie widac siwe odrosty...
za pare lat chyba mnie czeka przemaglowanie na blondynke,wtedy nie bedzie sie to tak w oczy rzucac,tylko ze mi blond wcale nie pasuje
Chantalle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-17, 15:29   #110
2-B
Rozeznanie

no trudno, pozostaje tylko farbowanie, nic nie poradzicie,

to, 瞠 siwe w這sy u 19 latki s pi瘯ne, to mia這 by pocieszenie???
Stary 2006-03-17, 16:37   #111
Madzioonia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 978
GG do Madzioonia

Ja mam 16 lat i ostatnio fryzjerka mi powiedzia豉 瞠 siwiej Mam tylko kilka siwych w這s闚 ale to i tak dziwne :P:
Madzioonia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-17, 18:00   #112
allicjaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 080

M鎩 kolega z klasy ma multum siwych w這s闚, na jego czarnych wida je doskonale Jak go pozna豉m czyli jakie 2 lata temu mia ju ich troch, a teraz to ju w og鏊e masakra Dodam, 瞠 r闚nie ma 19 lat...
allicjaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-17, 20:10   #113
malaulcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 307

To ja pobija wszystkie ;] bo zacz窸am siwie w wieku lat... 12!!!! Mama wzi窸a mnie do fryzjera.. zrobi豉 pasemka blond na moich ciemno-br您owych w這sach i tyle.. 3 lata farbowa豉m si na blond teraz przerzuci豉m si na sw鎩 naturalny.. niestety dalej musze farbowac bo odrosty mam ju calusie siwe wi璚 nie tragizujcie a tak dziewczyny! co ja mam powiedzie?! :P

a dodam jeszcze, 瞠 u mnie to jest tak jak pisze Kasia*** - geny mo瞠 akurat od Ciebie si zacznie, 瞠 Twoja rodzina [przysz豉, przez Ciebie za這穎na] b璠zie mia豉 potem do嗆 szybko siwe w這sy..? w ko鎍u czemu zawsze jest tak, 瞠 'nikt u mnie nie ma!'.. mo瞠 w豉郾ie Ty zaczniesz ten etap..?

pozdrawiam i naprawde nie za豉muj si bo to nic takiego.. s gorsze rzeczy..
ca逝je

Nie wystarczy pokocha, trzeba jeszcze umie wzi望 t mi這嗆 w r璚e i przenie嗆 j przez ca貫 篡cie.

razem od 29.01.2005r.
zar璚zeni od 11.01.2008r.
nasz 郵ub 29.07.2010r.

`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-20, 15:24   #114
2-B
Rozeznanie

czy ja wiem czy to nic takiego... ja bynajmniej nie by陰bym zadowolona gdyby mi w wieku 12 lat wyskoczy造 siwe w這sy, i co, ca貫 篡cie p騧niej farbowa, ja lubi sw鎩 kolor w這s闚 i gdybym teraz musia豉 je farbowa z powodu siwych w這s闚 to...za豉mka...szkoda w這s闚, kasy, nerw闚...i og鏊nie rzecz bior帷 przej...ne. Plus jest taki, 瞠 np. w wieku 16 lat mo積a mie wszystkie kolory t璚zy na g這wie i nie t逝maczy mamie dlaczego si farbuje w這sy mamka nie mia豉by nic przeciwko, chyba wola豉by widzie c鏎k w jaki 豉dnych w這sach ni w takich jakie sama ma no, to takie pocieszenie, trzymcie si
Stary 2006-03-20, 16:17   #115
witch_18
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 932

mam ten sam problem co prawda nie mam a tak du穎 tych siwych w這s闚,ale da si je zauwa篡.moi koledzy nie chcieli uwierzy,ze w wieku 19 lat mo積a mie siwe w這sy a co mo積a na nie poradzi?chyba tylko farbowanie.znajd jaki fajny kolorek i g這wa do g鏎y
witch_18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-21, 21:53   #116
darietta
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 316

ja niestety tez mam juz siwe w這sy i to od paru lat pozosta這 mi tylko farbowac ale ostatnio widzia豉m w rossmanie jest jakas farba kt鏎a prawdopodobnie przywraca w這som ich naturalny kolor juz od cebulek ale ja tam nie wierze w takie wynalazki chyba ze ktos juz to stosowa i powie mi ze to dzia豉 to moze spr鏏uje to jest firmy schwarzkopf i kosztuje ok 45 z
darietta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-22, 08:27   #117
daphne81
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331
GG do daphne81

A ja znowu wr鏂i豉m do rozjasniania i jak narazie 2 miesi帷 mam z g這wy farbowanie i takie tam, a siwus闚 coraz wi璚ej

daphne81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-22, 11:21   #118
Nierika
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 867

Moj TZ zaczal ostatnio siwiec w zastraszajacym tempie. Ma 25 lat, wczesniej juz mial siwe pojedyncze, ale ostatnio ostro mu sie wysypalo. Mi to nie przeszkadza, ale on sie przejmuje. Farbowac nie bedzie. Jakies rady, jak to powstrzymac choc troche?

Nie k徙 si na pla篡 niestrze穎nej. Nikt nie zauwa篡 twojego utoni璚ia.
Nierika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-22, 13:19   #119
nafie
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 070
GG do nafie

chyba rzeczywiscie sie nie da ;( zobaczcie odkad zalozylam ten watek... strasznie mi sie pogorszylo - juz nie mam sily i czasu wyrywac siwulcow bo jest ich za duzo.. z daleka nie widac, ale wystarczy podejsc blizej i juz...
zreszta dziwne mam te wlosy! niektore siwe .. a teraz zauwazylam ze ona jeszcze w dodatku strasznie mi sie odbarwiaja - mialam kruczoczarne.. teraz wygladaja jak szaro brazowo czarne
wlosy do tego wszystkiego zaczely mi wiecej wypadac.. eh.. czlowiek sie chyba starzeje hehe
no i niestety - jest to uwarunkowane genetycznie u mnie - jak sie okazalo, moja mama miala juz pelno siwych wlosow w wieku 17 lat.. nic nie poradze.. mam tylko nadzieje ze jak juz zaczne farbowac to te odrosty nie bede odstraszaly ludzi;P

Henry Miller

nafie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-23, 15:53   #120
ups_16
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

ech ja jeszcze 17 lat nie mam a siwych w這s闚 na g這wie coraz wiecej. jestem brunetka i powoli sie przyzwyczajam ze bede musiala je regularnie farbowac..:/
ups_16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, farba do w這s闚, farbowanie, pilne, platyna, problem, siwe, siwienie, s豉be, trwa貫, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-08-22 17:11:36

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.