Siwe w這sy, odsiwiacze- w徠ek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-03-24, 13:39   #121
Kamilanet
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 533
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: co na siwe w這sy

Chcia豉 tylko przestrzec przed odsiwiaczami, strasznie uszkadzja w這sy.
Staj si wtedy matowe (okropnie matowe - takie niezdrowe), przerzedzaj si.
M鎩 tata u篡wa i niestety nie wysz這 mu to na dobre.
Kamilanet jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-24, 15:39   #122
sky1980
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 724
Dot.: ~~~~ !!!!!!!!! Siwieje !!!!!!!! ~~~~

ja rowniez mam mnostwo siwych wlosow i to na czublu glowy !! to jest przezrazajace, farbuje wosy zeby je ukryc,ale to dziala tylko na jakies 3 tygodnie i znowu wszystko na wierzchu,przeciez nie moge ich co miesiac farbowac
nie chce ich wyrywac,nie wiem w czym mialoby mi to pomoc, pytalam sie fryzjerki jak ten problem rozwiazac i ona stwierdzila ze musze czubek glowy tylko farbowac...... ja sie chyba na blad (taki sloneczny) przefarbuje....
sky1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-24, 15:50   #123
ruda7816
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 197

widze ze znalazlam co dla mnie heheheh.
ja zaczelam siwie w wieku 17 lat,teraz mam o 11 wi璚ej no i prawie bia豉 glow
tez kiedy wyrywa豉m,ale stwierdzi豉m 瞠 to nie ma sensu.
pozosta這 farbowanie.
kr瘼uj帷e s tylko odrosty,i czasem komentarze w stylu 'taka m這da a juz jaka siwa''/wygladam duzo m這dziej ni na moj wiek/
u mnie nikt z rodzicow wczesnie nie siwial,ale ja mysl 瞠 to wina stresu.
jestem zdiagnozowanym nerwicowcem ,wiec....
trzeba chyba si z tym pogodzi.
pozdrawiam wszystkie bia這g這wy
Stary 2006-04-24, 19:44   #124
shockwaves
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 714

M鎩 kolega, lat 17 ma ju sporo siwych w這s闚 na g這wie (jego naturalny kolor to czarny) nie wiem dlaczego tak sie dzieje?
to chyba genetycznie uwarunkowane jest.
shockwaves jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-24, 20:15   #125
Judytka2
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 576

Kup sobie tabletki po豉czenie cynk + mied. Takie polaczenie znajdziesz w tabletkach Zincuprin. Polaczenie tych dwoch skladnikow chroni przed przedwczesnym siwieniem wlosow
Judytka2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-07, 11:44   #126
Mrs_Schwarz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: 19 lat, SIWE w這sy! Co to ma by?! ;(

Ja mam ciemne w這sy i pe軟o "samopowstaj帷ych" pasemek. W moim przypadku na 99% jest to zas逝ga gumy do w這s闚 i lakieru. Niestety nie mog sie bez nich obej嗆... Pocz徠kowo z tym walczy豉m, a teraz musz przyzna, 瞠 przy wi瘯szej ilo軼i wygl康a to ca趾iem nie幢e
No i siwe w這sy zacz窸y si wy豉nia
denn Tr酳me sind keine Sch酳me!
Mrs_Schwarz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-07, 12:12   #127
**LINKA**
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 471

Mi r闚nie ostatnio (jakie dwa dni temu, a latek mam 17) mama wynalaz豉 siwego w這sa. By jeden, ale i tak to by dla mnie szok, bo w ko鎍u to za m這do jeszcze na starzenie si Mama go szybko wyrwa豉 i po sprawie hehe
**LINKA** jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-07, 12:41   #128
goldenka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 59
GG do goldenka Send a message via Skype™ to goldenka

a ja mam 16 lat i siwe wlosy, tez bosko, co? ;P tzn. kilka ich jest, ale u mnie to na pewno wina gen闚, moj brat po 20-stce siwy jak staruszek, mama jak byla w liceum tez siwa juz. trudno. i tak farbuje.
goldenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-07, 12:52   #129
Ehinokokus
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 971

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Odgrzebuj, gdy te zauwazy豉m ten "problem" u siebie.
Mam 24 lata, w這sy s ciemne, zdrowe, dobrze sie odzywaiam, nie stresuj si itp itd, a mimo wszystko pojawiaj si te wstretne siwe w這siska!
U mnie nie jest to sprawa gen闚, gdy u obojga moich rodzic闚 pierwsze siwe w這sy pojawi造 sie dopiero po 40 roku 篡cia.
Szkoda mi farbowac w這sy, gdy chcia豉m w koncu zapu軼i swoje nturalne. P鏦i co, wyrywam siwe w這sy, no ale nie moge tak w nieskonczono嗆.
A mo瞠 s jakie preparaty (witaminowe itp) kt鏎e moga spowodowac wolniejsz utrat pigmentu?
Jednak mo瞠 by to sprawa gen闚 - to, 瞠 Twoi rodzice p騧no osiwieli, to nie znaczy, 瞠 by這 tak zawsze w Twojej rodzinie... Fakt, 瞠 jest ma貫 prawdopodobie雟two na wyst徙ienie tego genu u Ciebie, ale je瞠li ktokolwiek z pra pra pra... dziadk闚 czy bab mia co takiego- to mo磧iwe, 瞠 ta cecha w豉郾ie ujawni豉 si u Ciebie
Ehinokokus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-07, 22:19   #130
zabkania
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 765

witam ja zaczelam siwiec ok 17 roku zycia, mecze sie z tym problemem ok 3 lat i niestety musze przyznac ze jedyna metoda jest farbowanie (ktore nie dlugo mnie czeka bo na moich czarnych wlosach jest to bardzo widoczne ) pozdrawiam
zabkania jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-27, 21:09   #131
Adam
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Siwe w這sy u m篹czyzny

Jestem m篹czyzn i obserwuj zwiekszanie si ilo軼i siwych wlos闚 na mojej g這wie. Prosz o rad, czy jest jakie postepowanie (nie m闚ie o farbowaniu wlo塭w), kt鏎e mo瞠 doprowadzi do przywr鏂enia siwym wlosom naturalnego, lub przyblizonego koloru w這s闚
Adam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-28, 07:24   #132
vikx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
GG do vikx
Dot.: Siwe w這sy u m篹czyzny

ja biore pensetk i wyrywam mojej po這wie!A teraz jest ich wiecej i z penset nie da rady tez trzeba bedzie zastosowac jakie 鈔odki, ale jakie?jeszcze nie wiem
vikx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-28, 08:54   #133
tiara
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 220
GG do tiara

A mi sie podobaja szpakowaci panowie

Chyba oprocz farbowania mozna niewiele zrobic, a przeciez farbowanie to nic zlego - wielu mezczyzn sie na to decyduje.

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-28, 09:39   #134
iza73
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 853

Siwym wlosom niestety w sposob naturalny nie da sie przywrocic naturalnego koloru...Te wlosy poprostu traca barwnik,przez co staja sie wlasnie siwe,proces nieodwracalny.Jedynie farbowanie mogloby przywrocic im dawny wyglad-trzeba oczywiscie dobrac odpowiedni kolor farby,do wlosow ktore nie sa jeszcze siwe.Mi osobiscie nie przeszkadzaja "szpakowaci"panowie,gorsz ym problemem jest chyba lysienie-przynajmniej jak dla mnie.Jezeli bardzo Ci to przeszkadza sprobuj wlosy pofarbowac,ale znam lepszy sposob-polubic siebie z takimi siwymi wlosami!!!Pozdrawiam.
iza73 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-28, 14:14   #135
izanna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263

S preparaty odsiwiaj帷e, gdzie w這sy wracaj ponownie do naturalnego koloru. Widzia豉m co takiego w TV shopie. Mo瞠 spr鏏uj poszuka w internecie. Domy郵am si, 瞠 masz ciemne w這sy, bo takie trac barwnik szybciej. Ja osobi軼ie nie gustuj w farbowanych facetach, a szpakowate w這sy wygl康aj 豉dniej!
izanna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-28, 14:18   #136
izanna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263

Wrzu sobie w internecie has這 odsiwiacz. Takich preparat闚 jest sporo. Schwarzkopf ma taki produkt.
izanna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-28, 16:23   #137
TOMKA
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75
Smile Dot.: Siwe w這sy u m篹czyzny

W豉郾ie m鎩 m捫 prawie ca造 siwy testuje preparat SILVER STOP przywracajacy naturalny kolor w這s闚 ,zobaczymy co z tego b璠zie.
Kolega z pracy stosowa i nie ma siwych w這s闚, wygl康a dobrze i jest zadowolony.Poczytaj na temat tego preparatu ,by mo瞠 zechcesz go wypr鏏owa.Pozdrawiam i powodzenia!!
TOMKA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-28, 18:05   #138
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Nie podobaj mi si m篹czy幡i, kt鏎zy siwiej i pr鏏uj to wszelkimi sposbami ukry...efekt jest taki,瞠 wida to jeszcze bardziej Siwe w這sy to naturalna kolej rzeczy i me盧zyznom pasuje Pomy ,瞠 zafarbujesz w這sy wyjdzie nienaturalny kolor, farba b璠zie si zmywa, b璠 odrosty I po co ci to? Pozdrawiam
Stary 2006-06-28, 18:40   #139
frik
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

siwy w這s to martwy w這s i nic ju nic nie da sie zrobi wyrwij albo zafarb zreszta zapytaj jakiejkolwiek profesjonalnej fryzjerki
Stary 2006-07-20, 10:33   #140
Malemalenstwo
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 004

a mi si zdaje 瞠 to przez stres inerwy, moja siostra w豉郾ie przez to
Malemalenstwo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-20, 14:48   #141
magdzialenk@
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 327

Ja ma 16 lat i te mam siwe w這sy tzn chyba ju nie, bo je wyci窸am, mia豉m je z ty逝 g這wy gdzie tam g喚boko schowane (ma這 ich by這 chyba 15) mama powiedzia豉 mi 瞠 to przez geny...
magdzialenk@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-21, 13:02   #142
TOMKA
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

Dla wszystkich z siwymi w這sami, mog poleci wypr鏏owany przez mojego m篹a odsiwiacz SILVER STOP dost瘼ny w aptekach,sklepach zielarskich i na allegro.Nie wiem jak to dzia豉 ,bo to nie farba, ale faktycznie powraca naturalny kolor w這s闚.M鎩 m捫 jest zadowolony bo zn闚 jest brunetem, a by prawie ca造 bia造.Polecam i pozdrawiam
TOMKA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-21, 14:15   #143
amberlinka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 379

O Jezu !!!!! Ale mnie przerazi造軼ie!!!!!!!!! Ja mam 16 lat i nie chc siwie
Dla mnie to by by豉 traagedia.. na szcz窷cie nie mam tego problemu i nie chc mie!!!!!!!
amberlinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-21, 15:57   #144
mika020
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

To chyba nic strasznego. Ja w tamty roku po maturze dorobi豉m si pierwszego siwego w這ska, ale potem by tylko jeszcze jeden podczas pierwszej sesji i ju si nie pojawi造, ja narazie. My郵, 瞠 o wiele gorszym problemem jest 造sienie. Mam kole瘸nk, kt鏎a ma bardzo du瞠 przerzedzenia na g這wie, a ju nie wspomn o kolegach prawie zupe軟ie 造sych i to nie z powodu maszynki. Siwe w這sy zawsze mo積a ufarbowa, a z doklejeniem tych, co wypad造, mo瞠 by problem.
mika020 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-26, 15:21   #145
kia_girl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58

No witam Siwych coraz wi璚ej, no ale c騜...

Co do przyczyny to ju wiem. I dotyczy to wszystkich siwych w這s闚. U wszystkich organizm闚. A naukowcy odkryli to u myszy. Po prostu pewien GEN 豉two ulega uszkodzeniu w naszym DNA w ci庵u 篡cia osobniczego i wtedy barwnik nie jest produkowany tam gdzie powinien i nie trafia tam gdzie powinien (czyli do w這sa). Tak wi璚 jest to proces stopniowy i NIEODWRACALNY. Gen sam si nie naprawi je郵i umy 這w czym鈣am lub po趾n望 co鈣am... 畝den super hiper preparat tego nie cofnie! Nie b康嬈ie naiwne.

Tak wi璚 pozostaje albo si z tym pogodzi, albo farbowa i walczy, albo poczeka a naukowcy (np. ja w przysz這軼i :P ), a konkretniej genetycy b璠 potrafili szpera i naprawia DNA. Ale nie wiem czy chcia豉bym wtedy 篡.. Co by sie dzia這.. :P

Pozdrawiam.
kia_girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-26, 15:26   #146
Kawu鄂a
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 311

tez mam siwe w m這dym wieku.. to niestety sprawa dziedziczna..
Kawu鄂a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-01, 16:25   #147
benia21
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Hej ja od 18 roku zycia a teraz mam 21 latek mam siwe w這ski. z pocz徠ku by這 ich mniej ale ze mam kruczoczarne wloski naturalne to bylo to strasznie widac wi璚 zacze陰m farbowac regularnie na ciemny br您, siwych toszke przybylo i to mnie wkurza . nie moge chodzic w spietych w這sach tylko w rozpuszczonych a w upa造 to katorga;( teraz czeka mnie farbowanie przed 12 sierpnia bo ide na wesele a juz ich mnostwo jest. i dodam jeszce ze to dziedziczne moj brat mimo 25 lat ma juz pelno siwych na skroniach...papa
benia21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-26, 11:02   #148
Chantalle
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 478

chyba tez zdecyduje sie na stosowanie tego preparatu SILVER STOP, w koncu nie niszczy wlosow tak jak farby,a przy moim tempie ro郾iecia wlosow powinnam je farbowac po 3 tygodniach... W tym tygodniu chce kupic ten preparat i przetestuje go. ciekawe na ile starcza taka jedna buteleczka

SLEEP WITH ME, SLEEP WITH MY PIT BULL !!!
Moje dziewczynki:
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37k6nlp0b0isba.png
Chantalle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-27, 12:56   #149
spilka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 191

ooo widze, ze tworzy sie taka ma豉 grupa wsparcia. Wiec i ja sie przy陰cze!
Pierwszego siwego wlosa wyrwalam po 3 roku studi闚 po letniej sesji....by豉 ona traumatycznym przezyciem, teraz przed wrzesniow poprawk po 4 roku znalaz豉m jednego siewego i p馧 posiwialego - wyrwalam! ostatnio moje w這ski pobla造 od s這ca wiec myslalam ze te siwe to nie siwe - a jednak siwe!! ca貫 szczesci zostal mi tylko rok studi闚 wiec moze nie osiwieje do konca! ja wiem ze w moim przypadku to ewidentnie wina stresu, bo przez pozosta豉 cze軼 roku mam 豉dny naturalny br您ik

a co do gen闚 to moja mama by豉 kruczoczarna brunetka i juz po liceum siwia豉 - a osiwia豉, m鎩 brat kt鏎y urode i czarne w這ski odziedziczy po mamie mia siwe wlosy juz w 鏀mej klasie! jest szpakowaty cooooraz bardziej a facetom to tylko dadaje uroku

natomiast m鎩 tato ma brazowe w這ski, zacz彬 siwiec chyba ok 40stki, wiec ja mam nadzieje, ze jeszcze d逝go bede oszczedzac na farbach ))) tylko sie nie stresowac - tylko spok鎩 nas uratuje
spilka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-27, 17:30   #150
nafie
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 070
GG do nafie
Wink Dot.: 19 lat, SIWE w這sy! Co to ma by?! ;(

Cytat:
Napisane przez nafie Poka wiadomo嗆
Dziewczyny nie martwcie sie to spotyka chyba wiele z nas ja mam 21 lat... czarne wlosy.. i od dwoch lat pojawiaja sie na nich siwe.. jest ich duzo.. nawet bardzo najpierw je wyrywalam.. bez sensu.. i tak nie dalo sie pokonac.. wiem ze je widac.. ale farbowac wlosow nie chce bo PONOC mam ladne kruczoczarne wloski... hm.. jak pojawi sie ich na tyle duzo ze bede wygladac jak starucha to moze sie pofarbuje ja akurat mam to po mamie.. ona gdy miala 17 lat kolega ze szkolnej lawki siedzacy za nia wyrywal wlos po wlosku..geny geny
nie martw sie nic, naprawde nie jestes sama !

cytuje sama siebie... dlaczego?? bo juz nie jest tak wesolo... w tej chwili na moijej glowie jest pelno siwych wloskow... wyrywanie nic nie dalo :P bronilam sie przed farbowaniem...

a tymczasem 5 min temu wrocilam z piotra i pawla... kupilam Garnier Color Naturals... no i jutro pofarbuje wlosy... spokoj nie pomogl mysle ze te siwe wlosy tylko przysparzaly mi wiecej stresu... zobaczymy jak bede sie czula po pierwszej farbce

Henry Miller

nafie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, farba do w這s闚, farbowanie, pilne, platyna, problem, siwe, siwienie, s豉be, trwa貫, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-04 19:48:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.