Siwe w這sy, odsiwiacze- w徠ek zbiorczy - Strona 8 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-07-11, 11:17   #211
rea21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
Dot.: Siwe w這sy w wieku 21 latek??ooo nie!!!!!!

ja jestem blondynk mam 21 lat i tez znalaz豉m pare u siebie
rea21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-06, 21:39   #212
Jainna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
siwe w這sy

Hej. Sko鎍zy豉m 18 lat, mam ciemnobr您owe w這sy i niestety pojawi造 si u mnie siwe w這sy. Wyrastaj z jednego miejsca na g這wie. Czy kto wie czemu tak si dzieje? Czy brakuje mi jaki witamin lub jaki innych mikroelement闚? B璠 wdzi璚zna za odpowiedzi.
Jainna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-07, 02:28   #213
kokuryu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828
Dot.: siwe w這sy

To zupe軟ie normalne, istnieje wiele os鏏, u kt鏎ych wyst瘼uj podobne miejsca na g這wie. Ma to zwi您ek ze zmienn pigmentacj. Nie nale篡 si tym przejmowa.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-29, 12:39   #214
Albe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 390
sposob na siwe wlosy

pytanie:
kto zna sposob na siwe wlosy?
ja ich nie chce miec, a je mam.
mam ciemne wlosy i kazdy siwy wlos jest bardzo widoczny ma mojej glowie, nieznosze ich.
faruje wlosy, ale nie za kazdym razem farba chwici siwe wlosy, a tak wogloe to zeby ich nie bylo widac musialabym farobowac wlosy co 2 tygodnie, a tego nie chce robic.
kto zna sposon na siwe wlosy- krolestwo mu oddam....jak bede miala
nawet nie ma 30 lat a mam glowe pelna sieych wlosow ;(
Albe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-29, 13:21   #215
truskaffka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 293
Dot.: sposob na siwe wlosy

chyba nie ma takiego sposobu... zostaje tylko farbowanie farby pallete bardzo dobrze pokrywaja siwe wlosy.
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-29, 21:25   #216
Julka_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Mi dermatolog powiedzia, 瞠 siwienie jest spraw dziedziczn. Wi璚 je郵i komu z Twej rodziny szybko zbiela造 w這sy najprawdopodobniej z Tob b璠zie tak samo. Cz瘰te farbowanie jeszcze pogarsza sytuacje. Ja pierwsze siwe w這sy znalaz豉m w wieku 14 lat. Jest ich naprawd ma這, pare srebnych kosmyk闚 i narazie tak pozosta這. Mam nadzieje, 瞠 nie osiwiej w wieku 20 lat. Obi這 mi si o uszy, 瞠 jest krem RE-NATURE, kt鏎y przywraca siwym w這som naturalny kolor. RE-NATURE nie jest farb,nie koloryzuje w這s闚,lecz odbudowuje naturalny pigment dzia豉j帷 z tlenem zawartym w powietrzu. Czy to prawda i czy daje jaki rezultat - nie wiem.
Pozdrawiam!
Julka_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-30, 10:36   #217
Albe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 390

Dzieki Julka_ bede szukala
Albe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-20, 18:43   #218
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wiadomo軼i: 3 702
Wpisy w blogu: 3
Dot.: siwe w這sy, odsiwiacze- W徠ek zbiorczy

A co poradzic na siwe w這sy mezczyzny, ktory wlosow farbowac nie chce?

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-03, 16:48   #219
snowdrop
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 136

a czy ktos slyszal o preparacie Lady gracian 2000 i czy go wyprobowal na swoich wlosach?
snowdrop jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-19, 00:12   #220
m4tyna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

jej, widz, 瞠 juz nikt tu nie zagl康a, ale ja musze to napisa!! bo dziewczynki uspokoi造軼ie mnie naprawd sko鎍zy豉m 18 lat i podczas jednej z wizyt u mojej fryzjerki zosta mi wytkniety owy siwy w這s w og鏊e sie tym nie przej窸am ale jak po kilku dniach mama tez go zauwazy豉 zaczelam sie martwi moja fryzjerka twierdzi 瞠 nie spotka豉 sie z tak m這dymi siwkami, no ale widze ze nie jestem jakims wyjatkiem jej dziekuje bardzo widocznie kobitka sie nie zna, zreszta mloda jest
ehh jeste軼ie wspania貫 pozdrawiam
m4tyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-19, 14:10   #221
Godness
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Heeh, mam ten sam problem.. :/ Zacze豉m siwie w wieku 16-17 lat, wtedy to strasznie prze篡wa豉m, jaka ja by豉m g逝upia. Zaakceptowa豉m to, nie panikujcie Moje Drogie. Kilka siwych w這s闚 to nic wielkiego. Wiem, co m闚i, bo sama mam ich wiele. I pod 瘸dnym pozorem ich nie wyrywajcie, bo b璠zie coraz wi璚ej.
Godness jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-25, 05:31   #222
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Przy pomocy Truskawkowejwiosny znalazlam produkt, ktory moze pomoc przedwczesnie siwiejacym. Tym produktem jest Vitapil http://www.holbex.pl/content/view/19/19/ tu mozna o tym poczytac, ma przecwidzialac przedwczesnemu siwieniu wlosow. Sama zaczelam brac wczoraj, wiec na efekty trzeba bedzie poczekac. Jednak uwazam, ze nie ryzykuje wiele, bo nawet jesli nie pomoze na siwienie - wlosy dostana mnostwo potrzebnych witamin i beda ladniejsze Ja wracam do naturalnego koloru, mam 21 lat, pojedyncze siwki i nie chce uzywac farby, a czulabym sie bardziej komfortowo wiedzac, ze moje siwienie nie postepuje.
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-05, 15:36   #223
_Ewelka___
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 672
GG do _Ewelka___

Tez mam pojedyncze siwki, na szczesie w jednym miejscu, na samym czubku glowy. Jestem przerazona!!! juz kilka miesiecy temu zauwazylam ale nie przejelam sie zbytnio, pomyslalam ze moze zle 鈍iatlo bo zauwazylam to w lazience. Ale moj chlopak zauwazyl, zalamalam sie. Tym bardziej ze sa to tak jakby odrosty , maja ok 7 cm. Na wakacjach farbowalam wlosy, i to sie zgadza, moze juz wczesniej byly i je zafarbowalam i odrastaja, a moze dopiero od wakacji.

Sprawa genow raczej odpada. Ale stres to napewno. Co zrobic

Aha dodam ze mam 19 lat, wlosy farbowalam 2 razy w zyciu wiec nie przez zle farbowanie, poczytam o tym vitapilu.

Edytowane przez _Ewelka___
Czas edycji: 2008-02-05 o 15:37 Pow鏚: dopis
_Ewelka___ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-20, 13:15   #224
marsjanka81
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 148

bardzo sie ciesze ze trafilam na ten watek poniewaz od kilku dni chodze jak struta.pare dni temu bedac u fryzjera pani fryzjerka (mloda dziewczyna)w bardzo "delikatny"sposob powiedziala do mnie: O MATKO PANI MA SIWE WLOSY!!!PRZEPRASZAM ILE MA PANI LAT?strasznie mnie do dotknelo i poczulam sie jakbym miala za chwile przechodzic menopauze,wczesniej jakos nie zaowazylam tych siwkow moze dlatego ze robie balejaz ktory je kamufluje i nie przypuszczalabym ze w tym wieku a mam lat27 dorobie sie siwych wlosow jednak teraz wiem ze nie jeste z tym sama i jest mi troche lepiej
marsjanka81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-27, 21:58   #225
beatka030500
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 119

Dziewczyny ja te mam ten problem Mam dopiero 26 lat a siwych w這s闚 jest ju sporo. Pierwsze siwki zacze造 pojawia si ok. 20 roku 篡cia. Wtedy nie by這 ich du穎, ale gdzie od czterech lat systematycznie ich przybywa. Akurat wtedy pozna豉m przysz貫go m篹a i zawsze mu to przypominam jak mnie denerwuje. Mam argument 瞠by si ze mn nie sprzecza bo do ko鎍a osiwieje przez niego.
U mnie siwe w這sy to kwestia dziedziczenia po tatusiu i ca貫j jego rodzinie, tak瞠 przynajmniej wiem sk康 to si wzi窸o. Ostatnio zrobi豉m sobie pasemka 瞠by przykry siwizn, ale chyba niebawem b璠e musia豉 farbowa ca貫 w這sy. Bardzo bym tego nie chcia豉, bo farba niszczy w這sy, a moje sa naprawd l郾i帷e i do嗆 grube.
Jak narazie sie nie poddaje i zakupi豉m sobie Vitapil. Zobaczymy mo瞠 to co zadzia豉. Kurcze, ze trafi這 na mnie a nie na moje siostry.
Dziewczyny, je郵i mo瞠cie doradzi jak御 delikatn farb do w這s闚, kt鏎a bardzo ich nie niszczy to by豉bym wdzieczna. Pozdrawiam!
beatka030500 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-02, 17:46   #226
Astarte__
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do Astarte__

Mi pierwsze siwe wyros造 w wieku 15-16 lat o ile sie nie myl :/ I zacz窸o si farbowanie na czarny (mam br您owe w這sy z natury). U mnie to chyba genetyczne, bo moj tata zaczal bardzo szybko siwiec i mama tez. A teraz chcialabym zapuscic swoje naturalne wlosy, no ale z tymi siwymi to tak nie bardzo :/ Nie wiem co mam zrobi, nie chc farbowa... ech.
Astarte__ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-20, 23:38   #227
paulaaa24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 61
siwieje co robic;???

RAtunku siwieje...co zrobic. mam coraz wiecej siwych w這s闚. Nie chce ich za barzo farbowac bo wiem jaki to potem problem z odrostami i wog鏊e... wlosy og鏊nie mam koloru cemny braz. kiedys zobilam sobie poasemka ale wszystko w odcieniu brazu, o nie chce ich farbowac na blonb, ale nie zakry這 wszystkiego . co robic . czekam na rady...
paulaaa24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-20, 23:56   #228
Sz.
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 731
Dot.: siwieje co robic;???

Ja bym nic z tym nie robi豉. Zadbane, siwe w這sy s takie intryguj帷e.
Sz. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-21, 13:04   #229
marrellic
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 379

obci望 albo farbowa
marrellic jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-21, 13:36   #230
noell88
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 544

odsiwiacz, taki kosmetyk.

moj tata kiedys stosowal i zadzialal tylko nie wiem jak czy niszczy wlosy.
noell88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-05, 22:27   #231
asica
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 205

U mnie tez si pojawi造, ostatnio nawet sporo, przez stresy. W dodatku moje w這sy 磧e znosz farbowanie, s suche i bez farbowania... Ostatnio my郵 wi璚 o farbowaniu tylko szamponami a nie farbami, w這sy mniej si zniszcz (mam nadziej), bo farbowa raczej musz, i to cz瘰to, bo te siwe szybko gubi kolor, tzn kolor szybko si z nich zmywa. Wi璚 najlepszy pomys to chyba szukac jak naj豉godniejszych 鈔odk闚 farbuj帷ych.
asica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-05, 23:45   #232
dooorra
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 481

Mam ten sam probem i dodatkowo bardzo szybko rosn mi w這sy. Jedyne wyj軼ie to farbowa najlepoej robi to szamponami koloryzuj帷ymi a nie farbami, ja mam najciemniejszy br您 i farbuje castingiem ciemny br您 i nie wida u mnie r騜nicy miedzy naturalnymi a farbowanymi
dooorra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-06, 13:44   #233
siusan89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129
GG do siusan89

farba tak samo nisczy jak i szmpontka czy szampon, a nawet jeszcze gorzej..... najlepiej zrobisz pasemka jasne z ciemnymi odrosty nie sa widiczne po miesiacu i nie widac siwych bo pasemka sa rozsypane i pomieszane..... nie wyrywaj bo bedzie wiecej
siusan89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-06, 07:34   #234
smv
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 494
siwieje;( czy farba to jedyny ratunek???

Kochane wizazanki, pomozcie doradzcie.
jestem osoba ktora strasznie sie wszytskim przejmuje, stresuje
mam 22 lata a gdzie bym nie spojrza豉 mam siwe w這sy
w這sy mam do biustu, kolor br您owy, nawet bardzo nie wiem jaki to kolor, latem wlosy mi sie rozjasniaja od slonca wiec mam ala pasemka.
powiedzcie mi czy farba to jedyne rozwiazanie na siwe w這sy? staram sie je wyrywac na czubku g這wy ale odrastaja znow siwiuskie, wiem ze to glupi pomysl...
m,am ochote pomalowac (zrobic baleyaz)ale odrosty mnie przerazaja bo nie stac mnie na comiesieczne wizyty u fryzjera i nie chche byc blondynka po zrobieniu odrost闚.

moze macie jakies rady ?

czekam, dziekuje i pozdrawiam cieplutko
Stary 2008-05-06, 08:36   #235
kasia_k84
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41
GG do kasia_k84
Exclamation Dot.: siwieje;( czy farba to jedyny ratunek???

Cze嗆
ja te ch皻nie dowiem si czego nowego na ten temat, mam 24 lata i ju od kilku lat ten sam problem.
Dziewczyny pom騜cie!!
Stary 2008-05-06, 09:10   #236
smv
Zakorzenienie

Dot.: siwieje;( czy farba to jedyny ratunek???

fajnie ze sie dolaczylas, oby ktos nam cosik doradzil
Stary 2008-05-06, 12:49   #237
juliae
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

hej.mnie dopadlo z siwymi gdzies w wieku 23 lat.mysle ze genetycznie,bo siwkow w mlodym wieku w rodzinie masa.naturalny kolor to ciemny braz,wiec wiadomo jaki to dalo efekt.
dzis mam 32 lata i od jakichs 3 lat przeszlam z mojego naturalnego koloru na balejaz platynowo-brazowy.moim zdaniem swietnie maskuje siwe,ktorych oczywiscie niestety przybylo.zgubily sie calkowicie.
wczesniej farbowalam,ale przy ciemnym kolorze wlosow,,,wychodzily,, bardzo szybko znowu.

coz,trzeba kombinowac,taka juz natura.
Stary 2008-05-06, 16:40   #238
smv
Zakorzenienie

喚貫 to chyba po tatusiu mam;] tata w moim wieku mowil ze tez mial juz sporo siwus闚. porazkowo;(
ja wiaze wlosy od swieta mam rozpuszczione...najgorsze jest to z ete siwe ciagna sie tak przez cala dlugosc wlosa;/ kiszka
Stary 2008-05-07, 00:00   #239
zuni
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

Nie my郵a豉 o zastosowaniu od進wiacza??
zuni jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-14, 19:20   #240
maryd
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 201
GG do maryd

Pod陰czam si pod temat.
Mam 23 lata i ostatnio pojawi造 mi si siwe (wr璚z bia貫) w這sy na ca貫j d逝go軼i, lekko si kr璚, s inne od pozosta造ch. Nie chc ich wyrywa (kole瘸nka mi powiedzia豉 kiedy, 瞠 jak si wyrwie jednego siwego w這sa to przewa積ie wyrastaj z tego miejsca dwa siwe w這sy ), jest ich do嗆 sporo i z tygodnia na tydzie wi璚ej.
Szukam dobrego szamponu koloryzuj帷ego b康 henny, ale nie wiem czy to rozwi您anie nie jest do 1 mycia
U mnie te jest to dziedziczne.

maryd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, farba do w這s闚, farbowanie, pilne, platyna, problem, siwe, siwienie, s豉be, trwa貫, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-09-27 10:07:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.