Jaki tusz do moich rzęs? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-17, 12:55   #1
malutka49
Przyczajenie

Jaki tusz do moich rzęs?

Czy możecie polecić mi jakiś dobry tusz do rzęs? Dodaje zdjęcie moich oczu i same oceńcie, który będzie najlepszy. Zależy mi żeby pogrubił i był super czarny. Może też wydłużać Jeśli chodzi o cenę to do 50zł. Dziękuję i pozdrawiam!
malutka49 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 13:00   #2
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125
Dot.: Jaki tusz do moich rzęs?

Najprościej byłoby przejrzeć KWC, szukając tuszów pogrubiających. Tam będziesz mogła przeczytać opinie innych Wizażanek.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 13:09   #3
malutka49
Przyczajenie

Czytałam, jednak zawsze opinie są podzielone. Pomyślałam, że jak dodam zdjęcie to będzie łatwiej doradzić.
malutka49 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 14:53   #4
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez malutka49 Pokaż wiadomość
Czytałam, jednak zawsze opinie są podzielone. Pomyślałam, że jak dodam zdjęcie to będzie łatwiej doradzić.
I tutaj opinie również będą podzielone - wpisze się 20 osób i dostaniesz propozycji 20 różnych tuszów. A po zdjęciu wcale nie łatwiej doradzić, bo co daje Twoje zdjęcie? Pogrubiający to pogrubiający.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 15:56   #5
_ N a t a l i a _
Przyczajenie

Najlepszy tusz na swiecie to LASH LIFT volume & lift mascara od Max Factor. Jak pomalujesz nim rzesy to o razu są grube i widoczne, oczy sa podkreślone i wyglada się super! Szczerze go polecam. Kosztuje chyba z 40-50 zł zalezy gdzie go kupisz ale jest boski!
_ N a t a l i a _ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 18:46   #6
polutek
Raczkowanie

Zgadzam się, że po oczach na zdjęciu to może być trudno, ale dobrze, że próbujesz podać jak najwięcej danych Skoro pytasz o super pogrubiający, to mogę polecić dwustronny 3Style XXLashes INGRID. Z jednej strony biały i ta odżywka podrubia, z drugiej czarny i super kryje i wydłuża. Trzyma się ładnie, a kosztuje jak na taki efekt, naprawde niewiele, bo 10 zeta. Może Ci się spodoba, ja polecam.
polutek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 07:27   #7
aaaddd
Raczkowanie

masz bardzo ładne rzęsy
ja mam krótsze od ciebie i robię tak, najpierw maluję rzęsy tuszem wydłużającym Astor Volume Diva Mascara (mimo że producent uważa że jest pogrubiający to głównie wydłuża rzęsy ale dobrze rozdziela)
a potem kładę Maybelline, Colossal Volum' Express

- ten w żółtym opakowaniu, pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy - polecam

z powodzeniem możesz używać tylko tego drugiego cena przystępna a jakość na prawdę świetna, jeśli użyjesz obu na raz będziesz mogła zabijać rzęsami
aaaddd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 10:04   #8
201606210931
Konto usunięte

ja Ci polecam na początku wypróbować coś z niskiej półki, może akurat Ci podpasuje.
MySecret Volume Plus Mascara. Może na początku szału nie robi, ale jak troszkę już podeschnie i zgęstnieje przy 2 warstwach daje bajeczny efekt. Nie wiem dlaczego na KWC ma takie kiepskie opinie.

Jeżeli oczekujesz od tuszu pogrubienia, wybieraj te maskary o gęstej konsystencji.

zgodzę się również z poprzedniczką aaaddd Colossal też jest bardzo dobry.

Edytowane przez 201606210931
Czas edycji: 2010-07-19 o 10:05
201606210931 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 14:08   #9
nimimini
Raczkowanie

Ja polece tusz Max Factora masterpiecie Max. Wydłuża i pogrubia rzęsy konkretnie i juz za 1 razem. Będziesz chciała mieć jeszcze grubsze i dłuższe to malujesz drugi raz i jest elegancko . Ale oczywiście nalepiej wypróbować tusz na sobie bo każdy Ci poleci ten co mu przypasował. awsze możesz się zapytać sprzedawczyń w sklepach typu sephora czy douglas. Tam ci doradzą najlepiej i będziesz mogła na miejscu skorzystać z testerów..

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości