SUUUUPERRR - muszę się z Wami podzielić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-09-02, 16:25   #1
guest
Zakorzenienie

SUUUUPERRR - muszę się z Wami podzielić

Cześć Kobietki!!
Przy przeglądaniu info na forum zauważyłam, że często prośby o podanie adresu fryzjera, kosmetyczki i innych cudownych miejsc zostają bez odzewu - nawet nie wiecie jakie wartościowe są takie informacje (wiadomo sprawdzone i przetestowane). Informacje są wartosciowe ponieważ zamiast eksperymentować można wybrać sie od razu do osoby kompetentnej i nie płakać przez następne 2 dni w poduszkę [img]icons/icon7.gif[/img]
Postanowiłam więc, że będę zbierać opinie o takich miejscach lub konkretnych osobach i w miarę możliwości dzielić się nimi z Wami i oczywiscie mam nadzieję że Wy kochane Wizażanki zrobicie to samo!!! [img]icons/icon7.gif[/img]
A teraz do rzeczy: w tytule jest suuuper, ponieważ wreszcie znalazłam perfekcyjną babeczkę od paznokci - mówię wam rewelacja!!! Natchnienie [img]icons/icon12.gif[/img] przyszło po tym jak jedna ze znajomych (doświadczona Pani po przejściach kosmetycznych) krzyknęła mi dziś że mam cudowny kształt paznokcia he he he na co ja jej mówię, że dziękuję bardzo ale to co widać to tips he he a ona do mnie: nie żartuj sobie ze mnie he he itd w tym tonie.
Naprawdę babeczka od paznokci ma złote ręce i duży talent bo paznokcie wyglądają niemalże jak naturalne (są cieniutkie, nie widać odrostów no i są nie do zdarcia).
jestem pod wrażeniem ponieważ paznokcie robiły mi już 4 inne osoby w różnych gabinetach i dopieo teraz mam PIĘKNE paznokietki.
Jak będziecie w potrzebie piszcie - [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam serdecznie,
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-02, 20:27   #2
guest
Zakorzenienie

Re: SUUUUPERRR - muszę się z Wami podzielić

Gosiu, bardzo prosze podaj adres tej super pani, ktora tak swietnie radzi sobie z paznokietkami, mam nadzieje, ze to bedzie Warszawa [img]icons/icon7.gif[/img] a jesli nie - to moze ktoras z wizazanek jakas Pania poleci
Stary 2002-09-02, 21:28   #3
GosiaZ
Przyczajenie

Witam Cię Iko,
Salon nazywa się Verbena jest w Warszawie pani nazywa się Asia, niestety telefon zostawiłam w notesie w domu, więc albo poczekasz do środy (jutro jestem poza firmą i nie będę miała dostępu do forum buuu) albo może zadzwoń na 913.
przepraszam i pozdrawiam,
Gosia
GosiaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-03, 09:19   #4
guest
Zakorzenienie

Udało się jednak dotrzeć do pracy przed wyjazdem więc podaję adres:
ul. Belgradzka 4/ róg Rosoła
tel. 649 95 59
Ja byłam tam po raz pierwszy 3 tygodnie temu i przyznaję że była to wyprawa dokładnie na drugi koniec miasta - ale warto - napisz jak Twoje wrażenia,
Pozdrawiam cieplutko,
gosia
Stary 2002-09-03, 15:39   #5
AnetaAN
Rozeznanie

GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN

Oho, widzę że pani Joasia robi karierę w naszym światku [img]icons/icon12.gif[/img]
Ja również robiłam u niej tipsy i byłam bardzo zadowolona.
Pazurki miały idealny kształt a trwałość ... kiedyś przy ich pomocy prawie przesunęłam szafę [img]icons/icon10.gif[/img]
Jednak uczciwie muszę jednak napisać, że moja koleżanka, która niestety ma przypadłość pod nazwą "tłusty paznokieć", walczyła - u pani Joasi - z odpadającymi tipsami kilka miesięcy (tak bardzo zadrościła mi moich śliczności) i kiedy wreszcie wszystko było oki, pani Joasia zmieniła żel, nałożyła grubą warstwę i w efekcie wszystko odpadło, czego oczywiście Wam MIE życzę.

aneta
Stary 2006-09-04, 00:00   #6
kassjopeja
Raczkowanie

Dot.: Re: SUUUUPERRR - muszę się z Wami podzielić

Ile kosztuje zrobienie u niej akryli?
kassjopeja jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości