Moc suszarki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-11-03, 14:24   #1
elise2
Przyczajenie

Moc suszarki

Chciałabym zapytać czy moc suszarki(w przypadku wyciągania włosów na grubej szczotce) ma znaczenie? Otóż miałam wcześniej 2 suszarki Brauna 1100W i Philipsa 1200 i jak wyciągałam włosy na szczotce one nadal się puszyły
(odstawały). Teraz kupiłam w sklepie fryzjerskim profesjonalną suszarkę, która ma moc 1600W i bardzo skupioną podłużną końcówką(nasadkę), ale nadal nie mogę idealnie wyprostować włosów(na grubej szczotce)teraz na górze są strasznie płaskie, takie przyklepane i nie dokońca się prostują. W salonach fryzjerki mają suszarki o mocy 2000/2200W. Czy taka duża moc ma wpływ na to, że włosy będą wtedy ładnie wyprostowane i nie będą się puszyły i nie będą
płaskie? Co ja robię nie tak, że nie mogę sama tak się uczesać?(i nie chodzi mi o preparaty do układania bo te mam takie jak w salonie)Czy mam znowu kupić suszarkę o większej mocy? Proszę poradźcie mi bo jakoś od fryzjerek nie mogę
się niczego dowiedzieć, zbywają mnie twierdząc że po to są aby się u nich czesać i nie chcą zdradzić sekretów
Pozdrawiam,
eli
elise2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 18:46   #2
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: Moc suszarki

moc w suszarkach ma znzcenie poniewaz wazny jest podmuch powietrza, ale najwazniejszy sposob prowadzenia szczotki , oczywiscie jak rowniez srodki do stylizacji, ale tak pise sposob prowadzenia szczotki i sila naciagania wlosow, samej bardzo trudno, szczegolnie przy wlosach dluzszych lub trudnych, czyli kreconych czy puszacych sie, dobrze naciagnac wlosy
Stary 2004-11-03, 22:22   #3
elise2
Przyczajenie

Pani Grażyno dziękuję za odpowiedź i mam jeszcze jedno pytanie bo nadal nie wiem co zrobić: czy kupić teraz suszarkę z większą mocą 2000/2200W(mam 1600W)na pewno będzie szybciej suszyła ale jakie będę jeszcze zalety?czy to ma sens? Proszę mi doradzić. Dziękuję i pozdrawiam
elise2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 22:49   #4
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

ja pracuje suszarkami o mocy 1450 1600, z dysza czyli wlasnie z ta nakladka , poniewaz wlasnie z nia dobzre mi sie prostuje wlosy i wogóle modeluje, reszte juz Ci wytłumaczyłam

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości