Jasne, br您owe pasemka - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-11-04, 23:31   #1
Blathan
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 166

Jasne, br您owe pasemka

Witam. W豉郾ie pzred chwil wpad豉m na pomys, 瞠by rozja郾i sobie moje br您owe woski pasemkami. Koniecznie ejdnak bym chcia豉, 瞠by by造 onejasno br您owe, gdy w blondzie nie czu豉bym si dobrze i w zwi您ku z tym mam pytanko, bo nie znam si na tym kompletnie pierwszy raz bym to robi豉 tzn. chcia豉bym wiedzie jakim preparatem mo積a uzyska 豉dne pasemeczka w domu. Pozdrowionka 3majcie si pa.
Blathan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-11-05, 11:18   #2
lilu1980
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 501
GG do lilu1980
Re: Jasne, br您owe pasemka

witaj! a masz w這ski malowane czy naturalne?
bo jak naturalne to Loreal ma taka serie do w連闚 ciemnych. seria ta to 3 kolorki brazy i ta farba rozjasnia naturalny braz!wiec obejrzyj sobie w drogerii, moze cos wpadnie ci w oko, zobacz tez na nowo farbe loreal Milla Jovowicz teraz reklamuje , nie pamietam jak sie nazywa, jest z aplikatorem do robienia refleks闚! a czy masz kogos kto umiejetnie zrobi te pasemka?
pozdrawiam...
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-11-05, 11:24   #3
lilu1980
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 501
GG do lilu1980

tym Lorealem z aplikatorem mozzesz uzyskac taki efekt
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-11-05, 11:40   #4
hair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 860

Powiem szczerze ze balabym sie robic takie pasemka sama w domu. Jesli chcialabys blond to nie byloby takiego problemu, ale jasny ladny braz jednym preparatem chyba nie da rady. Slyszalam, ze niektorzy fryzjerzy uzyskuja podobny efekt rozjasniajac najpierw pasma wlosow a potem kladac na calosc farbe. Napisz jak ciemne masz wlosy i czy to natura . A ta farba o ktorej pisze lilu to coleur experte (nie wiem czy dobrze napisalam)
hair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-11-05, 17:27   #5
marta:)
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
GG do marta:)

marta:) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-11-05, 18:25   #6
Blathan
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 166

Hej, dzi瘯i dziewczyny. Moje w這sy s farbowane ju niezliczon ilo嗆 razy i na niezliczone kolory, ale ostatni to popielaty blond, kt鏎y wyszed jako 鈔edni br您. A co do tej farby to rzeczywi軼ie widzia豉m j i kusi豉 mnie, ale jest troch za droga jak na moj studenck kiesze. Podobnie jak baleja u fryzjera, wi璚 chyba zostan przy jednolitym kolorze. Trudno. A co do blond pasemek to jednak nie chc ich robi bo nie wiem jak bym wygl康a豉 i jak bym si w nich czu豉. Dzi瘯i za odpowiedzi. 3majcie si pa.
Blathan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.