Użyłam szczotki, ale i tak uczesał mnie wiatr ;D Help! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-11-08, 16:57   #1
lil_margo
Rozeznanie

Użyłam szczotki, ale i tak uczesał mnie wiatr ;D Help!

Mam do Was prośbę. Mam długie, raczej cienkie(choć nie aż tak bardzo) włosy. Niby proste, ale niezupełnie Są bardzo podatne na układanie, tyle, że nie sczotki a np. wiatru, poduszki, deszczu. Wystarczy, że na moment zwiążę gumką świeżo wyprostowane włosy i już tworzy się na nich odkształcenie . Żaden środek do stylizacji nie rozwiązał do końca problemu.
Postanowiłam więc, że nie będę katować włosków prostownicami, suszarką i "emulsjami prasującymi" (ani też tracić godzin tylko po to by silniejszy podmuch wiatru zrobił swoje) i pozwolę się czuprynie układac jak chce .
Jak mam je ściąć by fryzura nabrała lekkości i nie wymagała czasochłonnego układania? Jak je wycieniować? Dodam, że interesują mnie tylko fryzury z długich włosów.

Stopień pofalowania moich piór po umyciu przedstawiają poniższe fotki

lil_margo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 13:29   #2
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: Użyłam szczotki, ale i tak uczesał mnie wiatr ;D Help!

no wlasnie tak wycieniowane wloski jak na Twoich zdjeciach najlepiej wygladaja jakby je wiatr czesal(jakie to romantyczne okreslenie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg long5.jpg (24,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dlugie50.jpg (8,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg peinados.jpg (7,7 KB, 0 załadowań)
Stary 2004-11-11, 14:32   #3
hair
Rozeznanie

To ciesze sie ze nie jestem sama . Po umyciu mam mocne loki, ale jak przyloze glowe do poduszki wygladam jak na 2-gim zdjeciu przeslanym przez margo. Ostatnio koledzy zaczeli za mna wolac "wiedzma" :P i nikt nie wierzy, ze ja naprawde sie czesze . Moge tylko powiedziec, ze madra decyzja - dac im ukladac sie po swojemu. Przesylam kilka fryzur,, ktore mi sie podobaja:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg alba982.jpg (50,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jennifer.jpg (27,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lovehewitt.jpg (24,1 KB, 1 załadowań)
hair jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 13:42   #4
lil_margo
Rozeznanie

hair napisał(a):
> To ciesze sie ze nie jestem sama . Po umyciu mam mocne loki, ale jak przyloze glowe do poduszki wygladam jak na 2-gim zdjeciu przeslanym przez margo. Ostatnio koledzy zaczeli za mna wolac "wiedzma" :P i nikt nie wierzy, ze ja naprawde sie czesze .

Mam identycznie
Pozdrawiam zatem wszystkie Wiedźmy

Dzięki Wam za fotki
Stary 2004-11-12, 13:52   #5
joannea
Zadomowienie

Margo! z mojego doświadczenia Wiedźmy wynika, że jedyne, co może tu pomóc, to Naprawdę Świetne Strzyżenie, takie, przy którym włosy będą się układały ładnie pod różnym kątem. Nie chodzi juz nawet o kształt fryzury, ale własnie o jakośc cięcia...
Niesety, udało mi się jak do tej pory tylko raz spotkać fryzjerkę, która była w stanie tak pocieniowac mi kosmyki, jak na powyższych zdjęciach, a przy tym włoski miały jakąś taką elastyczną przestrzennośc, że, jak zawiał wiatr (albo, w moim wypadku, wysiadłam z tramwaju, wciagnęłam sweterek przez głowę, przeczesałam włosy ręka itp) wracały na bardziej czy mniej swoje miejsce... Naprawdę, tylko dobry fryzjer
joannea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 21:55   #6
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Margo? a Tobie wlasnie sie nie odobaja takie fryzki jak na fotkach? toz to wlasnie teraz najmodniejszy styl, jak sa dobrze wyciete to sa super modne latwe do ulozenia(bo wlsnie nie tzreba za barzdo ich ukladac)
Stary 2004-11-12, 22:35   #7
lil_margo
Rozeznanie

Grażyna napisał(a):
> Margo? a Tobie wlasnie sie nie odobaja takie fryzki jak na fotkach? toz to wlasnie teraz najmodniejszy styl, jak sa dobrze wyciete to sa super modne latwe do ulozenia(bo wlsnie nie tzreba za barzdo ich ukladac)

Grażynko, podoba mi się fryzura z pierwszej mojej fotki Myśle, że zdecyduję się na coś takiego po tym jak napisałaś, że takie "wiatrolubne" włosy jak moje dobrze się układają w takich cięciach. Ale zdjęcie jest nieduże (a po wydrukowaniu przez moją "wspaniałą" drukarkę bedzie także niezbyt wyraźne) i nie wiem, czy nadaje się do pokazania fryzjerowi Pokażę niewyraźną fotę i później będę zła, że obcięto mnie nie tak jak chciałam. Ale poszukam jeszcze w necie wyraźniejszych zdjęć tej panny I dobrego fryzjera (Joannea )
Stary 2004-11-12, 22:52   #8
Kiya
Zakorzenienie

Stary 2004-11-12, 23:12   #9
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Marguś! ja wiem, ja wiem...
ale Ty i dziewczyny , ktore maja taki gatune losa, "musisz" to docenic ze masz takie fajne wloski, ktore sie dadza wiatrem czesac bo wiesz jak maja trudno i jak muzsa kombimowac dziewczyny , ktore maja proste włosiska?
caluski i mam nadzieje ze uda Ci sie znaleźć "złote raczki" co Cie tak wytną
Stary 2004-11-13, 17:39   #10
lil_margo
Rozeznanie

Grażyna napisał(a):
> Marguś! ja wiem, ja wiem...
> ale Ty i dziewczyny , ktore maja taki gatune losa, "musisz" to docenic ze masz takie fajne wloski, ktore sie dadza wiatrem czesac bo wiesz jak maja trudno i jak muzsa kombimowac dziewczyny , ktore maja proste włosiska?
> caluski i mam nadzieje ze uda Ci sie znaleźć "złote raczki" co Cie tak wytną

Ja też mam taką nadzieję
Kiya, dziękuję za wyraźną, dużą fotkę
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości