Nowe odcienie Casting Creme Gloss-watek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-10-11, 11:31   #271
Joskelyn
Zadomowienie

Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez wypych Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za zdjęcie satynowego blondu. Szukałam, ale nie znalazłam. Joskelyn a kładłaś na jaki wyjściowy kolor? Na swój naturalny? Czy farbowany? To też ważne. Bo ja chciałabym na naturalny położyć. Ładnie wychodzi satynowy blond. Bardzo subtelnie.
Odrost (duży, jakies 4-5 cm) byl naturalny - ciemny blond i na nich wyszedl bardzo fajnie. Reszta byla rozjasniana i je średnio pokrył Wiec jesli chcesz klaść na naturalny, to polecam

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 15:13   #272
wypych
BAN stały

Dziękuję, kolorek bardzo ładny i bardzo naturalny.
wypych jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 21:44   #273
axxxa
Zadomowienie

GG do axxxa

nie wiem gdzie z tym pytaniem: jak myslicie jaki to kolor wlosow ? mysle nad takim bardziej naturalnym kolorem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (12,4 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images 7.jpg (13,2 KB, 97 załadowań)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach

http://axxxasworld.blogspot.com/

albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/

Laura 28.09.2012

"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 16:42   #274
Vea
Rozeznanie

Ja ostatnio zrobiłam sobie włoski Castingiem Creme Gloss - Lodowy Blond nr 910 - efekt w załączeniu. Nakładałam na włosy o ton ciemniejsze (farbowane majirel 9.22 z oksy 6%, który nierówno pokrył moje włosy, tzn, pod spodem i przy skroniach wyszedł mi dużo ciemniej niż na pozostałych włosach). Casting wszystko mi ujednolicił i mogę teraz bez problemu uczesać się w wysoki kucyk bez obaw, że pod spodem mam inny kolor niż na wierzchu, ALE przesuszył mi włosy, co mi się nie podoba, bo kolor jest naprawdę fajny i chłodny - mój ideał . Nie wiem, jak będzie się wypłukiwał i czy długo się będę cieszyć chłodnym akcentem, ale zdam Wam relację z tego faktu. Szkoda, że tak drastycznie wysusza włoski - jak na razie to jego jedyny mankament Uwaga! Fotka nr 1 pokazuje kolorek w świetle sztucznym, zaś fotka nr 2 jest robiona przy oknie w świetle dziennym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Casting Glossy Lodowy Blond 910.jpg (56,6 KB, 225 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lodowy blond casting.jpg (88,6 KB, 209 załadowań)

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2011-11-21 o 12:31
Vea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 22:04   #275
Natalie2707
Przyczajenie

Witam wszystkich na forum wyobraźcie sobie, że chciałam zmienić swoj kolor do tej pory używałam wella blask księżyca niestety wycofali tą farbe ze sprzedaży nie wiedzieć czemu poszłam wiec do kosmetycznego i zauważyłam loreal lodowy blond 910.... po prostu piękny zakupiłam i wróciłam szczęśliwa do domu i od razu ją zastosowałam... jakie było zdziwienie gdy moje włosy stały się zielono siwe!! nie wiem dlaczego tak się stało jestem przerażona nie idę jutro do szkoły a pędze szukać fryzjera który uratuje moje włosy 3majcie kciuki pozdrawiam
Natalie2707 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 10:19   #276
asienkan18
Przyczajenie

Niestety to się zdarza. Miałam również taki problem. Na forum ktoś polecił mi aby myc włosy szamponem przeciwłupieżowym do skutku i faktycznie zadziałało...myłam głowę z 5 razy pod rząd i zielono szary kolor się wypłukał także powodzenia
asienkan18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 15:25   #277
Vea
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Natalie2707 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich na forum wyobraźcie sobie, że chciałam zmienić swoj kolor do tej pory używałam wella blask księżyca niestety wycofali tą farbe ze sprzedaży nie wiedzieć czemu poszłam wiec do kosmetycznego i zauważyłam loreal lodowy blond 910.... po prostu piękny zakupiłam i wróciłam szczęśliwa do domu i od razu ją zastosowałam... jakie było zdziwienie gdy moje włosy stały się zielono siwe!! nie wiem dlaczego tak się stało jestem przerażona nie idę jutro do szkoły a pędze szukać fryzjera który uratuje moje włosy 3majcie kciuki pozdrawiam
A ile trzymałaś na włosach? 20 minut jak należy czy dłużej? Mi nie wyszły bynajmniej zielone, ale co włos to inna historia. Na wypłukanie dobre są szampony typu 2 w 1, bo ponoć "wypychają" barwnik z włosa. Mi na zielonkę pomógł kiedyś koncentrat pomidorowy zaaplikowany na włosy na 20 minut. I po zielonce.

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-04-01 o 20:19
Vea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 15:02   #278
Natalie2707
Przyczajenie

Wink Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Dzięki za rade, będe wiedzieć jak postępować dgy następnym razem zdarzy mi siętaka historia ja trzymałam 20 min bałam się dłużej Na szczęście już jest ok a moje włosy znów mają kolor blond
Natalie2707 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 12:00   #279
marcysia2686
Raczkowanie

hej dziewczyny.jestem tu nowa...kiedyś pofarbowałam sobie włosy szamponem z pallety...wyszły prawie czarne.tylko na zdjęciach było widać taki czekoladowy odcień.nie chciał się tak za bardzo zmyć.moja fryzjerka lajsnęła mi na to pasemka rozjaśniaczem.wyszło masakrycznie,a za 4 dni mój brat miał wesele.uryczana pojechałam do drogerii kupiłam szampon koloryzujący garniera ciemny bląd...o moje dziwo zakrył wszystko i równo,i wyszło też w miarę ciemno...po tym już używałam castinga jasny brąz...wychodziło też zawsze ciemno,ale po paru myciach uwidaczniał się fajny czekoladowy kolorek...ostatnio byłam znowu po farbę.nie było castinga.pani poleciła mi garniera szampon koloryzujący...był jasny brąz ale tylko jedno opakowanie.zachęciła mnie do kupienia jasny złoty brąz...o zgrozo jak wyszło!!!!!na skroniach pomarańczowe!!!nie wychodziłam na dwór!!!myłam 5 razy dziennie włosy!!!po tygodniu zrobiłam castingiem.ale nie zakrył aż tak dobrze i ta ruda poświata znowu wyłazi.podpowiedzcie mi jak pozbyć się tej rudości?czy po castingach np jasnym brązie też macie rude poświaty?
marcysia2686 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 12:21   #280
Ania09121983
Zadomowienie

dziewczyny myslicie że na tak jasnych włosach wyjdzie jakiś miodowy odcien? nie rudy. ma któras z was dosiwadczenie z farbowaniem takich włosów???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1209.jpg (106,8 KB, 33 załadowań)

"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 23:04   #281
Ania09121983
Zadomowienie

up up

"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
czerń, czerń granatu, farba do włsosów, intensywna czerwień, syoss

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości