Nowe odcienie Casting Creme Gloss-watek zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-11, 20:02   #151
Agatau88
Zakorzenienie

Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

majka posłuchaj rad kolezanki mrrpanterka. Twój blond wydaje sie byc zolty, mi sie taki kolor nie podoba. Blond ma być albo opalizujacy, albo popielaty, albo złoty albo platynowy-biały. Zolty wydaje sie brzydki i zaniedbany. I nie wygladasz w nim korzystnie, a masz zadatki żebu podkreslic urode, nie przekreslic
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 21:06   #152
majka1406
Przyczajenie

Chyba się zdecyduje:P Kurcze miniaturka mrrrpanterka jest przesliczna i taki bym chciala miec pewnie nie wyjdzie bo moje wymagania sa wygorowane;p ale chyba jutro polece po ta farbe:P trzymajcie kciuki wrazie czego:P
majka1406 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 21:25   #153
sarita1307
Raczkowanie

Witajcie! zastanawiam się nad użyciem Castinga, coś z tych nowych blondów jednak zastanawiam się czy kolor złapie na moje farbowane rozjaśniaczem włosy??... mam pasemka , jednak odrosty troszeczke mnie denerwuja juz i chcialabym cos jednolitego ale o fajnym odcieniu - bardziej naturalnym. załączam zdjęcia.

Edytowane przez sarita1307
Czas edycji: 2010-11-13 o 21:27
sarita1307 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 16:54   #154
kika1212
Przyczajenie

GG do kika1212

Witam dziewczyny, a ja chciałam się zapytać, czy może któraś z was farbowała włosy koloru ciemny blond na jaśniejsze? jak wam wyszło? dodam że mam pasemka rozjaśniane i brązowe+ swoje, a nieco później pofarbowałam jasnym blondem,ale chciałam uzyskać jakiś jeden fajny jasny blond
kika1212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 13:07   #155
ewica
Raczkowanie

mam takie pytanie, czy casting mozna pozniej przechowywac w lodowce do nastepnej koloryzacji, jesli caly sie nie zuzyl?
ewica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 15:54   #156
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewica Pokaż wiadomość
mam takie pytanie, czy casting mozna pozniej przechowywac w lodowce do nastepnej koloryzacji, jesli caly sie nie zuzyl?
Ale dlaczego w lodówce? Mozesz mi wyjasnić jaki ma wpływ na farbe temperatura około 4-8 stopni?
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 10:38   #157
Vea
Rozeznanie

Ja farbowałam (to jest farba!!! - wklejam foto opakowania z tą informacją) włoski Casting Creme Gloss 910 - Lodowy blond - nakładałam na bardzo bardzo jasny blond (majirel 10.01). Chciałam zejść do poziomu 9-ego i mieć taki stonowany blond. W ogóle miałam robić inną farbką /kombinacją farb/, ale akurat Casting był w promocji w Rossmannie, z tymże się skusiłam właśnie na niego.

Włoski po farbowaniu są jakby przesuszone i to jest minus, ale plusem jest to, że pierwszy raz po farbowaniu drogeryjną farbą odcieniem popielatym nie mam tej okropnej szarości na włoskach.

Co do trwałości to się nie wypowiem, bo farbowałam wczoraj, ale jedno opakowanie ledwie starczyło na moje włosy za łopatki, no i konsystencja taka trochę leista, ale cóż, najważniejsze, że mam poziom 9-ty na włoskach

FOTO:
1 - PO farbowaniu Castingiem Lodowy blond 910
2- ŚWIATŁO DZIENNE
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg casting creme gloss blonds 910 - LODOWY BLOND.jpg (22,2 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lodowy blond casting.jpg (90,0 KB, 58 załadowań)

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-04-01 o 20:07
Vea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 13:01   #158
Nieartystka
Przyczajenie

Casting Creme w kolorze bursztyn położyłam na sprany rudy (pallete płomienny feniks) + 2 miesięczny odrost (ciemny blond).
Pokrycie było równomierne, bardzo ciemne. Kolor był kasztanowy, bez żadnych rudych przebłysków. Spierał się mocno dochodząc do odcienia czekoladowego.
Włosy były błyszczące i gładkie, wyglądało jakby ich kondycja zniszczona przez pallete się znacznie poprawiła, ale zaczęły wypadać.
Kolor mimo sprania po miesiącu nadal był dla mnie za ciemny, a włosy wypadały, szczególnie w czasie mycia. Nie kupiłam już drugiego opakowania. Zdecydowałam się na Garnier Color and Shine - orzech laskowy (o czym napiszę we właściwym wątku).
Stary 2010-11-17, 18:11   #159
awokado22
Raczkowanie

Dziewczyny mam pewien dylemat, gdyz dzisiaj zakupilam casting creme gloss (odcien 600 ciemny blond) --> gdyz z natury jestem ciemna blondynka i chcialabym troche przyciemnic kolor wlosow i nadac im blasku.
Jest to moja pierwsza koloryzacja w zyciu. Wlosy mam dlugie za ramiona i geste (na dlugosc mniej wiecej jak zapiecie stanika) --> babeczka w drogerii poradzila mi ten kolorek i powiedziala ze miala takie wlosy na dlugosc jak ja i wystarczylo jej 1 opakowanie, a jak by zabraklo to radzila dodac troche wody. weszlam na wizaz i czytalam opinie uzytkowniczek i teraz nie wiem co robic bo jedne babeczki pisaly ze farba jest bardzo wydajna i bez problemu starczyla na ich dlugie wlosy natomiast inna dziewczyna napisala ze musiala dokupywac 2 opakowanie bo miala wlosy zafarbowane do polowy. teraz mam lekkiego stresa bo jutro mama bedzie mi farbowac te wloski i boje sie czy tej farby starczy??? bo do drogerii mam sporo. I moze ktoras z was ma podobne wlosy na dlgosc do mnie i uzywala tej farby??? licze bardzo na rady, gdyz naprawde jestem w tej materii zielona. I chcialabym sie spytac jeszce o jedno czy ten ciemny blond wychodzi bardzo ciemny??? Bo z tego co mi wiadomo to brazy zawsze wychodza czarne dlatego trzeba wybierac jasniejsze odcienie. prosze o rady z gory dziekuje

Edytowane przez awokado22
Czas edycji: 2010-11-17 o 18:14
awokado22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 20:43   #160
asia_nowak
Raczkowanie

Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

cześć dziewczyny
mam do was pytanie.
Ostatnio, czyli jakieś 1,5m-ca temu farbowałam włosy u fryzjera ( kolor w załączeniu ). Mam już odrosty, a moja fryzjerka jest w ciąży i na zwolnieniu :-(((
Zastanawiam się nad koloryzacją Castingiem kolor 910 lodowy blond. A może coś innego zaproponujecie? Myślicie, że powinien wyjść zbliżony kolor?
Naturalne włosy mam taki mysi, ciemny blond.
dzięki z góry
asia_nowak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 21:39   #161
Vea
Rozeznanie

A po moim Castingu nie ma już w zasadzie śladu - poza tym, CASTING cholernie zniszył mi włosy, mówię Wam, dziewczyny, naprawdę wysuszył je baaaaaardzo - NIGDY WIĘCEJ.
Vea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 22:19   #162
ciri15
Ekspert od Dupy Strony

Po tym co piszecie to ja już nie mam pojęcia co zrobić z moimi włosami

ciri15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 22:17   #163
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Po tym co piszecie to ja już nie mam pojęcia co zrobić z moimi włosami
Nie przejmuj się ja też jutro, najdalej po jutrze miałam farebować lodowym blondem ale po tej wypowiedzi wyżej mi się odechciało
Yattamanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-29, 00:11   #164
rosetta
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

jakies 2 tyg temu farbowalam wlosy farba firmy CLAIROL nice and easy 10 lightest blonde, Moj naturalny kolor wlosow to sredni blond. Farbe najpierw nalozylam na 3 cm odrosty potrzymalam jakies 5 minut i potem na reszte wlosow ktore byly rozjasniane rozjasniaczem-pasemka no i trzymalam nastepne 5 minut (lacznie 10 minut jak jest podane na opakowaniu).No i na pasemkach wysedl super ale na odroscie rudawe refleksy czego nienawidze Ale postanowilam teraz potraktowac moj obecny kolor wlosow Castingiem 1013 .Jak myslicie czy wyjdzie mi dobrze?zlikwiduje rude refleksy??? Casting 1013 juz stoi na polce i czeka az sie zdecyduje

Edytowane przez rosetta
Czas edycji: 2010-11-29 o 00:13
rosetta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 19:41   #165
rosetta
Raczkowanie

Co za diabel mnie podkusil na ten loreal casting 1013!!!! Wyszla tragedia!!!!! Wlosy mi wyszly duzo ciemniejsze niz mialam,szaro-zielono-niebiesko-myszowate!!!!TRAGEDIA!!!! Nie polecam Castingu 1013!!! Poza tym nie ma zadnego polysku!!!Wlosy matowe i brzydkie ,straszne.trage dia.niedlugo dodam zdjecie .
Jak ja mam z tej tragedji wyjsc ???Moze potraktowac to wszystko za jakis czas syossem 9-5 ???Prosze o pomoc
Stary 2010-12-01, 23:52   #166
Yattamanka
Zakorzenienie

Ja robiłam włosy Castingiem 910 Lodowy Blond (chciałam przyciemnić swoje prawie białe włosy, a kolor mimo zmiany wody na 3% wyszedł jaśniej.

Włosy błyszczały - nie były przesuszone i nie wypadały - no ale co włosy to inna reakcja.
Stary 2010-12-02, 00:23   #167
asia.b
Raczkowanie

Ja robiłam włosy ponad miesiąc temu castingiem 1013. Mój naturalny kolor to mysi blond, ale od wielu lat rozjasniany (jasny blond balejaż), a jeszcze przed castingiem jakąs profesjonalną farbą welli blond, która nie pokryła mi prawie nic, jedynie trochę rozjasnła odrost.
1013 tez nie zafarbowała równomiernie moich włosów, chociaz juz wygląda to lepiej, moze jak drugi raz pokryje włosy tą farbą wyrówna się. Na początku było okropnie (rudy odcien na odrostach), ale po 4-5 myciach jest duuuuzo lepiej.
Najbardziej pasuje mi w tej farbie,to że nie niszszy w ogóle włosów, a moje były dosyc zniszczone po częstym rozjasnianiu i po wakacjach. Włosy sa miekkie i sliskie, a odzywka do nich rewelacyjna. Mam takze wrazenie, że bardziej zaczeły mi sie przetłuszczac, co jest dosyc dziwnie w przypadku rozjasnianych włosów (chyba, ze to wina odzywki, ale ta starczyła mi na jakies 4 mycia).
Na pewno wypróbuje jeszcze raz, ale zastanawiam sie nad ciut jasniejszym odcieniem...
Farbe kładlam na suche włosy
Na zdjeciach spiełam włosy spinka aby było widac kolor końcówek i zafarbowanych odrostów...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S5000335.jpg (79,4 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5000341.jpg (110,7 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5000342.jpg (89,5 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5000343.jpg (102,5 KB, 214 załadowań)

Edytowane przez asia.b
Czas edycji: 2010-12-02 o 00:51
asia.b jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 13:29   #168
rosetta
Raczkowanie

ASIU no na zdjeciach Twoich to to wyglada calkiem dobrze.Ja narazie jestem po dwuch myciach po castingu 1013 i nadal jestem zalamana.A farbowalam ta farba podobnie jak ty :/ i nadal sa brzydkie
Stary 2010-12-02, 18:15   #169
asia.b
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
ASIU no na zdjeciach Twoich to to wyglada calkiem dobrze.Ja narazie jestem po dwuch myciach po castingu 1013 i nadal jestem zalamana.A farbowalam ta farba podobnie jak ty :/ i nadal sa brzydkie
Spóbuj umyc szamponem przeciwłupiezowym; szybciej wymywa sie kolor. A jak masz przesuszone i matowe to na mokre włosy nałóz sobie jedwab.
Stary 2010-12-02, 21:40   #170
rosetta
Raczkowanie

no szoruje je przeciwlupiezowym :/ ale tych rudosci na odrostach raczej nie wymyje jedwab uzywam. Co myslisz o tym zeby nalozyc na nie za jakis czas syoss 9-5 ? rozjasni mi je ,chcialabym miec wlosy takie jasniutkie ladne jak po rozjasniaczu u fryzjera tylko farba chce je uzyskac ? czy tez wychodzi tak brzydko i ciemno jak ten casting 1013? nie wiem juz co robic.W ogole mieszkam za granica gdzie fryzjer kosztuje 150 euro! wiec odpada
Stary 2010-12-02, 21:43   #171
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asia.b Pokaż wiadomość
Ja robiłam włosy ponad miesiąc temu castingiem 1013. Mój naturalny kolor to mysi blond, ale od wielu lat rozjasniany (jasny blond balejaż), a jeszcze przed castingiem jakąs profesjonalną farbą welli blond, która nie pokryła mi prawie nic, jedynie trochę rozjasnła odrost.
1013 tez nie zafarbowała równomiernie moich włosów, chociaz juz wygląda to lepiej, moze jak drugi raz pokryje włosy tą farbą wyrówna się. Na początku było okropnie (rudy odcien na odrostach), ale po 4-5 myciach jest duuuuzo lepiej.
Najbardziej pasuje mi w tej farbie,to że nie niszszy w ogóle włosów, a moje były dosyc zniszczone po częstym rozjasnianiu i po wakacjach. Włosy sa miekkie i sliskie, a odzywka do nich rewelacyjna. Mam takze wrazenie, że bardziej zaczeły mi sie przetłuszczac, co jest dosyc dziwnie w przypadku rozjasnianych włosów (chyba, ze to wina odzywki, ale ta starczyła mi na jakies 4 mycia).
Na pewno wypróbuje jeszcze raz, ale zastanawiam sie nad ciut jasniejszym odcieniem...
Farbe kładlam na suche włosy
Na zdjeciach spiełam włosy spinka aby było widac kolor końcówek i zafarbowanych odrostów...
przynajmniej na zdjeciach kolor wyglada przeslicznie

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 20:21   #172
asia.b
Raczkowanie

w sumie to nie jest brzydki kolor, bedzie taki jak na 2 ostatnich zdjeciach, więc warto go wypróbować. Jak myslicie czy jaśniejsz tez bedzie miał rudawy odcień, bo nie wiem czy znowu 1013 próbować czy cos w bardziej zimny odcień? Czy któraś z Was próbowała 2 róznych odcieni ?"?

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
no szoruje je przeciwlupiezowym :/ ale tych rudosci na odrostach raczej nie wymyje jedwab uzywam. Co myslisz o tym zeby nalozyc na nie za jakis czas syoss 9-5 ? rozjasni mi je ,chcialabym miec wlosy takie jasniutkie ladne jak po rozjasniaczu u fryzjera tylko farba chce je uzyskac ? czy tez wychodzi tak brzydko i ciemno jak ten casting 1013? nie wiem juz co robic.W ogole mieszkam za granica gdzie fryzjer kosztuje 150 euro! wiec odpada
Na razie proponuje Ci wstrzymac sie z miesiąc do nastepnej koloryzacji, a apotem spróbowac z jakims rozjasniaczem, a nie farbą, moze spróbuj tez fioletowym szamponem umyć, tez troche ściaga kolor
Stary 2010-12-03, 20:23   #173
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asia.b Pokaż wiadomość
w sumie to nie jest brzydki kolor, bedzie taki jak na 2 ostatnich zdjeciach, więc warto go wypróbować. Jak myslicie czy jaśniejsz tez bedzie miał rudawy odcień, bo nie wiem czy znowu 1013 próbować czy cos w bardziej zimny odcień? Czy któraś z Was próbowała 2 róznych odcieni ?"?

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Na razie proponuje Ci wstrzymac sie z miesiąc do nastepnej koloryzacji, a apotem spróbowac z jakims rozjasniaczem, a nie farbą, moze spróbuj tez fioletowym szamponem umyć, tez troche ściaga kolor
1021 na pewno pewnie chlodniejszy Ma dwa chlodne barwiniki 1 i 2 czyli popiel i fiolet/opalizujacy a 1013 ma popiel i zloto stad cieplejszy kolor jaki Ci wyszedl

Dbam o siebie

Stary 2010-12-03, 20:33   #174
rosetta
Raczkowanie

bez sensu.na opakowaniu powinni napisac jakie ma barwniki dana farba.wiec lepiej bym mogla wybrac,a nie takie sciemy reklamowe :O
Stary 2010-12-03, 20:40   #175
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
bez sensu.na opakowaniu powinni napisac jakie ma barwniki dana farba.wiec lepiej bym mogla wybrac,a nie takie sciemy reklamowe :O
no napisane sa numerki a oznaczenia mozna w necie znalezc. wiadomo firmy wymyslaja swoje nazwy typu aksamitny blond, lodowy blond, piaskowy blond itp ktore okreslaja wg nich dobrze odcien (taki marketing ladna nazwa lepiej sie sprzeda) ale jak wiadomo nie wszyscy na tym sie znaja, mogliby pisac po prostu popielaty blond, sloneczny itd byloby latwiej

Dbam o siebie

Stary 2010-12-04, 11:22   #176
sarita1307
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja robiłam włosy Castingiem 910 Lodowy Blond (chciałam przyciemnić swoje prawie białe włosy, a kolor mimo zmiany wody na 3% wyszedł jaśniej.

Włosy błyszczały - nie były przesuszone i nie wypadały - no ale co włosy to inna reakcja.
moglabyś wstawić fotki???

sarita1307 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 16:06   #177
rosetta
Raczkowanie

Musze przyznac ze mi wlosy zaczynaja jasniec po tej katastrofie 1013,ostatnio mylam je 4 razy pod prysznicem ,najpierw nawet mydlem,potem 3 razy szamponem przeciwlupiezowym :O no i troche sie rozjasnily.podejzewam ze jeszcze 4 mycia i powinno byc ok
Stary 2010-12-05, 16:46   #178
justpl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
A po moim Castingu nie ma już w zasadzie śladu - poza tym, CASTING cholernie zniszył mi włosy, mówię Wam, dziewczyny, naprawdę wysuszył je baaaaaardzo - NIGDY WIĘCEJ.
Można wiedzieć jak szybko się wypłukał ?.
Ja już nigdy się nie skuszę na CASTING. Dałam mu 3 szanse i ostatnią.
Jeśli chodzi o farbe loreala casting gloss ( nowe odcienie blondów ).
Miałam już na swojej głowie, świetlisty blond ( włosy trochę utlenione ),miodowy blond (wyszedł rudy i musiałam zastosować silną farbę rozjaśniającą by się go pozbyc ) ostatnio bardzo jasny lodowy blond (pokrył odrosty, włosy jednolitego koloru z poświatą rudego).
Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond.

Teraz walczę ze zmyciem tej rdzawej poświaty...
Nie polecam. Przy włosach cieniutkich, bo będą przesuszone i naelektryzowane. farba nie dodaje objętości.
Przy tym odcieniu, który mam po "lodowym blondzie " mój wcześniejszy mysi blond wydawał się o wieeeeele ładniejszy.
Oto efekt po farbowaniu 2 dni temu.
1 przy oświetleniu. 2 zdjęcie za dnia.

ps: mam dwa szampony Head & Shoulders -przeciwłupieżowy do łamliwych, oraz Farouk Biosilk Silk- fioletowy do wł jasnych.
Który szybciej wypłucze kolor ?.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje wlosy.jpg (10,6 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mojewlosydzienne.jpg (16,0 KB, 149 załadowań)

Edytowane przez justpl
Czas edycji: 2010-12-05 o 16:57
justpl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 17:04   #179
perelka_np
Zadomowienie

GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np

Zdecydowanie head&shoulders bo szampony przeciwłupieżowe mają to do siebie że bardzo szybko wymywają kolory

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012

perelka_np jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 02:03   #180
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sarita1307 Pokaż wiadomość
moglabyś wstawić fotki???
Nie miałam odrostu bo był wcześniej zrobiony. Casting 910 lodowy blond kładziony był na całość włosów na 20 min. Zdjęcie robione przy oknie w świetle dziennym bez flesza.

Cytat:
Napisane przez justpl Pokaż wiadomość
Można wiedzieć jak szybko się wypłukał ?
Ja robiłam 1,5 tygodnia temu i nie zauważyłam zmiany w kolorze - myję szamponem J&J Lawendowym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg palette&casting 3 - 25.11.10.jpg (116,8 KB, 162 załadowań)
Odpowiedz

Tagi
czerń, czerń granatu, farba do włsosów, intensywna czerwień, syoss

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości