Nowe odcienie Casting Creme Gloss-watek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-12-11, 17:30   #211
Emilka666
Przyczajenie

Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Witajcie, wlasnie zafarbowalam wlosy srednim brazem i wyszly..czarne z czerwonym odcieniem... :-/pozbywalam sie czarnego od kilku miesiecy i ostatnio fryzjer za ciezkie pieniadze zrobil mi sredni braz ktory chcialam odswierzyc.. :-( mysle ze juz wiecej farby tej firmy nie zakupie.. pozdrawiam
Emilka666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 19:05   #212
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Emilka666 Pokaż wiadomość
Witajcie, wlasnie zafarbowalam wlosy srednim brazem i wyszly..czarne z czerwonym odcieniem... :-/pozbywalam sie czarnego od kilku miesiecy i ostatnio fryzjer za ciezkie pieniadze zrobil mi sredni braz ktory chcialam odswierzyc.. :-( mysle ze juz wiecej farby tej firmy nie zakupie.. pozdrawiam
spokojnie, spierze sie do brazu na pewno na razie myj wlosy czesto a jak masz mozliwosc to szamponem przeciwlupiezowym on szybciutko zmywa

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 19:10   #213
Emilka666
Przyczajenie

Dzieki za rade! na szczescie mam szampon przeciwłupiezowy..
Emilka666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 13:36   #214
magda120792
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez zabilimimuke Pokaż wiadomość
Kupiłam Syoss czekoladowy brąz i średni brąz. Nie mam pojęcia, który nałożyć! Chcę przyciemnić włosy, które mają teraz kolor rudawego wypłowiałego brązu.
Czernego absolutnie nie chcę, a czekoladowy brąz pewnie mi ich nie przyciemni wystarczająco ... Co polecacie? Czekolada czy średni?
Witam W maju robiłam dwa razy dekoloryzację (z czarnego paletta), przez całe wakacje chodziłam z tęczą na głowie, aż w końcu we wrześniu zdecydowałam się znów pofarbować włosy. Zakupiłam farbę syossa (http://www.syoss.pl/index.php?id=143) i po farbowaniu miałam dosyć ciemne włosy, ale w żadnym wypadku czarne. A teraz ?Jest 3,5miesiąca po farbowaniu a kolor zupełnie się wypłukał mam na górze swoje naturalne włosy, a na dole jakiś brąz zmieszany z rudościami. Ja bym pofarbowała pewnie tym średnim brązem Teraz pewnie jesteśmy w podobnej sytuacji jeżeli chodzi o kolor i chyba ten średni brąz ładniej zakryje obecny kolor. Taka jest moja opinia , pozdrawiam

"Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma"
Marilyn Monroe

magda120792 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 21:33   #215
djanka94
Przyczajenie

pisałam wcześniej, że mam włosy jasny blond, a odrosty ciemny
pomalowałam wczortaj farbą loreal jasny lodowy blond i bardzo ładnie pokrył mi odrosty, pod spodem włosy są może trochę ciemniejsze od reszty, ale widać różnicy zbyt dużo
całość jednak wydaje się ciemniejsza niź miałam wcześniej, zupełnie inny odcień , może dlatego. mam pytanie, czy po jakimś czasie ta farba stanie się jaśniejsza? ktoś kiedyś tak napisał na jakimś forum, nie mogę tefgo teraz znaleźć, że po kilku myciach dopiero włosy zyskały tak jasny odcień jak na ooakowaniu
djanka94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 18:44   #216
sabinaaaa
Raczkowanie

Czytając większość wypowiedzi , stwierdzam ,iż farby z Casting'a są do niczego Ja zastanawiam się nad farbą z Syoss'a , a dokładnie nad średnim/ciemnym blondem , a jasnym brązem.Włosy me są tknięte - Joanna Proteinowy Rozjaśniacz , mam dość tego sztucznego,białego blondu, chciałabym czegoś naturalnego[nie ciemnego]. Jak myślicie , czy wyjdzie mi kolorek jak na pudełku Jasnego brązu ? Czy lepiej wziąć ciemny blond i wyjdzie taki kolor ? We wrześniu miałam brąz , ale nie pasował do mnie , więc szybko wróciłam do sztucznego blondu. Poradźcie

Edytowane przez sabinaaaa
Czas edycji: 2010-12-13 o 18:45
sabinaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 19:43   #217
chmurka80
Zadomowienie

GG do chmurka80

a mnie chyba jasny szlag trafi, 3 farby kupiłam : złocisty miód i satynowy blond z castinga a ostatnia farba to jasny blond z syossa i żaaaaaadna nie rozjaśniła mi włosów ani o pół tonu, zeby chociaż rude czy zielone wyszły to przynajmniej wiedziałabym ze coś zrobiła z moim kolorem a tu nic ciemny blond jak był tak jest
Dodam że nawet nie liczyłam ze wyjdzie taki kolor jak na pudełku tylko żeby troszeczke rozjaśnić ocieplić ten mój mysi ciemny blond.
Co do cholery jest z tymi moimi włosami ???

non permettere al passato di "rubarti il futuro "

Edytowane przez chmurka80
Czas edycji: 2010-12-13 o 19:48
chmurka80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 19:59   #218
sabinaaaa
Raczkowanie

chmurka spróbuj z płukankami , poszperaj na wizażu gdzieś tu piszą o rozjaśnianiu nimi, podobno pomaga

Stary 2010-12-14, 10:51   #219
kedud86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dairar Pokaż wiadomość
hmm... no i wyszlo jak zwykle, gora zołta, reszta biała ... masakra, dobrze ze dzisiaj mam urlop
generalnie nie jestem załamana, bo przechodze to za każdym farboweniem i wiem, że jak umyje kilka razy dzisiaj głowe, odpowiednio ułoże włosy, to nie będzie widać "efektu świeżo PO farbowaniu"

kolor różni sie w zalezności od padania światła i od ułożenia włosów ... szczerze to myślałam, że wyjdzie gorzej ale mimo to że nie jestem załamana, to znów sobie powtarzam, że NIGDY WIĘCEJ nie bede farbowala włosów w domu - sama
mam to samo po excellence 01 - mi zawsze po farbowaniu odrost wychodzi żółty (nawet bardziej niż tobie) i po kilku myciach jest juz spoko i zlewa się. kolor wyszedł Ci naprawdę fajnie mozesz umyć szamponem z joanny i będzie git.
kedud86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 11:39   #220
sabinaaaa
Raczkowanie

Taki troszku szary wychodzi :P Ja mam całe włosy jasny blond,prawie biały,odrost robię co miesiąc. W tym miesiącu wyszły mi troszku z połyskiem żółtego , ale wyglądam normalnie , tyle że włosy są coraz w gorszym stanie. Poradźcie co do mojej pierwszej wypowiedzi ! Bo nie mam pojęcia co wybrać . Ciemny blond czy jasny brąz na rozjaśniane włosy ? Nie chce za ciemnych , chciałabym taki jaśniutki brązik

Stary 2010-12-14, 13:46   #221
SweetBlackDevil
Rozeznanie

Ja robiłam teraz Satynowym Blondem Castinga i jestem mega zadowolona! kolorek wyszedł cudownie bez żadnych żółtych podtonów jak zazwyczaj mi wychodzi... ładnie rozjaśnił włosy i szczerze przed farbowaniem bałam się jak czytałam że też Satynowy nie łapie w ogóle włosów, ale cóż... wszystko zależy od włosa... farbowanie nie wpłynęło negatywnie na ich kondycje, bardzo ładnie wyglądają wcześniej farbowałam jasny blondem Syossa i też byłam zadowolona choć lekkie żółte podtony były...
Stary 2010-12-14, 14:04   #222
chmurka80
Zadomowienie

GG do chmurka80

Cytat:
Napisane przez skandii Pokaż wiadomość
ale na naturalny kolor kladłaś?
tak

non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 19:49   #223
joluska
Raczkowanie

błagam odpowiedz ktoś
zapisałam się wstepnie do fryzjerki na dekoloryzację ale ona mówiła ze bardzo mogą mi sie zniszczyć i czy przemyślałam to.. czy "czyszczenie" koloru to na prawde jedyne wyjscie ?

aha, jeszcze dowiedziałam się, że jak zrobię dekoloryzację to farba będzie mi się krócej trzymac, szybciej się wypłuka...
no i jak mam miec takie okropne odrosty brąz to ja dziękuję...

jestem załamana, jestem w kropce CO ROBIC ?

Edytowane przez joluska
Czas edycji: 2010-12-14 o 20:01
joluska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 21:44   #224
djanka94
Przyczajenie

odżywkę dodaną do farby loreal się spłukuje czy nie ?
Stary 2010-12-14, 23:14   #225
SweetBlackDevil
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez joluska Pokaż wiadomość
błagam odpowiedz ktoś
zapisałam się wstepnie do fryzjerki na dekoloryzację ale ona mówiła ze bardzo mogą mi sie zniszczyć i czy przemyślałam to.. czy "czyszczenie" koloru to na prawde jedyne wyjscie ?

aha, jeszcze dowiedziałam się, że jak zrobię dekoloryzację to farba będzie mi się krócej trzymac, szybciej się wypłuka...
no i jak mam miec takie okropne odrosty brąz to ja dziękuję...

jestem załamana, jestem w kropce CO ROBIC ?
ja schodziłam z ciemnych brązowych na naturalny blond i powiem Ci, że nawet nie myślałam o dekoloryzacji, bo wiedziałam że dla moich włosów to będzie bardzo cięzka przeprawa...
Stary 2010-12-15, 18:41   #226
djanka94
Przyczajenie

ponawiam swoje pytanie czy tę odżywkę dodaną do castingu się spłukuje czy zostawia ?
Stary 2010-12-15, 23:23   #227
sabinaaaa
Raczkowanie

Monia nie jest tak źle wygląda na balejaż , jeśli Ci to przeszkadza - płukanka

Stary 2010-12-16, 02:13   #228
rosetta
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
wiekszosc zawsze pisze, ze ma mysi kolor ale masz blond naturalny tak? Mysle ze rozjasni Ci ladnie ale odrost moze byc ciut cieplejszy od reszty.. Ale po kilku myciach tak jakby splowieje i bardziej sie zleje z reszta Dla poprawienia efektu mozesz na sam przedzialek(odrost) dac troche szamponu fioletowego joanny lub plukanki one zawsze troche ochlodza kolor.
A ja w tym linku mam wlosy robione loreal excell 10.13 Ja mam swoje sredni blond dosc latwo rozjasniajace sie
Hej a masz moze fotke swoich wlosow po tym exellu 1013?wychodza biale bez rudosci?czy sa jakies rudawe refleksy???jak dlugo trzymasz farbe na wlosach i czy wczesniej je traktujesz rozjasniaczem przed farba?
rosetta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 23:56   #229
rosetta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez djanka94 Pokaż wiadomość
ponawiam swoje pytanie czy tę odżywkę dodaną do castingu się spłukuje czy zostawia ?
Tak ta odzywke sie splukuje.Nie masz tego napisanego w opakowaniu???Jakim castingiem robisz???Bo ja po castingu mialam zalamke.
Stary 2010-12-17, 18:22   #230
djanka94
Przyczajenie

niee, nie mogłam tego znaleźć, a wszystko przeczytałam ;/ dzięki

jasny lodowy blond. i może nie wyszły włosy tak jasne jak na opakowaniu, ale żadnej rudej poświaty też nie ma tylko jak suszyłam po malowaniu to wydawały mi się strasznie znuszczone, cały czas się platały ;/ ale teraz jest ok, po drugim myciu jest tak jak dawniej.
Stary 2010-12-17, 22:34   #231
rosetta
Raczkowanie

Wedlug mnie to te farby casting to pieniadze wyrzucone w bloto,bo sie calkowicie wymywaja po kilku myciach-przynajmniej te blondy,ja uzylam casting 1013 to nie dosc ze przezylam szok po farbowaniu-wyszly zielono-szaro-rudawe to calosc sie zmyla po ok 6 myciach-juz lepszy efekt uzyskuje plukanka srebrzysta do wlosow blond,taniej wychodzi i bez niespodzianek i zmywa sie po 2 myciach oraz mozna ja dozowac.
Stary 2010-12-18, 00:11   #232
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
Hej a masz moze fotke swoich wlosow po tym exellu 1013?wychodza biale bez rudosci?czy sa jakies rudawe refleksy???jak dlugo trzymasz farbe na wlosach i czy wczesniej je traktujesz rozjasniaczem przed farba?
Fotki moich wlosow po tej farbie sa w linku w podpisie. Biale na pewno nie wychodza po malo ktorej farbie moga wyjsc biale wlosy ewentualnie rozjasniacz + toner to tak. Ale rudawych refleksow nie ma, kolor jest chlodny ze zlocistym polyskiem. Farbe klade na swoje odrosty, niczym wczesniej ich nie rozjasniam Ale moje wlosy sa dosc podatne.

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 00:53   #233
rosetta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Fotki moich wlosow po tej farbie sa w linku w podpisie. Biale na pewno nie wychodza po malo ktorej farbie moga wyjsc biale wlosy ewentualnie rozjasniacz + toner to tak. Ale rudawych refleksow nie ma, kolor jest chlodny ze zlocistym polyskiem. Farbe klade na swoje odrosty, niczym wczesniej ich nie rozjasniam Ale moje wlosy sa dosc podatne.
No slicznie wygladaja Twoje wlosy po tym exelu moze ja bym go uzyla.juz sama nie wiem bo za kazdym razem jak jade do sklepu z mezem to on mnie pogania zebym szybko patrzyla ,a ja to bym analizowala z 2 godziny najlepiej wszystkie farby po koleji w drogerii czego moj maz by raczej nie wytrzymal hahha boje sie zeby mi po farbie rudosci nie wyszly kurde normalnie jeden wielki znak zapytania
Stary 2010-12-18, 10:20   #234
Merys
Zakorzenienie

Perlowy blond Castinga, kladlam na zmyta Joanne Naturie Slodkie Cappuccino. Fotka w swietle dziennym, na drugi dzien po farbowaniu (male sianko )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0082.jpg (109,8 KB, 255 załadowań)
Merys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 18:26   #235
Shailiha
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez joluska Pokaż wiadomość

Shailiha, jak rozjaśniałaś włosy? ja chce sobie własnie "zrudzić" na jasno ale do fyzjea już nie pójdę choćby nie wiem co! wzięła fryzjerka 150 zł za farbowanie a po tygodniu miałam swój naturalny brąz

Kupiłam dwa rozjaśnicze z firmy Joanna "Blond Intensiv" na 4 - 5 odcieni. To jest rozjaśniacz więc poproś kogokolwiek żeby Ci go nałożył, nakłada się od dołu nie od góry bo góra się szybciej rozjaśnia. Podziel wlosy na pasma i od dołu i to wcale nie takie trudne jak mi się samej wydawało na początku

Ponawiam pytanie! Czy ktoś farbował włosy miodowym brązem na rozjaśnianych albo nawet normalnych włosach i jaki wyszedł efekt.
Shailiha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 20:07   #236
eenaeu
Przyczajenie

piszę po raz pierwszy, więc chciałabym się na wstępie ładnie przywitać

a teraz do rzeczy:
"farba farby nie pokryje"
takie słowa usłyszałam od fryzjerki i się trochę przestraszyłam

moje naturalne włosy są jasnobrązowe
aktualnie mam na nich od miesiąca casting "ciemny blond", który wyszedł taki jak na pudełku, a więc baaardzo ciemny

chciałabym teraz (czyli po miesiącu) zrobić "satynowy blond" (najciemniejszy z serii glossy blonds)

to zły pomysł? :/ kolor jaśniejszy nie chwyci na tym ciemniejszym?

co mam zrobić?
proszę pomóżcie, bo ja w tym temacie dopiero raczkuję
eenaeu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 00:00   #237
laguna123
Raczkowanie

Cześć dziewczyny,

Czy ktoraś z Was probowała odcien z loreal casting - oberżyna ? Na włosach jasny brąz ?
laguna123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 14:04   #238
sarita1307
Raczkowanie

Red face Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Bardzo proszę o radę ! Zbliża sie sylwester a ja mam masakre na głowie, jutro idę ścinać kłaki jednak kolor wole zrobić sama ( względy finansowe) Chodzi o to że 3 mce temu miałam robione pasemka- rozjaśniaczem wyszły dosyć białe. Odrost mam już dość spory( ciemny blond - mysi) dlatego chce ujednolicić kolor i szukam czegos naturalnego- padło na Casting Glossy Blond. Waham się między lodowym blondem 910 a satynowym blondem 801. Dużo czytałam o nich jednak każdy był kładziony na inny podkład dlatego boje sie czy u mnie wyjdzie dobrze patrzac na to że mam tlenione włosy, Doradźcie plisss.... a moze coś z Syossa ? lepsze są?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0IArumN6Tg9IKGuASHRrTyslGQBKGmQU_display.jpg (67,1 KB, 102 załadowań)

sarita1307 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 12:28   #239
blondequeen
Przyczajenie

Mi również casting zniszczył włosy. Nastepnym razem sprobuje syossa
blondequeen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 18:27   #240
ciri15
Ekspert od Dupy Strony

Ja wczoraj zrobiłam Castinga 1021 na Syossa9-5. To samo, z odcieniem rudego, tylko taki chłodnawy połysk w dziennym świetle.

ciri15 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
czerń, czerń granatu, farba do włsosów, intensywna czerwień, syoss

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości