pomocy!!! w這sy t逝ste i sfilcowane!!! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-11-09, 21:24   #1
fk4i4
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 133

pomocy!!! w這sy t逝ste i sfilcowane!!!

Dzisiaj by豉m na badaniu w這s闚, no i wreszcie wiem co mi jest, sk鏎a g這wy przet逝szczaj帷a si a 逝ski w這s闚 otwarte( co jest przyczyn tego 瞠 po umyciu moje w這sy s absolutnie sfilcowane, wielki ko速un, w這sy 鈔edniej d逝go軼i).
Porad嬈ie jakie kosmetyki na takie problemy, do tej pory wszelkie od篡wki, a musz je stosowa by m鏂 rozczesa w這sy, bardzo obci捫aj)
Czy komu pom鏬 szampon L,oreal sebum co tam , albo na allegro widzia豉m goldwella(nie wiem jak to si pisze) vital @ shine , czy o w ten dese.
Przejrza豉m ca貫 KW, ale nic konkretnego nie wiem.
Ta pani co mi robi豉 badanie by豉 z Dora cosmetic, i oczywi軼ie poleca豉 mi wiele rzeczy, ale wiadomo-musia豉.

pom騜cie b豉gam
fk4i4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-11-09, 21:28   #2
lilu1980
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 501
GG do lilu1980
Re: pomocy!!! w這sy t逝ste i sfilcowane!!!

witaj! dziwczyny na forum szczegolnie polecaja odzywke WAX chyba kazda z niej byla zadowolona! mozesz kupic ja w aptece, ja tez sie przymierzamn! wiesz ja mam dziwny sposob na moje wlosy szampon shamtu do przetluszczajacych sie wlosow i odzywkka do suchych i zniszczonych! to moje odkrycie po ktorym wlosy wygladaja supppppper!! ale lec po odzywke!!!
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-11-09, 22:14   #3
m這daa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 363
Re: pomocy!!! w這sy t逝ste i sfilcowane!!!

Ja niestety nie bylam zadowolona z tak chwalonej na wizazu odzywki Wax, choc najlepiej przejrzyj sama KW
Z produktow ktore moge Ci polecic to szampon z rzepa wlasnie do wlosow przetluszczajacych sie z Joanny (ok 5zl wiec warto "zaryzykowac ). Do tego proponuje odzywke ekspresowa GlissKur ulatwiajaca rozczesywanie do wlosow suchych i zniszczonych w spray'u, wiec akurat problem z rozczesaniem "z glowy"
Przejrzyj KW, wdzystkie odzywki tam sa. Ja wlasnie mam ten zestaw i na razie sprawdza sie.

pozdrawiam
m這daa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.