co mam zrobic :(?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-11-10, 16:11   #1
greeneyes
Raczkowanie

co mam zrobic :(??

zastanawiam sie czy zrobic sobie baleyage czy poczekac z tym jeszcze jakies 1.5miesiaca. mialam wloski zbyt mocno rozjasniane-przez co bardzo sie przesuszyly i teraz w ogole nie moge ich ulozyc . teraz mam baleyage w kolorze zblizonym do naturalnego wiec odrosty nie beda az tak widoczne-ale z drugiej strony sa matowe-chyba farba sie wyplukala-i dlatego zastanawiam sie czy zrobic sobie teraz baleyage. moze polecacie co na zwiekszenie blysku i uzdrowienie moich wloskow-zaznaczam ze sa cienkie i delikatne.
greeneyes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 17:56   #2
greeneyes
Raczkowanie

Re: co mam zrobic :(??

pliz pliz pliz
Stary 2004-11-10, 20:35   #3
greeneyes
Raczkowanie

naprawde nikt mi nie pomoze??
Stary 2004-11-10, 21:12   #4
joda
Raczkowanie

Nie wiem, czy Ci pomogę, ale spróbuję.
Jeśli są matowe i suche, to znaczy, że farba je podniszczyła (chyba łuski są pootwierane, stad ta szorstkosć) i teraz trzeba je mocno nawilżać. Próbuj odżywek silnie regenerujących do spłukiwania - wtedy nie obciążą za bardzo delikatnych włosów.
Ja osobiscie mam taką zasadę: na zimę daję włosom odpocząć od wszelkich koloryzacji. Nawilżam, regeneruję i ciutkę podcinam koncówki. Pomyśl, że może niedługo trzeba bedzie założyć czapkę, a słabe włosy tego nie lubią.
Daj im czas.
A na wiosnę zrób sobie czadowy baleyage.
Pozdrawiam
joda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 21:21   #5
greeneyes
Raczkowanie

dzieki-tak zrobie
Stary 2004-11-11, 14:36   #6
EwelinciaD.
Raczkowanie

GG do EwelinciaD.

Jeżeli o mnie chodzi to też miałam pasemka robione rozjaśniaczem i to chyba 9-12% czyli najsilniejszym strasznie mi się poniszczyły i znaczna część włosów po prostu wypadła i nie dawały się rozczesać,to był koszmar!!Po tym doświadczeniu mam uraz do rozjaśniaczy ale ostatnio zrobiłam sobie balejaż i fryzjerka przekonała mnie że da małe stężenie i będą normalne i faktycznie były Jeżeli masz przesuszone włosy to radzę ci faktycznie odczekać a najlepiej je podciąć(zniszczone końce)używaj szmponów,odżywek i masek nawilżających(ja używam DAVE)jeżeli masz włosy matowe to najlepszy na ten problem będzie wosk który ci je ładnie nabłyszczy tylko nie przesadź z jego ilością bo będą wyglądały na tłuste.
EwelinciaD. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 18:41   #7
Martiq:)
Zadomowienie

a ja ci polece odzywke silnie regenerującą--> WAX. jest genialna choć troszke upierdliwa w stosowaniu. warto jednak się przemęczyć bo rezultaty są tego warte poczytaj na kwc opinie odzywke kupisz w aptece. myjesz włoski,nakładasz WAX i trzymasz ja na wloskach około godziny(tak mi doradziła fryzjerka , choc na opakowaniu jest podany czas 15-30 min). wazne jest aby podgrzewac wloski bo tylko wtedy odzywka jest aktywna. oto mój sposób: nakładam foliową torebkę,nastepnie pogrzewam suszarką a potem na to....czapeczka zimowa(najlepiej 3ma ciepło).wlosy są po niej rewelacyjne. polecam i pzdr
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości