reklamacja pasemek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-11-10, 16:26   #1
eni
Przyczajenie

reklamacja pasemek

dziewczyny!!tydzien temu bylam u fryzjera i robil mi pasemka i wyszly tak srednio...ledwo bylo je widac (ja mam bardzo ciemne wlosy a zrobil mi brazowe)no ale pomyslalam:trudno. ale teraz...teraz to juz ich w ogole nie ma!!!zmyly sie!!no i nie wiem, isc do tego fryzjera i cos mu powiedziec?a jak tak to co?duzo kasy wydalam(odpiszcie szybko bo czas goni
eni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 22:23   #2
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980
Re: reklamacja pasemek

ja bym poszla i zapytala czy widzi na wlosach efekt swojej pracy ktory wycenil dosc wysoko1 i kazalabym poprawic tak by byly takie jakie mialay byc!badz silna! pozdrawiam...
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 23:55   #3
kallipso
Raczkowanie

Ja też myślę, że powinnaś pójść z reklamacją... Przecież to nie miał być efekt na parę dni!
Życzę powodzenia
kallipso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 00:56   #4
Kiya
Zakorzenienie

ja dwa lata temu miałam robiony balejaż blond+bakłażan,blond pięknie mi sie trzymał ale bakłażan wymył sie po 2 tygodniach,zadzwoniłam do salonu który wykonał usługę z pytaniem dlaczego tak sie stało i usłyszałam że farby które mają "nienaturalny" odcień (bakłazany,rubiny itp.) bardzo szybko sie wypułkują.No i oczywiście nie było mowy o jakimkolwiek składaniu reklamacji.
Stary 2004-11-11, 10:44   #5
Ami
Zakorzenienie

Skoro jest to kwestia kilku dni, to leć złożyć reklamację natychmiast, żeby nie zdąrzyli powiedzieć, że miało prawo się spłukać. I walcz- czasem trzeba się trochę poużerać, ale myślę, że warto. Najlepiej chyba z kierownikiem rozmawiać.
Ami jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 20:54   #6
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980

co za bzdura z tym wyplukiwaniem, to prawda ze schodza szybciej ale zeby nie bylo po nich sladu?? trzeba bylo powiedziec ze nie chcialas robic koloru na 2 tygodnie a ze efekt mial byc na troche dluzej! moze Pani Grazynka sie lepiekj wypowie! moja mama maluje wlosy na czerwono i wcale jej sie szybciej tak szybko sie nie zmywaja! reklamacja powinna byc uznana!
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości