Ciemny Blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-11-11, 18:17   #1
madzik_blond
Przyczajenie

Ciemny Blond

mam włosy koloru ciemny blond (ze starozłotym polyskiem ktore z roku na rok ciemnieją coraz bardziej... chcialabym wyprobowac jakis szampon koloryzujacy (zalezy mi zeby nie niszczyl wlosow i po pewnym czasie sie zmył) ktory rozjasni moje wlosy. W sklepach jest spory wybor firm i odcieni, ze nie wiem na co sie zdecydowac... prosze o porade!!
madzik_blond jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 07:22   #2
hair
Rozeznanie

Re: Ciemny Blond

Hej ! Mialam to samo z moimi wlosami, mi naprawde bardzo pomagaly szampony dla blondynek, plukanki z rumianku i cytryny. Mialam po nich tak jasne wlosy jak w wieku 10 lat . Potrzeba tylko duzo cierpliwosci. Jesli chodzi o szampony odradzam palette (chociaz ja uzywalam ciemnych odcieni, strasznie zniszczyly moje wlosy). Slyszalam, ze Casting jest dobry (moja kolezanka uzywa i ma sliczne wloski ), bardzo mi sie podoba kolor Vanille czy jakos tak.
hair jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 10:42   #3
madzik_blond
Przyczajenie

ale czy po casting'u nie bede miec odrostow?? chce tego uniknac... zalezy mi na kolorze ktory z czasem sie zmyje i nie bedzie widac odrostu
Stary 2004-11-12, 10:47   #4
hair
Rozeznanie

Niestety nie ma takiej opcji , kazda farba (a szampony koloryzujace to prawde mowiac farby) rozjasniajaca zostawi odrost. Nie bede one bardzo widoczne, ale jednak.
Stary 2004-11-12, 11:56   #5
mamaczkowa
Raczkowanie

Witam. Jestem od niedawna na wizaz.pl. Jak dotąd głównie tylko śledziłam wypowiedzi, ale teraz aż korciło mnie, żeby coś dorzucić od siebie w tym wątku. Miałam jakiś czas temu casting szampon koloryzujący vanille i nie polecam go. Kolor w ogóle nie wygladł tak jak na opakowaniu. Ja mam wlosy raczej jasno blond, a u mnie ten szampon je tak przyciemnił, że wyszły myszowate. Proszę przejrzyj paletę kolorów tych szamponów w drogerii, mniej więcej taki kolor jak na próbce mi wyszedł. Byłam natomiast zadowolona z szamponów koloryzujących londy. Nie miałam po nich widocznych odrostów, a kolor dość regularnie się zmywał i był ładny (myję włosy prawie codziennie).
mamaczkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 19:00   #6
madzik_blond
Przyczajenie

a uzywalas samego rumianku czy zestawu zioł do plukania wlosow blond? i ile soku z cytryny? czy do kazdego mycia wlosow czy rzadziej? i jaka byla zmiana w kolorze?
Stary 2004-11-19, 20:50   #7
hair
Rozeznanie

Najwieksza zmiane widzialam po cytrynie, przez pierwsze 2 razy (nawet moj brat zauwazyl a on jesli chodzi o zmiany fryzury jest malo bystry ). Sok z kilku cytryn i odrobine wody rozprowadzam na dokladnie umytych wlosach, zawijam folia i trzymam kilka godzin. A rumianek - kilka torebek gotowalam przez chwile a potem codziennie zwilzalam wlosy, byly potem zlociste, lsniace i miekkie.
Stary 2004-11-22, 22:48   #8
alenka2
Przyczajenie

uwazam, że propozycja rozjasniania wlosow cytryna jest bardzo ciekawa. Mam jednak jedno pytanko co do tego rodzaju rozjasniania. Czy mozna rozjasnic tym sposobem wlosy farbowane na bardzo ciemny braz?
alenka2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 22:57   #9
greeneyes
Raczkowanie

a czy ta cytryna nie wysusza wloskow
greeneyes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 23:45   #10
Nora
Raczkowanie

właśnie - czy cytryna nie wysusza włosków i czy można ją stosować do włosów ciemny blond z jasnymi pasemkami?
Nora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-23, 16:25   #11
hair
Rozeznanie

Uczciwie przyznam, ze koncowki troche sie wysuszyly (ale one juz wczesniej prosily sie o nozyczki), reszta wlosow byla zdrowa i blyszczaca. Nie robi sie tego za czesto,pozniej dla podrzymania koloru wystarzy raz na miesiac np. Nie wiem, jaki efekt bedzie na wlosach farbowanych, ja mialam wtedy 100% natury . Slyszalam tez ze po rumianku wlosy moga stac sie kruche, z moimi nic sie nie dzialo, ale uprzedzam . Generalnie mysle ze warto wyprobowac taka metode jesli chce sie tylko delikatnie rozjasnic wlosy, zanim siedniecie po rozjasniacz. Bylo juz kilka watkow na ten temat, wpiszcie "naturalne rozjasnianie", jesli nie znajdziecie to ja wam pomoge .
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości