Nowa ja? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-20, 19:32   #1
yoostina
Raczkowanie

Nowa ja?

Czesc dziewczyny!Marzy mi sie drastyczna zmiana wizerunku,ale nie wiem,w ktora strone podazac.Wydaje mi sie,ze jestem latem,moze nie takim typowym,ale jednak.Przede wszystkim,mam ,,nudne'' krecone wlosy i nijaki kolor.Wczesniej farbowalam je na miedziany kasztan,nieco zblizony do mojego naturalnego koloru.Marzy mi sie jakies oryginalne ciecie,ale nie wiem jakie najlepiej by pasowalo do mojego ksztaltu twarzy i dobrze by wygladalo przy kreconych wlosach.Nie chce ich prostowac,poniewaz jest to bardzo praco- i czasochlonne,a efekt-wyjatkowo krotkotrwaly.Podobaja mi sie ciemne kolory wlosow.Raz nawet myslalam o czerni,ale mam co do niej watpliwosci czy nie bedzie wygladala zbyt sztucznie i czy napewno by mi pasowala.Bylabym gotowa nawet dostosowac kolor brwi do nowego koloru wlosow.Z jednej strony lubuje sie w klasyce i prostocie rodem z lat 40',a z drugiej szalenie podoba mi sie rockowy styl ,, z pazurem''.Prosze,pomozcie i podpowiedzcie,co powinnam zrobic,bo potrzeba zmian jest silniejsza ode mnie,ale nie chcialabym strzelic gafy.Zalaczam zdjecia:
1.Miedziany kasztan krotko po zafarbowaniu.
2.Odcien opalenizny.
3.Taka blada jestem zima.
4.Obecnie,w naturalnym kolorze wlosow.
yoostina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 11:37   #2
yoostina
Raczkowanie

Dot.: Nowa ja?

Szkoda,ze jak narazie nie uzyskalam zadnej porady.Ja naprawde chce ja uzyskac,poniewaz nienajlepiej sie czuje w swojej skorze i uwazam,ze jestem nijaka.Pisze to zupelnie szczerze.
Stary 2010-07-21, 11:59   #3
wydziergana
Wtajemniczenie

GG do wydziergana

Masz piękny kolor na 1 zdjęciu. Bardzo mi się podoba Zawsze marzyłam o takich kręconych włosach...
Poza tym powiem ci, że zimą jestem równie blada jak ty

Niestety nie doradzę ci nic w kwestii stroju i cięcia, bo kompletnie się na tym nie znam

Ale zębów zazdroszczę!
Stary 2010-07-21, 12:20   #4
milkNhoney
Rozeznanie

Ja Cię widzę w karmelowych włosach. Zapuścić, podkreślić cięciem i odpowiednim odżywianiem skręt i jest pięknie Dodać skórze opalenizny balsamem brązującym. Masz bardzo ładny uśmiech i oczy Z makijażem nie pomogę bo się nie znam. Co do stylu skoro lubisz klasykę i coś rockowego to może postaw na proste zestawy + dodatki z pazurem?

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 12:35   #5
Silbia
Zadomowienie

Jeśli chodzi o włosy to bym postawiła na jakiś jasny, ciepły brąz. Ładnie podkreśliłby oczy, no i zimą byś nie wyglądała bardzo blado. Do tego troszkę bym je pocieniowała, co by nabrały trochę lekkości. No i podkreślenie loczków ważne. Może to nie byłaby drastyczna zmiana, ale może dobra Czarnych włosów nie polecam, chyba że postawisz na solarium albo chociaż porządny samoopalacz zimą
Silbia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 17:26   #6
yoostina
Raczkowanie

Szczerze mwoiac,jestem zaskoczona propozycja zmiany koloru wlosow na cieply odcien.Czy to nie kolidowaloby zbytnio z moim rzekomo chlodnym typem urody?
Stary 2010-07-21, 17:58   #7
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Hej
odradzam Ci czarny, ja lubie naturalność, więc proponowałabym Ci Loreala casting (aby nie niszczyc wlosow farba) odcien taki jaki masz, aby Ci go pogłębił, jakiś bardziej czekoladowy, żywy.
Co do zębów, dziwnie wyglądają...jakby były nie białe... jeśli tak jest to coś można z tym zrobic

no i brwi na ostatnim zdjęciu są ok, przy tym pozostan ogolnie ladnie nie trzeba nic zmieniac, dodam tylko że w tym różowym kolorze bluzki nie wyglądasz korzystnie,.
inc0rrect jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 19:26   #8
cytrynowka
Przyczajenie

zacznę od tego, że śliczna z Ciebie dziewczyna i zdecydowanie nie musisz się zmieniać bo jest dobrze tak jak teraz ale rozumiem że czasami ma się ochotę na coś nowego
co do włosów, wiem z własnego doświadczenia że takie kręcone włosy mogą sie znudzić i wydawać nijakie ale nie polecam jakichś drastycznych cięć bo można później żałować. sama mam takie jak Ty, tylko dużo ciemniejsze i juz raz mi sie zdarzylo, w przyplywie chęci do zmian, ściąć je a potem żałować.
na wszystkich zdjęciach masz rozpuszczone włosy, może pokombinuj z różnymi upięciami, to zawsze jakaś odmiana
myślę, że w ciemniejszym kolorze byloby Ci dobrze tylko pamietaj ze wtedy bedziesz prawdopodobnie musiala przyciemniac brwi zeby wlosy nie wygladaly nienaturalnie
a i na 'nieopalonym' zdjeciu bardzo ładnie, tylko pozazdrościc cery, żadnych samoopalaczy
cytrynowka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 15:38   #9
yoostina
Raczkowanie

To chyba bym musialam calkiem zeby wymienic :p,bo moj dentysta mi powiedzial,ze mimo wybielania nigdy nie bede miala snieznobialych zebow,poniewaz mam ciemniejsze szkliwo,ale plus jest taki,ze takie szkliwo jest mocniejsze niz to jasniejsze.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
Co do stylu skoro lubisz klasykę i coś rockowego to może postaw na proste zestawy + dodatki z pazurem?
Moze posiadasz jakies ciekawe linki badz zdjecia do tego typu zestawow,ktore moglby mnie zainspirowac?Jesli tak,to bylaby niezmiernie wdzieczna,gdybys mogla mi je podac.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez cytrynowka Pokaż wiadomość
zacznę od tego, że śliczna z Ciebie dziewczyna i zdecydowanie nie musisz się zmieniać bo jest dobrze tak jak teraz ale rozumiem że czasami ma się ochotę na coś nowego
Dzieki
Stary 2010-07-23, 17:07   #10
bubus900
Zakorzenienie

Cześć .
Przede wszystkim nie narzekaj na swoje kręcone włosy- są naprawdę bardzo ładne i urocze. Zadbaj tylko o ich odpowiednie nawilżenie, gdyż szybko ulegają przesuszeniu. Co do koloru, w sumie nie wiem, Twój naturalny jest okej, możesz go lekko przyciemnić na początek na przykład tylko szamponetką, żeby zobaczyć jak się będzie kolor "widział".
Ścięcie- tutaj nie masz dużego pola do manewru, sama mówisz, że nie chcesz ich prostować, także wiele fryzur najzwyczajniej odpada. Może dla urozmaicenia jakaś opaska na włosy? Taka szersza? Generalnie to ja Cię widzę w stylu lekko hipisowskim, takim luźnym, wydaje mi się, że fajnie zgrałoby się to wszystko z Twoją miłą buźką .
Lubisz koszule ? Mogłabyś z nimi naprawdę pokombinować. Kupić kilka takich troszkę szerszych i nosić rozpięte z jakąś bokserką pod spodem. Bransoletki, korale, duże kolczyki, wszystko co dodaje urokuuu .
Moim zdaniem powinnaś inwestować w ubrania, które Cię "ożywią" trochę wzorów, fajny krój, żywe kolory.
Kilka zdjęć, żebyś wiedziała o co mi chodzi. Wiadomo nie wszytsko trzeba brać dokładnie, można zmieniać i kombinować. Jak masz jakieś pytania, pytaj ).
Stary 2010-07-23, 23:20   #11
magica
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2
GG do magica

Jesteś piękna i wcale nie nijaka! Uwierz w siebie, ślicznotko

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 18:17   #12
yoostina
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Cześć .
Przede wszystkim nie narzekaj na swoje kręcone włosy- są naprawdę bardzo ładne i urocze. Zadbaj tylko o ich odpowiednie nawilżenie, gdyż szybko ulegają przesuszeniu. Co do koloru, w sumie nie wiem, Twój naturalny jest okej, możesz go lekko przyciemnić na początek na przykład tylko szamponetką, żeby zobaczyć jak się będzie kolor "widział".
Ścięcie- tutaj nie masz dużego pola do manewru, sama mówisz, że nie chcesz ich prostować, także wiele fryzur najzwyczajniej odpada. Może dla urozmaicenia jakaś opaska na włosy? Taka szersza? Generalnie to ja Cię widzę w stylu lekko hipisowskim, takim luźnym, wydaje mi się, że fajnie zgrałoby się to wszystko z Twoją miłą buźką .
Lubisz koszule ? Mogłabyś z nimi naprawdę pokombinować. Kupić kilka takich troszkę szerszych i nosić rozpięte z jakąś bokserką pod spodem. Bransoletki, korale, duże kolczyki, wszystko co dodaje urokuuu .
Moim zdaniem powinnaś inwestować w ubrania, które Cię "ożywią" trochę wzorów, fajny krój, żywe kolory.
Kilka zdjęć, żebyś wiedziała o co mi chodzi. Wiadomo nie wszytsko trzeba brać dokładnie, można zmieniać i kombinować. Jak masz jakieś pytania, pytaj ).
Kolor tej sukienki z drugiego zestawu-cudo.Wlasnie,tak do wzorow nigdy nie mialam przekonania,bo tutaj latwo mozna przedobrzyc.Bardziej preferuje je latem.Podobnie jak kolorowe ubrania.Natomiast jesienia,zima zazwyczaj stawiam na stonowane jednolite kolory m.in.szarosci,granaty,cze rnie,beze.Koszule lubie,czasami zdarza mi sie je nosic.Naprawde bardzo chcialabym moc nosic kolczyki,ale niestety...Od 8 roku zycia przekuwalam juz uszy 3-krotnie.Ostatni raz jak mialam 15 lat i za kazdym razem ropieja mi,bola i nie chca sie goic,chociaz 2 raz dziennie przemywalam je woda utleniona i smarowalam jakis czas Tribiotykiem.Uszy za kazdym razem przebijala mi kosmetyczka tym pistolecikiem.Wkretki nosilam wystarczajaco dlugo zanim wymienilam je na kolczyki.Probowalam zarowno zlota jak i srebra.Zadne z nich sie nie sprawdzilo.Nigdy nie nosilam metalowych kolczykow.Ogolnie(oprocz kolczykow) zadna bizuteria mnie nie uczula.Teraz dziurki mam juz dawno zarosniete i z tylu ucha na miejscu dziurki mam tzw.blizne z ,,tatuazem'',tzn.mam tam mocno sino-fioletowy slad,dlatego boje sie zaryzykowac i przebic ponownie uszy.

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Jesteś piękna i wcale nie nijaka! Uwierz w siebie, ślicznotko
Dziekuje,ale bez przesady...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości