Jaką fryzurę ? Doradźcie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-20, 19:56   #1
maybellene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18
Red face

Jaką fryzurę ? Doradźcie...


Czesć.
Wiem że ten temat był pewnie wiele razy poruszany ale nie znalazłam wątku zbiorowego( a może po prostu mi się nie chciało szukać :P ) .
Tak, mam ogromny problem z moją fryzurą. Włosy mam długie ( Tak jak się żebra na plecach kończą, nie umiem tego inaczej określić :P ). Zazwyczaj spinam je grubą frotka w taki "niedbały kok". Wygląda to ładnie ale :
Czuję się w tej fryzurze nudna, ba, wręcz jak chłopczyca, a chciałabym bardziej dziewczęco. Fakt, nie należę do dziewczyn lubiących róż. Zdecydowanie wolę mroczne klimaty gotyku i death metalu, ale bardzo często wciskam się też w kolorowe sukienki...
Jednym słowem, żeby nie było to coś "słit, al'a barbie" czy emo a zwykła dziewczęca fryzura
Czy do mojej twarzy pasowała by grzywka, taka prosta ( jak np. Majka z serialu "Majka" :P) ? A jak nie to proszę powiedzcie jaka. Od razu też powiem że moje włosy są dość grube i gdy kiedyś ( dawno temu) je ściełam na krótko to " poszły" do góry tworząc taki jakby hełm.

Oto moje zdjęcie : http://img231.imageshack.us/img231/9515/zdjcia066g.jpg

Z góry dziękuję

Ps. Proszę was aby to co napiszecie było przemyślane, bo nie chcę później wyglądać jeszcze gorzej . Najlepiej by wypowiadały się osoby które choć trochę się znają na tym


Wspomnę jeszcze że gdyby to zdjęcie nie wystarczało to powiedzcie, dodam inne

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-07-21 o 15:41 Powód: załączenie zdjecia.Regulamin.
maybellene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 00:33   #2
Azaya
Raczkowanie
 
Avatar Azaya
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Six Feet Under :)
Wiadomości: 120
Dot.: Jaką fryzurę ? Doradźcie...

A mogłabyś dodać jakieś zdjęcie, gdzie aparat ustawiony jest prosto przed twarzą? (Żeby nie była z dołu ani z góry).
Według mnie w prostej grzywce (a la Majka) nie byłoby Ci za dobrze, a raczej nie pasuje do Twoich włosów - sprawiają wrażenie falowanych, nie wiem, czy dobrze wyglądałaby grzywka z nich. Chyba że chce Ci się ją układać, ale nie wiem, czy jest sens.
Poza tym teraz wszyscy mają grzywki i trzeba być oryginalnym!
Azaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 18:45   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jaką fryzurę ? Doradźcie...

masz duży potencjał-dodaj lepsze zdjęcie i coś doradzimy
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 15:30   #4
maybellene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18
Dot.: Jaką fryzurę ? Doradźcie...

Jej Nie sądziłam że ktoś w ogóle zwróci na mój wątek uwagę )
Już , już dodaję
1. http://img713.imageshack.us/img713/5784/zdjcia004.jpg
2. (trochę niewyraźne) http://img686.imageshack.us/img686/3307/zdjcia002x.jpg
3. http://img213.imageshack.us/img213/2826/zdjcia003x.jpg

Zdjęcia były robione na szybko więc nie są zbyt "bogate".
Chciałam jeszcze powiedzieć, że nie koniecznie musi być grzywka, może coś innego . Zdaję się na was
maybellene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 16:25   #5
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Jaką fryzurę ? Doradźcie...

Okulary Cię strasznie przytłaczają- zmień oprawki na delikatniejsze albo zainwestuj w soczewki. Masz ładny kolor oczu, generalnie powinnaś je wyeksponować- tusz do rzęs obowiązkowo, może odrobina ale dosłownie odrobina czarnego cienia w kąciku oka, ciekawa jestem jak to będzie wyglądać . Masz za jasne brwi, może henna?
Co do włosów, to kolor bardzo w porządku, tylko problem jest z ich puszeniem się. Powinnaś zainwestować w dobre kosmetyki służące przeciwdziałaniu.
Hmm, grzywka prosta moim zdaniem odpada. Myślę, że taka dłuższa na bok byłaby okej. Włosy ja bym prostowała albo użyła do tego celu specjalnego specyfiku jest o tym wątek na wizażu i pocieniowała. Generalnie fajnie by było, żeby Twoje włosy z tyłu stworzyły trójkąt. To tyle ode mnie na razie .
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:40   #6
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jaką fryzurę ? Doradźcie...

hej, czy farbujesz włosy na czarno? na zdjęciach włosy nad czołem są czarne a dalej brązowe..czy to tylko ja tak widzę? czerń to nie kolor dla Ciebie, masz jasną oprawę oczu i tak jak włosy tak też te okulary są zbyt ciemne jak do takiego typu urody. Zresztą okulary o takim ksztalcie oprawek stały się ostatnio bardzo modne, co nie znaczy ze kazdemu pasują
U Ciebie przede wszystkim stawiałabym na wprowadzenie bardziej kobiecego stylu ubierania się, bo poza zmyciem tej czarnej farby i zaprzestaniu noszenia takich oprawek wiele nie potrzeba, żeby Cię upiększyć-masz regularne rysy twarzy, ladne oczy, włosy itd itd.
piszesz, że twoje włosy są gęste i mocne i że związujesz je w kok. zakładam, że lekko falują...możnaby je wystopniować prawdopodobnie zaczną się fajnie podkręcać. sama mialam wycieniowane wlosy i tez zawiązywałam je w podobny sposob, po rozpuszczeniu mialam po prostu kręcone wlosy
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 18:15   #7
maybellene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18
Dot.: Jaką fryzurę ? Doradźcie...

Ah , dziewczyny ! Wielkie dzięki. Ostatnio spróbowałam nowego sposób upięcia tj : zabieram dwa cienkie pasma z przodu i zbieram je z tyłu małą spinką... trochę w stylu hippie, trochę słowiańsko, ale efekt jest całkiem dobry ( nie umiem tłumaczyć, wiem >.< ) . Jak zrobię zdjęcie to wam pokażę i ocenicie ( z i bez okularów) ...
Do do okularów : na feriach jeszcze planowałam pozbyć się, ale jakoś tak się to przesunęło...
Kolor : nie , nie mam czarnego, aczkolwiek na wakacjach pozwoliłam sobie zaszaleć i mam taki lekko rudawy, lekko czerwony kolor, to zależy od słońca. Jak mocno świeci to są ciemnoczerwone lub rude ( zależy ^^) a jak słońce jest normalne lub go nie ma to taki ciemniejszy brąz.

Jeszcze raz wam wszystkim dziękuję !
maybellene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 21:16   #8
maybellene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18
Dot.: Jaką fryzurę ? Doradźcie...

Dziewczyny - wielki powrót z nowymi pomysłami

wiec zacznę od tego że mnie juz delikatnie mówiąc wkurzają te włosy i sprawa wygląda tak : oto fryzury które mi się dość nawet podobają (szczególnie ta pierwsza i to nad nią właściwie się zastanawiam)

http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura867924.htm


http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura867869.htm

i nieco lepsze zdjęcia obecnej mnie .


Proszę o niewiele bo tylko o to czy będą pasować czy nie. Jak już pisałam wcześniej proszę o opinie fryzjerek bądź dziewczyn z wyobraźnią, ale takźe zwykłych wizażystek
maybellene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 12:52   #9
marysia500
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 31
Dot.: Jaką fryzurę ? Doradźcie...

Pozwoliłam sobie zrobić małą przeróbkę..
Ja bym cię widziała w takiej fryzurce, ale pewnie wiązało by się to z prostowaniem włosów..
Kolor nie do końca wyszedł taki jak chciałam, ale myślę, że ładnie by ci było w jasnym brązie.
marysia500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 12:48   #10
lola100
Raczkowanie
 
Avatar lola100
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 210
Dot.: Jaką fryzurę ? Doradźcie...

witaj,po pierwsze jesteś bardzo ładną dziewczyną.masz piękne oczy które są przytłoczone przez źle dobrane oprawki okularów.ładne rysy twarzy i włosy z którymi można dużo pokombinować.brwi koniecznie do regulacji i delikatny makijaż tzn odrobina podkładu dla wyrównania kolorytu cery,tusz do rzęs,błyszczyk,bronzer lub róż.makijaż doda ci pewności siebie i kobiecości.co do włosów,myślę że Twoja pierwsza propozycja jest ok tylko z ciut dłuższą grzywką.powodzenia
lola100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 14:26   #11
maybellene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18
Dot.: Jaką fryzurę ? Doradźcie...

Kurcze. Nie Ty pierwsza mi mówisz ze oprawki trochę mnie przytłaczają. Jednak kompletnie nie mam pomysłu na to jaki kształt powinny mieć bym wyglądała w nich korzystnie. Od razu mówię że szkła odpadają :<
maybellene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 17:37   #12
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Jaką fryzurę ? Doradźcie...

a nie myslalaś o takich okularach bez oprawek?? Nie wiem jak to wytlumaczyc ale są praktycznie nie widoczne i kształt szkiełek też mozna sobie dobrac indywidualnie. A jak chodzi o wlosy to radziłabym ci zajżec na ten wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=417025 bo przy takich fryzurach jak ci sie podobaja musiałabys prostowac włosy a jak wiadomo to je strasznie niszczy. Poczytaj ten wątek i daj znać co o tym sadzisz bo moim zdaniem ładnie by ci było w prostych włosach do tego ładnie wycieniowane i grzywka na bok
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 17:41   #13
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Jaką fryzurę ? Doradźcie...

O znalazłam takie okulary o jakich Ci pisałam i myślę że nawet kształt idealnie by do ciebie pasował
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 18:53   #14
ysabell
Rozeznanie
 
Avatar ysabell
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 723
GG do ysabell
Dot.: Jaką fryzurę ? Doradźcie...

Masz bardzo ladna buzie Troche makijazu oka by sie przydalo moim zdaniem. Co do wlosow, to na puszenie polecam keratyne do wlosow (wpisz w wyszukiwarke, sa o tym dwa watki). Nazywa sie to Brazilian Keratin Treatment i u fryzjera kosztuje 500-800zl, ale mozna to robic samemu z domu i wtedy wyjdzie duuuzo taniej. Ja zrobilam u fryzjera, efekt super i teraz bede robic to sobie sama. Taki zabieg naturalnie prostuje wlosy i je wzmacnia, minimalizuje puszenie, nie niszczy. Co do koloru to mysle, ze Twoj naturalny nie jest zly, moze ewentualnie moglabys pomyslec nad czyms troche jasniejszym, ale naturalny jest bardzo ladny

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

O i jeszcze mi wpadlo do glowy, a propos okularow: Myslalas nad takimi retro okularami o 'kocim' ksztalcie oprawek? Razem z prostymi dlugimi wlosami i jasna cera i kobiecym stylem ubierania moglabys wygladac jak pin-up girl :P
__________________
Odchudzanie i samodoskonalenie!
61.5 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49
ysabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.