z brązu na czerwień? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-21, 00:40   #1
Awareness
Przyczajenie

z brązu na czerwień?

No bo tak. Zafarbowałam sobie włosy szamponetką czerwoną. Kolor intensywny, jasny czerwony wyszedł mi tylko na końcówkach, natomiast pozostałe włosy miałam... bordowe. Bo jestem brunetką, a końcówki mam blond z poprzedniego nieudanego farbowania... I teraz tak... biorąc pod uwagę to, że mam dość ciemne brązowe włosy, aczkolwiek nie czarne - mam pytanie. Chcę zarzucić sobie na stałe czerwony kolor włosów. Czy wyjdzie mi znowu bordowy? Czy wyjdzie mi intensywny czerwień (na całej głowie, nie pytam o końcówki)? Skoro farby mają te utleniacze to chyba farbują lepiej niż szamponetki, tak? Czy powinnam najpierw rozjaśnić włosy a dopiero potem na czerwony jeszcze? I czy kolor będzie się trzymał jak dam sobie trwałą? Bardzo mi się zniszczą włosy, skoro juz mam zniszczone? Jak zrobię regeneracje wlosow u fryzjera przed tymi 2x farbowaniami to wlosy beda jeszcze w miare? Fryzjerka mi powiedziała, że powinnam rozjaśnić... Ale jakby nie patrzeć... to 2x razy farbowanie, a ja włosy mam zniszczone jak mało kto... a czerwone wlosy chce bardzo mieć;/
Awareness jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 09:08   #2
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: z brązu na czerwień?

możesz sobie kupić czerwona farbę do ciemnych włosów, widziałam taką kiedyś w rossmannie, ale wiesz, czerwienie się chyba najkrócej utrzymują na włosach ze wszystkich kolorów farb trwałych, poza tym może Ci brzydko blednąć albo zrudzieć, jedynie gdybyś takiej farby do ciemnych nie znalazła to pozostaje rozjaśnienie całych włosów i na to farbę.
A jeśli masz zniszczone to pewnie dużo lepiej byłoby gdybyś włosy obcięła.
Meadow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 23:45   #3
Amira_
Wtajemniczenie

Dot.: z brązu na czerwień?

Ja pofarbowałam swoje ciemne włosy (odrosty kasztan, reszta średnio ciemny brąz) farbą Feria by Preference P76 i kolor mi pięknie chwycił. Trzymałam dłużej bo godzine ale włoski nie zniszczyły się za bardzo (trochę przesechły). Jeśli interesuje Cię ten odcień czerwieni to polecam ogromnie te farbę.

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości