ksi您ka: "Musisz Je嗆, Aby Schudn望: Ca豉 Prawda O Znikaj帷ych Kilogramach..." - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Forum po鈍i璚one tylko i wy陰cznie zdrowemu od篡wianiu, dietom i suplementacji.
Tutaj dyskutujemy tylko o zdrowym od篡wianiu, gdzie wyznacznikiem jest kaloryczno嗆 dobowa omawianych diet - musz one mie ponad 1000 kcal. Diety poni瞠j 1000 kcal mog by opisywane jedynie w Krzywym Zwierciadle.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-07-21, 08:40   #1
kinghah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 442
ksi您ka: "Musisz Je嗆, Aby Schudn望: Ca豉 Prawda O Znikaj帷ych Kilogramach..."

Witam,
Czy kt鏎a z Was kupi豉 reklamowan ostatnio w necie ksi捫k pt.
"Musisz Je嗆, Aby Schudn望: Ca豉 Prawda O Znikaj帷ych Kilogramach..."? Zastanawiam si nad jej zakupem, ale waham si, czy warto?
Dzieki za odpowiedzi.

Edytowane przez kinghah
Czas edycji: 2010-07-21 o 09:18
kinghah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-21, 10:16   #2
m_agi_k
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: ksi您ka: "Musisz Je嗆, Aby Schudn望: Ca豉 Prawda O Znikaj帷ych Kilogramach..."

ponizej w linku chyba odpowiedz
http://www.samosia.pl/pokaz/895283/m...anie_pieniedzy
a tutaj wersja w oryginale
http://www.empik.com/jesc-aby-schudn...FQ53Zgodemnlkw
czyzby plagiat ksiazkowy ??
pozdrawiam
m_agi_k jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-31, 00:02   #3
orzeszek81
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witaj.
Ja wlasnie kupilam ta ksiazke (mimo mieszanych uczuc i nie ukrywam, poczatkowych obaw) 3 tygodnie temu i polecam...
Od razu ostrzegam, ze nie znajdziesz tam gotowych przepisow czy tabeli kalorycznych. Autorka jest zdania, ze z gory narzucone i ograniczone menu nie dziala.
Dowiesz sie natomiast rzeczy kluczowych: ktore pokarmy przyczyniaja sie do spalenia tkanki tluszczowej i ogolnej poprawy stanu zdrowia oraz jakich unikac. Sposob laczenia poleconych pokarmow jest dowolny, co mi sie bardzo podoba. Jestem trenerka fitness, samotnie wychowujaca 2 dzieci po smierci meza i do tego bardzo zapracowana. W zupelnosci zgadzam sie z twierdzeniem, iz sztuczne, z gory narzucone diety nie dzialaja. Szczerzze mowiac, odkad zapoznalam sie z tresci tej ksiazki, chetnie polecam ja rozwniez swoim klientkom, ktore od lat bezsilnie probuja pozbyc sie za grubych ud, odstajacego brzuszka itd. Uwazam, ze opisane przez pania Samborska zasady zdrowego odzywiania, powinny byc nauczane obowiazkowo, juz od lat szkolnych - bylibysmy zdrowszym i lepiej wygladajacym spoleczenstwem :=) Nareszcie ktos nas zbudzil do dzialania. Brawo!
orzeszek81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-31, 00:16   #4
kiciakasia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 858

Cytat:
Napisane przez orzeszek81 Poka wiadomo嗆
Witaj.
Ja wlasnie kupilam ta ksiazke (mimo mieszanych uczuc i nie ukrywam, poczatkowych obaw) 3 tygodnie temu i polecam...
Od razu ostrzegam, ze nie znajdziesz tam gotowych przepisow czy tabeli kalorycznych. Autorka jest zdania, ze z gory narzucone i ograniczone menu nie dziala.
Dowiesz sie natomiast rzeczy kluczowych: ktore pokarmy przyczyniaja sie do spalenia tkanki tluszczowej i ogolnej poprawy stanu zdrowia oraz jakich unikac. Sposob laczenia poleconych pokarmow jest dowolny, co mi sie bardzo podoba. Jestem trenerka fitness, samotnie wychowujaca 2 dzieci po smierci meza i do tego bardzo zapracowana. W zupelnosci zgadzam sie z twierdzeniem, iz sztuczne, z gory narzucone diety nie dzialaja. Szczerzze mowiac, odkad zapoznalam sie z tresci tej ksiazki, chetnie polecam ja rozwniez swoim klientkom, ktore od lat bezsilnie probuja pozbyc sie za grubych ud, odstajacego brzuszka itd. Uwazam, ze opisane przez pania Samborska zasady zdrowego odzywiania, powinny byc nauczane obowiazkowo, juz od lat szkolnych - bylibysmy zdrowszym i lepiej wygladajacym spoleczenstwem :=) Nareszcie ktos nas zbudzil do dzialania. Brawo!

sensorycznie wyczuwam spam
Stary 2010-08-03, 11:34   #5
orzeszek81
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Poka wiadomo嗆
sensorycznie wyczuwam spam
twoje prawo

a dla zainteresowanych, jestem po 3 sesji oczyszczaj帷ej i......-5kg!!!!

jade w czwartek do zakopca i zamierzam pokazac swoj brzuch i nogi
orzeszek81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-03, 18:00   #6
LuckyCharm
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 61

Hmmmm... Te wyczuwam, ale z drugiej strony ka盥y wie, 瞠 jak si nie je zwalnia si metabolizm...
LuckyCharm jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-04, 22:12   #7
mynia3e
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Po tej wymianie post闚 jestem ciekawa tej ksi捫ki
mynia3e jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-17, 13:47   #8
NocnyM
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

a dziwne 瞠 nikt tej ksi捫ki jeszcze nie pu軼i na torrenty.... ale to faktycznie kto zrobi chyba w豉sne t逝maczenie z Montignaca i teraz jako E-book 軼i庵a kas .... Ja od 3 maja jestem na Protalu, straci貫m 21 kg smalcu - teraz jestem w 3 fazie i mo瞠 by faktycznie poczyta co tam proponuj w tych zestawieniach ksi捫kowych.... ale z drugiej strony mo瞠 lepiej trzyma si tego co si ju sprawdzi這... cho monotonia Protala kusi do jeszcze innych sposob闚. Pozdrawiam Wszystkich!!!

Edytowane przez NocnyM
Czas edycji: 2010-08-17 o 13:52
NocnyM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-18, 13:11   #9
bianka009
Przyczajenie

hej, ja te w豉郾ie si zastanawiam nad zakupem... a wiecie mo瞠 jak to cenowo wygl康a? b璠 wdzi璚zna za odpowied
bianka009 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-19, 13:49   #10
NocnyM
Przyczajenie

Question Dot.: ksi您ka: "Musisz Je嗆, Aby Schudn望: Ca豉 Prawda O Znikaj帷ych Kilogramach..."

.... a mo瞠 by tak jaka przemi豉 osoba podes豉豉 kawa貫k albo ca這嗆 tej e-ksi捫ki na priva..... ch皻nie sie dorzuc do zap豉conej kwoty.... mog這 by by milej..
Stary 2010-08-19, 21:18   #11
lubiepiernik
BAN sta造

ja j dzi kupi豉m, jeszcze nie czyta豉m, ale moge wys豉 na mejla za 10pln
lubiepiernik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-19, 21:39   #12
maslowska76
Przyczajenie

witam. moja siostra kupila 2 tygodnie temu. ksiazke wydrukowala w pracy i razem czytalysmy. faktycznie, godna polecenia lekturka. mozna zjesc smacznie i zdrowo, a przy tym sie chudnie!! nieciekawie sie zrobilo jak z radosci wyslala na maila kopie swojej przyjaciolce, zarowno moja siostra jak i jej kolezanka otrzymaly email od tego kancelarii sklepu z konsekwencajmi prawnymi za rozprzestrzenianie nieutoryzowanych kopii przez internet przestraszylysmy sie okropnie, ale skonczylo sie na tym , ze kolezanka zaplacila za ksiazke i sprawaskonczyla sie upomnieniem zamiast grzywna....
dla zainteresowanych - wyglada na to, ze mozecie sie zrzucic w kilka osob i po prostu skopiowac wydrukowana kopie, ale odradzam przesylanie ksiazek na maila...
maslowska76 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-20, 08:30   #13
NocnyM
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: ksi您ka: "Musisz Je嗆, Aby Schudn望: Ca豉 Prawda O Znikaj帷ych Kilogramach..."

Aaaaaaaa widzisz ich cwaniak闚 chc wydoi ile sie da prawdopodobnie z nie swoich wynik闚 bada tylko z t逝maczenia innego autora.... studenci robia tak, skopiowa sam tekst wklei w nowo utworzony dokument np. Worda zapisa z inn nazw, mozna spakowa RARem i wys豉 ale nie przez to forum tylko z prywatnej poczty ..... ale faktycznie lepiej da sobie spok鎩 z przesy豉niem (racja 瞠 to piractwo) i poczyta wsp鏊ne z kim kto j ma , na pewno b璠zie milej , albo nie zawraca sobie gitarry pozdrawiam.

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

... faktycznie to wyglada jak plagiat albo raczej sprytne w豉sne t逝maczenie:
Je嗆, aby Schudn望. Tajemnice Naszego Po篡wienia

Autor:

Montignac Michel

Wydawca:
Artvitae Sp. z o.o.

Oprawa:
mi瘯ka

Data premiery:
1999-01-01

Michel Montignac udowadnia opini, 瞠 ilo嗆 spo篡wanych kalorii nie ma 瘸dnego wp造wu na obfito嗆 tuszy. Dzi瘯i tej ksi捫ce zrozumiemy, dlaczego dietetycy optuj帷y za dietami niskokalorycznymi s w b喚dzie i dlaczego stosowane wg ich zalece kuracje musz zako鎍zy si niepowodzeniem. Polskie wydanie ksi捫ki zosta這 uzupe軟ione i wzbogacone o kolejne rady dotycz帷e od篡wiania si.
Nowa edycja zawiera porady, kt鏎e s 豉twiejsze w zastosowaniu i jednocze郾ie bardziej szczeg馧owe ni w wersji pierwszej. Zawarte w niej zalecenia pozwol Ci dokona w豉軼iwych wybor闚 篡wieniowych, dzi瘯i kt鏎ym b璠ziesz m鏬... je嗆, aby schudn望, i ju na zawsze pozosta szczup造m i zdrowym.

i ciekawe czy s 軼igani przez kancelari prawn?

Edytowane przez NocnyM
Czas edycji: 2010-08-20 o 08:16
Stary 2010-08-20, 21:45   #14
lubiepiernik
BAN sta造

Cool Dot.: ksi您ka: "Musisz Je嗆, Aby Schudn望: Ca豉 Prawda O Znikaj帷ych Kilogramach..."

Cytat:
Napisane przez maslowska76 Poka wiadomo嗆
witam. moja siostra kupila 2 tygodnie temu. ksiazke wydrukowala w pracy i razem czytalysmy. faktycznie, godna polecenia lekturka. mozna zjesc smacznie i zdrowo, a przy tym sie chudnie!! nieciekawie sie zrobilo jak z radosci wyslala na maila kopie swojej przyjaciolce, zarowno moja siostra jak i jej kolezanka otrzymaly email od tego kancelarii sklepu z konsekwencajmi prawnymi za rozprzestrzenianie nieutoryzowanych kopii przez internet przestraszylysmy sie okropnie, ale skonczylo sie na tym , ze kolezanka zaplacila za ksiazke i sprawaskonczyla sie upomnieniem zamiast grzywna....
dla zainteresowanych - wyglada na to, ze mozecie sie zrzucic w kilka osob i po prostu skopiowac wydrukowana kopie, ale odradzam przesylanie ksiazek na maila...
phyphyphy wlasnie rozmawialam z moim tata ktory jest prawnikiem i powiedzial ze skoro nabylam legalna droga te ksiazke to moge robic dzielic sie nia z kim chce. nie mozna tylko drukowac i sprzedawac. takze nie sadze zeby te mejle od kancelarii mialy pokrycie.
lubiepiernik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-21, 09:32   #15
maslowska76
Przyczajenie

witam ponownie

@NocnyM: Montignac'a czytalam rok temu - mama mia豉, kt鏎a r闚nie cierpi na nadwag :/, ale to zupe軟ie inna ksi捫ka i w mojej rodzinie nie przynios豉 oczekiwanych rezlutat闚...licz, 瞠 z t b璠zie inaczej, gdy ju wida pierwsze efekty i samopoczucie znacznie lepsze

@lubiepiernik: hmm...a przeciez jak kupujesz muzyke czy film w wersji elektronicznej, to tez nie mozesz tego rozprzestrzeniac w internecie, bo jak zauwazyla NocnyM to podpada pod piractwo - nie nabywasz praw do dystrybucji tylko licencje do skorzystania z pojedynczej kopii (ka盥a jest oznaczona takim 鄉iesznym kodem). zreszta rob jak chcesz - przeczyta na pewno warto!

Pozdrawiam wszystkie chudn帷e )
maslowska76 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-21, 09:51   #16
violkast4
Przyczajenie

ksiazke kupilam i jestem zadowolona.. jedyne czego mi w niej brakuje to ulozonych posilkow na kazdy dzien. z drugiej strony moze to i dobrze, bo moge wedlug wlasnej fantazji przygotowywac, to na co mam ochote - oczywiscie z listy zalecanych produktow pora roku jest idealna, po tygodniu waga pokazuje -1.5-2 kg (w zaleznosci od pory dnia...heheh). moze nie jest to powalajacy rezultat, ale dla mnie to pierwszy sukces
@ bianka: za ksiazeczke zaplacilam 57z, ale jednoczesnie dotajesz druga ksiazke gratis, z interesujacymi radami jak utrzymac mlodosc i zapobiegac powstawaniu zmarszczek, nie uciekajac sie przy tym do kosmetyczki czy drogich kremow. takze wychodzi 28.5zl za ksiazke. bez tragedii )
violkast4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-22, 09:03   #17
bianka009
Przyczajenie

dzi瘯uj za odpowied a mo瞠sz jeszcze powiedziec ile czasu czeka豉 zanim przysz豉?
Stary 2010-08-22, 14:20   #18
violkast4
Przyczajenie

hej. obie ksi捫ki dosta豉m w tej samej godzinie (placilam karta). z regulaminu na ich stronie wynika, ze wysylaja natychmiast jak wplata zostanie zaksiegowana na koncie. czyli w zaleznosci od tego jaka metode platnosci wybierzesz (i z jakiego banku wplacasz) bedziesz czekac od kilku mintu tak jak ja, do kilku dni - jesli na przyklad zrobisz wplate na poczcie.. powodzenia! violka
violkast4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-24, 17:40   #19
edytapa68
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 191

Znajoma czeka ju trzeci dzie na ksi捫k i ani widu ani s造chu Operacja dokonana w tym samym banku.
No i przysz豉.

Edytowane przez edytapa68
Czas edycji: 2010-08-24 o 23:05
edytapa68 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-24, 22:01   #20
pitol81
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lubiepiernik Poka wiadomo嗆
czy ta oferta jeszcze aktualna, jaki kontakt mo磧iwy?
pitol81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-27, 10:00   #21
chomicja
Przyczajenie

Poszukajcie na chomikuj . pl chomika o nazwie chomicja
Jest ta ksi捫ka u niego.
chomicja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-30, 12:31   #22
NocnyM
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: ksi您ka: "Musisz Je嗆, Aby Schudn望: Ca豉 Prawda O Znikaj帷ych Kilogramach..."

Kole瘸nka ju te kupi豉 ta ksi捫k.... i jak na pocz徠ku by貫m na ni napalony (na ksi捫k !!! ) tak teraz po przegl康ni璚iu .... za豉mka nie dajcie si nabra na kolejn pr鏏e wy逝dzania pieni璠zy!!! Nie ma w tej ksi捫ce niczego czego by軼ie nie wiedzia造, nie ma konkretnych opis闚 篡wienia, a te trzy koktajle s dost瘼ne og鏊nie w internecie. Po 4 miesi帷ach na Protalu wiem 7 razy wi璚ej ni jest w tej pseudo-ksi捫ce!!! i gwarantuj Wam 瞠 ka盥a z Was po godzinie surfowania w internecie 軼i庵ni璚iu sobie danych o zawarto軼i np b這nnika jest w stanie napisa o wiele wiele lepsza ksi捫k. Reasumuj帷 jest to zbi鏎 wycink闚 internetowych tekst闚 z okraszeniem w豉snymi ba郾iami o m這do軼i i pragnieniach Reasumuj帷: naci庵anie i nic wi璚ej.
Wystarcz Google i wpisa has豉: koktajle, zawarto嗆 bia趾a w produktach, a najpro軼iej tabele kaloryczne i to tyle. Dobrze 瞠 nie kupi貫m tej ksi捫ki bo bym si w軼iek i nie o pieni康ze... tylko o to 瞠 kolejny raz kto mnie chce nabi w butelk.
Stary 2010-08-30, 22:27   #23
edytapa68
Zakorzenienie

Zgadza si
Stary 2010-09-02, 19:18   #24
AniaMisiek23
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Cytat:
Napisane przez lubiepiernik Poka wiadomo嗆
jestem zainteresowana przes豉niem tej ksi捫ki za t op豉t. bardzo prosz o kontakt, to m鎩 mail: stith@buziaczek.pl
AniaMisiek23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-03, 09:32   #25
malinowyogrod
Przyczajenie

Hmmm... Czyzby tylko mi pomogla ksi捫ka Pani Samborskiej???
Przeczytalam poradnik i 2-gi miesiac stosuje sie do wskazowek autorki. Osobiscie jestem bardzo zadowolona, bo jak dzis stanelam na wadze, to pokazuje ona -5.8 kg w stosunku do tego, co by這 7 tygodni temu...

Poza tym czuje sie dobrze, nie slabne (jak niegdys w przypadku diety bialkowej) i poprawila mi sie cera (niestety w wieku 34 lat wciaz zdarzaly mi sie wypryski ).
To, ze nie ma sztywno ulozonych przepisow, wedlug ktorych nalezy przygotowywac posilki, to akurat dla mnie na plus. Mam dwojke maluchow i meza i kazdy ma tam jakies odmienne preferencje zywieniowe. Proponowany zestaw pokarmow, jest zroznicowany i dla kazdego cos sie znajdzie. Taka diete stosuje sie bardzo naturalnie. A przy tym jest skuteczna (sadzac po moich efektach). Rowniez moj maz zauwazyl poprawe.

Tak sie zastanawiam, jesli wskazowki sa oczywiste i wszystkim znane, to dlaczego wciaz tak duzo kobiet ma problem ze zbednymi kilogramami?? Proponuje, zeby wypowiadaja sie osoby, ktore wyprobowaly diete samborskiej i moga podzielic sie miarodajna opinia. Wtedy i dyskusja ma sens i mozna komus pomoc
malinowyogrod jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-03, 12:09   #26
teresawaz
Przyczajenie

hej

na szczescie pomogla nie tylko Tobie

stosuje od 3 tygodni, ale juz widze pierwsze efekty - czuje sie mnie ociezala, wiecej we mnie zycia (nawet deszczowa pogoda juz mnie nie doluje!!) i co najwazniejsze...ociupinke luzniejsze spodnie wczesniej jak sie rozpinalam, to mialam odcisniety pasek na brzuchu, a teraz moge nawet palec wsunac bez problemu. wiecej schudlam z brzucha, bo sama waga na razie pokazuje - 2.5 kg moze - 3kg. oby tak dalej
teresawaz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-03, 14:44   #27
bianka009
Przyczajenie

w豉郾ie zdoby豉m t ksi您k i mam zamiar stosowac si do niej jak najszybciej. trzymajcie kciuki
Stary 2010-09-04, 14:42   #28
AniaMisiek23
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

chcia豉m spyta czy kto m鏬豚y wys豉 t ksi捫k na mail, za jak捷 op豉t? jestem bardzo zainteresowana i prosz o kontakt! stith@buziaczek.pl
AniaMisiek23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-04, 19:59   #29
dycjusz
Przyczajenie

Witam.
Interesuje mnie kupno tej ksi捫ki, ale nie w formie e-booka tylko w formie papierowej..
Czy ta ksi捫ka wysz豉 w takiej formie?? je郵i tak to m鏬豚y kto podrzuci link, albo nazw ksi璕arni internetowej?

Pozdrawiam
dycjusz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-04, 20:52   #30
edytapa68
Zakorzenienie

Ksi捫ki jako ksi捫ki nie ma, po za tym to nie ksi捫ka tylko broszura. Niby ponad 100stron,tylko,瞠 trzy zdania na jednej stronie
Naci庵actwo jak nic. Zlepek informacji jakich wiele w necie, a ci zachwyceni forumowicze z jednym postem w dorobku to chyba jedna i ta sama zainteresowana osoba.
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Dietetyka

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a