造sieje - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-11-18, 17:47   #1
maargolcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

造sieje

cze嗆 dziewczyny!wiem 瞠 o wypadaniu w這s闚 ju by這 wiele ale....Niestety mnie z tych porad nic nie pomaga!U篡wa豉m ju ampu貫k Vichy,mn麑麑鏀two szapon闚 Radical ,podobnie jak preparat闚 typu Skrzypowita!Do tego pije len(brrrr),stosuje od篡wki z 鄴速ka i oliwki z oliwek!Moje w這sy s ju bardzo przerzedzone-zaznaczam 瞠 farby ani trwa貫j nie widzia造 od 5 lat!Boje sie 瞠 jak tak dalej p鎩dzie to wiosn b璠e potrzebowa peruki!Czy kt鏎a z Was wie mo瞠 czego mog jeszcze spr鏏owac?Dermatolog u kt鏎ego by豉m normalnie mnie zby i powiedzia ze to normalne 瞠 w這sy wypadaj.Zgadzam si ale u mnie to zaczynaj sie ju 造se placki robi!prosze Was bardzo o pomoc.
maargolcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-11-18, 19:08   #2
maargolcia
Raczkowanie

Re: 造sieje

up
Stary 2004-11-18, 19:53   #3
Ania_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 350

Moja kole瘸nka te ma bardzo rzadkie w這sy. W gabinecie Welli chyba za 115z zrobili jej jak捷 kuracj wzmacniaj帷. I ostatnio jak u mnie by豉 to bardzo jej si瞝這sy pogrubi造 i s l郾i帷e. Ale s dos這wnie o 2 razy grubsze. Poczytaj te mo瞠 z czym mo瞠 by zwi您ane wypadanie w這s闚, bo mi si wydaje 瞠 z hormonami i z tarczyc. Wi璚 mo瞠 powinna si przebada. I jeszcze jedno, mo瞠 brakuje ci minera堯w? Poczytaj sobie, mo瞠 to by co pomog這: http://www.kosmetyki.istore.pl/sklep...,101354,0.html
Ania_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-11-18, 19:59   #4
Ania_
Raczkowanie

Spr鏏uj jeszcze Waxa i jak mi w這sy wypada造 to zacz窸am je my szamponem z rzepy (eva natura). Teraz ju wcale nie wypadaj. Podobno dobre s te szampony Joanny z czarn rzep, ale najpierw poczytaj sobie na KWC, bo niekt鏎e z tej serii maj lepsze oceny. I jeszcze pochod po salonach fryzjerskich i mo瞠 tam Ci doradz cos profesjonalnego. Albo poszukaj tutaj: http://www.lumiere.pl/ kosmetyki Kadusa na pewno s dobre, bo u篡wa豉m r騜nych i nigdy si nie zawiod豉m.
Stary 2004-11-18, 20:08   #5
bzyku
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 796

Mysl, 瞠 przede wszystkim powinna pozna przyczyn wypadania w這s闚. Najlepiej zrobi badania hormonalne (mo瞠 to tzw. androgenne 造sienie?) lub badanie w這sa (zawarto嗆 minera堯w). Mo瞠 trzeba zmieni diet (wi璚ej witamin itp.), a mo瞠 si odchudzasz i nie dostarczasz potrzebnych Ci sk豉dnik闚? Przyczyn wypadania w這s闚 jest du穎. Kto wie mo瞠 to normalna reakcja (w zimie zawsze traci sie wi璚ej w這s闚)? Pozdrawiam
bzyku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-11-18, 20:26   #6
maargolcia
Raczkowanie

Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzizaintrygowa這 mnie to androgenne 造sienie!Co do poziomu hormon闚 to kiedy je sprawdza豉m i podobno wszystko by這 w normie-ale mo瞠 warto je powt鏎zy bo w這sy wypadaj mi intenstwnie od jakiego roku!Ktos mi kiedys m闚i ze stres mo瞠 tez powodowac wypadanie a wtedy praktycznie nie ma lekarstwa(no mo瞠 po za spokojnym 篡ciem )Niestety nie mieszkam w Wawie wiec ilosc salonow (profesjonalnych)mam mocno ograniczona B璠e wdzieczna za wszystkie porady
Stary 2004-11-18, 20:38   #7
bzyku
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 796

Stres jak najbardziej, r闚nie powoduje wypadanie w這s闚. Wiesz wydaje mi si, 瞠 czyta豉m tu na wiza簑 ca造 szczeg馧owy artyku (w rozdzia豉ch) na temat przyczyn, leczenia itp. wypadania w這s闚. Poszukaj w artyku豉ch
bzyku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-11-18, 20:40   #8
Ania_
Raczkowanie

http://www.lumiere.pl/index.php?acti...n_id=18&page=2

Na dole tej strony s kosmetyki Kadusa na wypadanie w這s闚. W sumie nie wiem jak u Ciebie z kas, ale jak si ma do豉 z jakiego powodu to przewa積ie troch got闚ki si wyskrobie... Szampon przeciw wypadaniu w這s闚 chyba jest najta雟zy z tej serii.
Stary 2004-11-18, 21:04   #9
maargolcia
Raczkowanie

Dzi瘯i raz jeszczeale naprawde nie 篡cze nikomu, takiej sytuacji jak moja!!ja ju nie m闚ie o tym 瞠by mi zacze造 odrastac nowe ale niech wkoncu przestan wypada!!bo im wi璚ej ich wypada tym bardziej si denerwuje a k馧eczko si zamyka
Stary 2004-11-18, 22:23   #10
minio
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 390

Czy pr鏏owa豉 Piloxidil'u? Wielu osobom pomaga, na pewno warto spr鏏owa. Dro窺ze odpowiedniki to Loxon 2%(niewiele dro窺zy) i Regaine 2%(tak mi si wydaje). Wszystkie do kupienia w aptece.
Kaza這 mu, podobne zwyk貫j dumie,
Czyni, czego nikt lub ma這 kto umie;
I za tym瞠 impulsem w pokus chwilach,
Duch jego tako ku z逝 si nachyla.

Byron "Lara"
minio jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-11-18, 22:47   #11
Justy
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 762

minio napisa(a):
> Czy pr鏏owa豉 Piloxidil'u? Wielu Dro窺ze odpowiedniki to Loxon 2%(niewiele dro窺zy) i Regaine 2%(tak mi si wydaje).
zgadza si: piloxidil=loxon=regaine. tylko, 瞠 to Regaine jest lekiem oryginalnym, a Piloxidil jest odpowiednikiem
tak, czy inaczej warto spr鏏owa (+ tbl. wzmacniaj帷e), bo to dobry 鈔odek.
Justy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-11-18, 22:51   #12
mmq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

Spr鏏uj witaminek Silica mi bardzo pomagaja i dzialaja juz po okolo 3 tygodniach, sam niedawno mialem problem z wloskami ale teraz jest ok. To oczywiscie nie pomoze na wypadanie androgenne ale jesli masz niedobory witamin to napewno nie zaszkodzi spr鏏owac.
mmq jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.