Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy - Strona 10 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-04-17, 22:47   #271
katttkaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 415
Dot.: Z farbowanego ciemnego br您u na blond.

ja zawsze rozja郾ia掖m rozja郾iaczem u fryzjera ale to by b陰d mojego 篡cia i zmadrzalam 9 miesi璚y temu.. od tego czasu farbowa豉m si tylko 3 razy 鈔ednim blondem i raz szaponetk z joanny teraz mam bardzo wyblak造 wstr皻ny kolor takie rude nie wiadomo co i marzy mi si blond ale nie bia造 jaki mia豉m kiedy z rozja郾iacza tylko taki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 479916.jpg (35,4 KB, 93 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7373319.jpg (21,8 KB, 77 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 8151251.jpg (35,7 KB, 65 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7442972.jpg (25,4 KB, 88 za豉dowa)

Edytowane przez katttkaa
Czas edycji: 2009-04-17 o 22:50
katttkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-18, 00:03   #272
karolina1219
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
GG do karolina1219

Mnie te w豉郾ie o taki blond chodzi, ale niestety nie wiem co wyjdzie mi na w這sach... Chyba jednak sama nie zaryzykuje i udam si do fryzjera...
karolina1219 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-18, 11:18   #273
eyo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 226

wpisz sobie w wyszukiwark "elgon", sama teog nie pr鏏owa豉m ale podobno bardzo dobry dekoloryzator i dzia豉 delikatnie na w這sy wiec du篡 szk鏚 by nie by這

Pr璠zej czy p騧niej cmentarze s pe軟e wszystkich.

Rico - Yorkshire Terrier Biewer
Loading 34/40
eyo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-22, 14:34   #274
Responsive95
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 822
Kilka pyta o w這sy - szamponem z br您u na blond, wzmacnianie.

Z g鏎y przepraszam, bo pewnie tematy podobne ju by造, ale wiem, 瞠 na rynku ci庵le pojawiaj si nowe produkty, a tak瞠 nie znalaz豉m na forum nic o farbowaniu szamponetk albo szamponem koloryzuj帷ym w這s闚 z br您u na blond. )
A wi璚 ..
Po pierwsze: Wiem, 瞠 najlepiej zmienia kolor w這s闚 o kilka odcieni, ale za bardzo si na tych odcieniach nie znam . Czy je郵i pofarbuj szamponetk/szamponem moje ciemnobr您owe w這sy na ciemny blond, b璠zie jaki efekt? W sumie mam tylko 14 lat, ale lubi zmiany i dlatego chcia豉bym wypr鏏owa inny kolor na moich w這sach (na farb chyba nigdy si nie odwa輳, ale to co innego ;d). Co do mojego koloru w這s闚 to jest on podobny do dziewczyny z pierwszego za陰czonego zdj璚ia. Na drugim natomiast troch ciemniejszy od w這s闚 pierwszej dziewczyny, a ja郾iejszy od drugiej. Mam kr鏒kie w這sy z grzywk i jasn cer.
Co bardziej polecacie: szamponetk czy szampon koloryzuj帷y? A mo瞠 to to samo? Bo wiecie, ja si za bardzo na tym nie znam ) .
Chcia豉bym te zapyta przy okazji, czy kt鏎a z was stosowa豉 kiedy {w co w徠pi xdd} 瞠l koloryzuj帷y do pasemek Chantal - Trendy Hip Hop? Znalaz豉m go na kafeterii , gdzie ma dobr ocen, wi璚 si pytam ;] .
Druga sprawa: chcia豉bym wzmocni w這sy. Mam g瘰te, ale niestety bardzooo cienkie w這sy, kt鏎e niesamowicie si pusz ;/ . Za ka盥ym razem, gdy zapuszczam, pomimo stosowania r騜nych 鈔odk闚, i ju urosn d逝gie to wygl康aj brzydko, bo zaczynaj wypada. Stosowa豉m wiele kosmetyk闚: Wax, r騜ne p逝kanki z pokrzywy, skrzypu itd. Niestety efekty by造 chyba do嗆 marne ;(. Aktualnie stosuj tylko szampon Pantene i Seboradin do wypadaj帷ych, przet逝szczaj帷ych si w這s闚 {naraz, tz. jeden po drugim, bo seboradin w og鏊e nie chce si pieni獚, lotion Seboradin {od niedawna} i 造kam Skrzypovit {przez miesi帷, p騧niej jaka przerwa i zn闚}. Nie stosuj 瘸dnych od篡wek. Z lenistwa ;pp.
Co robi, 瞠by w ko鎍u uros造 豉dne? Jak by豉m ma豉, moje w這sy by造 d逝gie i 豉dne, obrobin falowane. Dlaczego teraz s bardzooo mocno pofalowene i stercz帷e na wszystkie strony?? ;((
Pisa豉m ju, 瞠 zapewne by這 wiele takich temat闚, ale ci庵le wychodz nowe produkty, wi璚 ..

Bardzo was prosz o odpowied i mam nadziej, 輳 komu b璠zie si chcia這 to przeczyta, bo troch si rozpisa豉m ;D .
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 7356889.jpg (22,8 KB, 146 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 8232189.jpg (46,3 KB, 100 za豉dowa)

Edytowane przez Responsive95
Czas edycji: 2009-04-22 o 14:37
Responsive95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-23, 10:55   #275
Mocny Akcent
Dolce vita

Wiadomo軼i: 5 441
Dot.: Kilka pyta o w這sy - szamponem z br您u na blond, wzmacnianie.

Ja niewiele poradz co do koloryzacji, dlatego, ze starsznie kombinuj. Ale zazwyczaj staram si chodzi do fryzjera. Nie r鏏 zmian sama, szamponetka nie zrobi efektu i wcale nie jest powiedziane, ze kolor z豉pie na br您ie. Zdecydowanie fryzjer, kt鏎y profesjonaln farb dobierze odcie, a farba d逝瞠j si utrzyma ni zwyk豉.

Nast瘼nie maski i od篡wki. Ja mam siano przez to farbowanie, ale nie poddaj si: po godziny trzymam pod r璚znikiem, pij pokrzyw w fixie, za篡wa豉m tabletki Silica, nie susz g這wy suszark (ale za to prostuj)
Stary 2009-04-23, 11:19   #276
aleola
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Pami皻aj, 瞠 szamponetka nie rozja郾i w這s闚, nie ma takiej mocy, do tego potrzebna jest farba i to na przynajmniej 6cio % wodzie oksydowanej, a je郵i Twoje w這sy nie s naturalne, tzn s farbowane, nie rozja郾i ich nawet farba, tylko dekoloryzacja pozwoli Ci na rozja郾ienie w這s闚...id do fryzjera, zrobi to fachowo i nie zniszcz w這s闚
aleola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-23, 13:29   #277
Responsive95
Zadomowienie

to wielka szkoda, bo nie chc niszczy w這s闚 farb ;/ . Chcia豉m tylko spr鏏owa czego nowego .
Do Mocny Akcent: ja te prostuj niestety i nie mog bez tego 篡 ;( . Ale na szcz窷cie zazwyczaj tylko grzywk, bo mi sterczy na wszystkie strony.
Nied逝go zamierzam kupi jedn z lepszych prostownic, bo moja jest beznadziejna . Zastanawia豉m si nad Braun ES2 SatinLiner, bo widz, 瞠 na KWC ma najlepsz opini . Chc j kupi w internecie i bardzo si zdziwi豉m nisk cen na agito.pl {tylko 177 z, w innych sklepach oko這 250 z逛. S造sza kto z was co o tym sklepie? W豉郾ie przed chwil szuka豉m o nim opinii i jest bardzo wiele dobrych, ale z貫 niestety te widz .. I nie wiem co my郵e ;/ .

Dzi瘯i za odpowiedzi .

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez aleola Poka wiadomo嗆
Pami皻aj, 瞠 szamponetka nie rozja郾i w這s闚, nie ma takiej mocy, do tego potrzebna jest farba i to na przynajmniej 6cio % wodzie oksydowanej, a je郵i Twoje w這sy nie s naturalne, tzn s farbowane, nie rozja郾i ich nawet farba, tylko dekoloryzacja pozwoli Ci na rozja郾ienie w這s闚...id do fryzjera, zrobi to fachowo i nie zniszcz w這s闚
Nie mam farbowanych na szcz窷cie i nigdy nie zamierzam mie .
Szkoda, 瞠 szamponetka nie rozja郾i . Kiedy zastanawia豉m si te nad polaniem wod utlenion i wyj軼iem na s這鎍e {znajoma tak robi豉 i z br您 w這s闚 wychodzi jej 豉dny blond}, ale zrezygnowa豉m, bo z tego co wiem to strasznie niszczy i si nie zmywa ;p .
Co do fryzjera to jak ju m闚i豉m - nie chc farbowa ;d - a poza tym to ju troch wi璚ej kasy we幟ie ((; .

Czas edycji: 2009-04-23 o 13:14 Pow鏚: b陰d j瞛ykowy
Stary 2009-04-24, 08:29   #278
allegro 098767890
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 231
GG do allegro 098767890

Szkoda, 瞠 szamponetka nie rozja郾i . Kiedy zastanawia豉m si te nad polaniem wod utlenion i wyj軼iem na s這鎍e {znajoma tak robi豉 i z br您 w這s闚 wychodzi jej 豉dny blond}, ale zrezygnowa豉m, bo z tego co wiem to strasznie niszczy i si nie zmywa ;p .
Co do fryzjera to jak ju m闚i豉m - nie chc farbowa ;d - a poza tym to ju troch wi璚ej kasy we幟ie ((; .[/quote]

Kochana ja moge Ci tylko poradzi nie r鏏 wod utlenion bo to jeszcze bardziej ci zniszczy w這ski wiem sama jestem maniaczk ci庵貫go zmieniania kolor闚 teraz pr鏏uje z br您u wyj嗆 ponownie na bl康
Probonowa豉bym je郵i naprawde nie chcesz rozja郾iacza s takie tzw. EFETKY 名IATLNE PODAM Ci nazwe wpisz w google to ci wyskoczy kosztuje ok 7 z jest super pr鏏owa豉m sama Joanna blond reflex rozja郾iacz w sprayu - 150 ml polecam!!!!
allegro 098767890 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-24, 11:18   #279
Responsive95
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Poka wiadomo嗆
Co do fryzjera to jak ju m闚i豉m - nie chc farbowa ;d - a poza tym to ju troch wi璚ej kasy we幟ie ((; .

Kochana ja moge Ci tylko poradzi nie r鏏 wod utlenion bo to jeszcze bardziej ci zniszczy w這ski wiem sama jestem maniaczk ci庵貫go zmieniania kolor闚 teraz pr鏏uje z br您u wyj嗆 ponownie na bl康
Probonowa豉bym je郵i naprawde nie chcesz rozja郾iacza s takie tzw. EFETKY 名IATLNE PODAM Ci nazwe wpisz w google to ci wyskoczy kosztuje ok 7 z jest super pr鏏owa豉m sama Joanna blond reflex rozja郾iacz w sprayu - 150 ml polecam!!!! [/QUOTE]

Na pewno by si przyda這, bardzo fajny produkt .
Ale on chyba na bardzo d逝go rozja郾ia.? Bo w豉軼iwie to chcia豉bym tylko na wakacje ) .
Dzi瘯ii ;*
Stary 2009-04-24, 11:38   #280
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

On tworzy tylko takie fajne naturalne refleksy psikasz tym na w這sy po myciu im wiecej cz窷ciej nim robisz tym beda ja郾iejsze te refleksy. Wiadomo z czasem jak przestajesz robi to powoli si spior wyp這wiej wyblakn nic nie trwa wiecznie. Spr鏏uj sama zobacz nie ma si co ba to powolutku rozja郾ia wi璚 w ka盥ym momencie mo瞠sz zrezygnowa jak b璠zie za bardzo.
Stary 2009-04-24, 12:25   #281
Responsive95
Zadomowienie

Cytat:
On tworzy tylko takie fajne naturalne refleksy psikasz tym na w這sy po myciu im wiecej cz窷ciej nim robisz tym beda ja郾iejsze te refleksy. Wiadomo z czasem jak przestajesz robi to powoli si spior wyp這wiej wyblakn nic nie trwa wiecznie. Spr鏏uj sama zobacz nie ma si co ba to powolutku rozja郾ia wi璚 w ka盥ym momencie mo瞠sz zrezygnowa jak b璠zie za bardzo.
Dobrze wiedzie . Na pewno spr鏏uj .

Chcia豉m jeszcze zapyta jakie polecacie od篡wki na wzmocnienie?
Og鏊nie raczej ich nie u篡wam, bo w這sy mi si tak szybko przet逝szczaj, 瞠 musz je my rano co drugi dzie, no a rano raczej na takie rzeczy czasu nie mam .. ;pp
Stary 2009-04-24, 14:47   #282
tootsie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 608

Cytat:
Jak refleksy robione rozja郾iaczem mog si ,,spra,, ?
Owszem, po odstawieniu spreju z czasem stan si mniej widoczne, bo 軼iemniej i przykryj je odrastaj帷e w這sy. Ale ca趾owicie nie znikn! Wi璚 nie jest to spos鏏 na wakacyjn zmian koloru
Sprej joanny to nic innego jak delikatny rozja郾iacz, kt鏎y rozja郾ia w這sy w r騜nym stopniu, w zalezno軼i od cz瘰to軼i u篡wania.

Cytat:
Napisane przez Responsive95 Poka wiadomo嗆
Dobrze wiedzie . Na pewno spr鏏uj .

Og鏊nie raczej ich nie u篡wam, bo w這sy mi si tak szybko przet逝szczaj, 瞠 musz je my rano co drugi dzie, no a rano raczej na takie rzeczy czasu nie mam .. ;pp
na temat od篡wek do w這s闚 jest mn鏀two w徠k闚 wi璚 u篡j wyszukiwarki. Jest te KWC

tootsie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-24, 22:10   #283
Responsive95
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tootsie Poka wiadomo嗆
Owszem, po odstawieniu spreju z czasem stan si mniej widoczne, bo 軼iemniej i przykryj je odrastaj帷e w這sy. Ale ca趾owicie nie znikn! Wi璚 nie jest to spos鏏 na wakacyjn zmian koloru
Sprej joanny to nic innego jak delikatny rozja郾iacz, kt鏎y rozja郾ia w這sy w r騜nym stopniu, w zalezno軼i od cz瘰to軼i u篡wania.

na temat od篡wek do w這s闚 jest mn鏀two w徠k闚 wi璚 u篡j wyszukiwarki. Jest te KWC
No tak, jest kwc, ale wida zar闚no opinie dobre i z貫 xdd. Zale篡 co dla kogo ;]. Np. o Wax'ie s bardzoo r騜ne opinie, a niekt鏎ych dobrych kosmetyk闚 wcale nie ma .. .

A co my郵icie na temat p逝kanek, np. ze skrzypu, pokrzywy? W豉軼iwie si zastanawiam, czy powinno si je zmywa i kiedy lepiej dzia豉j - je郵i si je zmyje czy nie {np. je郵i si nie zmyje mog si bardziej przet逝szcza?}? Osobi軼ie nigdy nie zmywa豉m, a do czasu, kiedy kupi豉m gotow mieszank, na kt鏎ej by這 napisane, 瞠by po jakim czasie zmy. Jest w og鏊e jaka r騜nica? Co s康zicie o p逝kankach i jakie polecacie? ;D

Teraz to ja si zastanawiam, czy nie przyciemni troch w這s闚 xd. Tylko nie wiem, czy przy mojej jasnej karnacji i 'w徠貫j' posturze nie wygl康a豉bym w nich smutnoo ;pp .
A wy wolicie blond czy br您.? ;]

Czas edycji: 2009-04-24 o 22:15
Stary 2009-05-07, 08:20   #284
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez tootsie Poka wiadomo嗆

no w豉snie tak mog sie spra sama sobie na to pytanie odpowiedzialas z czasem staja sie mniej widoczne dokladnie bo wiadomo najtrwalsza jest farba

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

A co do twojego pytania znam odpowiedz najlepsze od篡wki to s domowej roboty naprawd polecam!! Ja majac dlugi okres bardzo bardzo jasny blond pr鏏owa豉m wszystkiego poniewaz moje wlosy byly okropnie wysuszone od rozjasniacza. Najwazniejsza rada nie myc codziennie no i przed myciem (np. wieczorem) na cale popoludnie na堯 na wlosy oliwe z oliwek (spozywcza) jakos je zepnij bo beda tluste (pozniej zaschna) potem dokladnie umyj wlosy wieczorem po paru godzinkach noszenia (nawet 2 godz pomoga) najlepiej 2 razy szamponem i powtarzaj ten zabieg minimum 2 razy w tyg obiecuje poprawe twoim wlosom
Stary 2009-05-08, 19:53   #285
illa22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Dok豉dnie naturalne metody najlepsze Ja od siebie mog doda olejek rycynowy, do tego 簑速ko i troche nafty kosmetycznej. A na ko鎍闚ki olejek kokosowy. Pe軟o jest w徠k闚 o piel璕nacji poczytaj naprawd warto
illa22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-21, 12:09   #286
Behemota
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Question Z blondu w br您? ;)

Witajcie

Mam problem zwi您any z koloryzacj w這s闚...

Od roku farbuj w這sy na z這cisty blond (farbami Loreala u fryzjerki), ale ju od jakiego czasu my郵 o zmianie koloru, poniewa po prostu nie czuj si do ko鎍a komfortowo, a przede wszystkim naturalnie, w moim kolorze.

Nie podoba mi si tak瞠 m鎩 naturalny, "mysi" kolor w這s闚 i dlatego my郵 o farbni璚iu si na czekoladowy br您...

Kusi mnie, 瞠by spr鏏owa zmieni kolor samej. Na porz康n fryzjerk wyda豉m w ostatnim roku duuu穎 pieni璠zy, st康 m鎩 pomys...

Jak my郵icie? Czy to mo瞠 si uda? Co zrobi? Czy si璕n望 od razu po farb (my郵 o Lorealu) i po prostu farbowac zgodnie z poleceniami na opakowaniu ? Czy nie wyjdzie przypadkiem rudy? Jestem zupe軟ie zielona w tym temacie, dlatego prosz o wyrozumia這軼
Behemota jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-21, 12:22   #287
...Trisha...
Przyczajenie

Dot.: Z blonu w br您? ;)

ja bym sie ba豉. Kiedys si urz康zi豉m 豉dnie rudym. Farba kiepska, nier闚no wysz這. Fryzjerka to jednak zrobi profesjonalnie i w przypadku z貫go koloru interweniuje.
...Trisha... jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-21, 12:45   #288
Behemota
Przyczajenie

Dot.: Z blonu w br您? ;)

A orientujecie si mo瞠 ile mo瞠 kosztowac takie gruntowne farbowanie ca造ch w這s闚 (moje si璕aj do ramion) ?

Dodam, 瞠 nie mieszkam w du篡m mie軼ie, gdzie ceny s dosc wyg鏎owane, ale preferuj salony Loreala albo Welli (mo瞠 polecacie jeszcze jakie inne firmy?)
Stary 2009-07-21, 17:00   #289
agagan
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Dot.: Z blondu w br您? ;)

Ja tez mam baleyage ( platinum i majirel 9.13 ) i planuje wlasnie zafarbowac je na ciemny blond /jasny braz- odcien 7.13 ale tym razem farba richesse de diacolor.
Ja wybralam akurat poziom 7 zblizony do mojego naturalnego ale mozna tez pewnie wiecej przyciemnic.
Richesse jest bez amoniaku i nie niszczy wlosow , wiec w razie porazki mozna poprawic u fryzjera.
Sprobuj moze w tej samym odcieniu zejsc w dol pare poziomownp z 9 na 6
pozdrawiam Aga
agagan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-22, 00:46   #290
sQuaara
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 570

a ja mialam blond-farbowane i zrobilam braz jakims szamponem koloryzujacym..wyszlo ciemniej niz na opakowaniu ale po 1-2tyg. sie zmylo na taki jak mialo byc;-) jestem zadowolona.. problem w tym ze nie pamietam co to byl za szampon...
sporobuj sama a jak zle bedzie to w ostatecznosci pojdziesz do fryzjera;>
Stary 2009-07-22, 19:07   #291
Behemota
Przyczajenie

Dzi瘯i za Wasze odpowiedzi . Dzisiaj podzia豉 na mnie impuls i kupi豉m w drogerii farb ^^L'Oreala "Excell 10" w kolorze czekolady. Od razu po powrocie do domu jej u篡豉m i...

rezultat jest ca趾iem niez造, chocia oczywi軼ie mog這 byc lepiej. Nie spodziewa豉m si cud闚 przede wszystkim dlatego, 瞠 farba "by豉 polecana" do w這s闚 w kolorze ciemny blond i ciemniejszych, a ja by豉m wcze郾iej farbowan jasn blondynk .

O dziwo, nie wysz造 瘸dne fiolety i rudo軼i, a najprawdziwszy w 鈍iecie br您, mo瞠 odrobin za ciemny. Byc mo瞠 wybior si nied逝go do fryzjerki, 瞠by ta spr鏏owa豉 odrobink rozja郾i mi w這sy .

Kiedy b璠 takowymi dysponowa豉, postaram si zamie軼ic tutaj zdj璚ia moich eksperyment闚
Stary 2009-07-23, 10:04   #292
imaginegirl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 62
GG do imaginegirl

U篡wa豉m tej farby Excell 10 i na pocz徠ku kolor r闚nie wyszed mi odrobink za ciemny, (naturalny kolor mam br您owo-mysi) ale po kilku myciach bardzo 豉dnie si zmy i by taki jak na opakowaniu. A kilka os鏏 zwraca這 mi uwage jaki 豉dny jest
Swoj drog te wszystkie czekoladowe i ciemne br您y wyp逝kuj sie na rudo, nie wiem czy ten efekt utrzymuje si tylko na moich w這sach i mimo i w rudym mi okropnie i og鏊nie nie przepadam za tym kolorem to ca趾iem fajnie to wygl康a
imaginegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-23, 12:57   #293
aga24zuzia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 968

ja mialam jasniuskie wloski i zachcialo mi sie ciemniejszego blondu..po zafarbowaniu wyszly prawie czarne....tragedia
pom騜 mi.
aga24zuzia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-23, 21:28   #294
ultrafiolet88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 898

tez przez to przechodzilam, z jasnego farbowanego blondu urz康zilam sie farbk ktora mi wyszla baaaardzo ciemna, baardzo za bardzo prawie czarna, wiec byla dekoloryzacja i na szczescie nie wypadly mi wszystkie wlosy... wiec teraz juz tylko szamponetka Joanna kasztanowy br您.
jak mnie to wkurza ze splukuj sie na rudy bo bleble mi w nim
z reszta zawsze mi wpada w rudy po farbowaniu..
mowicie ze Excell 10 nie daje rudosci??

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-10, 11:19   #295
karroollinka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Question Dot.: z br您u na 鈔edni blond

mam ca貫 wlosy rozjanione jasny blond
odrosty naturalne ciemny blond

chcia豉bym miec teraz; jednolite jakis ciemny blond ale nie za ciemny (nie taki mysi)

czym moglabym te wlosy zafarbowac? jakas zwykla farba nie rozjasniajaca wezmie mi te naturalne? zastanawialam sie ewentualnie nad Loreal Recital Preference

ps.Duzo tej farby w opakowaniu?
karroollinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-25, 09:04   #296
wioluskaaa_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Smile Od ciemnego br您u, do jasnego blond .. ;)

Witam drogie wiza篡stki!
Ca趾iem niedawno postanowi豉m, 瞠 wiosn rozja郾i w這ski. Po prostu, chc zosta blondynk;-)
Do wiosny sporo czasu, ale m鎩 problem polega na tym, 瞠 przez ostatnie 2 lata regularnie farbowa豉m w這ski ciemnym br您em (Od 1.5 roku nie farbuj farb Palette, tylko Garnier).
Teraz planuj zmy m鎩 aktualny ciemny br您 do tego stopnia, aby przed sylwestrem zafarbowa w這ski na jasny br您 (my郵, 瞠 stopniowe farbowanie ja郾iejszymi farbami u豉twi mi wiosn rozja郾ianie?).
Tylko czy taka farba zafarbuje moje ciemne w這sy? Co powinnam zrobi, aby do wiosny w這ski by造 na tyle /ja郾iejsze/ i zdrowe, abym mog豉 je ca趾owicie rozja郾i?
Czy s sposoby na zmycie ciemnej farby?
Bardzo prosz o pomoc, gdy tylko w Was moja nadzieja
Pozdrawiam gor帷o i z g鏎y dzi瘯uj!
wioluskaaa_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-25, 09:24   #297
Jakkolwiek
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 193
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Od ciemnego br您u, do jasnego blond .. ;)

Jest ze 100 w徠k闚 dotycz帷ych rozja郾iania w這s闚, wystarczy這 poszuka. Na prawd wiele mo瞠sz si z nich dowiedzie.
W skr鏂ie: dekoloryzacja/rozja郾iacz - albo jedno i drugie - i na to farba.
Na ciemnych w這sach ja郾iejsza farba nie z豉pie.
Jakkolwiek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-25, 12:55   #298
izqa24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66

Bez rozja郾iacza to si nie ob璠zie, ale mo瞠sz spr鏏owac troche wymyc kolor za pomoc szamponu przeciw逝pierzowego.
izqa24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-25, 13:59   #299
wioluskaaa_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Szampon przeciw逝piezowy?
Spr鏏uj...))
wioluskaaa_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-25, 16:08   #300
izqa24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66

Mo瞠sz te co jaki czas stosowac nizoral . Jest naprawd skuteczny w wymywaniu farby .
izqa24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, braz, braz na blond, farba rozja郾iacz fryzjer, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, ombre farbowanie, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie, wzmocnienie, zapuszczanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.