Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-11-29, 10:20   #331
Merys
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 182
Dot.: Z blondu na br您 ? ... Dorad嬈ie !!

W blondzie ladnie, ale jesli chcicalabys zmienic kolorek, to ja bym radzila na jakis ladny karmelkowy. Ten kolorek jest ladny i cieply akurat na jesien.
Tylko jesli zdecydujesz sie na zmiane, to radze isc do fryzjera poniewaz samej ciezko jest uzyskac taki odcien.
Merys jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-29, 13:30   #332
agacia_cz
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 423

nie zastanawiaj si zmieniaj!
agacia_cz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-29, 15:50   #333
carina78
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Ja doradzilabzm Ci zrobienie kilku brazowych pasemek,na poczatekAle ogolnie ladnie Ci w tym kolorze
carina78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-29, 18:06   #334
lolek555
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

Dzi瘯i za wszystkie rady ;d
i chyba jednak sie zdecyduje na ten braz.. moze jakis jasny cieply odcien ;d
w tym brazie jestem blada co nie zbyt mi odpowiada xd
a myslalam tez o zmianie fryzurki na tzw. Boba ? myslicie ze do mojego kszta速u twarzy taka fryzura pasuje? chcialabym do niej dodac jakas grzywke na bok.
lolek555 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-01, 20:24   #335
malachite
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 556

My郵e, 瞠 bob by Ci pasowa tylko taki lekko wycieniowany
Co do koloru to ja Cie widze w be穎wym/ karmelowym br您ie
Sama z blondu wczoraj przesz豉m na jasno 鈔edni br您 i wszyscy m闚i 瞠 ekstra
malachite jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-03, 07:19   #336
Tycikata
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 398

Koniecznie wklej zdj璚ia je郵i si zdecydujesz na br您

- Loesje
Tycikata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-03, 14:55   #337
lolek555
Raczkowanie

Zdecydowalam sie !! )
nie powiem zeby mi sie do konca podobal ten kolor bo troche podchodzi pod jakas czerwien hah ale jeest doobrze ;d .. a wy co o tym myslicie?:d .. chcialabym miec jakis cieply br您 na tej glowce ale teraz juz nie bede ich malowac bo boje sie troche co by z tego wyszlo ;d

Edytowane przez lolek555
Czas edycji: 2009-12-03 o 15:02
Stary 2009-12-03, 14:58   #338
lolek555
Raczkowanie

A no i zdjecia oczywiscie wkleje.
Stary 2009-12-03, 17:31   #339
ewe11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

mi si bardziej w blondzie podobasz tak dziewcz璚o
ewe11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-03, 19:45   #340
agacia_cz
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 423

super wygl康asz dobry wyb鏎
agacia_cz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-03, 19:49   #341
LifUnia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 063

Moim zdaniem tez lepiej w blondzie niestety

I tak przefarbujesz, bo zauwazysz 瞠 w blondzie mia豉 wi瘯sze powodzenie u facet闚, do teog sama czu豉 si piekniejsza :P Ja tak mia豉m :P A teraz wr鏂i豉m do naturalnych
LifUnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-03, 22:17   #342
Tycikata
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 398

Jest dobrze ten odcie chyba jednak nie bardzo, ale co z innych br您闚 na pewno b璠zie super
tylko brakuje mi tutaj ciemniejszych brwiiii nada造by Twojej twarzy troch wyrazisto軼i

- Loesje
Tycikata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-04, 13:06   #343
cytryna4
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Od ciemnego br您u, do jasnego blond .. ;)

mam ten sam problem tylko ze farbowalam n aczarny teraz mam ciemny braz.dwa razy robilam rozjasniaczem i nie 豉pie,i co teraz z tym fantem mam zrobic
Stary 2010-01-04, 21:50   #344
monikaaa__
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: z br您u na 鈔edni blond

Dziewczyny macie racje co do palletty szkoda ze dopiero teraz sie o tym przekonalam. Zawsze mialam mysi blond farbowany na jasny blond . Nagle zaczely mnie bardzo denerwowac odrosty i postanowilam przefarbowac wlosy na jasny braz z paletty . Na poczatku kolorek bardzo mi sie podobal ale za 2 razem wyszly czarne a zeby sciagnac ten kolor to jest masakra jestem po 2 dekoloryzacjach w domu(rozjasniaczami)i mam kolor ryzy na koncach i zolty na 3 cm odrostach za 3 dni ide do fryzjera mam nadzieje ze zaradzi.
monikaaa__ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-14, 17:16   #345
agatka970814
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
z jasnego br您u do bl康u

Chcia豉bym si dowiedziec czy jak ufarbuje wlosy w kolorze jasny br您 (nie farbowane) to wyjdzie mi bardzo jasny zloty bl康 tak jak na tym zdi璚iu ?
agatka970814 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-14, 17:21   #346
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886
Dot.: z jasnego br您u do bl康u

To zale篡 od tego, jak szybko rozja郾iaj si Twoje w這sy. Przeczytaj na opakowaniu o ile ton闚 farba jest w stanie rozja郾i. Mim zdaniem tak jasny kolor nie wyjdzie
Nie szkoda Ci w這s闚?
Stary 2010-01-14, 17:26   #347
agatka970814
Przyczajenie

tak dokladnie to na pasemka chc j uzyc a nie na calo嗆.
Ja zabardzo nie znam si na farbowaniu w這s闚 tu z ty逝 pisze 瞠 wyjdzie ciemny blond. Nie wiesz jak mo積a zrobic by by造 ja郾iejsze?
Stary 2010-01-14, 17:30   #348
Ninedin
Zakorzenienie

Pasemka lepiej zrobi u fryzjera Robi si je rozja郾iaczem, na naturalnych w這sach jest prawie 100% szansa na to, 瞠 wyjdzie taki kolor jak chcesz. Farb, kt鏎ej zdj璚ie za陰czy豉 stosuje si na ca貫 w這sy. Nie ma szansy 瞠by na ciemnych w這sach wyszed kolor taki, jak na opakowaniu.
Stary 2010-01-14, 17:34   #349
agatka970814
Przyczajenie

szkoda bo juz jutro mam bal i chcia豉m jakos inaczej wygl康ac. C鏎ka mnie podkusi豉 i kupi豉m jak捷 kolwiek farb. no trudno. A taka farba nadaje sie aby ni pasemka zrobi czy nie bardzo?

Edytowane przez agatka970814
Czas edycji: 2010-01-14 o 17:37
Stary 2010-01-14, 17:46   #350
Ninedin
Zakorzenienie

Nie, pasemka robi si tzw. rozja郾iaczem
Przed wa積ym balem lepiej nic nie r鏏 Lepiej mie czas na poprawki jakby co (odpuka) nie wysz這
Je瞠li nie masz do鈍iadczenia w farbowaniu w這s闚 nie ma szans 瞠by zrobi豉 pasemka w domu
Mo瞠sz wstawi zdj璚ie ze swoim naturalnym kolorem?
Je瞠li ta farba rozja郾ia o ile tam ton闚 to br您owe mog wyj嗆 z馧te
Stary 2010-01-14, 17:50   #351
agatka970814
Przyczajenie

m鎩 naturalny kolor w這s闚 jest taki jak na tym zdi璚iu
Stary 2010-01-14, 18:21   #352
Ninedin
Zakorzenienie

Na tym zdj璚iu jest raczej 鈔edni blond Ty napisa豉, 瞠 masz jasny br您
W這sy w takim kolorze, jak na tym foto mog, po tej farbie, wyj嗆 z馧te jak wielkanocny kurczak
Stary 2010-01-15, 12:42   #353
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Pomy郵a豉m, 瞠 si podczepi pod ten w徠ek

Od paru lat farbowa豉m w這sy na bardzo jasny blond (m鎩 naturalny kolor to ciemny, mysi blond, kt鏎y si ci篹ko rozja郾ia drogeryjnymi farbami). W pa寮zierniku co mnie podkusi這 i stwierdzi豉m, 瞠, jako i nie sta mnie ju na farbowanie u fryzjera, to przyciemni w這sy, dzi瘯i czemu b璠 mog豉 je farbowa sama.

Najpierw kupi豉m szampon koloryzuj帷y Garniera Color & Shine, odcie "Blond", a po miesi帷u, jako, i poprzedni kolor jak si sp逝ka to by zupe軟ie mysi, ufarbowa豉m w這sy farb Garniera 100% Color "Z這cisty jasny br您". Ju min窸o troch czasu i kolor si nieco sp逝ka, ale ja nie mog patrze na swoje odbicie w lustrze Ciemniejsze kolory w這s闚 niezmiernie mi si podobaj, ale z innym kolorem w這s闚 ni blond nie czuj si sob.

Boj si, 瞠 potrzebna by豉by dekoloryzacja, 瞠bym mog豉 wr鏂i do blondu, a tej bardzo chcia豉bym unikn望, bo zapuszczam w這sy, kt鏎e rosn mi bardzo wolno (najwy瞠j 1cm na miesi帷, chocia u篡wam przyspieszaczy) i nie wybaczy豉bym sobie, gdybym przez dekoloryzacj zniszczy豉 sobie w這sy. Czy, je郵i zastosowa豉m 1 raz szampon koloryzuj帷y i 1 raz trwa陰 farb, dekoloryzacja by豉by konieczna?

W za陰czniku- kolor w這s闚 sprzed 3 tygodni.
weegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-18, 17:01   #354
mg78
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 944
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka wiadomo嗆
Pomy郵a豉m, 瞠 si podczepi pod ten w徠ek

Od paru lat farbowa豉m w這sy na bardzo jasny blond (m鎩 naturalny kolor to ciemny, mysi blond, kt鏎y si ci篹ko rozja郾ia drogeryjnymi farbami). W pa寮zierniku co mnie podkusi這 i stwierdzi豉m, 瞠, jako i nie sta mnie ju na farbowanie u fryzjera, to przyciemni w這sy, dzi瘯i czemu b璠 mog豉 je farbowa sama.

Najpierw kupi豉m szampon koloryzuj帷y Garniera Color & Shine, odcie "Blond", a po miesi帷u, jako, i poprzedni kolor jak si sp逝ka to by zupe軟ie mysi, ufarbowa豉m w這sy farb Garniera 100% Color "Z這cisty jasny br您". Ju min窸o troch czasu i kolor si nieco sp逝ka, ale ja nie mog patrze na swoje odbicie w lustrze Ciemniejsze kolory w這s闚 niezmiernie mi si podobaj, ale z innym kolorem w這s闚 ni blond nie czuj si sob.

Boj si, 瞠 potrzebna by豉by dekoloryzacja, 瞠bym mog豉 wr鏂i do blondu, a tej bardzo chcia豉bym unikn望, bo zapuszczam w這sy, kt鏎e rosn mi bardzo wolno (najwy瞠j 1cm na miesi帷, chocia u篡wam przyspieszaczy) i nie wybaczy豉bym sobie, gdybym przez dekoloryzacj zniszczy豉 sobie w這sy. Czy, je郵i zastosowa豉m 1 raz szampon koloryzuj帷y i 1 raz trwa陰 farb, dekoloryzacja by豉by konieczna?

W za陰czniku- kolor w這s闚 sprzed 3 tygodni.
w徠pliwa sprawa ze nie zniszczysz sobie w這s闚 ,ja te rozja郾i豉m do blondu u fryzjera ,zrobi豉 mi grube pasemka ,ale w這sy mam koszmarne w dotyku i pewnie kup czasu minie zanim dojd do siebie nie wspominaj帷 o wypadaniu

mg78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-18, 17:44   #355
Ninedin
Zakorzenienie

Dekoloryzacja nie zale篡 do tego ile razy na這篡這 si farb. Je瞠li kolor, jaki chcesz mie jest du穎 ja郾iejszy od tego, kt鏎y masz aktualnie trzeba dekoloryzowa. Ci篹ko stwierdzi czy w這sy si zniszcz, to indywidualna sprawa. Dekoloryzacj robi豉m kilka razy w domu bez uszczerbku na w這sach. Rozja郾ianie u fryzjera te nie wp造n窸o na kondycj w這s闚. Jednak znam osoby, kt鏎ym po takich zabiegach kruszy造 si w這sy.Fryzjer najlepiej oceni, widz帷 w這sy "na 篡wo"
Stary 2010-01-18, 17:57   #356
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Cytat:
Napisane przez mg78 Poka wiadomo嗆
w徠pliwa sprawa ze nie zniszczysz sobie w這s闚 ,ja te rozja郾i豉m do blondu u fryzjera ,zrobi豉 mi grube pasemka ,ale w這sy mam koszmarne w dotyku i pewnie kup czasu minie zanim dojd do siebie nie wspominaj帷 o wypadaniu
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Dekoloryzacja nie zale篡 do tego ile razy na這篡這 si farb. Je瞠li kolor, jaki chcesz mie jest du穎 ja郾iejszy od tego, kt鏎y masz aktualnie trzeba dekoloryzowa. Ci篹ko stwierdzi czy w這sy si zniszcz, to indywidualna sprawa. Dekoloryzacj robi豉m kilka razy w domu bez uszczerbku na w這sach. Rozja郾ianie u fryzjera te nie wp造n窸o na kondycj w這s闚. Jednak znam osoby, kt鏎ym po takich zabiegach kruszy造 si w這sy.Fryzjer najlepiej oceni, widz帷 w這sy "na 篡wo"
Pfff... no w豉郾ie zamierzam si um闚i do polecanej fryzjerki, zobaczymy, co mi powie Po rozja郾ianiu rozja郾iaczem strasznie mi si kruszy造 w這sy, boj si, 瞠 po dekoloryzacji u fryzjera b璠zie tak samo. Mam nadziej, 瞠 fryzjerka mi powie szczerze, czy jest ryzyko, 瞠 mi si w這sy zniszcz, czy nie, bo wol nie ryzykowa i, je郵i to b璠zie zbyt inwazyjny zabieg, to chyba zostan przy br您ach. Chyba, 瞠 da這by si stopniowo zej嗆 do blondu farbami, to bym by豉 bardzo zadowolona
weegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-21, 20:38   #357
milka_kamilka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137
Dot.: Z br您u na blond - W﹗EK ZBIORCZY.

witajcie
potrzebuj porady apropos moich w這s闚.. a raczej koloru..
Chc uzyska taki efekt jak na pierwszym za陰czonym zdj璚iu.. a na chwil obecn moje w這sy maj taki kolor jak na pozosta造ch zdj璚iach..
Chc ten kolor mie na czerwiec (wtedy mam 郵ub) my郵icie 瞠 to mo磧iwe? Moja obecna fryzjerka doradzi豉 mi w豉snie stopniowe rozja郾ianie z tym 瞠 ostatnio zrobi豉 mi pasemka tylko od g鏎y g這wy (co wida na zdj璚iach).. W efekcie mam kolorowe w這sy.. Do czerwca jeszcze 2 farbowania.. Boj si 瞠 nie zd捫 i nie uzyskam tego efektu.. Czy to te mo瞠 by zale積e od rodzaju rozja郾iacza jaki ta fryzjerka u篡wa?? Poniewa te w這ski jakie mam na 1 zdj璚iu robi豉m kiedy, ale u innej fryzjerki.. Dodam te 瞠 teraz robi mi inna i to w domu.. Strasznie si boj 瞠 ona zespuje mi te w這sy.. mo瞠 powinnam i嗆 do salonu?? Kurcze ju sama nie wiem co zrobi..

Na dodatek po tych dw鏂h rozja郾ianiach mia豉m spalon grzywk.. dok豉dnie tak 2 cm ko鎍闚ek.. to by dla mnie szok, poniewa kiedy regularnie rozja郾ia豉m w這sy, prostowa豉m je do嗆 cz瘰to i nigdy nic takiego mi si nie przytrafi這.. Mo瞠 ta fryzjerka ma jaki beznadziejny rozja郾iacz..?? Jak jej o tym powiedzia豉m to m闚i豉 瞠 to ja pewnie mia豉m na ko鎍ach star farb.. (przed ostatnim rozja郾ianiem mia豉m nak豉dany szampon koloryzuj帷y), ale dla mnie to nie wyt逝maczenie poniewa po tym szamponie mia豉m ju do嗆 spory odrost i na grzywce na bank nie by這 ju 瘸dnych resztek szamponu...
Prosz dorad嬈ie co..)

Edytowane przez milka_kamilka
Czas edycji: 2010-01-21 o 20:39 Pow鏚: za陰czniki
milka_kamilka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-27, 16:46   #358
centolina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: z czarnych w ciemny blond jak to zrobi?? HELP

Ja zesz豉m z czarnego do blondu ciemnego w tydzie m鎩 post jest na tej stronie razem ze zdj璚iami

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post16724315

Centolina..
centolina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-12, 17:18   #359
caroline2324
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 215
Ciemny br您->blond

Witam. Br您 to m鎩 naturalny kolor. Robi豉m blond pasemka, kt鏎e bardzo rozja郾i造 mi w這sy. Nast瘼nie pojawi造 si odrosty, wi璚 na這篡豉m szamponetk (czekoladowy br您) , potem kilka razy robi豉m to samo (jakie 5-6 razy) teraz postanowi豉m, 瞠 zmieni na blond, ale niestety szamponetka nie rozja郾i豉 ani troch w這s闚. Wyj軼iem jest tylko farba? zale篡 mi na takich kolorach jak w linku.

http://www.goldmax.pl/farba-garnier-...?cPath=127_259

http://www.goldmax.pl/farba-garnier-...?cPath=127_259

m鎩 tera幡iejszy kolor:

http://img22.imageshack.us/img22/3975/obraz037bd.jpg

Nigdy nie by貫 i nigdy nie b璠ziesz cz窷ci mojego 鈍iata...
... jeste jego ca這軼i.

caroline2324 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-12, 17:51   #360
kmb1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 417
Dot.: Ciemny br您->blond

szamponetk nie rozja郾isz sobie w這s闚. Je郵i chcesz tylko ton ja郾iejszy kolor br您u- mo瞠 to by szampon koloryzuj帷y jak na przyk豉d L'oreal Casting Creme Gloss (do 28 my) kt鏎y i tak trzyma jak farba i nie schodzi ca趾iem . Mo瞠 on rozja郾i o 1 ton. Tylko zawsze trzeba bra ja郾iejszy kolor , np. je瞠li masz ciemny br您 to nie bierz br您u tylko jasny br您( i tak najpierw wyjdzie ciemniej) lub co z poziomu 5 ewentualnie 6 (pierwsza cyfra w numerze castinga) . Je郵i chcesz na blond, to ju tylko farba ale sama farba nie rozja郾i Ci tak intensywnie w這s闚. Tak drastyczna zmiana mo磧iwa jest jedynie przy u篡ciu rozja郾iacza b康 dekolorantu (przy bardziej naturalnych w這sach ni farbowanych rozja郾iacz ) i na to trzeba by na這篡 dopiero farb. Oczywi軼ie po takim zabiegu w這sy mog 鄴趾n望 i trzeba b璠zie u篡wa srebrnej p逝kanki do w這s闚. Osobi軼ie odradzam robienie takich eksperyment闚 samej w domu- zmiany o wi璚ej ni 3 odcienie powinno robi si u fryzjera.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

a tak og鏊nie to chyba to nie ciemny br您 tylko br您 , albo tak 鈍iat這 pada

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ew Chodakowsk--- b璠zie : 55kg
kmb1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, braz, braz na blond, farba rozja郾iacz fryzjer, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, ombre farbowanie, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie, wzmocnienie, zapuszczanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.