Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy - Strona 13 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-02-12, 19:13   #361
caroline2324
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 215
Dot.: Ciemny br您->blond

ok, ok, nie bij. robi豉m czekoladowym br您em, wi璚 tak go nazwa豉m a, 瞠 zdj jest po kilku myciach to wybacz.

nie chcia豉bym w豉郾ie takiego bardzo jasnego blondu, tylko taki jak w za陰czniku..
a nie wiem czy na moich w這sach jest to mo磧iwe

Nigdy nie by貫 i nigdy nie b璠ziesz cz窷ci mojego 鈍iata...
... jeste jego ca這軼i.

caroline2324 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-19, 12:37   #362
moniczorek
Podr騜niczka

Wiadomo軼i: 10 225
zmiana z blondu na braz...jaki odcien farby, zeby nie wyszly czarne?

Hej

Zwracam sie do Was z pytankiem...od d逝窺zego czasu kreca mnie brazowe, ladne blyszczace wloski i taki kolor chce miec wiem, ze moge nie byc zadowolona i zle sie czuc...ale jesli nie sprobuje to bedzie mnie to gryzlo i kusilo najlepiej w chlodniejszym, popielatym odcieniu brazu...ale nie za ciemne. Jaka kolor farby powinnam wybrac? Dodam, ze zmiana b璠zie drastyczna, bo aktualnie mam wlosy farbowane na jasny blond...i boje sie, ze np przy jakim ciemniejszym odcieniu brazu wyjda mi czarne...albo zielone ( bo o czyms takim tez slyszalam ).

Z g鏎y dzi瘯uj za porade
Pami皻aj dziewczyno, jak ch這pu zale篡, to 瞠by ska造 sra造, a mury p瘯a造, to znajdzie czas i spos鏏, 瞠by si z Tob skontaktowa. wi璚 przesta tu siedzie jak ten ostatni osio z telefonem w r璚e tylko id i zapomnij o nim i przesta si 逝dzi .
moniczorek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-22, 11:29   #363
klaudia2905
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Wink Dot.: Jak zrobi blond pasemka na czarnych farbowanych w這sach POMOCYY

Moja mama ma naturalnie czarne w這sy...
Kiedy postanowi豉 przefarbowa si na blond. No i oczywi軼ie po wielu niemi造ch niespodziankach u fryzjerach to ja zacz窸am rozja郾ia jej w這sy, stopniowo pasemkami (rozja郾iaczem z Joanny 5-7 ton闚- tym do pasemek) no i pierwsze pasemka wysz造 dosy 豉dne, jasne.
Kolejne nie by造 ju 瘸dnym problemem... Robi豉m pasemka, przy pomocy folii aluminiowej i by豉m mile zaskoczona, 瞠 wysz造 takie 豉dne...
Wiem, 瞠 rozja郾iacz z Joanny niszczy w這sy... Moja mama na szcz窷cie ma grube g瘰te w這sy i takie cz瘰te zabiegi za bardzo nie zniszczy造 jej w這s闚... Dla os鏏 z cienkimi w這sami nie poleci豉bym tego kosmetyku.;/
Tak po wielu staraniach moja mama sta豉 si blondynk. Ma teraz 豉dne jasne w這sy a ja nadal robie jej pasemka. Jej aktualny kolor to teraz jasny blond z platynowymi pasemkami i wygl康a po prostu 郵icznie.
klaudia2905 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-22, 16:41   #364
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886
Dot.: Jak zrobi blond pasemka na czarnych farbowanych w這sach POMOCYY

Dziewczyny zwracajcie uwag na dat napisania pierwszego postu
Stary 2010-03-19, 11:09   #365
chibi.chibi85
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Dot.: Z br您u na blond - W﹗EK ZBIORCZY.

Potrzebuje rady poniewa chce rozja郾ic wlosy ale tylko o jeden ton i nie wiem czy musze zrobic dekoloryzacje w tym celu. W tej chwili mam w這sy w kolorze jasny z這ty br您 kt鏎y nawet po wyp逝kaniu si jest do嗆 ciemny jak dla mnie. Chcia豉bym uzyska kolor jasnego ciep貫go br您u ale nie wiem czy b璠e mog豉 to osi庵n望 stosuj帷 farb w kolorze ciemnego blondu bez wcze郾iejszej dekolaryzacji. Jakie jest wasze zdanie ? Chacia豉bym jeszcze w weekend pofarbowa w這sy

Edytowane przez chibi.chibi85
Czas edycji: 2010-03-19 o 11:18
chibi.chibi85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-03, 23:31   #366
Sandy__
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
z blondu na br您...

Hej wiza瘸nki zale篡 mi na profesjonalnych poradach...
od jakiego czasu zastanawiam si nad przefarbowaniem w這s闚 z blondu na br您! taki czekoladowy np.

M鎩 obecny kolor w這s闚 to blond ( w miar jasny ) , mam strasznie suche i zniszczone w這sy. Nie chcia豉bym farbowa w這s闚 farb - pomy郵a豉m nad szamponetk. Obawiam si, 瞠:

po 1. Czy kolor na pewno z豉pie r闚nomiernie.
po 2. Czy gdy si kolor sp逝cz to b璠 mie ten blond co teraz.
po 3. Czy wyjdzie po膨dany kolor.
po 4. Jakiej szamponetki u篡? 瞠by si szybko wyp逝ka豉?
po 5. Co zrobi i czego u篡 gdy kolor mi nie wyjdzie, aby si wyp逝ka?

Przede wszystkim chodzi mi o to, czy b璠 ten blond co teraz gdy kolor zacznie si sp逝kiwac?

Z g鏎y dzi瘯uje Wam za rady i odpowiedzi

Edytowane przez Sandy__
Czas edycji: 2010-04-03 o 23:32
Sandy__ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-04, 14:06   #367
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354
Dot.: z blondu na br您...

Cytat:
Napisane przez moniczorek Poka wiadomo嗆
Hej

Zwracam sie do Was z pytankiem...od d逝窺zego czasu kreca mnie brazowe, ladne blyszczace wloski i taki kolor chce miec wiem, ze moge nie byc zadowolona i zle sie czuc...ale jesli nie sprobuje to bedzie mnie to gryzlo i kusilo najlepiej w chlodniejszym, popielatym odcieniu brazu...ale nie za ciemne. Jaka kolor farby powinnam wybrac? Dodam, ze zmiana b璠zie drastyczna, bo aktualnie mam wlosy farbowane na jasny blond...i boje sie, ze np przy jakim ciemniejszym odcieniu brazu wyjda mi czarne...albo zielone ( bo o czyms takim tez slyszalam ).

Z g鏎y dzi瘯uj za porade
zalezy jaki odcien blondu chlodny czy cieply.

Cytat:
Napisane przez chibi.chibi85 Poka wiadomo嗆
Potrzebuje rady poniewa chce rozja郾ic wlosy ale tylko o jeden ton i nie wiem czy musze zrobic dekoloryzacje w tym celu. W tej chwili mam w這sy w kolorze jasny z這ty br您 kt鏎y nawet po wyp逝kaniu si jest do嗆 ciemny jak dla mnie. Chcia豉bym uzyska kolor jasnego ciep貫go br您u ale nie wiem czy b璠e mog豉 to osi庵n望 stosuj帷 farb w kolorze ciemnego blondu bez wcze郾iejszej dekolaryzacji. Jakie jest wasze zdanie ? Chacia豉bym jeszcze w weekend pofarbowa w這sy
oczywiscie ze nie musisz robic dekoloryzacji. wystarczy kapiel rozjasniajaca i farba

Cytat:
Napisane przez Sandy__ Poka wiadomo嗆
Hej wiza瘸nki zale篡 mi na profesjonalnych poradach...
od jakiego czasu zastanawiam si nad przefarbowaniem w這s闚 z blondu na br您! taki czekoladowy np.

M鎩 obecny kolor w這s闚 to blond ( w miar jasny ) , mam strasznie suche i zniszczone w這sy. Nie chcia豉bym farbowa w這s闚 farb - pomy郵a豉m nad szamponetk. Obawiam si, 瞠:

po 1. Czy kolor na pewno z豉pie r闚nomiernie.
po 2. Czy gdy si kolor sp逝cz to b璠 mie ten blond co teraz.
po 3. Czy wyjdzie po膨dany kolor.
po 4. Jakiej szamponetki u篡? 瞠by si szybko wyp逝ka豉?
po 5. Co zrobi i czego u篡 gdy kolor mi nie wyjdzie, aby si wyp逝ka?

Przede wszystkim chodzi mi o to, czy b璠 ten blond co teraz gdy kolor zacznie si sp逝kiwac?

Z g鏎y dzi瘯uje Wam za rady i odpowiedzi

1. owszem zlapie rownomiernie, z tym, 瞠 podczas wyplukiwania moze by juz roznie i uzyskasz niejednolity kolor
2.ten blond jest naturalny rozumiem tak? wiesz, nie chce cie martwic ale w wielu przypadkach ciezko pozbyc sie nawet szamponetki. czesto jakas tam ruda poswiata zostaje.
3.nie powiem ci tego bo nie wiem jaki jest twoj pozadany kolor i jakiej szamponetki chcesz uzyc. ale pewnie masz na mysli czy wyjdzie kolor taki jak na pudelku. tu sugeruj sie probnikami w sklepie a nie wlosami modelki z opakowania gdyz brazy zawsze wychodza ciemno. przykladowo sredni blond wychodzi jak ciemny blond, ciemny blond wychodzi jak jasny braz, jasny braz jak sredni/ciemny braz, a ciemny braz/braz wychodzi jak czarny. oczywiscie nie wszystkich produkt闚 to tyczy, ale wiekszosci tak. radze poczytac kwc. Chociaz w kwesti szamponow nawet jak wyjdzie za ciemny to powinien byc jasniejszy juz po 1, 2 myciu.
4. to chyba delia i marion na kilka my. nie wiem czy ma odcienie jakie ci odpowiadaja. joanna i casting loreala nie kazdemu sie splukuja. natomiast napewno odradzam palette- zarowno szampon jak i farba mocno sie wzeraja we wlos
5. co zrobic? cierpliwie czekac myjac wlosy szamponem przeciwlupiezowym ( oczywiscie nie 5 razy dziennie, tylko normalnie, przed uzyciem zwyklego szamponu albo zamiast umyc przeciwlupiezowym). i przede wszystkim nie rozjasniac, nie farbowac na drugi dzien tylko czekac bo sie wypluka.

to co cie nurtuje.. jak juz napisalam, pewnosci ci nie dam, zawsze istnieje ryzyko ze ta ruda poswaita z chemicznych porduktow farbujacych wlosy bedzie sie oprzez troche utrzymywac.
Stary 2010-04-09, 21:46   #368
dorotas87
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Hej Dziewczyny prosze Was o rade, bo juz nie wiem co robic. Mialam robione pasemka blond rozjasniaczem, na to nalozylam farbe schwarzkopfa braz a teraz chce wrocic do blond tylko ze bym chciala cale wlosy blond. Wszyscy mowia ze to nie mozliwe. Moze Wam sie udalo to zrobic. Ja mysle zeby kupic rozjasniacz w sklepie fryzjerskim, polozyc na calosc a pozniej farba.....jak myslicie?
dorotas87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-09, 23:59   #369
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dorotas87 Poka wiadomo嗆
Hej Dziewczyny prosze Was o rade, bo juz nie wiem co robic. Mialam robione pasemka blond rozjasniaczem, na to nalozylam farbe schwarzkopfa braz a teraz chce wrocic do blond tylko ze bym chciala cale wlosy blond. Wszyscy mowia ze to nie mozliwe. Moze Wam sie udalo to zrobic. Ja mysle zeby kupic rozjasniacz w sklepie fryzjerskim, polozyc na calosc a pozniej farba.....jak myslicie?
rozjasniacz najlepiej nalozyc 2 razy. oczywiscie w odstepach czasowych. po kazdym rozjasnieniu mozesz nalozyc farbe aczkolwiek po pierwszym i tak kolor wyjdzie nierowno. wiec albo bedziesz cierpliwa i stopniowo bedziesz przechodzic do blondu albo idz do fryzjera. jeszcze powiedz kiedy farbowalas?
Stary 2010-04-10, 09:48   #370
dorotas87
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Dziekuje za szybka odpowiedz farbowalam w grudniu wiec kolor jest strasznie sprany, sa przeswity blondu i oczywiscie duzy odrost. Juz nie moge na nie patrzec. Fryzjerki mowia ze mozna pasemka zrobic ale nie wiadomo czy kolor bedzie rowny. A moze zejsc do koloru jasny braz, karmelowy? ale czy to jest mozliwe?

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

o przed chwilka przeczytalam ze mozna zrobic kapiel a pozniej farbe, jak sie robi taka kapiel? no i czy pozniej ta farba znowu nie wyjdzie ciemna bo to roznie z farbami bywa nie zawsze wychodza takie jak na opakowaniu)

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

ok juz wiem co to jest kapiel rozjasniajaca, ja mam wlosy do lopatek to 1 saszetka rozjasniacza wystarczy? i czy naprawde trzeba masowac 20 minut bez przerwy? no i ostatnie pytanie czy kolor po nalozeniu farby wyjdzie rownomiernie??
dorotas87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-10, 15:03   #371
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dorotas87 Poka wiadomo嗆
Dziekuje za szybka odpowiedz farbowalam w grudniu wiec kolor jest strasznie sprany, sa przeswity blondu i oczywiscie duzy odrost. Juz nie moge na nie patrzec. Fryzjerki mowia ze mozna pasemka zrobic ale nie wiadomo czy kolor bedzie rowny. A moze zejsc do koloru jasny braz, karmelowy? ale czy to jest mozliwe?

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

o przed chwilka przeczytalam ze mozna zrobic kapiel a pozniej farbe, jak sie robi taka kapiel? no i czy pozniej ta farba znowu nie wyjdzie ciemna bo to roznie z farbami bywa nie zawsze wychodza takie jak na opakowaniu)

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

ok juz wiem co to jest kapiel rozjasniajaca, ja mam wlosy do lopatek to 1 saszetka rozjasniacza wystarczy? i czy naprawde trzeba masowac 20 minut bez przerwy? no i ostatnie pytanie czy kolor po nalozeniu farby wyjdzie rownomiernie??
nie trzeba masowac caly czas, wystarczy na poczatku i koncu. trzymaj ta mieszanke na wlosach od 20 do 40 minut, na koniec lekko polej woda i dokladnie wymasuj. wystarczy, zalezy jaki efekt chcesz uzyskac. jesli rozjasnic o ton, dwa to ok.

jesli chcesz jasny braz to uzywaj odcieni o nazwie "blond" one czesto wychodza jak brazik.
a kolor wyjdzie ci ciemniejszy na koncowkach a jasniejszy na odrostach prawdopodobnie

Edytowane przez untouchable
Czas edycji: 2010-04-10 o 15:04
untouchable jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-13, 17:32   #372
love_me_sweetie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40
od br您u do blondu

witam dziewczyny
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond. Ju oko這 rok przyciemnia豉m w這sy (ciemny br您, czarny, czerwony itp ;p ). Teraz chcia豉bym wr鏂i do naturalnego koloru, bez potrzeby dekoloryzacji.. Co robi? Mo瞠 jakie pasemka?
love_me_sweetie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-13, 19:16   #373
Illyasviel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120
Dot.: od br您u do blondu

wydaje mi si, 瞠 dekoloryzacja mniej zniszczy Ci w這sy, ni pasemka robione rozja郾iaczem. przynajmniej tak by這 w moim przypadku
Stary 2010-04-14, 11:31   #374
gold-fish
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 514

Mi schodzenie z ciemnego brazu zaj窸o oko這 p馧 roku. Co farbowanie (co 6 tygodni) wybiera豉m coraz ja郾iejszy odcie Excellence Loreal. Pocz徠ek br您 poziom 5 Na這zy豉m ciemny blond z這cisty (6.3) na poczatku kolor lekko kasztanowy. Pod 鈍iat這 du穎 rudego. (ruda po鈍iata znikn窸a po ok. 7 myciach g這wy). Potem na這篡豉m z這cisty be (7.31) kolejny sliczny i naturalny kolor. Ostatnio odzie 7. Mina miesiac a ja mam 鈔edni blond Ko鎍闚ki s jednak ciemniejsze

D簑nior maj 2013

Hanna kwiecie 2015
gold-fish jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-14, 12:09   #375
kisskisskisskiss
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

z ja zgadzam si z porzedniczk, 瞠 tyle zabiegow farbami zniszcza Ci duzo bardziej wlosy niz jedno uzycie dekoloryzatora a potem tylko odpowiedniej wlosy z kolorem ktory Ci odpowiada.

kisskisskisskiss jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-14, 14:20   #376
love_me_sweetie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

dzi瘯i za odpowiedzi, mo瞠 rzeczywi軼ie skusz si na dekoloryzacj, ale jak potem je jeszcze rozja郾i to chyba nie b璠zie 豉dnie to wygl康a.. Tym bardziej, 瞠 ju troch mam zniszczone w這sy od prostownicy i suszarki
love_me_sweetie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-15, 00:15   #377
analija
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123

Witam dziewczyny! A ja ostatnio bardzo napali豉m si na takie z這te blondy, mo瞠 nawet wpadaj帷y w jasny br您, sama nie wiem jak taki kolor nazwa, w ka盥ym razie czy kt鏎a z Was pr鏏owa豉 przechodzi z ciemnego koloru na taki w豉郾ie z這tawy blond?

Za陰czy豉m fotki Kirsten Stewart z ciemnymi i jasnymi.
Taki kolor jak te ciemne obecnie posiadam, a taki jak te jasne chcia豉bym osi庵n望.

My郵, 瞠 tu chyba nie by造by potrzebne drastyczne metody rozja郾iania ciemnych w這s闚, bo przecie to nie platyna. Chyba, 瞠 si myl? Praktycznie raz w 篡ciu farbowa豉m w這sy i to dawno...

Dorad嬈ie od czego zacz望, jak si zabra no i... jak nazwa ten jasny kolor!

kocham ta鎍zy

analija jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-15, 10:09   #378
gold-fish
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 514

Analija, ja w豉郾ie tak przechodzi豉m. Opisa豉m to wcze郾iej. Mam mo瞠 nieznacznie ciemniejsze w這ski od tego z這tego blondu Podejrzewam, 瞠 kolejna porcja farbki z這cisty be 7.31 z Excellence by do tego koloru doprowadzi豉. Polecam Ci w豉郾ie ten kolor
http://www.loreal-paris.co.uk/hair-c...el-blonde.aspx

ewentualnie ten 8.31
http://www.loreal-paris.co.uk/hair-c...ge-blonde.aspx

D簑nior maj 2013

Hanna kwiecie 2015

Edytowane przez gold-fish
Czas edycji: 2010-04-15 o 10:20
gold-fish jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-16, 10:46   #379
Karolciaa91
Przyczajenie

Z br您u na blond

Mam jasny kolor br您, przed br您em by豉m blondynka i teraz znowu ni chce by co mam zrobi aby tak sie sta這? jakiego rozja郾iacza czy farby u篡?
Karolciaa91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-17, 11:49   #380
untouchable
Wtajemniczenie

Dot.: Z br您u na blond

Cytat:
Napisane przez Karolciaa91 Poka wiadomo嗆
Mam jasny kolor br您, przed br您em by豉m blondynka i teraz znowu ni chce by co mam zrobi aby tak sie sta這? jakiego rozja郾iacza czy farby u篡?
co masz zrobic? przejrzec dokladnie forum.

juz ci ulatwie zadanie i podam link do pomocnego tematu http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416389
Stary 2010-04-17, 12:55   #381
analija
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123

Cytat:
Napisane przez gold-fish Poka wiadomo嗆
Analija, ja w豉郾ie tak przechodzi豉m. Opisa豉m to wcze郾iej. Mam mo瞠 nieznacznie ciemniejsze w這ski od tego z這tego blondu Podejrzewam, 瞠 kolejna porcja farbki z這cisty be 7.31 z Excellence by do tego koloru doprowadzi豉. Polecam Ci w豉郾ie ten kolor
http://www.loreal-paris.co.uk/hair-c...el-blonde.aspx

ewentualnie ten 8.31
http://www.loreal-paris.co.uk/hair-c...ge-blonde.aspx
dzi瘯uj, nie zwr鏂i豉m uwagi wcze郾iej na Twojego posta, ale dobrze, 瞠 si przypomnia豉. Powiedz, je郵i zaczn od w豉郾ie 5 czyli br您u, a nast瘼nie 6 - tak jak Ty, to czy nie wyjdzie na g這wie taki perfidny 鄴速o jajeczny kolor? chyba wiesz co mam na my郵i poza tym czy po pierwszym farbowaniu w豉郾ie t 5 zauwa篡豉 jak捷 du膨 r騜nic w kolorze w這s闚? mam wra瞠nie, 瞠 farbuj帷 na br您 mog wyj嗆 ciemniejsze zamiast odrobin ja郾iejsze..

no i czy serio bez 瘸dnych rozja郾iaczy uda這 Ci si uzyska jasny kolorek?

kocham ta鎍zy

Edytowane przez analija
Czas edycji: 2010-04-17 o 15:25
analija jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-17, 14:33   #382
nelly000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

hej dziewczyny
prosz Was o opini bo nie wiem co mam zrobi i czy i嗆 do fryzjerki bo boj si 瞠 popuka si w g這w jak jej powiem co chce zrobi na g這wie :P

ot騜, m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny, ciemny blond wchodz帷y w br您owy. przez 2 lata rozja郾ia豉m baleja瞠m w kolorze z這ty blond, pasemek by這 du穎 i wygl康a豉m bardziej na blondynk. p騧niej mia豉m ju odrosty po tych pasemkach do po這wy g這wy i przefarbowalam si u fryzjerki na kasztan (rudo-br您owe). kolor schodzi ju w rudy, jasny wi璚 kupi豉m szamponetk palette na 6-8 my w kolorze 鈔edni br您. no i teraz mam takie br您owe, raczej ja郾iejsze ni ciemniejsze wloski z kasztanowym/miedzianym przeb造skiem ale pojawia si ju odrost w kolorze jaaasny br您. czy da豉bym rad sama (jak?) albo u fryzjera przefarbowa si na jasny br您/ciemny blond???

b璠 wdzi璚zna za Wasz pomoc )

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

hmmm w sumie to ten kasztanowy przeb造sk jest bardzo ma這 widoczny, w這sy s w odcieniu dosy jasnego, ciep貫go br您u, troch miedziany mo瞠. pom騜cie prosz
nelly000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-24, 14:12   #383
prezesowaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188

Hej dziewczyny. Miesi帷 temu farbowa豉m w這sy z blondu ( rozja郾iane pocz徠kowo rozja郾iaczem w salonach fryzjerskich;/, p騧niej farby poniewa w這sy zacz窸y si sypa ) na ciemny mahoniowy blond (pocz徠kowo wyszed mi bardzo bardzo ciemny czekoladowy br您) teraz ju spra si do ciemnego blondu z ruda po鈍iata.pocz徠kowo kolor bardzo mi sie podobal.. Chcia豉m 瞠by moje wlosy odpocze造 od blondu ale teraz uswiadomi豉m sobie ze bardzo zle czuje sie w obecnym kolorze. teraz czekam a pojawi si bardziej widoczne odrosty i chce znowu is do fryzjera.. tym razem jednak zrobie baleja br您 + jasny blond ( jezeli wogole wyjdzie ) Czy jest szanasa ze wlosy nie ucierpi jezeli zrobie troszke jasnych pasemek bez dekoloryzacji??
Stary 2010-04-25, 15:00   #384
ilooonaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 114
GG do ilooonaaa

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny. Miesi帷 temu farbowa豉m w這sy z blondu ( rozja郾iane pocz徠kowo rozja郾iaczem w salonach fryzjerskich;/, p騧niej farby poniewa w這sy zacz窸y si sypa ) na ciemny mahoniowy blond (pocz徠kowo wyszed mi bardzo bardzo ciemny czekoladowy br您) teraz ju spra si do ciemnego blondu z ruda po鈍iata.pocz徠kowo kolor bardzo mi sie podobal.. Chcia豉m 瞠by moje wlosy odpocze造 od blondu ale teraz uswiadomi豉m sobie ze bardzo zle czuje sie w obecnym kolorze. teraz czekam a pojawi si bardziej widoczne odrosty i chce znowu is do fryzjera.. tym razem jednak zrobie baleja br您 + jasny blond ( jezeli wogole wyjdzie ) Czy jest szanasa ze wlosy nie ucierpi jezeli zrobie troszke jasnych pasemek bez dekoloryzacji??
Ja radzi陰bym najpierw p鎩嗆 na regeneracje do dobrego fryzjera (choc to troch kosztuje warto), efekty s po pierwszym razie ale polecam p鎩嗆 tak ze 3 razy i dopiero potem ewentualnie rozja郾i, bo wiem jak ci篹ko zregenerowa zniszczone w這sy. Pozatym mo瞠sz kupi sobie jakie tabletki ja stosuje capivit pi瘯ne w這sy oraz skrzyp i pokrzyw z humavit. Ka盥e rozja郾ianie niszczy w這sy, od tego jak bardzo zalezy to o ile odcieni chcesz rozja郾i, dlatego radzi豉bym ich troch zregenerowac przed zrobieniem pasemek.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez nelly000 Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny
prosz Was o opini bo nie wiem co mam zrobi i czy i嗆 do fryzjerki bo boj si 瞠 popuka si w g這w jak jej powiem co chce zrobi na g這wie :P

ot騜, m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny, ciemny blond wchodz帷y w br您owy. przez 2 lata rozja郾ia豉m baleja瞠m w kolorze z這ty blond, pasemek by這 du穎 i wygl康a豉m bardziej na blondynk. p騧niej mia豉m ju odrosty po tych pasemkach do po這wy g這wy i przefarbowalam si u fryzjerki na kasztan (rudo-br您owe). kolor schodzi ju w rudy, jasny wi璚 kupi豉m szamponetk palette na 6-8 my w kolorze 鈔edni br您. no i teraz mam takie br您owe, raczej ja郾iejsze ni ciemniejsze wloski z kasztanowym/miedzianym przeb造skiem ale pojawia si ju odrost w kolorze jaaasny br您. czy da豉bym rad sama (jak?) albo u fryzjera przefarbowa si na jasny br您/ciemny blond???

b璠 wdzi璚zna za Wasz pomoc )

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

hmmm w sumie to ten kasztanowy przeb造sk jest bardzo ma這 widoczny, w這sy s w odcieniu dosy jasnego, ciep貫go br您u, troch miedziany mo瞠. pom騜cie prosz
Ja kiedy bardzo eksperymentowa豉m w domu z w這sami i powiem jedno stanowczo odradzam! Radz p鎩嗆 do fryzjera kt鏎y oceni stan Twoich w這s闚 (to czy s bardzo zniszczone czy nie), zobaczy jaki jest kolor i stwierdzi co da si zrobi. Je瞠li sama b璠ziesz pr鏏owa豉 rozja郾ia po pierwsze mo瞠sz zniszczy sobie w這sy, a je郵i nie masz wprawy mo瞠 nie wyj嗆 to zbyt dobrze.
ilooonaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-21, 10:08   #385
edusia777
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
GG do edusia777
Dot.: Jak zrobi blond pasemka na czarnych farbowanych w這sach POMOCYY

pisze tutaj bo nie wiem gdzie mam zapytac bylam u fryzjera na pasemka. chcialam karmelowe takie dosc jasne. farbowalam wlosy na czarno dobrych kilka lat. i dlatego tez po rozjasnianiu pasemek rozjasniaczem wyszly rudawe. pani nalozyla mi na to farbe o kolorze ciemny blond. ale efekt mnie nie zadowala poniewaz nadal sa one rudawe. nie jest tak strasznie, ale chcialabym miec takie raczej jasniejszy blond z br您em. jak to zrobic? oczywiscie nie bede tego robic sama tylko u fryzjera. prosze bardzo o pomoc!
Stary 2010-06-01, 14:57   #386
klaudiatorres
Przyczajenie

chcia豉m si dowiedzie jak w miar szybko i ma這 drastycznie rozja郾i w這sy, 瞠by osi庵n望 taki: http://twitpic.com/1fet7p efekt?
klaudiatorres jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-11, 15:21   #387
goskaja
SPAMER
Nieop豉cona reklama

z br您u na blond.

Witam.Dwa razy malowa豉m w這sy na br您, moje w這sy naturalne to ciemny blond. chc rozja郾i w這sy, bo 幢e si w nich czuj. Czy jak zrobi pasemka wiem 瞠 mog wyj嗆 鄴速awe) to da si je jako zrobi na normalne za pomoc p逝kanki? jestem zrozpaczona, kolor si zmy na rudo.
goskaja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-11, 17:38   #388
LadyNaya
Przyczajenie

Dot.: z br您u na blond.

Kiedy mia豉m podobny problem jak chcia豉m zej嗆 z ciemnego br您u na kolor ja郾iejszy i rozmawia豉m nawet z fryzjerk, kt鏎a powiedzia豉 mi 瞠 mo瞠 zrobi mi blond pasemka na tych moich farbowanych ciemnych br您ach aczkolwiek nie gwarantowa豉 mi tego 瞠 efekt b璠zie zadowalaj帷y gdy istnia豉by mo磧iwo嗆 瞠 ka盥e pasemko mo瞠 mie inny odcie teg騜 ja郾iejszego koloru.
LadyNaya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-12, 10:02   #389
alunialunia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 016

Witam

Mam takie pytanie, bo s豉bo si orientuj w temacie, obecnie mam kolor w這s闚 sw鎩 naturalny jest to odcie, patrz帷 na palet profesjonalnych farb do w這s闚- ciemny blond popielaty i bardzo chcia豉bym je troch rozjasni tak do poziomu 8,tak,瞠by nabra造 ciep貫go jasno- br您owego koloru. czy wi璚 jak kupie farb z poziomu 8 to jaki utleniacz powinnam wybrac? 6% wystarczy? czy bede musia豉 raczej si璕n望 po oksydant 9%? bede wdzieczna za odpowiedz
alunialunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-12, 15:14   #390
efcia90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 253

Dziewczyny, obecnie mam kolor w這s闚 ciemny br您, a chc sobie zdekoloryzowa w這sy do blondu. Jak my郵icie, pasowa這by mi ? W sumie jestem ju um闚iona do fryzjera na 軼i庵anie koloru, ale mam jeszcze tycie w徠pliwo軼i i mo瞠 Wy mi doradzicie ?
W za陰czniku 1. moje aktualne zdj璚ie, 2. kolor, jaki chcia豉bym mie.
efcia90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, braz, braz na blond, farba rozja郾iacz fryzjer, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, ombre farbowanie, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie, wzmocnienie, zapuszczanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.