Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy - Strona 15 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-08-04, 17:12   #421
kaska1487
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Jak przefarbowa w這sy z czarnych na jasny blond?

Cytat:
Napisane przez kiziamiziaxdxd Poka wiadomo嗆
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond , ale miesi帷 temu przefarbowa豉m na czarny ... chcia豉bym teraz przefarbowa na najja郾iejszy platynowy blond , czy wystarczy rozja郾iacz a potem farba? .. pom騜cie co mam zrobi ?
witam!!!heh...jak bym sama siebie s造sza豉.....przechodze przez to bardzo cz瘰to.....raz jasne,raz ciemne.....a wiec uwaga!!!!takie eksperymenty najlepiej powierzyc fryzjerowi....niech ci zrobi du穎 jasnych pasemek.....i z miesiaca na miesiac coraz wiecej...az do uzyskania wmiare jednolitego koloru.....systematycznie scinaj konc闚ki....po pierwszym zabiegu nie bedzie to efekt wymarzony...ale troszke cierpliwosci.....a uzyskasz swoje wymarzona platynke....bez zbednego niszczenia w這sk闚.....z czasem kolor sie ujednolici wymiesza....i wtedy mo積a juz sobie pozwolic na farbowanie w這sk闚...sama farba.....same odrosty.....wiem co m闚ie.....jestem niedosz陰 fryzjerka...i sama kocham kombinowac z w這skami....zmiana wizerunku to m鎩 ma造 swiatek.....wiec zaufaj....mi.....acha...i dbaj o w這ski...od篡wiaj je....maski......nie od篡wki a maski do w這s闚....do w這s闚 suchych rozjasnionych......powodz enia
kaska1487 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-04, 19:13   #422
mirkaaa
BAN sta造

Wiadomo軼i: 818

podacie linka do tego watku dekoloryzacji, bo cos niemoge znalesc
mirkaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-04, 22:11   #423
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez mirkaaa Poka wiadomo嗆
podacie linka do tego watku dekoloryzacji, bo cos niemoge znalesc
a szuka豉 chocia?

jak w馧: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-06, 13:13   #424
Caroolina177
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
Dot.: Z br您u na blond - W﹗EK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez margot1991 Poka wiadomo嗆
Mam w連oy 鈔edni br您, czy kt鏎a pr鏏owa豉 bezpo鈔ednio na這篡 na takie szamponetk blond ? Je郵i tak napiszcie jaki mia造軼ie efekt, albo jaki mo瞠 wyj軼 ! please !
Ja probowa豉m ;]
Nawet nie tkne這 ;/
Tyle ze mia造 豉dny po造sk, ale to tez nie d逝go.
Caroolina177 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-09, 23:26   #425
margot1991
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 852

racja, tez mi nic nie wzie這. a dzis wyprobowalam wywar z rumianku i cytryny , podobno lekko rozjasnia. chociaz po pierwszym razie ja nic nie widzia豉m.

a co gdyby na br您 na這篡 trwa陰 farb (jaki blond, np. ciemny a w ostatecznosci z這cisty)? Czy ktora z Was pobowa豉 ?
margot1991 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-10, 11:39   #426
Lenka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 943
Wpisy w blogu: 1

Zale篡 jaki b璠zie w farbie utleniacz
Ale obawiam si, 瞠 i tak zwyk豉 farba drogeryjna nie chwyci, zw豉szcza kolor ciemny blond.
Lenka87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-10, 18:14   #427
straconemarzenia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

doradzcie mi co mam zrobi, na br您owe w這sy robi豉m baleja jasny, pozniej pomalowalam blondem, efekt rozlany kolor nie podoba mi sie. co mam zrobic zeby miec jeden kolor, dodam ze wlosy mam bardzo zniszczone i boje sie rozjasniacza klasc zwlasza na pasemka
straconemarzenia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-15, 15:34   #428
paulinka1098
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Z ciemnego brazu na blond

Witam. Kilka razy rozja郾ia豉m w這sy z ciemnych br您owych na blond (Joann). W wyniku czego mam strasznie zniszczone w這sy. Poszukuje farby, kt鏎a rozja郾i mi w這sy ale ich tak nie b璠zie niszczy. Z g鏎y dzi瘯uje za pomoc.
paulinka1098 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-15, 17:47   #429
tennyo4
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 551
Dot.: Z ciemnego brazu na blond

Wg mnie nie ma takiej farby - ka盥e rozja郾ianie jest trudne, zw豉szcza dla zniszczonych w這s闚. Ja bym doradzi豉 wizyt u fryzjera, 瞠by oceni potencjalne szkody.

Je瞠li rzeczywi軼ie masz bardzo zniszczone w這sy to raczej radzi豉bym Ci zaj帷 si ich regeneracj, bo mog si zacz望 wykrusza a wtedy stracisz ich bardzo du穎.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-15, 21:40   #430
paulinka1098
Przyczajenie

Ju zaczynaj si kruszy ale m鎩 naturalny kolor wog鏊e do mnie nie pasuje co polecacie
Stary 2010-08-16, 11:59   #431
tennyo4
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 551

Cytat:
Napisane przez paulinka1098 Poka wiadomo嗆
Ju zaczynaj si kruszy ale m鎩 naturalny kolor wog鏊e do mnie nie pasuje co polecacie
Je瞠li ju zaczynaj si kruszy to ja bym nie martwi豉 si czy naturalny kolor pasuje czy nie tylko tym, 瞠 wkr鏒ce b璠 mia豉 postrz瘼ione kr鏒kie siano na g這wie. Powa積ie. Bo zniszczone w這sy po prostu si 豉mi w po這wie, w 1/3 r騜nie i na g這wie zostaje dramat.

Je瞠li jeste tu nowa to zapoznaj si z wyszukiwark w徠k闚 - dziewczyny nie raz opisywa造 swoje dramaty ze zniszczonymi w這sami i sposoby ratunku oraz z KWC - tam znajdziesz opinie o farbach.
Zainteresuj si te porz康nymi kosmetykami do w這s闚 - te fryzjerskie cz瘰to nie s takie drogie a s lepsze ni drogeryjne.

Terry Pratchett
Maskarada

Edytowane przez tennyo4
Czas edycji: 2010-08-16 o 12:00
tennyo4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-20, 14:19   #432
paulinka1098
Przyczajenie

Tylko 瞠 mam w這sy do pasa i powr鏂enie do naturalnego koloru b璠zie trudne i mego odrosty nie wygl康aj za najlepiej. Wi璚 mam pytanie jaka jest najlepsza farba aby z ciemnego br您u wyszed blond
Stary 2010-08-23, 11:29   #433
blacha1992
Przyczajenie

Czy aby przej嗆 z takiego koloru jaki
mam, na blond podobny do blondu Jessici Alby potrzebna jest dekoloryzacja?
Prosz o pomoc
blacha1992 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-23, 14:39   #434
prezesowaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188

Cytat:
Napisane przez blacha1992 Poka wiadomo嗆
Czy aby przej嗆 z takiego koloru jaki
mam, na blond podobny do blondu Jessici Alby potrzebna jest dekoloryzacja?
Prosz o pomoc
jestem w podobnej sytuacji jak ty do嗆 mam br您u i chce z powrotem m鎩 blond ale ja zaczn chyba od pasemek schodzi z koloru... chociaz nie wiem cz to dobry pomys ??

ale moje pytanie mia這 dotyczy czego innego drogi kole瘸nki...
na br您 ufarbowa豉m sie dok豉dnie 25 marca... czy 5 miesiecy to nie za krotki okres czasu? boje sie dobic moje w這sy ale juz mam dosc koloru ciemnej czekolady kt鏎y co chwile zmywa sie do rudego
Stary 2010-08-24, 09:30   #435
craliti
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36
GG do craliti

Ja r闚nie schodz z br您u do blondu. Na razie uda這 mi si uzyska takie efekt http://wizaz.pl/forum/attachment.php...metrics=gemius z tym, 瞠 ko鎍闚ki mam nadal troszk ciemniejsze. Jak b璠 mia豉 wi璚ej czasu wklej zdj璚ia.

Farbowa豉m w這sy w domu- sama, gdy 瘸dna fryzjerka nie chcia豉 si tego podj望- bo m鎩 wcze郾iejszy kolor by dosy ciemny- wi璚 stwierdzi造 瞠 bez silnej wody nie na rady, do tego mam cienkie w0sy, wi璚 nie ma sensu tak ich niszczy.
Kupi豉m wi璚 na pocz徠ek dwie farby Joanny- te najja郾iejsze blondy- stwierdzi豉m 瞠 jak nie wyjdzie to z powrotem wr鏂 do br您u.
Zu篡豉m wi璚 pierwsz farb- praktycznie w og鏊e nie ruszy這 ciemnego koloru- w這sy rozja郾i造 si tylko leciutko na czubku g這wy. Zu篡豉m wi璚 drug farb- kt鏎a rozja郾i豉 lekko w這sy- ale te nie by這 jakiego powalaj帷ego efektu. Na drugi dzie postanowi豉m znowu spr鏏owa- raz joanna- drugi raz Garnierem color naturals- jakim blondem bez rudo軼i- po tych farbowaniach w這sy rozja郾i造 si bardziej. Wpada造 jednak za bardzo w rudy- wi璚 po tygodniu potraktowa豉m je znowu garnierem. Ko鎍闚ki mam nadal ciemniejsze- ale one i tak nadaj sie do 軼i璚ia. Te zabiegi w og鏊e nie zniszczy造 w moich w這s闚, nie wypadaj jak na razie. Za dwa, trzy tygodnie znowu chc zafarbowa ja郾iejszym garnierem.
craliti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-24, 11:04   #436
iwona200
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 411

Witajcie. Chcia豉bym pozbyc sie tego czego co mam aktualnie na g這wie

Wcze郾iej mia豉m farbowane w這sy jakim miedzianym br您em. Wczoraj zrobi豉m pasemka, bo chcia豉m rozja郾ic wlosy a potem ewentualnie polozyc jakas farbe blond. I nie wiem teraz czy nie zrobia mi sie calkiem zolte te wlosy.

Czy gdybym polozyla farbe profesjonalna np. z utleniaczem 6% lub 9% to wyjdzie mi blond i nie b璠zie widac tych pasemek? Porad嬈ie, bo nie chce mie takich w這s闚
iwona200 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-28, 18:22   #437
Evcia1306
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

a ja mam taki problem. Mam w這sy karmelowo br您owe (pasemka) i na dniach chce na這篡 na ca這嗆 w這s闚 krem rozja郾iaj帷y z garniera jasnybl康, i chcia豉bym wiedzie co mi wyjdzie na w這sach,czy inwestowac od razu w jak捷 bl康 farbe? czekam na odp.
Evcia1306 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-31, 15:36   #438
LilyOfTheValley
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Hej dziewuszki! No wiec pisze bo mam pewien problem. Moj naturalny kolor to ciemny blond i mialam na nim pasemka jasne ale potem farbowalam na ciemno potem znow wracalam do blondu i moje wlosy okropnie sie zniszczyly... Jakis czas temu przefarbowalam wlosy na moj naturalny i chcialam juz nie farbowac... Ale... oczywiscie nei moge juz wytrzymac... Troche je zapuszczalam. Problem w tym ze farba troche mi zesz豉 i wiekszosc wlosow mam takie jasniejsze a odrosty okolo 4/5 cm sa troche ciemniejsze i okropnie mnie to denerwuje. I teraz tak... Bardzo chce przefarbowac wlosy na blond taki platynowy i musze sciac wlosy (chce bobika ) bo beda zniszczone, ale boje sie ze na odrosty chyci mi inny kolor a na te porafbowane inny... Jak myslicie?? pomozcie bo mnie juz tak korci ale nie wiem czy w ogole jest mozliwe pofarbowanie wlosow farbowanych i odrostow na ten sam odcien... Help dziewczynki help!
LilyOfTheValley jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-31, 21:27   #439
blackpaola
Przyczajenie

Dot.: propozycje fryzur dla ch這paka

Za jakis czas planuje rozjasnic wlosy na blond .
Fryzjerka dala mi do zrozumienia ze czekaja 2 do 3 baleyage i prosilabym informacje co ile mozna robic bayelage ? Mam na mysli odstepy czasowe (tygodnie/miesiace) .Prosze o odpowiedzi a z mila checia bym przeczytala posty dziewczyn ktore tez jakis czas temu przeszly z ciemnych wlosow do jasnych.
blackpaola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-31, 22:27   #440
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 493

Cytat:
Napisane przez blackpaola Poka wiadomo嗆
Za jakis czas planuje rozjasnic wlosy na blond .
Fryzjerka dala mi do zrozumienia ze czekaja 2 do 3 baleyage i prosilabym informacje co ile mozna robic bayelage ? Mam na mysli odstepy czasowe (tygodnie/miesiace) .Prosze o odpowiedzi a z mila checia bym przeczytala posty dziewczyn ktore tez jakis czas temu przeszly z ciemnych wlosow do jasnych.
Ja przechodzilam w odstepach 4/5miesiecy to dlatego ze mieszkam za granic.Jak mieszkalam w PL to robilam co 1,5/2 miesi踄e w tym czasie dobrze odzywialam.
Tym razem tez bede musiala je rozjasnic zeby pozbyc sie jasnego br鉺u.Ech..

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 493 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-10, 11:22   #441
prezesowaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188

ja ide na baleyage we wtorek.. zobaczymy co wyjdzie na tych nieszczenych wlosach... mam nadzieje ze wyjdzie jakis poczciwy blond

juz po wizycie u fryzjera.. niestety baleyage nbie wyszed豚y i by豉mm skazana na dekoloryzacje... w tej chwili jestem ciemn blondynk.
nastepna wizyta za miesiac... baleage albo refleksy.. ----> ja郾iutki blond ju nied逝go

Edytowane przez prezesowaaa
Czas edycji: 2010-09-14 o 21:41
prezesowaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-17, 19:04   #442
marisol123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 151
Post jak to zrobic....

witam Was serdecznie, czy ktos moze mi powiedziec jak z brazu przejsc do sredniego blondu - podkreslam sredniego blondu? nie chce juz balejazy i pasemek, przejzalam cale forum i nie znalazlam odp, tam tylko jest o pasemkach albo dekoloryzacji, fryzjerka tez powiedziala ze najpierw rozjasni mi wlosy rozjasniaczem (stopniowo pasemkami), a pozniej nalozy farbe sredniego blondu ale to potrwa z pol roku... ah nie wiem sama, prosze o pomoc
Stary 2010-12-17, 19:58   #443
Zilka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565
Dot.: jak to zrobic....

Inaczej ni pasemka, dekoloryzacja lub rozja郾ianie nie uzyskasz 鈔edniego blondu na ciemniejszych w這sach.
Zilka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-17, 21:52   #444
marisol123
Raczkowanie

Dot.: jak to zrobic....

Cytat:
Napisane przez Zilka Poka wiadomo嗆
Inaczej ni pasemka, dekoloryzacja lub rozja郾ianie nie uzyskasz 鈔edniego blondu na ciemniejszych w這sach.
i wlasnie , dlaczego najpierw musze je doprowadzic do bardzo jasnych zeby pozniej przyciemnic, to glupie
Stary 2011-01-01, 16:47   #445
Angella238
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Ja mam taki plan , by przefarbowa z nie do嗆 ciemnego br您 na ciep造, piaskowy blond . Akurat zniszczenia w這s闚 si nie boje . Moje ciemne w這sy tak si przet逝szczaj, 瞠 codziennie musz je my ... Mam nadziej, 瞠 jak przefarbuje na blond ten problem zniknie (jednak jasne w這sy mniej s podatne na przet逝szczenie i mniej to przet逝szczenie wida)
Angella238 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-02, 22:13   #446
marisol123
Raczkowanie

hej, czyli bedziesz klasc farbe a cale wlosy piaskowy blond, tak? dodaj fotki, ja mam balejaz blond z ciemnym blondem i czuje sie jak staruuuucha ;(
Stary 2011-01-03, 01:56   #447
paaulinkaaaa
Przyczajenie

Co my郵icie..By豉m naturalna blondynka ,kt鏎ej co szczeli這 瞠by przefarbowa sie na br您..a teraz chcia豉bym waln帷 sobie kolorek ala blake lively albo heidi klum. My郵icie 瞠 fryzjerka mog豉by mi zdzia豉 takie cuda za jednym zamachem??
Stary 2011-01-05, 13:45   #448
ilooonaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 114
GG do ilooonaaa

WItam dziewczyny
To mo瞠 ja Wam opowiem o mojej d逝giej przygodzie z blondem. Jaki czas temu mia豉m d逝gie, zdrowe, zadbane w這sy w kolorze jak wida na zdj璚iu g堯wnym. Potem zrobi豉m sobie na tych w這sach pare pasemek blond z czego nie by豉m zbytnio zadowolona - wygl康a豉m okropnie. Po jakim czasie poszlam do fryzjerki 瞠by co z tym zrobi i szok patrze, a moja fryzjerka kt鏎a mia豉 podobny odcie wlos闚 do moich nagle jest jasn blondynk. W dodatku stwierdzi豉, 瞠 dosz豉 do takiego koloru za 1 razem. Ja zawsze chcia豉m zrobi si na blond ale ba豉m si 瞠 zniszcze w這sy. No ale jej nie wypad造 to ja tez si zdecydowa豉m.

Wyobra嬈ie sobie, 瞠 mia豉m po這穎ny na w這sy najpierw dekoloryzator, zmywanie, suszenie, potem rozja郾iacz na ca貫 w這sy, zmywanie ,suszenie i na koniec farb. Wyszly blond to fakt... No ale w這sy s豉biutkie si zrobi造 i popalone trzeba by這 obci望 pare centymetr闚...

No c騜, ale samo rozja郾ienie to jeszcze nic, zawsze w這sy mi szybko ros造 wi璚 odrosty ciemno brazowe pojawia造 si szybciutko. Przy jasnym blondzie wygl康a這 to okropnie. Co za tym idzie czesto chodzi豉m robi odrosty, a 瞠 wlosy ma這 podatne na rozja郾ianie to najpierw na odrosty rozja郾iacz ( 9 mia豉m zawsze robione) to potem jeszcze farba na ca貫 w這sy 瞠by kolor wyr闚na (co jaki czas zaczyna造 niekt鏎e pasemka 鄴販ie). No i za ka盥ym razem podcina豉m.

Moje w這sy tego nie wytrzyma造. Po kt鏎ym pomalowaniu po muciu wypad這 mi pa貫 paseko nie licz帷 paru gar軼i pojedy鎍zych. Wr鏂i豉m za豉mana do domu, w這sy zostawia豉m wsz璠zie, kruszy造 mi si niesamowicie, doszlo do tego, ze cze嗆 mi poprostu odpad豉 na pewnej dlugo軼i oko這 4 cm przy g這wie. Szok!

Od tamtej pory powiedzia豉m nigdy wi璚ej blondu. Posz豉m do fryzjerki W這sy od篡wk koloryzuj帷 pomalowa豉m na jasny br您 瞠by nie musie malowac odrost闚 przez dlu窺zy okres czasu, do tego opitoli豉m je na d逝go嗆 r闚no z brod. Teraz kondycyjnie dochodz do siebie, a ja marz 瞠by miec znowu d逝gie w這sy ;(;(;(;( Powolutku rozn ale juz nie w takim tempie jak kiedy niestety ;(

Kochane dziewczyny moja rada od serca 3 razy zastanowi si przed rozja郾ieniem.
Stary 2011-01-10, 10:33   #449
Wiktoria M
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 163
GG do Wiktoria M

Je郵i kto si zdecyduje na blond to nie mo瞠 si ju wycofa! Na pewno uda si osi庵n望 taki kolor, kt鏎y b璠zie nas zadowala. Ja niedawno taki osi庵n窸am
Wychodzi豉m z ciemnego br您u, czerni mo積a powiedzie na blond! Trwa這 to dosy d逝go, ze wzgl璠u na przerwy pomi璠zy kolejnymi ingerencjami we w這sy ale ju mam spok鎩. Teraz mog tylko dba o w這sy.

Dodam zdj璚ia przed, w trakcie i po farbowaniu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PICT0141.jpg (19,0 KB, 210 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PICT0046.jpg (33,6 KB, 201 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PICT0091.jpg (35,2 KB, 232 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PICT0114.jpg (39,6 KB, 241 za豉dowa)

Wish You were here..

Zrzucam kilogramy

..jeszcze dwa.

Wiktoria M jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-10, 11:26   #450
ilooonaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 114
GG do ilooonaaa

Cytat:
Napisane przez Wiktoria M Poka wiadomo嗆
Je郵i kto si zdecyduje na blond to nie mo瞠 si ju wycofa! Na pewno uda si osi庵n望 taki kolor, kt鏎y b璠zie nas zadowala. Ja niedawno taki osi庵n窸am
Wychodzi豉m z ciemnego br您u, czerni mo積a powiedzie na blond! Trwa這 to dosy d逝go, ze wzgl璠u na przerwy pomi璠zy kolejnymi ingerencjami we w這sy ale ju mam spok鎩. Teraz mog tylko dba o w這sy.

Dodam zdj璚ia przed, w trakcie i po farbowaniu
A jaki jest Tw鎩 naturalny kolor w這s闚? Chdzoi mi o odrosty Bo ja mam ciemne i w moim przypadku jasny blond si nie sprawdzi. CO chwila musia豉m malowa.

Tagi
blond, braz, braz na blond, farba rozja郾iacz fryzjer, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, ombre farbowanie, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie, wzmocnienie, zapuszczanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.