Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy - Strona 16 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-01-10, 13:26   #451
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Z br您u na blond - W﹗EK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Wiktoria M Poka wiadomo嗆
Je郵i kto si zdecyduje na blond to nie mo瞠 si ju wycofa! Na pewno uda si osi庵n望 taki kolor, kt鏎y b璠zie nas zadowala. Ja niedawno taki osi庵n窸am
Wychodzi豉m z ciemnego br您u, czerni mo積a powiedzie na blond! Trwa這 to dosy d逝go, ze wzgl璠u na przerwy pomi璠zy kolejnymi ingerencjami we w這sy ale ju mam spok鎩. Teraz mog tylko dba o w這sy.

Dodam zdj璚ia przed, w trakcie i po farbowaniu
jak udalo ci sie zejsc z tych rudawych? teraz takie mam, no moze nieco jasniejsze i gora popielata
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-11, 20:04   #452
pilina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 325

Cytat:
Je郵i kto si zdecyduje na blond to nie mo瞠 si ju wycofa! Na pewno uda si osi庵n望 taki kolor, kt鏎y b璠zie nas zadowala. Ja niedawno taki osi庵n窸am
Wychodzi豉m z ciemnego br您u, czerni mo積a powiedzie na blond! Trwa這 to dosy d逝go, ze wzgl璠u na przerwy pomi璠zy kolejnymi ingerencjami we w這sy ale ju mam spok鎩. Teraz mog tylko dba o w這sy.

Dodam zdj璚ia przed, w trakcie i po farbowaniu

Wiktoria M, pom騜 nam i napisz czym (kt鏎 farb i jakim st篹eniem utleniacza) uzyska豉 taki 鈍ietny efekt

ja ze swojej strony mog豉bym tylko napisa, 瞠 nie ma nic gorszego, ni decyzje podejmowane odno郾ie koloru w przyp造wie zw徠pienia lub pod wp造wem opinii innych. ja ju tak zrobi豉m ponad rok temu i bardzo 瘸逝j. do teraz pewnie mia豉bym ju wymarzony odcie.
pozdrawiam wszystkie forumowiczki d捫帷e do blondu
pilina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-11, 20:24   #453
epikoo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 109

Cytat:

R闚nie sie podpisuje pod pytaniem, bo tez mam d鏊 rudawy i jestem w tym przejsciowym etapie.
epikoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-13, 13:23   #454
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 18 970

jesli ktos jest zaintersowany moim przejsciem z jasnego brazu na blond to zapraszam do galerii
buahhot jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-14, 12:18   #455
marisol123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 151

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
jesli ktos jest zaintersowany moim przejsciem z jasnego brazu na blond to zapraszam do galerii
hej, mam taki sam kolor jak Ty Buahhot w galerii, dodalam komentarz pod to zdjecie, jak ja teraz mam wrocic do blondu prosze powiedz mi
Stary 2011-01-14, 12:24   #456
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez marisol123 Poka wiadomo嗆
hej, mam taki sam kolor jak Ty Buahhot w galerii, dodalam komentarz pod to zdjecie, jak ja teraz mam wrocic do blondu prosze powiedz mi
Wiesz co, ja po tym kolorze zrobilam sobie ten jasny br您. Wiec dekoloryzowalam te ciemne wlosy i wyszedl mi ten cieply blond. Mysle, ze mozesz sprobowac pasemkami zejsc z tego koloru, a pozniej na calosc polozyc farbe blond, albo zrobic dekoloryzacje i nalozyc na to jakas farbe, ale nie mam pojecia jaki kolor zostanie po dekolorze. Ja robilam dekoloryzacje u fryzjera
Stary 2011-02-01, 15:25   #457
kasiulkasp
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

buahhot a sk康 jeste?
Ja te mam br您, teraz w豉軼iwie to mam naturalny sw鎩 kolor i chc doj嗆 do takiego blondu jak Tw鎩 na fotkach bardzo fajnie wygl康a
na pierwszy raz wole i嗆 do fryzjera, czy kt鏎a z was robi豉 dekoloryzacj w Lublinie i mo瞠 mi poleci dobrego fryzjera?

kasiulkasp jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-01, 15:43   #458
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez kasiulkasp Poka wiadomo嗆
buahhot a sk康 jeste?
Ja te mam br您, teraz w豉軼iwie to mam naturalny sw鎩 kolor i chc doj嗆 do takiego blondu jak Tw鎩 na fotkach bardzo fajnie wygl康a
na pierwszy raz wole i嗆 do fryzjera, czy kt鏎a z was robi豉 dekoloryzacj w Lublinie i mo瞠 mi poleci dobrego fryzjera?
z pomorza
a o jaki blond dokladnie Ci chodzi? bo wszystkie uzyskalam farbami
Stary 2011-02-01, 15:58   #459
kasiulkasp
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Chcia豉bym per這wy blond ale boj si sama robi:P u ciebie najbardziej podoba mi si 10 chocia jak coraz wi璚ej czytam to mo瞠 si zdecyduj

Edytowane przez kasiulkasp
Czas edycji: 2011-02-01 o 16:00
kasiulkasp jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-01, 16:05   #460
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez kasiulkasp Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym per這wy blond ale boj si sama robi:P u ciebie najbardziej podoba mi si 10 chocia jak coraz wi璚ej czytam to mo瞠 si zdecyduj
mozesz probowac
Stary 2011-02-07, 17:43   #461
malyhasacz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58

Ju nie wiem kogo o to pyta, a widz, 瞠 tutaj jest jaka cz窷 os鏏, kt鏎e z ciemnych w這s闚 musia造 utlenia i nak豉da farb..
Mianowicie; naturalnie mam ciemnobr您owe w這sy, normalnie nak豉dam utleniacz+12% i czekam na platyn. By w ko鎍u zapu軼i w這sy poradzono mi metod podk豉du (niestety dziewczyny na forum o blondzeniu poradzi造 nie maj帷 poj璚ia co powinnam tak naprawd zrobi).
I tu pojawia si moje pytania: u篡cie farby, zamiast utleniacza z 12% oksydantem nie przyniesie tego samego efektu, prawda?
Je郵i najpierw chc je utleni (raczej musz, ni chc) by p騧niej na這篡 farb ( http://ktpi.pl/p/pl/al11/allwaves+paleta+kolorow.html najbardziej na lewo u g鏎y i 3 od g鏎y). Ile procent (oko這, wiadomo, co w這s to inny) musi mie woda przy utleniaczu, a ile w farbie? W kt鏎ym wi璚ej? Zupe軟ie nie znam si na farbach blond, jedynie mam poj璚ie o utleniaczach, dlatego stanowi to dla mnie du篡 problem..
Obawiam si, 瞠 jak na這輳 na 鄴速ko farb, to nie chwyci tak by zrobi si platynowe. Jak wy to robicie dziewczyny? Do jakiego stopnia jasno軼i trzeba doprowadzi w這sy by farba chwycia?
Pozdrawiam
malyhasacz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-07, 20:47   #462
caroline2324
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 215

Jak doj嗆 do takiego koloru?
http://img145.imageshack.us/i/86367514.jpg/
http://img706.imageshack.us/i/tumblr...2r1qa1y1r.jpg/

m鎩 aktualny: http://img690.imageshack.us/i/zdjcie2050.jpg/

Nigdy nie by貫 i nigdy nie b璠ziesz cz窷ci mojego 鈍iata...
... jeste jego ca這軼i.

caroline2324 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-09, 22:36   #463
malyhasacz
Raczkowanie

K徙iele rozja郾iaj帷e, regularne u篡wanie spreyu joanny na ca貫 w這sy, delikatna dekolorka.(chyba masz farbowane w這sy. Je郵i nie i naturalnie masz taki kolor i po造sk, to nic bym nie robi豉 na Twoim miejscu) i na to farba. Co wolisz, poda豉m od najmniej niszcz帷ych w這sy, ale wymagaj帷ych najwi璚ej czasu. Informacje o ka盥ej z tych metod znajdziesz na forum i nim zastosujesz przeczytaj. A tak w og鏊e to Honey nie ma w這s闚 blond, wi璚 to nie ten w徠ek. Jest taki, bodaj瞠 "jak uzyskach taki kolor?" i tam dziewczyny podpowiadaj sobie w takich kwestiach. Nie wiem jaki kolor ma Honey. Do嗆 naturalny, z wozja郾ionymi od s這鎍a w這sami gdzie-niegdzie. Nie znam si na br您owych farbach, bo sama zawsze lubi豉m tylko karmelowe/czekoladowe i kasztanowe i nie interesowa造 mnie inne.
Stary 2011-02-09, 23:21   #464
alocha11
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28
Dot.: Jaki odcie br您u do w這s闚 blond ??

Cytat:
Napisane przez Asia1C Poka wiadomo嗆
niestety nie umiem wkleic jeszcze zadnego zdjecia..
to bardzo latwe sproboj
alocha11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-16, 17:40   #465
izku22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 196
Wpisy w blogu: 1
Dot.: propozycje fryzur dla ch這paka

hej mia豉m platynowe rozjasnione w這sy .Fryzjerka po這篡豉 mi na nie ciemno brazowe pasemka jak sie ich teraz pozbyc? chce zn闚 miec platynowe w這ski poradzcie cos czy jak zafarbuje na platyne nie bede mia豉 rudych?
izku22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-16, 18:26   #466
nacho_libre
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

pi瘯nie prosz kogo o pomoc ju m闚i o co chodzi. Jeszcze jakie 3 miesi帷e temu mia豉m czarne w這sy,przesta豉m je farbowa i zrobi si z nich ciemny br您 z czerwonym odcieniem. Bardzo chcia豉m zej嗆 z tego koloru do swojego naturalnego jasnego blondu. No to postanowi豉m przeprowadzi eksperyment. Kupi豉m dzisiaj rozja郾iacz z Joanny i na這篡豉m. Stara豉m si bardzo 瞠by go r闚no rozprowadzi zaczynaj帷 od ty逝. Widz帷 jakie zmiany zachodz na w這sach troch spanikowa豉m i reszt tej mieszanki rozja郾iaj帷ej na這篡豉m byle jak na g鏎 i prz鏚. wyobra嬈ie sobie moje zdziwienie kiedy po zmyciu zacz窸am suszy w這sy i si okaza這 瞠 tam gdzie najbardziej stara豉m si na這篡 dok豉dnie rozja郾iacz to pozosta造 mi czarne 豉ty! Kolor jaki mi wyszed to totalnie rudy ale si tego spodziewa豉m po wcze郾iejszym czerwonym odcieniu tak瞠 nawet mi si podoba ale te 豉ty na dolnej tylnej cz窷ci mnie dobijaj co mam zrobi? my郵a豉m 瞠by kupi jeszcze rozja郾iacz i po這篡 na te 豉ty... swoj drog planem by這,瞠 po rozja郾ieniu na這輳 na w這sy farb Garnier 100% color 701 ciemny blond i zobaczymy co wyjdzie,i bym tak zrobi豉 ale znowu te 豉ty.... Nie wiem co pocz望
nacho_libre jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-17, 02:58   #467
malyhasacz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez izku22 Poka wiadomo嗆
hej mia豉m platynowe rozjasnione w這sy .Fryzjerka po這篡豉 mi na nie ciemno brazowe pasemka jak sie ich teraz pozbyc? chce zn闚 miec platynowe w這ski poradzcie cos czy jak zafarbuje na platyne nie bede mia豉 rudych?
To samo co kole瘸nka wy瞠j, czyli k徙iele rozja郾iaj帷e na same pasemka,sprey joanny, ew. dekolorka. Mo積a spr鏏owa spra ile si da (szampon przeciw逝pie穎wy, rumianek,szampon/p逝kanka fioletowa/niebieska na 鄴販ie). Mnie fryzjer powiedzia, 瞠 jak z baleyage b璠 przechodzi spowrotem na ca造 blond, to mam farbowa odrosty i tylko na 10 minut ca這嗆 pokry za ka盥ym razem i si wyr闚na. Nie wyr闚na這 si, a pogorszy這 stan w這s闚. Nie polecam. Wola豉bym kogo porposi o 這wienie tych pasemek i zaj璚iem si tylko nimi. A najlepiej poszuka odpowiedzi na to, chocia瘺y czytaj帷 par stron jakeigo w徠ku temu po鈍i璚onemu (temu w徠kowi nawet) bo o to pyta ka盥y, zamiast czyta. A jak si Tobie nie znajduj sensowne rzeczy w wyszukiwarce wizazu, to w googlach wpisz problem i dopisz wizaz.pl i b璠ziesz mia豉 na konkretnej odpowiedzi. Nie zdajesz pyta o st篹enie tego co chcesz u篡, konkretny produkt, tylko pytasz o og鏊niki, kt鏎e s wsz璠zie TAKIE SAME. Wiem, 瞠 豉twiej tylko rzuci pytanie, a nic nie czyta, ale ci篹ko mie cierpliwo嗆 dla ludzi, kt鏎zy nie zg喚biaj MINIMUM wiedzy i nie zasi璕aj w og鏊e j瞛yka, nie czytaj for闚 i tylko czekaj na z這te rady. Nie ma zlotych rad je郵i chodzi o rozja郾ianie, bo to niszcz帷y zabieg.

---------- Dopisano o 02:58 ---------- Poprzedni post napisano o 02:55 ----------

Cytat:
Napisane przez nacho_libre Poka wiadomo嗆
pi瘯nie prosz kogo o pomoc ju m闚i o co chodzi. Jeszcze jakie 3 miesi帷e temu mia豉m czarne w這sy,przesta豉m je farbowa i zrobi si z nich ciemny br您 z czerwonym odcieniem. Bardzo chcia豉m zej嗆 z tego koloru do swojego naturalnego jasnego blondu. No to postanowi豉m przeprowadzi eksperyment. Kupi豉m dzisiaj rozja郾iacz z Joanny i na這篡豉m. Stara豉m si bardzo 瞠by go r闚no rozprowadzi zaczynaj帷 od ty逝. Widz帷 jakie zmiany zachodz na w這sach troch spanikowa豉m i reszt tej mieszanki rozja郾iaj帷ej na這篡豉m byle jak na g鏎 i prz鏚. wyobra嬈ie sobie moje zdziwienie kiedy po zmyciu zacz窸am suszy w這sy i si okaza這 瞠 tam gdzie najbardziej stara豉m si na這篡 dok豉dnie rozja郾iacz to pozosta造 mi czarne 豉ty! Kolor jaki mi wyszed to totalnie rudy ale si tego spodziewa豉m po wcze郾iejszym czerwonym odcieniu tak瞠 nawet mi si podoba ale te 豉ty na dolnej tylnej cz窷ci mnie dobijaj co mam zrobi? my郵a豉m 瞠by kupi jeszcze rozja郾iacz i po這篡 na te 豉ty... swoj drog planem by這,瞠 po rozja郾ieniu na這輳 na w這sy farb Garnier 100% color 701 ciemny blond i zobaczymy co wyjdzie,i bym tak zrobi豉 ale znowu te 豉ty.... Nie wiem co pocz望
Nastepnym razem dowiedzie si jak dzia豉 utleniacz i jak si go nak豉da W OG粌E,a w szczegolno軼i na farbowane w這sy. Jasne, 瞠 odrost i w這sy mniej razy farbowane (czyli bli瞠j g這wy) utleni si szybciej, a w這sy na ko鎍ach, na kt鏎ych farba by豉 par razy tylko poja郾iej. Mo瞠sz z tym robi co chcesz. Rozjasnia sam d馧, 篡 z ciemniejszym do貫m i na這篡 na to farb. Przeczytaj moje poprzednie odpowiedzi (albo w og鏊e JAKIE, bo chyba tego nie zrobi豉). Rozja郾ianie jest zawsze rozja郾ianiem i czy ma to by kawa貫k g這wy, czy ca豉- Sposoby zawsze te same. Jak na這篡sz jeszcze raz utleniacz to licz si z tym, 瞠 w這sy mog si wykruszy, albo sta si gum (nie musz, s szcz窷ciarze, kt鏎ym si tak nie dzieje)

Edytowane przez malyhasacz
Czas edycji: 2011-02-17 o 03:16
Stary 2011-02-17, 11:51   #468
playboykaa77
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 457

ja tez mialam niemila historie z joanna jak zchodzilam z czarnego po raz kolejny uzywalam juz tylko farb blond i same sie wyrownaly potem na to platyne , a teraz znowu chce miec blond i nie wiem jak mam to zrobic tym razem bo mam jasny braz i w sumie to powinno mi chywcic , ale nie wiem jak z koncami bo byly farbowane brazem i boje sie ze nie ruszy ich farba blond , mozecie polecic jakas frabe blond ktora wychodzi jak ciemny blond na wlosach ? mysle ze to by sie udalo
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-18, 13:21   #469
izku22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 196
Wpisy w blogu: 1

niech ktos mi odpisze

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

dzieki mam jeszcze jedno pytanko a mianowicie s造sza豉m ze jak bede uzywa豉 tej fioletowej p逝kanki to te pasemka nie beda sie rozjasniac tylko beda mia造 taki metaliczny kolor wiec nie wiem czy uzywac czy nie?
izku22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-18, 17:53   #470
malyhasacz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Poka wiadomo嗆
ja tez mialam niemila historie z joanna jak zchodzilam z czarnego po raz kolejny uzywalam juz tylko farb blond i same sie wyrownaly potem na to platyne , a teraz znowu chce miec blond i nie wiem jak mam to zrobic tym razem bo mam jasny braz i w sumie to powinno mi chywcic , ale nie wiem jak z koncami bo byly farbowane brazem i boje sie ze nie ruszy ich farba blond , mozecie polecic jakas frabe blond ktora wychodzi jak ciemny blond na wlosach ? mysle ze to by sie udalo
Chcywi chwyci, ale mo瞠 nierownomiernie.
Farba, kt鏎a chwyci jak ciemny blond? Mo瞠 farba "ciemny blond"?
Pewnie chcesz kupi drogerii farbe, to tam masz tak tabelk z tym jak kolor mniej-wi璚ej wyjdzie. Je郵i farbujesz du穎 ciemniejsze w這sy, to kolor wychodzi ciemniejszy i wtedy trzeba wzi望 troch ja郾iejsz farb.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez izku22 Poka wiadomo嗆
niech ktos mi odpisze

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

dzieki mam jeszcze jedno pytanko a mianowicie s造sza豉m ze jak bede uzywa豉 tej fioletowej p逝kanki to te pasemka nie beda sie rozjasniac tylko beda mia造 taki metaliczny kolor wiec nie wiem czy uzywac czy nie?
To znaczy tak. Ta p逝kanka nie ma za zadanie wyp逝kiwania koloru, to jasne, ale och這dza go (Je郵i nie masz poj璚ia co to temperatura barwy; najcieplejszy kolor-czerwie, najzimniejszy-niebieski. kolory przeciwstawne.)co nie jest do ko鎍a tym samym, ale kolor ch這dniejszy jest bli窺zy plandynie (je郵i m闚imy o br您ie) . Ja od czasu do czasu stosuje szampon na pasemko, kt鏎e by這 ciemne, a chc je rozja郾i. Nie daje to super efektu, ale sprowadza br您 bardziej do rudo軼i, czyli jakby rozja郾ia這(a mo瞠 "pobudza這" platyn, kt鏎a jest pod spodem).

To teraz kto MI odpisze?! hahaha

Edytowane przez malyhasacz
Czas edycji: 2011-02-18 o 17:57
Stary 2011-02-18, 18:45   #471
playboykaa77
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 457

tak chcialabym jakas drogeryjna farbe i niestety tu zawsze jest ruletka - wyjdzie ladnie, nie wyjdzie
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-20, 11:53   #472
jiuna
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 278

ja te zaczynam swoj drog z przej軼iem do blondu
p騧niej opisz dok豉dnie co i jak u mnie si dzieje na g這wie

-------WYMIANA------

jiuna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 13:14   #473
agacia_cz
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 423

a ja po roku "przchodzenia w ko鎍u uzyska豉m prawie to co chcia豉m
schodzi豉m z br您u pasemkami, a teraz pokry豉m ca這嗆 rozja郾iaczem
agacia_cz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 13:15   #474
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Poka wiadomo嗆
a ja po roku "przchodzenia w ko鎍u uzyska豉m prawie to co chcia豉m
schodzi豉m z br您u pasemkami, a teraz pokry豉m ca這嗆 rozja郾iaczem
ca這嗆 rozja郾iaczem? nie masz zniszczonych w這s闚?
Stary 2011-02-21, 20:07   #475
patycek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 881

Ja przez rok schodzi豉m z bardzo ciemnego br您u do blondu, wszystko robi豉m stopniowo rozja郾iaczem u siebie w domu, wczoraj jeszcze dla ujednolicenia koloru, zafarbowa豉m w這sy farb garnier color naturals superjasny popielaty blond 111, zamieszczam zdj璚ie kt鏎e zrobi豉m wczoraj. Na tym planuje przesta rozja郾ia w這sy, cho jeszcze mam gdzieniegdzie przeb造ski rudych pasemek ale rozja郾i je dopiero za kilka miesi璚y.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1069.jpg (70,2 KB, 198 za豉dowa)
patycek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 20:11   #476
jiuna
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez patycek Poka wiadomo嗆
Ja przez rok schodzi豉m z bardzo ciemnego br您u do blondu, wszystko robi豉m stopniowo rozja郾iaczem u siebie w domu, wczoraj jeszcze dla ujednolicenia koloru, zafarbowa豉m w這sy farb garnier color naturals superjasny popielaty blond 111, zamieszczam zdj璚ie kt鏎e zrobi豉m wczoraj. Na tym planuje przesta rozja郾ia w這sy, cho jeszcze mam gdzieniegdzie przeb造ski rudych pasemek ale rozja郾i je dopiero za kilka miesi璚y.
a naturalny kolor jaki masz?

ja teraz mam ciemny br您
tzn oko這 2m-ce temu farbowa豉m na czarny ale farba szybko mi schodzi
co mycie woda leci z kolorem
w marcu planuje dekolor.... a potem... no zobaczy si

-------WYMIANA------

Stary 2011-02-21, 20:18   #477
patycek
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jiuna Poka wiadomo嗆
a naturalny kolor jaki masz?
M鎩 naturalny kolor to ciemny br您.
Stary 2011-02-21, 20:22   #478
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez patycek Poka wiadomo嗆
豉dne bardzo i d逝go嗆 r闚nie
ale rozja郾iacz to z這
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 20:27   #479
jiuna
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
ale rozja郾iacz to z這
no z這 i to wielkie
tylko ja te mam naturalki koloru ciemny br您/br您 no i nie jestem pewna czy bez rozja郾iacza uda mi si doj嗆 do wymarzonego blondu

-------WYMIANA------

Stary 2011-02-21, 20:36   #480
patycek
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
ale rozja郾iacz to z這
Dzi瘯uje ale bez rozja郾iacza nigdy w 篡ciu bym nie uzyska豉 w這s闚 w kolorze blond, kilka 豉dnych lat temu te chcia豉m z ciemnego br您u zej嗆 do blondu i posz豉m do fryzjera stworzy mi na g這wie w ci庵u godziny w這sy w kolorze siwo bia造m, by造 okropne i 豉ma造 si przy dotkni璚iu. Dlatego teraz postanowi豉m sukcesywnie, ma造mi krokami sama doj嗆 do blondu.
Odpowiedz

Tagi
blond, braz, braz na blond, farba rozja郾iacz fryzjer, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, ombre farbowanie, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie, wzmocnienie, zapuszczanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.