Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy - Strona 17 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-02-23, 16:29   #481
agacia_cz
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 423
Dot.: propozycje fryzur dla ch這paka

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
ca這嗆 rozja郾iaczem? nie masz zniszczonych w這s闚?
5 cm posz這 si pa嗆
ale og鏊ny wygl康 nie jest z造

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez patycek Poka wiadomo嗆
Ja przez rok schodzi豉m z bardzo ciemnego br您u do blondu, wszystko robi豉m stopniowo rozja郾iaczem u siebie w domu, wczoraj jeszcze dla ujednolicenia koloru, zafarbowa豉m w這sy farb garnier color naturals superjasny popielaty blond 111, zamieszczam zdj璚ie kt鏎e zrobi豉m wczoraj. Na tym planuje przesta rozja郾ia w這sy, cho jeszcze mam gdzieniegdzie przeb造ski rudych pasemek ale rozja郾i je dopiero za kilka miesi璚y.
鈍ietny kolorek
a jak kondycja w這sk闚?
agacia_cz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-24, 00:26   #482
patycek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 882

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Poka wiadomo嗆

a jak kondycja w這sk闚?
Kondycja nie najlepsza ale tylko tych w這s闚 z przodu g這wy, s troszk po豉mane, ale po dobrej od篡wce wtapiaj si w t逝m Uci望 ich nie mog, bo musia豉bym zrobi grzywk a tego nie chce, wi璚 w nadziei 瞠 czas goni rani mo瞠 i moje kude趾i si zagoj po tej radykalnej zmianie
W這sy z ty逝 s w dobrym stanie, spodziewa豉m si bardziej zniszczonych, ale mi這 mnie zaskoczy造
patycek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-24, 13:57   #483
Szlachcianka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 953
Dot.: Z br您u na blond - W﹗EK ZBIORCZY.

a dziewczyny powiedzcie mi jak radzicie sobie z odrostami? Ja mam naturalne ciemny blond, ale korci mnie strasznie zafarbowa na blond taki jak ma Marysia z pierwszej mi這sci, tylko boje sie co ja zrobie z odrostami? ca貫 w這sy ufarbowa w domu nie sztuka a odrosty? pojawiaj sie co miesi帷, wiec jakbym chciala leciec wtedy do fryza to maj徠ek strace. Poradzicie co?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu逝.jpg (38,4 KB, 44 za豉dowa)

Szlachcianka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-24, 14:02   #484
patycek
Rozeznanie

Szlachcianka a co to jest za problem Wystarczy znale潭 sobie farb w odpowiednim odcieniu kt鏎y zniweluje odrosty. Na這篡sz j na same odrosty a pod koniec farbowania przeci庵niesz j na ca貫 w這sy aby kolor si ujednolici. Z mojego do鈍iadczenia wiem 瞠 to nie takie proste zadanie znale潭 ten odpowiedni odcie farby, ja znalaz豉m farb kt鏎a kolorystycznie idealnie mi odpowiada, ale zanim j znalaz豉m to wypr鏏owa豉m z 10 r騜nych farb w odcieniu blond
Stary 2011-02-24, 14:09   #485
Szlachcianka
Rozeznanie

no w豉snie to farbowanie odrost闚 mnie przera瘸 , nak豉danie farby na odrosty. Naj豉twiej na przedzia貫k, a jak reszte zalatwi? dla mnie to czarna magia
i jaki kolor by軼ie mi poleca造? raz robilam blond ale wyszed 鄴速y- masakra

Stary 2011-02-24, 17:52   #486
patycek
Rozeznanie

Szlachcianka w tym nie ma nic trudnego, oddziela si w這sy pasmami i farbuje odrosty a mo瞠 kto z domownik闚 m鏬豚y Ci te odrosty pofarbowa
A co do koloru blondu, je郵i nie chcesz uzyska 鄴速ych w這s闚, to farbuj je kolorami takimi kt鏎e w opisie maj np. nazw "ch這dny" blond, "zimny" blond albo "popielaty" blond. Ja u篡wam farby garniera 111 bardzo jasny popielaty blond, na pocz徠ku ta nazwa popielaty mnie przera瘸豉 bo nie chcia豉m mie szarych w這s闚, ale kolor na moich w這sach po nim to ch這dny jasny blond bez 鄴速ych refleks闚 i bez odcienia popielato軼i. Wiem 瞠 popielate w這sy po tej farbie wychodz tym dziewczynom kt鏎e maj praktycznie bia貫 w這sy.
I pami皻aj nie kupuj farb "ciemny blond", lub "鈔edni blond" bo po nich kolor w這s闚 wychodz w odcieniu br您u.
Najlepiej jak wytniesz sobie z gazety kolor w這s闚 kt鏎y Cie interesuje, p鎩dziesz do fryzjera aby Ci taki zrobi i mo瞠 porad si fryzjera jak farb powinna kupi 瞠by farbowa odrosty, a jak nie chcesz si pyta to zamie嗆 tu swoje zdj璚ie po farbowaniu i Ci doradzimy

Edytowane przez patycek
Czas edycji: 2011-02-24 o 17:55
Stary 2011-02-24, 19:34   #487
Szlachcianka
Rozeznanie

Patycku dzi瘯uj bardzo no i b璠e farbowa moje zdj璚ie jest powy瞠j i jaki blond mi doradzicie? i jaka farb? chcia豉bym w domu sprawe za豉twi

Stary 2011-02-24, 20:55   #488
patycek
Rozeznanie

Szlachcianka masz do軼 ciemne w這sy i tu farba blond wiele nie zdzia豉 i bez rozja郾iacza si nie ob璠zie, ja przez ROK schodzi豉m do blondu z podobnego koloru do Twojego. Przechodzi豉m przez pomara鎍zowe, 鄴速e sko鎍zy豉m na blondzie kt鏎y mi si w ko鎍u podoba, je郵i nie chcesz tego przechodzi radz jednak skorzysta z fryzjera a potem kupi sobie ju zwyk豉 farb i robi ni tylko odrosty.
Chyba 瞠 zrobisz to co ja kilka 豉dnych lat temu, na這篡豉m na ca貫 w這sy rozja郾ia trzyma豉m prawie 30 minut wysz這 mi 鄴速ko, po dw鏂h tygodniach na這篡豉m ch這dny blond garniera i mia豉m fajny blondzik ale mimo wszystko nie tak jasny jak chcia豉m, dziwie sie 瞠 moje w這sy wtedy same z siebie nie wysz造 z nadmiaru chemikali闚 I pami皻aj rozja郾iacz potwornie niszczy w這sy po nim w這sy s kruche, 豉mi si i wypadaj. Je郵i zdecydujesz si na rozja郾iacz zaopatrz si wcze郾iej w 鈍ietn od篡wk, olejek rycynowy i olej kokosowy te dwa ostatnie bardzo dobrze regeneruj w這sy.

Edytowane przez patycek
Czas edycji: 2011-02-24 o 21:05
Stary 2011-02-24, 21:03   #489
jiuna
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 283

Cytat:
Szlachcianka masz do軼 ciemne w這sy i chyba niestety bez rozja郾iacza si nie ob璠zie, ja przez ROK schodzi豉m do blondu z podobnego koloru do Twojego. Przechodzi豉m przez pomara鎍zowe, 鄴速e sko鎍zy豉m na blondzie kt鏎y mi si podoba, je郵i nie chcesz tego przechodzi radz jednak skorzysta z fryzjera
ja kiedy skorzysta豉m z fryzjera... i najlepiej nie wygl康a豉m
plus spalone w這sy....
a mia造 by pasemka
tak瞠 wiesz... r騜nie to bywa
a fryzjer podobnie jeden z najlepszych w mie軼ie

-------WYMIANA------

jiuna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-24, 21:12   #490
playboykaa77
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Cytat:
Napisane przez jiuna Poka wiadomo嗆
ja kiedy skorzysta豉m z fryzjera... i najlepiej nie wygl康a豉m
plus spalone w這sy....
a mia造 by pasemka
tak瞠 wiesz... r騜nie to bywa
a fryzjer podobnie jeden z najlepszych w mie軼ie
popieram spedzam z fryzjerami sporo czasu wiem ze maja oni swoja wizje a czasem nie maja jej wcale na temat naszych wlosow
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-25, 12:39   #491
naturalxxxxx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

ja rozjasnia豉m w tym roku,sama najpierw tylko konce a potem ca陰 d逝go嗆 mia豉m taki miodowy blond przez ponad p馧 roku,jednak teraz zmieni豉m na swoj naturalny br您 bo uci您liwe jest troche chodzenie co miesi帷 do fryziera.
Aczkolwiek ponoc lepiej mi by這 w blondzie ;p
naturalxxxxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-25, 17:14   #492
aniaexplode
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 979
Wpisy w blogu: 1

Ja, kolejna ktora chce rozjasnic z ciemnych. Obecnie mam farbe z Joanny brazowy kolor, ktory juz wyglada jak rudy i jest po prsotu brzydki. Moj naturalny to mysi, ciemny blond i taki bym chciala miec. odrostow mam dopiero 3 cm, nie wiem co robic, bo chcialabym uniknac farbowania, moze pasemka rozjasnaiczem a na nie farba w kolorze popielatego blondu? tylko jakos nie widze zeby te pasemka ladnie wspolgraly z tym brzydkim br您em.. ehh

I forgot that all might see
So many beautiful things...

Zapraszam do wymiany:--> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-28, 22:02   #493
agacia_cz
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 423

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Poka wiadomo嗆
Ja, kolejna ktora chce rozjasnic z ciemnych. Obecnie mam farbe z Joanny brazowy kolor, ktory juz wyglada jak rudy i jest po prsotu brzydki. Moj naturalny to mysi, ciemny blond i taki bym chciala miec. odrostow mam dopiero 3 cm, nie wiem co robic, bo chcialabym uniknac farbowania, moze pasemka rozjasnaiczem a na nie farba w kolorze popielatego blondu? tylko jakos nie widze zeby te pasemka ladnie wspolgraly z tym brzydkim br您em.. ehh
efekt nie bedzie zadowalaj帷y ale po kolejnym "pasemkowaniu" bedzie coraz lepiej
agacia_cz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-01, 10:08   #494
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

ja chyba nigdy nie wr鏂 do blondu, po prostu si nie uda
czy da sie bez rozja郾iacza? bo robi豉m to ju 2 razy, ko鎍e dalej rude (nie zadzia豉 na ko鎍e - 2 razy!!!), ci庵le u篡wam szamponetek ciemny blond, 瞠by och這dzi 鄴單 i rudo軼i...

teraz mam taki kolor, po niebieskim tonerze,co by och這dzi rudo軼i -->
http://img833.imageshack.us/i/dfr3.jpg/
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-01, 13:16   #495
izku22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 196

Ostatnio pisa豉m o tym ze chce sie pozbyc brazowych pasemek i wr鏂ic do jednolitej platyny.Doradzono mi ze moge uzyc na te pasemka spray joanny rozjasniajace refleksy.Ostatnio przeglada豉m strone o tym produkcie i tam napisano ze preparat nie jest zalecany do w這s闚 farbowanych odcieniami brazu lub ciemniejszych(w這sy moga przybrac pomaranczowy lub czerwony odcien) To jak wkoncu jest z tym sprayem?
izku22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-01, 15:15   #496
caroline2324
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 215

A je郵i mam ciemny br您 (prawie czarne) i chcia豉bym doj嗆 do takiego: http://img18.imageshack.us/i/g554d.jpg/ ( w sumie nawet do jeszcze ja郾iejszego troszk) to tylko 軼i庵anie koloru wchodzi w gr?
m鎩 naturalny kolor to w豉郾ie taki jak na zdj璚iu..

Nigdy nie by貫 i nigdy nie b璠ziesz cz窷ci mojego 鈍iata...
... jeste jego ca這軼i.

caroline2324 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-01, 15:24   #497
izku22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 196

niech ktos odpisze?
izku22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-01, 16:02   #498
elwircia444
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

cze dziewczyny prosz o pomoc bo mam ju dosy moich w這sk闚 a raczej koloru tak wygl康aj teraz Zdj璚ie1307.jpg (90,4 KB)mo瞠 troszk 鄴速awo rudawe po prostu koszmarne a chcia豉bym jaki blondzik mo瞠 be穎wy blond lub popielaty blondzik a mo瞠 mi jaki inny doradzicie???????jak my郵icie wystarczy farba czy musz rozja郾i aby wyszed mi jaki blondzik prosz o porad i nazwy jaki fajnych farb do w這s闚 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!z g鏎y dzi瘯uj!!!!!!!!!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1307.jpg (90,4 KB, 68 za豉dowa)
elwircia444 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-01, 17:57   #499
smiilej
Przyczajenie

Problem z doborem farby rozja郾iaj帷ej

Witam.
Mam dylemat.
Chce rozja郾i w這sy, ale nie wiem jak farb, czy najpierw rozja郾iaczem a potem zamalowa jakim ciep造m blondem.
M鎩 kolor inaczej wygl康a w 鈍ietle sztucznym a inaczej naturalnym na dworze.
Boje si, 瞠by nie wyszed mi rudy albo jeszcze inne
Mo瞠cie mi poradzi co zrobi ??

za豉czam zdj w 鈍ietle takim i takim.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1070116.jpg (31,5 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0222.jpg (35,1 KB, 40 za豉dowa)
smiilej jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-01, 18:33   #500
Blond Wenus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120
Dot.: Problem z doborem farby rozja郾iaj帷ej

Ja znam tylko jeden rozjasniacz w豉sciwie.. Palette E20, jak bys ze 2 razy nim zrobi豉 a potem jakis s這neczny blond nalozy豉 np. cos z Loreala tylko jakis najjasniejszy bo tam to na pude趾u jest jasne a w rzeczywistosci szare! No to powodzonka

Edytowane przez Blond Wenus
Czas edycji: 2011-03-01 o 18:38
Blond Wenus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-01, 19:13   #501
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

wiesz to zalezy od tego czy to jest Tw鎩 naturalny kolor. i od tego jaki dok豉dnie chcesz uzyska. najlepiej u篡 jeden raz farby rozjasniajacej a potem szampon koloryzuj帷y do tonowania.
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-02, 12:33   #502
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
ja chyba nigdy nie wr鏂 do blondu, po prostu si nie uda
czy da sie bez rozja郾iacza? bo robi豉m to ju 2 razy, ko鎍e dalej rude (nie zadzia豉 na ko鎍e - 2 razy!!!), ci庵le u篡wam szamponetek ciemny blond, 瞠by och這dzi 鄴單 i rudo軼i...

teraz mam taki kolor, po niebieskim tonerze,co by och這dzi rudo軼i -->
http://img833.imageshack.us/i/dfr3.jpg/
kochana uda si
tylko teraz w這sy troch ponawil瘸j i pood篡wiaj i za jaki czas spr鏏uj z farbami
ja wklej zdj璚ia co przesz造 moje w這sy od blondu robionego rozja郾iaczem (kt鏎ego absolutnie NIE POLECAM! a wr璚z odradzam ca陰 sob, bo to najgorsze co mo瞠 by dla w這s闚, zreszt mo積a to zobaczy na dw鏂h pierwszych zdj璚iach)

zdj璚ie 1 i 2 - mia豉m tu blond baleja. Robi豉m go przez 2 lata i w這sy okropnie kruszy造 si na ko鎍ach, nie by造 co prawda sianowate, ale dos這wnie pi鏎ka, takie by造 rzadkie

3 - pofarbowa豉m u fryzjera (salon L'oreal) na kolor w這s闚 najbardziej zbli穎ny do mojego naturalnego, by to Lodowy blond L'oreala (z profesjonalnej palety)

4 - p騧niej mi odbi這 i przefarbowa豉m w豉郾ie na tak ciemno... ale to by豉 zupe軟a pora磬a i 幢e si czu豉m w tym kolorze

5 - na t poprzedni farb mia豉m po這穎ne pasemka, w豉軼iwie delikatny blond baleja (znowu rozja郾iaczem ale by to ostatni raz!)

6 - na ten baleja po這篡豉m farb Londa - szampa雟ki blond i wysz這 co takiego, jednak szuka豉m czego ja郾iejszego, bo ten kolor by zbyt ciep造

7 i 8 - a to ju w這sy jakie mam teraz, stan obecny - fotki w 鈍ietle dziennym i z lamp

teraz mam 2 razy wi璚ej w這s闚 ni wcze郾iej
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0005.jpg (21,8 KB, 140 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC04047.jpg (22,8 KB, 143 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010094.jpg (21,3 KB, 186 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg braz.jpg (15,0 KB, 137 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0168.jpg (93,0 KB, 164 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7110.jpg (29,8 KB, 183 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg user623472_pic88687_1296408097.jpg (21,5 KB, 167 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P2200847 (2).jpg (21,5 KB, 162 za豉dowa)
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-02, 12:53   #503
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

a te 2 razy wi璚ej w這s闚 to sk康 si wzi窸o?

mnie si marzy kolor agyness deyn, ten bia造
http://www.therunwayscoop.com/upload...rds%202008.jpg
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-02, 13:00   #504
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
a te 2 razy wi璚ej w這s闚 to sk康 si wzi窸o?

mnie si marzy kolor agyness deyn, ten bia造
http://www.therunwayscoop.com/upload...rds%202008.jpg
st康, 瞠 przesta豉m rozja郾ia, w這sy przesta造 si kruszy, odbudowa豉m je i powyrasta造 tam, gdzie zosta造 wypalone przez rozja郾iacz pokazywa豉m gdzie na w徠ku jakiej grubo軼i mam teraz warkocza, niebo a ziemia
Stary 2011-03-02, 17:48   #505
patycek
Rozeznanie

Izku je郵i chodzi o ten rozja郾iacz w sprayu joanny, to ja mia豉m z nim nieciekawe przej軼ia. Bardzoale to bardzo zniszczy mi w這sy, pytasz czy da si rozjasni br您owe w這sy do blondu, oczywi軼ie 瞠 si da, ale pami皻aj b璠ziesz musia豉 przej軼 przez wszystkie odcienie rudo軼i. Ja pod koniec ca貫j butelki mia豉 ju w這sy w kolorze platyny, cho rozja郾ia豉m je od ciemnego br您u. Jeszcze raz powtarzam ten spray bardzo niszczy w這sy, przynajmniej mi zniszczy,po tym eksperymencie musia豉m je 軼i望 a do ramion I pami皻aj jeszcze o tym 瞠by rozpyla go rozs康nie bo ja z ekscytacji 瞠 mog w taki spos鏏 rozja郾i szybko w這sy wypsika豉m ca豉 butelk w dwa tygodnie efekt fajny tylko stan w這s闚 jak juz pisa豉m do bani.

Kitkulka ja na dwa lata da豉m sobie spok鎩 z rozja郾ianiem 瞠by w豉snie moje w這sy zyska造 na g瘰to軼i i guzik z tego wysz這, w這sy jakie by造 takie s, wi璚 stwierdzi豉m瞠 skoro juz mam miec cienkie (taka natura moich kud堯w) to juz wol mie je w kolorze blondu Na zdj璚iu numer 3 masz kapitalny kolorek ! I mam jeszcze pytanie do Ciebie, czy po tych przej軼iach z farbami 軼ina豉 w jaki radykalny spos鏏 w這sy ?

Edytowane przez patycek
Czas edycji: 2011-03-02 o 17:59
Stary 2011-03-02, 18:32   #506
smiilej
Przyczajenie

nie, moje naturalne to ciemny blond.
Dziekuje .. mo瞠 si na co zdecyduje .
smiilej jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-02, 19:14   #507
alex1989
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 937

Hej dziewczyny potrzebuj rady

Chcia豉bym zej嗆 z mojego ciemnego br您u no prawie czarnego na hmmm.... taki jasny br您ik. Swoje w這sy mam do嗆 ciemne -taki czekoladowy br您
I teraz pytanie
Co ja b璠 musia豉 robi z odrostami? Bo moje w這sy b璠 ciemniejsze od tego jasnego br您u. Czyli co b璠 musia豉 rozja郾ia te odrosty rozja郾iaczem i potem nak豉da ten wybrany kolor farby??
alex1989 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-02, 19:40   #508
patycek
Rozeznanie

Alex albo fryzjer albo musisz znale潭 farb w odcieniach blondu i pofarbowa ni w這sy jest u garniera taki blond kt鏎y rozja郾ia o kilka ton闚, powinna go trzyma zdecydowanie kr鏂ej ni na opakowaniu jest napisane. Je郵i efekt Ci si spodoba to tak farb powinna nak豉da na odrosty. Problem w tym 瞠 w這sy w Twoim kolorze po rozja郾ianiu b璠 mia造 po鈍iat rudo軼i i zamiast jasnego ch這dnego br您u b璠ziesz mia豉 co w rodzaju jasnego kasztanowego koloru. Po moich przej軼iach i do鈍iadczeniach radz Ci uda si do fryzjera kt鏎y zrobi Ci 豉dny ch這dny br您ik, na nieudane eksperymenty z farbami (gdyby nie wysz這 Ci tak jakbys chcia豉 za pierwszym razem) w og鏊nym rozrachunku zap豉cisz wi璚ej ni za wizyt u fryzjera kt鏎y zrobi Ci taki kolor jaki b璠ziesz chcia豉 i zapyta豉by si od razu jak farb robi odrosty, na pewno Ci co doradzi.
Stary 2011-03-02, 20:05   #509
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Kitkulka ja na dwa lata da豉m sobie spok鎩 z rozja郾ianiem 瞠by w豉snie moje w這sy zyska造 na g瘰to軼i i guzik z tego wysz這, w這sy jakie by造 takie s, wi璚 stwierdzi豉m瞠 skoro juz mam miec cienkie (taka natura moich kud堯w) to juz wol mie je w kolorze blondu Na zdj璚iu numer 3 masz kapitalny kolorek ! I mam jeszcze pytanie do Ciebie, czy po tych przej軼iach z farbami 軼ina豉 w jaki radykalny spos鏏 w這sy ?
nie zawsze podcina豉m tylko ko鎍闚ki
Stary 2011-03-02, 20:34   #510
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

to znaczy ze masz ca貫 w這sy farbowane? na farbowanych ma這 jaka farba chwyci musia豉byby mocno rozja郾iaj帷a ale wyjdzie pomara鎍z. w takim razie we palette skandywanwski blond 100
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, braz, braz na blond, farba rozja郾iacz fryzjer, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, ombre farbowanie, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie, wzmocnienie, zapuszczanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.