Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy - Strona 19 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-03-25, 13:57   #541
ala0711
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 417
Dot.: Z br您u na blond - W﹗EK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Dori218 Poka wiadomo嗆
alex1989
mo積a prosi o fotki w這sk闚??
Kurcz bo bardzo mi zale篡 na takim bardzo jasnym blondzie;P
ala0711 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-25, 23:37   #542
larka76
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 93

No i zrobilam pasemka. Kurcze, nie moge zaladowac zdjecia. Juz drugi dzien probuje i nic. Moze jutro sie uda.
Chce jeszcze bardziej rozjasnic. Moze za dwa tygodnie znow zrobie pasemka. A moze polozyc na to jasna farbe?
larka76 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-26, 15:09   #543
ala0711
Zakorzenienie

A no dobrze by by這 Kup jak捷 rozja郾iaj帷 najlepiej
Stary 2011-03-26, 15:09   #544
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

chcia豉bym zobaczy twoje zdjecia
ja mam taki ciemny 鈔edni blond, na ko鎍ach rudawy, nie wiem, czy rozja郾ia, czy od razu dac na to jaki ciep造 blond ale co z pigmentacj? bo dawniej by造 rozja郾iane i teraz kazdy kolor si spiera
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-26, 18:21   #545
Aiela
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Tez mam brazowe wloski i tez chce osiagnac kolor blond, ale raczej ciemniejszy, zloty blond. Moje wlosy pod swiatlo (ale nie od tak jak jestem na dworze tylko pod odpowiednim katem) mienia sie intensywnie na zloto. Chcialabym miec ten kolor na calej dlugosci wlosow i na stale bo bez promieni slonecznych moje wloski zbijaja sie w jedna brazowa, mysia mase.

Nie mam pewnosci czy mi cieply kolor wlosow bedzie pasowal, mam bladziutka cere i ciemne szaro-niebiesko-zielono-brazowe (a jak) oczy. Tzn nie moge okreslic jednoznacznie koloru oczu bo czasem wygladaja bardzo niebiesko a czasem raczej szaro zielono.

Czy powinnam sprobowac jakiejs farby o nieco jasniejszym tonie czy moze rozjasniacza tak o np dwa tony? Nigdy wlosow nie farbowalam, ale mam dosc tego szarego koloru.

Dolaczam zdjecie moich wloskow, podpisane nr1 oraz nr2. Ciemniejsza czesc to wlosy jakie mam normalnie (nawet czasem sa ciemniejsze), a te male zdjecia (nie mialam lepszej rozdzielczosci) jasniejszych wlosow to wlasnie moje wlosy uchwycone na dworze w bardzo sloneczny dzien.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg mojewlosy.jpg (14,3 KB, 84 za豉dowa)
Aiela jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-26, 18:33   #546
akszek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

Drogie Wiza瘸nki. Jestem naturaln ciemn blondynk, p騧niej zachcia這 mi si rozja郾iania (mia豉m zrobione u fryzjera pasemka, kt鏎e wysz造 koszmarnie jasne i robi造 brzydki kontrast z moimi w豉snymi w這sami, po czym na ca陰 d逝go嗆 fryzjerka na這篡豉 mi farbe w kolorze zbli穎nym do mojego w豉snego). Zacz掖 pojawia si odrost, po czym kilkakrotnie farbowa豉m sama w這sy szamponem l'oreal casting per這wy blond. Kolor by bardzo 豉dny, praktycznie jedynie troszeczke ja郾iejszy od naturalnego, w這sy wygl康a造 zdrowo, ale co mnie wczoraj podkusi這 i postanowi豉m zmieni si w brunetk. Najpierw na這篡豉m l'oral casting czekolada. Efekt by koszmarny, bo wlosy wysz造 mahoniowe. Zaraz po tym na這篡豉m l'oreal casting jasny br您. Kolor wyszed 豉dny, ale nie mog si do niego przyzwyczai i chc wr鏂i do mojego ciemnego blondu. I teraz zwracam si do Was z pytaniem jak mam to zrobi? Szorowa nizoralem, p逝ka w cytrynie (boj si, 瞠 b璠 miec przez to rude w這sy, a tego bardzo chcia豉bym unikn望) czy raczej rozja郾iacz jaki zastosowa, a potem na這篡 jaki spokojny kolor tez jako szampon (nie chce traktowa tych moich i tak ju biednych wlosk闚 jak捷 farb, dlatego chyba jaki szampon by豚y w tej sytuacji lepszy)? Pom騜cie, bo 幢e si czuj w tych wlosach i az plaka mi si chce jak sobie krzywde wyrz康zi豉m jedn g逝pi decyzj
akszek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-26, 21:25   #547
vicktoria
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Dziewczyny, bardzo prosi豉bym o pomoc. M鎩 naturalny kolor to 鈔edni br您. W zesz造m roku na wakacjach "zafarbowa豉m si" (nie mo積a chyba tego tak nazwa) S這necznym Blondem Garniera i wyszed mi okropny pomara鎍zowo br您owy. P騧niej wr鏂i豉m do mojego koloru Excellem L'oreala, potem jeszcze raz si farbowa豉m na ciemny br您, ale teraz mi si zmy. Chcia豉bym przej嗆 na jasny blond, zastanawia豉m si nad rozja郾iaczem, ale nie wiem czy to dobry pomys? Nie chc i嗆 do fryzjerki, bo widzia豉m jakie moje kole瘸nki mia造 perturbacje na g這wie po wyj軼iu z salonu. Jak mog zosta blondynk przy najmniejszym ryzyku zniszczenia moich k豉czk闚?
vicktoria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-26, 22:47   #548
KlauduchaxDxD
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
GG do KlauduchaxDxD Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do KlauduchaxDxD Send a message via Skype™ to KlauduchaxDxD

Ja naturalnie jestem ciemna blondynka, po raz pierwszy zafarbowalam sie na blond, ale wyszedl mi rudawy odcien, powtorzylam zabieg i nic nie pomoglo. Nastepnie strzelilo mi do glowy zafarbowanie sie na ciemno, wybralam kasztan, wygladalo przyzwoicie. Pozniej zmienilam styl jak to kazda nastolatka i zrobilam duza metamorfoze, zafarbowalam sie na czarno, z tym kolorkiem pobawilam sie okolo rok Niestety zaczelam tesknic za swoimi naturalnymi wloskami i probowalam robic wszystko by je rozjasnic, odrosty mi wychodzily to sobie z czasem wlosy farbowalam na jasniejszy kolor. Troszke to pomoglo ale wlosy naturalne nigdy nie beda takie jasne jak byly przed farbowaniem. Teraz jestem w polowie etapu.. U gory mam sporo odrostow, nizej wlosy mam jasny braz, a na koncowkach sredni braz. Nie widac takiej roznicy poniewaz kolory sa ztonowane. Mam zamiar sobie zrobic balejaz na blond Nie zamierzam sobie farbowac wlosow na czarno, kolor ten jest prosty, i trudno jest sie go pozbyc poniewaz jego pigment jest tak silny. Jest tak wiele ciekawych kolorow wlosow! Czarny rowniez postarza! Pozdrawiam <3
Stary 2011-03-31, 23:52   #549
olunienia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Z Ciemnego Br您u Na Blond

Hej!
Jutro id do fryzjera, w ko鎍u zdecydowa豉m si rozja郾i swoje ciemno br您owe w這sy na blond! Tylko mam pewien problem ot騜 chcia豉bym zrobi du穎 jasnych cienkich pasemek na ca貫j g這wie 瞠by kolor wygl康a na jednolity( nie wiem czy to mo磧iwe? ). Dekoloryzacji si obawiam bo moje w這sy s strasznie zniszczone i cienkie Zacz窸am je farbowa od 6 podstaw闚ki! na przer騜ne kolory a w ko鎍u co mnie podkusi這 i zafarbowa豉m je na czarno :< rok temu u篡豉m 軼i庵acza koloru kt鏎y odbarwi mi w這sy na jasny rudy jednak po dw鏂h dniach kolor sta si ciemny potem znowu to zrobi豉m ;/ niestety nie przynios這 to po膨danych efekt闚....bardzo chcia豉bym mie blond w這sy mo瞠 kt鏎a z was wie jak to zrobi czy pasemka wyjd? nie chce wygl康a sztucznie
olunienia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-01, 08:16   #550
moniczka_90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 943
Wpisy w blogu: 4
Dot.: Z Ciemnego Br您u Na Blond

Po pierwsze i najwa積iejsze, id帷 do fryzjera dobrze by by這 瞠by powiedzia豉 swojej fryzjerce (mam nadzieje, ze idziesz do zaufanej fryzjerki z tym problemem a nie pierwszej lepszej) co Twoje w這sy przesz造 i kiedy. Bo ona widzi tylko Tw鎩 obecny stan w這s闚 i mo瞠 si tylko domy郵a jednak zawsze lepiej powiedzie zeby nie by這 niespodzianek. Nie wiem czy tak duzo pasemek jak Ty chhcesz to dobry pomys. Zr鏏 mo瞠 na razie refleksy i zobaczysz jak Twoje w這sy reaguj na ten blond, ja na Twoim miejscu nie pisa豉bym si w obecnym stanie Twoich wlos闚 na blond
moniczka_90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-01, 08:25   #551
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 6 394

ja zeszlam na blond sama w domu-da si zobacz link w podpisie.

Ale jesli naprawde masz strasznie zniszczone wlosy,to nie decydowalabym sie nawet na pasemka. Zregeneruj wloski,a pozniej mysl o rozjasnianiu,bo pozniej mozesz sie zdziwi,瞠 polowa wlosow bedzie do sciecia
BLOND_PRINCESSKA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-01, 08:34   #552
moniczka_90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 943
Wpisy w blogu: 4

Rownie zesz豉m do blondu sama w domu z kruczoczarnego wi璚 wiem, ze si da. Jednak stan tych w這s闚 potem nie by najlepszy. My郵, ze je郵i ju jest zdecydowana na blond to reflekty na koronie b璠 najlepsze na zobaczenie jak w這sy reaguj na ten blond. Na ca這嗆 bym si nie porywa豉 na Twoim miejscu
moniczka_90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-01, 09:46   #553
olunienia
Przyczajenie

tzn powiem wam tak moje w這sy sa i tak w dobrym stanie po tym co przesz造 te odbarwi豉m w這sy w domu nie zniszczy造 mi sie po tym zabiegu bo nie robi豉m dekoloryzacji tylko 軼iaganie koloru lubie eksperymentowa no ale boje sie efektu 鄴販i na w這sach a co powiecie o kolorze karmelowym? albo jakim innym jasnym kolorze? nie koniecznie musi to byc blond! te nie pomy郵cie 瞠 chce zrobi mega blond w這sy! bo nie, nie chodzi mi o a taki kolor po prostu chce miec ja郾iejsze w這sy lepiej si w nich czuje. Wywnioskowa豉m po waszych postach 瞠 pasemka niszcz w這sy? to prawda?... juz sama nie wiem co mam robic aha a co do tego czy ide do zaufanej fryzjerki to hm powiedzmy ze tak...obcina豉m si tam ale nigdy prze nigdy nie zmienia豉m koloru u fryzjera! a wstyd si przyzna ale u fryzjerki bylam 2 lata temu .. Tak to sama eksperymentuje w domu
Stary 2011-04-01, 15:15   #554
playboykaa77
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 457

Cytat:
Napisane przez olunienia Poka wiadomo嗆
tzn powiem wam tak moje w這sy sa i tak w dobrym stanie po tym co przesz造 te odbarwi豉m w這sy w domu nie zniszczy造 mi sie po tym zabiegu bo nie robi豉m dekoloryzacji tylko 軼iaganie koloru lubie eksperymentowa no ale boje sie efektu 鄴販i na w這sach a co powiecie o kolorze karmelowym? albo jakim innym jasnym kolorze? nie koniecznie musi to byc blond! te nie pomy郵cie 瞠 chce zrobi mega blond w這sy! bo nie, nie chodzi mi o a taki kolor po prostu chce miec ja郾iejsze w這sy lepiej si w nich czuje. Wywnioskowa豉m po waszych postach 瞠 pasemka niszcz w這sy? to prawda?... juz sama nie wiem co mam robic aha a co do tego czy ide do zaufanej fryzjerki to hm powiedzmy ze tak...obcina豉m si tam ale nigdy prze nigdy nie zmienia豉m koloru u fryzjera! a wstyd si przyzna ale u fryzjerki bylam 2 lata temu .. Tak to sama eksperymentuje w domu
ja bym sie na twoim miejscu tak nie nastawiala, ze wyjdziesz z pieknym blondem poniewaz fryzjerzy zwykle nie podejmuja sie takich przypadkow jak: farbowany braz --> na jasny blond .ja kiedys poszlam do dobrego salonu z braz wlosami i zaplacilam fortune za kilka blond pasemek, sama lepiej i szybciej doszlam do blondu
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-01, 18:58   #555
olunienia
Przyczajenie

a wiec tak po trzech godzinach wysz豉m od fryzjera po mojej "kr鏒kiej" historii co robi豉m z w這sami przez 8 lat fryzjerka doradzi豉 mi cienkie pasemka blond kt鏎e rozja郾i mi w這sy a nie dekoloryzacje poniewa tak jak wcze郾iej kto napisa strasznie niszczy w這sy zapyta豉 jaki chce odcie blondu ( odp. 瞠 karmelkowy ) fryzjerka powiedzia豉 瞠 je郵i pasemka b璠 za jasne stonujemy kolor odpowiedni farb. No wi璚 po 2h nak豉dania pasemek, zmycia tej okropnej farby g鏎a w這s闚 wygl康a豉 strasznie kolor pasemek 鄴速y! przerazi豉m si ale fryzjerka na這篡豉 farbe kt鏎a przyciemni豉 mi g鏎e. Po wysuszeniu w這sy wygl康a造 na rzeczywiscie jasny karmelkowy a pasemek z moich ciemnych w這s闚 w og鏊e nie wida! jestem bardzo zadowolona z efektu 3h pracy fryzjerki w這sy s l郾i帷e i ma這 zniszczone. Jedyny negatyw! og鏊nie pasemka nie podobaja mi si dlatego mia豉m obawy przed tym 瞠 b璠zie je wida, nie wida ich no ale g鏎a troszeczke ja郾iejsza. Teraz pytanie do was czy je郵i zafarbuje za miesi帷 w這sy na karmelkowy to b璠zie wida te pasemka na g鏎ze? oby nie ale jako prze篡je i z nimi OG粌NIE JESTEM ZADOWOLONA
Stary 2011-04-01, 20:37   #556
playboykaa77
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez olunienia Poka wiadomo嗆
a wiec tak po trzech godzinach wysz豉m od fryzjera po mojej "kr鏒kiej" historii co robi豉m z w這sami przez 8 lat fryzjerka doradzi豉 mi cienkie pasemka blond kt鏎e rozja郾i mi w這sy a nie dekoloryzacje poniewa tak jak wcze郾iej kto napisa strasznie niszczy w這sy zapyta豉 jaki chce odcie blondu ( odp. 瞠 karmelkowy ) fryzjerka powiedzia豉 瞠 je郵i pasemka b璠 za jasne stonujemy kolor odpowiedni farb. No wi璚 po 2h nak豉dania pasemek, zmycia tej okropnej farby g鏎a w這s闚 wygl康a豉 strasznie kolor pasemek 鄴速y! przerazi豉m si ale fryzjerka na這篡豉 farbe kt鏎a przyciemni豉 mi g鏎e. Po wysuszeniu w這sy wygl康a造 na rzeczywiscie jasny karmelkowy a pasemek z moich ciemnych w這s闚 w og鏊e nie wida! jestem bardzo zadowolona z efektu 3h pracy fryzjerki w這sy s l郾i帷e i ma這 zniszczone. Jedyny negatyw! og鏊nie pasemka nie podobaja mi si dlatego mia豉m obawy przed tym 瞠 b璠zie je wida, nie wida ich no ale g鏎a troszeczke ja郾iejsza. Teraz pytanie do was czy je郵i zafarbuje za miesi帷 w這sy na karmelkowy to b璠zie wida te pasemka na g鏎ze? oby nie ale jako prze篡je i z nimi OG粌NIE JESTEM ZADOWOLONA
a jednak gratuluje
Stary 2011-04-01, 21:13   #557
ala0711
Zakorzenienie

Laski, co poradzicie na krusz帷e si w這sy? Mam na my郵i to, 瞠 od rozja郾iania mi si w這sy krusz i mam niestety miejscami kr鏒ki pasemka....
Stary 2011-04-01, 21:42   #558
playboykaa77
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ala0711 Poka wiadomo嗆
Laski, co poradzicie na krusz帷e si w這sy? Mam na my郵i to, 瞠 od rozja郾iania mi si w這sy krusz i mam niestety miejscami kr鏒ki pasemka....
kup sobie cement, jedwab i oleje
Stary 2011-04-03, 23:45   #559
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

Dziewczyny pom騜cie!
Bardzo chcia豉bym mie taki kolor w這s闚 jak na fotce nr 4 (a je郵i si nie da to wr鏂i do naturalnego koloru w這s闚)

Opisz swoj histori farbowania:
Chcia豉m przyciemni o ton swoje w這sy, gdy przez ostatnie 2 lata nagle posiwia豉m.
Fryzjerka twierdzi豉 瞠 m鎩 naturalny kolor to ciemny blond popielaty (z tym 瞠 tylko odrosty, reszta to wyp逝kany na rudawo ciemny blond z casting loreal z poprzedniego lata). (fot. 1)
Najpierw farbowa豉 mi farb Lecher w kolorze ciemny blond popielaty 6CN + jasny kasztan popielaty 5CN (p馧 na p馧) (fot. 2)
柝e si czu豉m w tym kolorze, jako staro i brzydko, bo po pierwsze wyszed za ciemny a po drugie wcale nie tak ch這dny i popielaty jak oczekiwa豉m, poza tym cera przy nim wydawa豉 si o wiele bledsza
Postanowi豉m wr鏂i do naturalnych, wi璚 po miesi帷u posz豉m zn闚 do niej i zrobi豉 mi szamponem koloryzuj帷ym tej samej firmy kolorami ciemny blond 6N + blond 7N (r闚nie p馧 na p馧)
Wysz造 identyczne jak przedtem (fot. 3 - troszk inne 鈍iat這, albo kolor ciut cieplejszy, sama nie wiem)
Pyta豉m czy da si teraz z tych ciemnych wr鏂i do naturalnego koloru, pono si da, tylko trzeba zrobi samym blondem 7N, prawda to? Bo ja ju tak nie za bardzo wierz…
A 瞠by zrobi ja郾iejsze od naturalnych to owszem, ale 瞠 prawdopodobnie wyjdzie mi rudawy odcie (a tego nie chc).
Jak si pyta豉m czy da si pasemka to 瞠 mo積a ale tylko rozja郾iaczem(naprawd nie da si farb? dlaczego?

Jakie rady dla mnie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg moje w這sy.jpg (40,7 KB, 76 za豉dowa)

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2011-04-11 o 13:45
beautygosiek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-05, 01:03   #560
bita smietana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 371

Cze嗆

Chcia豉bym do陰czy do Was i przefarbowa moje br您owe w這sy na ciemny blond, marzy mi si taki kolor jaki ma Agnieszka Szulim na zdj璚iu na tej stronie: http://agnieszka-szulim.pl/

Obecnie mam czekoladowy br您, z paroma centymetrami odrost闚 (w do嗆 podobnym kolorze, tylko bez ciep貫go odcienia) Moje naturalne w這sy by造 ciemnobr您owe (do嗆 mysie), zacz窸am farbowanie jakie 2,5 roku temu- tylko farby bez amoniaku. W listopadzie pofarbowa豉m w這sy po raz pierwszy i fryzjera (w豉郾ie na czekolad) i od tego czasu marz o blondzie

Pomo瞠cie dobra rozwi您anie?

my郵a豉m o dekoloryzacj: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=189027&page=15

(to przyk豉dowy dekoloryzator), potem chcia豉bym odczeka jaki czas a dekoloryzator si ca趾owicie wyp逝cze i na這篡 farb blond. Myslicie, 瞠 jest to mozliwe?

B璠 Wam bardzo wdzi璚zna za opini
Stary 2011-04-05, 10:07   #561
jiuna
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 278

Cytat:
Napisane przez bita smietana Poka wiadomo嗆

my郵a豉m o dekoloryzacj: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=189027&page=15

(to przyk豉dowy dekoloryzator), potem chcia豉bym odczeka jaki czas a dekoloryzator si ca趾owicie wyp逝cze i na這篡 farb blond. Myslicie, 瞠 jest to mozliwe?

B璠 Wam bardzo wdzi璚zna za opini
pierwsze s造sz 瞠by dekoloryzator si wyp逝kiwa
軼i庵a kolor podczas zabiegu i tyle
ewentualnie jak 幢e umyjesz w這sy to w這sy mog troch ciemnie ....
a w這sy 瞠by uzyska taki kolor to chyba trzeba najpierw rozja郾i...
sama jestem brunetk i nigdy po farbowaniu nie wyszed mi blond... zawsze rudo軼i

-------WYMIANA------

jiuna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-05, 21:13   #562
bita smietana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 371

Cytat:
Napisane przez jiuna Poka wiadomo嗆
pierwsze s造sz 瞠by dekoloryzator si wyp逝kiwa
軼i庵a kolor podczas zabiegu i tyle
ewentualnie jak 幢e umyjesz w這sy to w這sy mog troch ciemnie ....
a w這sy 瞠by uzyska taki kolor to chyba trzeba najpierw rozja郾i...
sama jestem brunetk i nigdy po farbowaniu nie wyszed mi blond... zawsze rudo軼i
z wyp逝kiwaniem w豉郾ie chodzi這 mi o prawid這we mycie, by nie 軼iemnia這 Dzisiaj u fryzjera powiedziano mi, 瞠 po dekoloryzacji zostanie na這穎na normalna jasna (do嗆 jasna, zale篡 mi na ciemnym blondzie) farba i powinien wyj嗆 w豉郾ie taki kolor. Dlatego pytam
Stary 2011-04-05, 22:04   #563
ala0711
Zakorzenienie

Dziewczyny, jak my郵icie czy to prawda 瞠 farby palette strasznie niszcz w這sy??Chc sobie pomalowa w這sy farb palette bardzo jasny blond e20, ale kole瘸nka mi dzi powiedzia豉, 瞠 palettki pono mocno niszcz w這sy i przez nie wypadaj. Czy mia造軼ie doczynienia z palette?
Stary 2011-04-06, 10:21   #564
jiuna
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziewczyny, jak my郵icie czy to prawda 瞠 farby palette strasznie niszcz w這sy??Chc sobie pomalowa w這sy farb palette bardzo jasny blond e20, ale kole瘸nka mi dzi powiedzia豉, 瞠 palettki pono mocno niszcz w這sy i przez nie wypadaj. Czy mia造軼ie doczynienia z palette?
kiedy farbowa豉m...dawno... mo瞠 z 6 lat temu ale potem odkry豉m wiza no i si naczyta豉m
za jakie 1-2miesi帷e znowu b璠 robi palette skandynawski blond
w sumie jak dla mnie to nie ma farby kt鏎a nie niszczy...ka盥a jako tam dzia豉... zale篡 jeszcze jakie w這sy masz przed farbowaniem...oczywiste jak ju wcze郾iej s ledwo 篡we to po kolejnym farbowaniu mo瞠sz mie problem
dlatego w豉郾ie ja nie farbuj od grudnia 瞠by je troch zregenerowa przed nast瘼nym ciosem

-------WYMIANA------

Stary 2011-04-06, 11:13   #565
ala0711
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Poka wiadomo嗆
kup sobie cement, jedwab i oleje
Mam jedwab, ale mam po nim "gum" z w這s闚 xD

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
kiedy farbowa豉m...dawno... mo瞠 z 6 lat temu ale potem odkry豉m wiza no i si naczyta豉m
za jakie 1-2miesi帷e znowu b璠 robi palette skandynawski blond
w sumie jak dla mnie to nie ma farby kt鏎a nie niszczy...ka盥a jako tam dzia豉... zale篡 jeszcze jakie w這sy masz przed farbowaniem...oczywiste jak ju wcze郾iej s ledwo 篡we to po kolejnym farbowaniu mo瞠sz mie problem
dlatego w豉郾ie ja nie farbuj od grudnia 瞠by je troch zregenerowa przed nast瘼nym ciosem
Chcia豉m pomalowa w這sy palette rozja郾iaj帷 e20, bo chcia豉bym doj嗆 do takich 郵icznych bardzo jasnych w這sk闚, ale te my郵a豉m nad skandynawskim blondem. Jiuna po skandynawskim masz bardzo jasne w這sy wr璚z bia貫? Bo mi w豉郾ie o takie chodzi, ale mam problem jak farb wybra i w豉郾ie zastanawia豉m si nad skandynawskim i
bardzo jasnym blondem e20.
Stary 2011-04-06, 11:20   #566
jiuna
Wtajemniczenie

Cytat:
Chcia豉m pomalowa w這sy palette rozja郾iaj帷 e20, bo chcia豉bym doj嗆 do takich 郵icznych bardzo jasnych w這sk闚, ale te my郵a豉m nad skandynawskim blondem. Jiuna po skandynawskim masz bardzo jasne w這sy wr璚z bia貫? Bo mi w豉郾ie o takie chodzi, ale mam problem jak farb wybra i w豉郾ie zastanawia豉m si nad skandynawskim i
bardzo jasnym blondem e20.
jeszcze nic nie mam dopiero za miesi帷 lub dwa farbuj troch si boj...ale raz si 篡je
dziewczyny z blondaskowego bloga polecaj... czekaj czekaj... zaraz znajd o mam...
http://swiat-swiadomej-blondynki.blo...,ID422246318,n

warto poczyta te inne posty

-------WYMIANA------

Stary 2011-04-06, 11:31   #567
ala0711
Zakorzenienie

Kurde za ciemny dla mnie ten kolor Ja chc taki:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg candyg.jpg (32,1 KB, 125 za豉dowa)
Stary 2011-04-06, 12:05   #568
jiuna
Wtajemniczenie

a jaki masz naturalny??

-------WYMIANA------

Stary 2011-04-06, 15:31   #569
playboykaa77
Zadomowienie

Cytat:
ta palette da ci bardzo jasny kolor niestety po jakims czasie jak juz bedziesz nia farbowac zaczna ci sie wlosy palic zrobi sie z nich guma oraz bedzie ich coraz mniej , farbowalam palette pare lat i zaluje , przestalam bo widzialam ze jeszcze kilka razy ja uzyje i koniec z moimi dlugimi wlosami, kolo twarzy mialam takie krociotkie, fryzjerzy mowia ze jest to najgorsza farba do wlosow ze sie od niej lysieje zdaje sobie jednak sprawe jak bardzo ona rozjasnia i ze jest duzo fanek wlasnie dzieki efektowi takiego rozjasnienia
Stary 2011-04-06, 18:35   #570
ala0711
Zakorzenienie

Cytat:
a jaki masz naturalny??
Naturalny m鎩 to ciemny br您

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Poka wiadomo嗆
ta palette da ci bardzo jasny kolor niestety po jakims czasie jak juz bedziesz nia farbowac zaczna ci sie wlosy palic zrobi sie z nich guma oraz bedzie ich coraz mniej , farbowalam palette pare lat i zaluje , przestalam bo widzialam ze jeszcze kilka razy ja uzyje i koniec z moimi dlugimi wlosami, kolo twarzy mialam takie krociotkie, fryzjerzy mowia ze jest to najgorsza farba do wlosow ze sie od niej lysieje zdaje sobie jednak sprawe jak bardzo ona rozjasnia i ze jest duzo fanek wlasnie dzieki efektowi takiego rozjasnienia
Wzi窸am w豉郾ie te pod uwag to, i ta farba mocno rozja郾ia. Ale jak dojd do tego b. jasnego blondu, to raczej nie b璠 malowa ni ca造 czas. Jedynie b璠 nak豉da tylko na odrosty pomalowane wcze郾iej rozja郾iaczem, a dzi瘯i rozja郾iaczowi po zamalowaniu odrost闚 mam je 鄴速e, to raczej b璠 jej tylko u篡wa w豉郾ie na odrosty jedynie, bo lipa zniszczy sobie tak bardzo w這sy...
Odpowiedz

Tagi
blond, braz, braz na blond, farba rozja郾iacz fryzjer, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, ombre farbowanie, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie, wzmocnienie, zapuszczanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.