Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-01-08, 20:48   #31
kati81
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 484
Dot.: Rozja郾iacze z br您u na blond

Ja proponuj dobrego fryzjera a poza tym przeszukanie forum, bo jest multum w徠k闚 na ten temat. A co do farby, to 瘸dna blond farba Ci si na ciemnych w這sach nie przyjmie, nie ma cud闚. Najpierw potrzebny jest rozja郾iacz, a potem dopiero farba
kati81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-08, 21:30   #32
crazyslave
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129

ja proponuje farbe"nie rob tego", ale skoro tak bardzo chcesz to prawda jest taka ze najpierw rozjasniacz, inaczej sie nie da
we must not break our bonds of affection.
The mystic chords of memory...
will swell when again touched...
as surely they will be...
by the better angels of our nature." /by Martin Luther King
crazyslave jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-08, 22:03   #33
Gradiola
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

z brunetki na blondynke? masakra, wypala ci sie wlosy
Gradiola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-09, 08:22   #34
ma-li-na
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 787

koniecznie idz do fryzjera i nie roob tego sama dobry fryzjer potrafi zdzialac cuda a sama tylko sobie zaszkodzisz i zniszczysz wlosy

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-09, 16:09   #35
Asik_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 288

Ja robilam u fryzjera dawno temu, i mam wlosy w dobrej kondycji Swoja droga juz mi sie jasnych dawno odechcialo
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-09, 17:16   #36
sikoreczka111
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 915
GG do sikoreczka111
Talking Dot.: Rozja郾iacze z br您u na blond

ja swoje wloski naturalne mia豉m ciemne blond zachcialo mi sie ciemnych i na w豉sn rek kombinowa豉m i mialam ... rude przez jaki czas wi璚 radze nie kombinuj sama bo ja dopiero po wizycie u fryzjera osi庵n窸aam po膨dane wloski blond ... nie na d逝go bo zaraz wr鏂i豉m do ciemniejszych z rozjasniaczami lepiej uwa瘸 ja uzywa豉m z joanny i z palete i hmmm jesli co wybra豉bym palete je郵i nie masz w這sk闚 farbowanych na ciemno to spoko powinno wyj嗆 z palete ten naj進lniejszy ale nie zniszzyl mi tak w這s闚 jak ten z joanny ... no ale mimo wszystko radz wizyt u fryca:P
sikoreczka111 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-12, 14:19   #37
asia_s
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 278

S takie farby np. z belle color kt鏎e z br您u robi blond bez uprzedniej dekoloryzacji (tzw. farby rozja郾iaj帷e, np.be穎wy blond czy popielaty blond). sama stosowa豉m, a jestem ciemn szatynk. Jednak tak jak wi瘯szo嗆 radz jednak skorzysta z pomocy profesjonalisty mniejsze ryzyko, 瞠 b璠zie nie tak, jak tego oczekujesz.
asia_s jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-13, 20:43   #38
kati81
Raczkowanie

Dot.: propozycje fryzur dla ch這paka

Cytat:
Napisane przez Girl-Monika
mam ch這paka kt鏎y jest brunetem i chcia豉bym co zrobi z jego w這sami mo瞠 jaki kolorek itp czekam na propozycje
Fajnie, 瞠 umiesz edytowa posty, tylko w tym przypadku chyba lepiej by這 nowy temat za這篡, bo teraz nasze odpowiedzi nie s za bardzo adekwatne Mo瞠 te mamy je pozmienia??
Dla mnie to 鄉ieszne... "chcia豉bym co zrobi z jego w這sami"... A jego si chocia pyta豉 czy te by tego chcia?? Czy temat tylko zmieni豉 dla zabawy??
Stary 2006-01-14, 09:59   #39
ma-li-na
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 787
Dot.: propozycje fryzur dla ch這paka

Cytat:
Napisane przez kati81
Fajnie, 瞠 umiesz edytowa posty, tylko w tym przypadku chyba lepiej by這 nowy temat za這篡, bo teraz nasze odpowiedzi nie s za bardzo adekwatne Mo瞠 te mamy je pozmienia??
Dla mnie to 鄉ieszne... "chcia豉bym co zrobi z jego w這sami"... A jego si chocia pyta豉 czy te by tego chcia?? Czy temat tylko zmieni豉 dla zabawy??
teraz rzeczywiscie nasze odpowiedzi nie maj zadnego sensu! tym bardziej ze w徠ek zmieni sie juz chyba z 2 raz!

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-28, 10:55   #40
nielka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
z br您u na 鈔edni blond

Mam w這sy farbowane kolor br您 w豉sciwie to ciemny br您.moj naturalny kolor to 鈔edni blond w豉snie do takiego koloru chcia豉bym powr鏂ic farbujac sobie w這sy.tylko czy jest to mozliwe?chcia豉bym uzyc tej farby do uzyskania w豉snie takiego koloru : http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=617
prosze o odpowiedz,dziekuje
nielka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-28, 11:10   #41
_Virgo_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
Dot.: z br您u na 鈔edni blond

A w這sy masz farbowane te farb Palette?? Bo je郵i tak, to b璠zie Ci ci篹ko rozja郾i nawet rozja郾iaczem bez spalenia w這s闚, a sama farba to Ci na pewno tego nie rozja郾i
_Virgo_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-28, 11:13   #42
nielka
Przyczajenie

nie w這sy mam farbowane farba garnier color naturals kolor br您.a moze polecisz mi jakas farbe kt鏎a by by豉 skuteczna? mam d逝gie g瘰te w這sy, 鈔ednio cienkie.a ostatnia farbe na odrosty k豉d豉m jakos pod konic grudnia i mam teraz 1 cm odrost闚
Stary 2006-01-28, 14:04   #43
sweeney
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 706
GG do sweeney

Bez uzycia rozjasniacza nie dasz rady, przejsc z brazu na blond.. Jasniejsza farba po prostu nie chwyci na ciemnyh wlosach. Moze sprobuj przechodzic do blondu stopniowo np poprzez pasemka, bo rozjasnienie calych wlosow od razu moze byc zbyt ryzykowne

sweeney jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-28, 22:19   #44
kati81
Raczkowanie

Zgadzam si, 瞠 bez rozja郾iacza nie dasz rady, ale dobrze chocia, 瞠 nie farbowa豉 Palette, bo j strasznie ci篹ko z w這s闚 軼i庵n望, pomijaj帷 ju fakt, 瞠 strasznie je niszczy
Stary 2006-01-28, 23:06   #45
asia_s
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nielka
Mam w這sy farbowane kolor br您 w豉sciwie to ciemny br您.moj naturalny kolor to 鈔edni blond w豉snie do takiego koloru chcia豉bym powr鏂ic farbujac sobie w這sy.tylko czy jest to mozliwe?chcia豉bym uzyc tej farby do uzyskania w豉snie takiego koloru : http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=617
prosze o odpowiedz,dziekuje
Nigdy w 篡ciu nie r鏏 w這s闚 Palette! Poza tym powt鏎ze s這wa poprzedniczek, ze z ciemnych farba jasnych nie zrobisz, a te pasemka to fajny pomys! a pzrynajmniej mi si podoba
Stary 2006-01-28, 23:10   #46
nielka
Przyczajenie

kupi豉m rozja郾iacz londy.robie troszke pasemek.zrobi豉m jedno na probe i bylo spoko.teraz siedze juz z pasemkami w farbie zobaczymy za chwile co to z tego wyjdzie....
Stary 2006-01-28, 23:33   #47
asia_s
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nielka
kupi豉m rozja郾iacz londy.robie troszke pasemek.zrobi豉m jedno na probe i bylo spoko.teraz siedze juz z pasemkami w farbie zobaczymy za chwile co to z tego wyjdzie....
to napisz koniecznie, jak wysz這
powodzenia
Stary 2006-01-29, 17:39   #48
agusia.trusia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Smile Dot.: z br您u na 鈔edni blond

Witam
Mam pytanie jak wyszly pasemka?
ja tez mam wlosy ciemny br您 tylko ze robione z palette i chc zrobic pasemka aby je rozja郾i bo wygladam staro. jak mozesz to wy郵ij fotke jak wysz造.
dzieki
pozdrawiam
agusia.trusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-10, 23:16   #49
libra22
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 034
GG do libra22
Smile Dot.: z br您u na 鈔edni blond

Je郵i kto jeszcze pami皻a o tym temacie to ja tez poprosz o informacje jak wysz造 pasemka Jak sie kiedys pyta豉m fryzjerki to powiedzia豉,瞠 na iemnych moga wyj嗆 zielone pasemka .Mnie jeszcze nurtuje fakt,瞠 bede mia豉 odrosty farbowanych w這s闚 z pasemkami...co wtedy??Czy robi dalej pasemka??Przecie na odrostach wyjdzie je郾iejszy kolor No nie wiem nie wiem...nie potrafi sobie tego wyobrazi,dlatego te boj si sprobowa :P
libra22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-11, 09:53   #50
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 252

ja ostatnio zrobi豉m identycznie jak Ty teraz chcesz zrobi, i oto co mi wysz這. Po pierwsz mam w這sy r闚nie farbowane farb Garniera - odcie 鈔edni br您, odrosty mia豉m na jakie 4cm, na這篡豉m t farb Palette i co mi wysz這 odrosty pokry造 si t farb i wysz造 dos這wnie rude, natomiast reszta w這s闚 pozosta豉 nieruszona, czyli mia豉 kolor ciemnego br您u. Zaniem闚i豉m jak to zobaczy豉m i pierwsze co zrobi豉m to ponownie zafarbowa豉m w這sy na 鈔edni br您. Te chc przej嗆 do jakiego ja郾iejszego kolorku i przerzuci豉m si na razie na szampony koloryzuj帷e, bo co w ko鎍u z tymi odrostami trzeba robi, a z farbami wol nie ryzykowa no i nie chc niszczy w這sk闚. Tak瞠 je郵i chcesz rozja郾i w這ski to tutaj zaradzi tylko fryzjer. Pozdrawiam.
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-11, 09:55   #51
smerfeta01
Zakorzenienie

aha, zapomnia豉m doda, 瞠 r闚nie pr鏏owa豉m zrobi sobie najpierw pasemka, ale na這篡豉m troszk rozja郾iacza na ko鎍闚k i wysz這 rude
Stary 2006-03-12, 09:41   #52
libra22
Zakorzenienie

GG do libra22

Ja te od jakiego czasu u篡wam szampon闚 koloryzuj帷ych zamiast farb,ale...鈔ednio wygl康am z tego powodu,瞠 odrosty sa ja郾iejsze (bo 豉twiej si z nich zmywa kolor) wi璚 czasami wygl康a to tak jakbym mia豉 kupe na g這wie
Stary 2006-03-12, 10:16   #53
Pauleena
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 841

Moja siostra mia豉 w這sy koloru czarnego... chcia豉 z niego przej嗆 na blond i co sie okaza這 - to jest mo磧iwe. By豉 u fryzjera i ten zaproponowa jej u篡cie dekoloryzatora...jest to specyfik, kt鏎y zmywa farbe z w這s闚. Nie wiem czy mo積a go kupi w zwyk造m sklepie bo mojej siostrze zam闚i ten dekoloryzator fryzjer ( jego cena mniej wi璚ej 80 z). Mia豉 czarne w這sy a po jego zastosowaniu wysz造 jej jakby miedziane z bardzo jasnymi blond pasemkami !! Ma powt鏎zy kilkakrotnie ten zabieg aby mie blond w這sy... my郵e, 瞠 warto, bo dekoloryzator nie niszczy tak w這s闚 jak rozja郾iacze, ale wi璚ej kosztuje
Pauleena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-12, 10:48   #54
smerfeta01
Zakorzenienie

dekoloryzator jeszcze bardziej niszczy w這sy ni rozja郾iacze, bo wnika g喚boko w struktur w這sa i wyp逝kuje z niego kolor. Sama ba豉bym si go zastosowa w domu, bo trzeba go na這篡 r闚nomiernie wprawn r瘯. a fryzjer niezawsze zdo豉 zrobi nam z w這sami co by鄉y chcieli. Ja na razie pozostaj przy pasemkach i rozja郾iaczu.
Stary 2006-03-13, 07:32   #55
libra22
Zakorzenienie

GG do libra22

ja te s造sza豉m 瞠 dekoloryzator strasznie niszczy w這sy moje to pewnie wszystkie by wypad造,bo i tak ju s do軼 liche
Stary 2006-04-06, 16:56   #56
tutifruti
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
platynowy blond z prawie czarnych???

Kobiety b豉gam o rad! Czy kt鏎as z Was farbowa豉 w這sy z bardzo ciemnego br您u(farba na jasnym br您ie) na bardzo jasny, wr璚z platynowy blond??? Jesli tak piszcie b豉gam jakim cudem wam sie to uda這 i z jakim skutkiem. By豉m dzi u mojej fryzjerki i stwierdzi豉 瞠 jest to absolutnie niemozliwe i 瞠 wyjdzie mi 鄴速y...a ja tak bardzo bardzo chc
tutifruti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-06, 17:05   #57
malenka294
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 002
GG do malenka294
Dot.: platynowy blond z prawie czarnych???

podlanczam sie pod pytanie

Prawdziwy przyjaciel to kto, do kogo mo瞠sz zadzwoni o trzeciej w nocy i powiedzie: 'Jestem w wi瞛ieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic si nie martw, zaraz tam b璠

malenka294 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-06, 17:13   #58
kasiek1331
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 125

Ja mia豉m w這ski 鈔edni czy ciemny rudawy br您 (po szamponach koloryzuj帷ych, szamponie i od篡wce z henn itp) i na tym pasemka jasny blond. I postanowi豉m w moim w豉snym domku zrobic z siebie blondynke. I wysz造 鄴速e. Ale polecia豉m do sklepu i kobieta pocieszy豉 mnie, ze nie jest tak 幢e i poleci豉 niebiesk p逝kanke. Po tej p逝kance wreszcie sta豉m si jasn blondynk!!!
kasiek1331 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-06, 17:19   #59
tutifruti
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

niebieska p逝kank? nigdy o tym nie s造sza豉m a pami皻asz mo瞠 jakiej firmy itd.?
tutifruti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-06, 17:34   #60
syla-78
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 546

Mam podobny problem. Swoje w這sy mam ciemnobr您owe, przez par lat robi豉m na nich jasne pasemka. Ostatnio mi odbi這 i ufarbowa豉m w這sy na z這cisty br您 Pallete, wysz造 bardzo ciemne, po tygodniu na這篡豉m szampon miedziany kasztan ( nie pami皻am nazwy), a po miesi帷y Loreal-bursztyn. Po jakim miesi璚y by豉m u fryzjerki 瞠by zrobi z powrotem blond pasemka. Powiedzia豉, 瞠 mi nie zrobi bo mi w這sy odpadn, 瞠 mam poczeka jeszcze ze trzy miesi璚e, a mi si bardzo kolor wyp逝cze. Posz豉m do drugiej, powiedzia豉, 瞠 farby Pallete s bardzo mocne i zawieraj opi趾i metalu czy co takiego i w這sy faktycznie mog造by mi zostac w folii ( rozerwa這by je). Szlag mnie trafia, tym bardziej, 瞠 w這sy mi si wyp逝kuj i mam rudawo-czerwone przeb造ski.Jestem z豉 na siebie, 瞠 mnie podkusi這 z t Pallet, wiedzia豉m, 瞠 jest mocna ale nie wiedzia豉m, 瞠 zawiera jakie opi趾i metalu.
Po jakim czasie radzicie rozja郾ia w這sy?
Pozdrawiam
syla-78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, braz, braz na blond, farba rozja郾iacz fryzjer, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, ombre farbowanie, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie, wzmocnienie, zapuszczanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.