Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy - Strona 21 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-05-04, 21:38   #601
Namietne_Usta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 394
Dot.: Do鈍iadczone Blondynki proszone o pomoc! :)

Polecam wyszukiwark

Przydatne w徠ki:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219266

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=397100

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-04, 21:50   #602
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 402

Cytat:
Napisane przez LittleCrow Poka wiadomo嗆
Witajcie
Przejd od razu do rzeczy.
Przez wiele lat farbowa豉m w這sy ciemnymi br您ami, ostatni raz 8 miesi璚y temu, od p馧 roku sukcesywnie rozja郾ia豉m pasemkami u fryzjera gdy marzy mi si BLOND
Dzi postanowi豉m wzi望 sprawy w swoje r璚e i:

--rozja郾i豉m ca陰 g這w rozja郾iaczem Joanny (odrosty oczywi軼ie ja郾iutkie, reszta p這n帷y rudy)
-- po這篡豉m na to Garnier Color Naturals 8 Jasny Blond

.... i niestety, jakkolwiek na czubku g這wy kolor mi si podoba, to dolna cz窷 w這s闚 wci捫 jest do嗆 rudawa.

Szukam ju od kilku godzin producenta, kt鏎ego farba b璠zie jednocze郾ie trwa豉 i nada豉 moim w這som STONOWANY, POPIELATY BLOND

My郵a豉m o Schwarzkopf Natural&Easy 542 Srebrzysty 字edni Popielaty Blond, ale jest podobno bardzo nietrwa豉. CZEGO MAM U玆?? Chc pozby si rudo嗆i, ale nie chodzi mi te o bardzo jasny blond, jak np. Garnier CN 111. Chcia豉bym co deczko ciemniejszego.

Co polecacie???
Licz na Wasze sugestie, bo w blondach nie mam rozeznania
Joanna srebrny py, lub go喚bi popiel na pewno zgasi rudo軼i. Na pocz徠ku mo瞠 wyj嗆 szaro嗆 jak u babci, ale po kilku myciach na pewno wyp逝cze si do stonowanego koloru.
Stary 2011-05-04, 22:01   #603
LittleCrow
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 159
GG do LittleCrow

Namietne_Usta uwierz mi, 瞠 z wyszukiwarki korzystam niezmiernie cz瘰to, jak wida po liczbie post闚 nie odzywam si prawie wcale je郵i sytuacja tego nie wymaga.
Chodzi這 mi g堯wnie o to, by nie czyta o tym by p鎩嗆 do fryzjera, bo nie o takie rady prosz, a niestety cz瘰to obecne

rockandrollqueen bardzo dzi瘯uj za podpowied, kr鏒ko zwi篥le i na temat

Dbam o pazurki
... i zapuszczam w這sy 22.01.2009 - 9cm...
... 20.02.2011 - 45cm --> 70cm

LittleCrow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-04, 22:45   #604
Namietne_Usta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 394

Rozumiem,ale przecie s w徠ki o tym, jakie k豉嗆 odcienie w takiej sytuacji

A tak ode mnie:
polecam Garnier 111,ale je郵i wolisz ciemniejsze to mo瞠 z L'oreala - Viking i Islande

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-04, 23:20   #605
LittleCrow
Raczkowanie

GG do LittleCrow

O o o! W豉郾ie o taki kolorek jak Islande mi chodzi, dzi瘯uj Jednak w innych, podobnych w徠kach ( ) Dziewczyny pisz, 瞠 Recital Preference bardzo wysusza wlosy... I nie jest te najta雟za.

Dbam o pazurki

Stary 2011-05-05, 09:06   #606
laudik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 498
Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Witajcie
Przejd od razu do rzeczy.
Przez wiele lat farbowa豉m w這sy ciemnymi br您ami, ostatni raz 8 miesi璚y temu, od p馧 roku sukcesywnie rozja郾ia豉m pasemkami u fryzjera gdy marzy mi si BLOND
Dzi postanowi豉m wzi望 sprawy w swoje r璚e i:

--rozja郾i豉m ca陰 g這w rozja郾iaczem Joanny (odrosty oczywi軼ie ja郾iutkie, reszta p這n帷y rudy)
-- po這篡豉m na to Garnier Color Naturals 8 Jasny Blond

.... i niestety, jakkolwiek na czubku g這wy kolor mi si podoba, to dolna cz窷 w這s闚 wci捫 jest do嗆 rudawa.

Szukam ju od kilku godzin producenta, kt鏎ego farba b璠zie jednocze郾ie trwa豉 i nada豉 moim w這som STONOWANY, POPIELATY BLOND

My郵a豉m o Schwarzkopf Natural&Easy 542 Srebrzysty 字edni Popielaty Blond, ale jest podobno bardzo nietrwa豉. CZEGO MAM U玆?? Chc pozby si rudo嗆i, ale nie chodzi mi te o bardzo jasny blond, jak np. Garnier CN 111. Chcia豉bym co deczko ciemniejszego.

Co polecacie???
Licz na Wasze sugestie, bo w blondach nie mam rozeznania

czas i cierpliwosc.

byc moze te, ktore nie chca wejsc w blond - a byly poprzednio ciemne -trzeba bedzie z czasem sciac.
wlosy wielokrtotnie farbowane na ciemno - sa tak napigmentowane,
ze bardzo ciezko je wyprowadzic z tego "stanu".
co innego wlasny kolor -ten zawsze wczesniej czy pozniej osiagnie oczekiwany odcien.
wlosy farbowane maja duzo dluzsza droge do pzrebycia - najpierw pzredzrec sie pzrez wartwy ciemniejszego koloru i dojsc do koloru "naturalnego" a potem dopiero zaczac wchodzic w ten "oczekiwany blond".

a jeszcze poza tym wszystkim - sklad farb fryzjerskich jest calkiem inny od tych domowego uzytku, to samo dotyczy utleniaczy.
wiec wiesz, skorygowanie tych "rozjasniaczowych "kolorow nie bedzie latwe

laudik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-05, 14:06   #607
LittleCrow
Raczkowanie

GG do LittleCrow

Oczywi軼ie rozumiem, 瞠 z ciemnych w這s闚 nie wyczaruj platynowego blondu w jeden dzie. I w豉郾ie pr鏏uj to podkre郵i, 瞠 mi nie zale篡 w豉郾ie na platynowym blondzie ani innym z jasnych popieli, a bynajmniej jeszcze nie teraz. Marz o takim kolorku jak na zdj璚iu, jednak wyczyta豉m w KWC, 瞠 farba ta jest bardzo nietrwa豉

Mam czas do ko鎍a tygodnia by jako pokaza si ludziom, a dzi nasz豉 mnie my郵 i pytanie: CO JE印I POΜ玆xBYM NA WΜSY JESZCZE RAZ ROZJA吉IACZ??? Tylko na te nieugi皻e rudawe. Czy b璠zie jakikolwiek efekt??

Wiem, 瞠 najlepszym wyj軼iem by這by p鎩軼ie do fryzjera, ale ja prosz o domowe sposoby, bo na fryzjera biednej studentki nie sta

Do陰czam te zdj璚ie swoich w這sk闚 stan obecny, coby wiedzie o czym rozmawiamy 安ie穎 po myciu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg farba-schwarzkopf-natural-easy-542-srebrzysty-sredni-popielaty-blond.jpg (57,5 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC02621.jpg (59,1 KB, 120 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC02620.jpg (57,6 KB, 82 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC02618.jpg (37,9 KB, 122 za豉dowa)

Dbam o pazurki

Stary 2011-05-05, 15:21   #608
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

a ja jestem pewna,ze zadne popiel tak od razu ci nie wyjdzie,chociaz... to zalezy od pigmentu twojego wlosa
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-05, 15:26   #609
LittleCrow
Raczkowanie

GG do LittleCrow

W takim razie co by z nimi teraz zrobi豉 Kaguya? Mo瞠sz pu軼i wodze wyobra幡i Jaki kolor na to po這篡?

Dbam o pazurki

Stary 2011-05-05, 15:41   #610
I_hate_you
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 147

moze spr鏏uj tego rozja郾iacza w spreyu joanny, a pozniej poloz farbe.

I_hate_you jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-05, 15:41   #611
201607040946
Konto usuni皻e

boj si cokolwiek pisa, bo masz d逝gie w這sy, ja mia豉m kr鏒kie i nie szkoda mi by這 rozja郾ia 2 razy, bo potem i tak zamierza豉m 軼i望 nie znam sposobu na pozbycie si rudo軼i ot tak, od razu i na sta貫, ale mo瞠 pom鏬豚y ciemny blond? pr鏏owa豉m na rudo軼i w豉郾ie popielaty ciemny blond z Londy bodaj瞠, na marchewie wyszed mi taki jak w za陰czniku, tylko spra si do jasnej rudo軼i, ale ju potem by這 豉twiej.

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 22:04
Stary 2011-05-05, 15:53   #612
LittleCrow
Raczkowanie

GG do LittleCrow

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
boj si cokolwiek pisa, bo masz d逝gie w這sy, ja mia豉m kr鏒kie i nie szkoda mi by這 rozja郾ia 2 razy, bo potem i tak zamierza豉m 軼i望 nie znam sposobu na pozbycie si rudo軼i ot tak, od razu i na sta貫, ale mo瞠 pom鏬豚y ciemny blond? pr鏏owa豉m na rudo軼i w豉郾ie popielaty ciemny blond z Londy bodaj瞠, na marchewie wyszed mi taki jak w za陰czniku, tylko spra si do jasnej rudo軼i, ale ju potem by這 豉twiej.
Taki by m鎩 kolor wyj軼iowy, przed rozja郾ianiem, ciemny blond Castinga
Fakt, wola豉bym unikn望 radykalnego 軼inania, bo zapuszczam w這ski... Powiedz wi璚 jak zareagowa造 Twoje w這ski na drugie rozja郾ianie?

Dbam o pazurki

Stary 2011-05-05, 16:04   #613
201607040946
Konto usuni皻e

spra si szybko, dlatego da豉m zdj璚ie jako przyk豉d. mo瞠 wyj嗆 jasniejszy.
moje w這sy i tak nie by造 w najlepszym stanie, ale postanowi陰m - raz kozie smierc - i tak chcia豉m sie przefarbowa na bia這 i 軼i望 jak agyness, ale na razie mam nieco d逝窺ze.
oczywi軼ie po 2 rozja郾ianiu sta造 si cie雟ze, ale jeszcze nie gumowe, tylko ko鎍e musia豉m mocno 軼i望, i og鏊nie mia豉m poceniowane, wi璚 znowu musia豉m cieniowa...
Stary 2011-05-05, 16:18   #614
LittleCrow
Raczkowanie

GG do LittleCrow

Ale odbarwi這 Ci w這ski mocniej?

Dbam o pazurki

Stary 2011-05-05, 16:34   #615
201607040946
Konto usuni皻e

|Nezsumi --

LittleCrow - tak,odbarwi豉 doda豉m zdj璚ia do albumu, jest tak te 鄴單 po 2 rozja郾ianiu
Stary 2011-05-05, 16:40   #616
LittleCrow
Raczkowanie

GG do LittleCrow

Cytat:
Napisane przez Nezsumi Poka wiadomo嗆
A ja poleci豉bym Ci w豉郾ie Lond ciemny popielaty blond. Na pocz徠ku wyjdzie ciemny ale dobrze pokrywa rude. Jak si zmyje to chocia 豉twiej we幟ie Ci np Loreal Island. D逝go walczy豉m z rudo軼iami, Islandem te robi豉m, ale nie pokrywa這 rudych. Nawet u fryzjera ciemny popielaty blond i potem toner nie zakry rudo軼i, a Londa ca趾iem nie幢e. Tylko naprawd ciemna wychodzi na pocz徠ku.
Boj si ciemnych blond闚, bo z do鈍iadczenia wiem 瞠 naprawd wychodz bardzo ciemne, i nie chc zap璠zi si w b喚dne ko這

Kaguya faktycznie, nawet po drugim zostaj 鄴速e.. W og鏊e bardzo pomocne zdj璚ia tam masz

Dbam o pazurki

Stary 2011-05-05, 20:51   #617
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 402

Cytat:
Oczywi軼ie rozumiem, 瞠 z ciemnych w這s闚 nie wyczaruj platynowego blondu w jeden dzie. I w豉郾ie pr鏏uj to podkre郵i, 瞠 mi nie zale篡 w豉郾ie na platynowym blondzie ani innym z jasnych popieli, a bynajmniej jeszcze nie teraz. Marz o takim kolorku jak na zdj璚iu, jednak wyczyta豉m w KWC, 瞠 farba ta jest bardzo nietrwa豉

Mam czas do ko鎍a tygodnia by jako pokaza si ludziom, a dzi nasz豉 mnie my郵 i pytanie: CO JE印I POΜ玆xBYM NA WΜSY JESZCZE RAZ ROZJA吉IACZ??? Tylko na te nieugi皻e rudawe. Czy b璠zie jakikolwiek efekt??

Wiem, 瞠 najlepszym wyj軼iem by這by p鎩軼ie do fryzjera, ale ja prosz o domowe sposoby, bo na fryzjera biednej studentki nie sta

Do陰czam te zdj璚ie swoich w這sk闚 stan obecny, coby wiedzie o czym rozmawiamy 安ie穎 po myciu.
Wiesz, w這sy po rozja郾iaczu na pewno nie uzyskaj zimnego odcienia. Po drugim rozja郾ianiu na pewno b璠 ja郾iejsze, ale 鄴速o-pomara鎍zowe.

Powiem Ci, 瞠 uzsyka popielaty blond jest naprawd ci篹ko z farbowanych wcze郾iej w這s闚. Te popiele z Joanny, kt鏎e Ci poleca豉m na pewno och這dzi豚y troch, ale niestety pigment popielaty szybko si wyp逝kuje i rudo軼i b璠 wychodzi na wierzch, ale b璠 bardziej stonowane.

Dlatego je郵i by chcia豉 popielaty blond bez rudych refleks闚 musia豉by najpierw wybi ten miedziany pigment. Fajnie rozja郾iaj i och豉dzaj kolor rozja郾iaj帷e blondy z serii cool blonds z Palette (np. A10, C12). P騧niej mo積aby na w這sy potraktowane czym takim po這篡 farb o docelowym odcieniu tak瞠 d逝ga droga....

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-05-05 o 20:53
rockandrollqueen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-05, 21:54   #618
LittleCrow
Raczkowanie

GG do LittleCrow

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
Wiesz, w這sy po rozja郾iaczu na pewno nie uzyskaj zimnego odcienia. Po drugim rozja郾ianiu na pewno b璠 ja郾iejsze, ale 鄴速o-pomara鎍zowe.

Powiem Ci, 瞠 uzsyka popielaty blond jest naprawd ci篹ko z farbowanych wcze郾iej w這s闚. Te popiele z Joanny, kt鏎e Ci poleca豉m na pewno och這dzi豚y troch, ale niestety pigment popielaty szybko si wyp逝kuje i rudo軼i b璠 wychodzi na wierzch, ale b璠 bardziej stonowane.

Dlatego je郵i by chcia豉 popielaty blond bez rudych refleks闚 musia豉by najpierw wybi ten miedziany pigment. Fajnie rozja郾iaj i och豉dzaj kolor rozja郾iaj帷e blondy z serii cool blonds z Palette (np. A10, C12). P騧niej mo積aby na w這sy potraktowane czym takim po這篡 farb o docelowym odcieniu tak瞠 d逝ga droga....
Tyle 瞠 ja w豉郾ie nie chc jasnego blondu, chodzi mi bardziej o co ze 鈔edniego, popielatego blondu/jasny szatyn. Nie d捫 do platynowego blondu. Dlatego nie upieram si te ju przy jeszcze wi瘯szym rozja郾ieniu w這s闚 tylko raczej spopieleceniu tego co ju mam, by mie szatynoblond, 瞠 tak to ujm Chc zniwelowa ten krzykliwy pomara鎍z, zastanawiam si ju nawet nad jakim ciep造m jasnym br您em - 瞠by to pokry, nie rozja郾i ani nie przyciemni. Do陰czam zdj璚ie sprzed rozja郾iania, po ju widzia豉 A chcia豉bym taki jak na zdj璚iu Kardaszian
My郵isz, 瞠 to dobry pomys z tym ciep造m jasnym br您em? Czy jednak i嗆 w poszarzanie tego koloru popielami? Mam ju totalny m皻lik w g這wie, a jutro musz p鎩嗆 ju po jakie farby..
Zastanawiam si czy nie za陰czy te zdj璚ia twarzy w obecnych w這sach , 瞠by mog豉 oceni... Ale do tylko dla tych 膨dnych mocnych wra瞠

Aaaaa... Postanowi豉m za陰czy. Raz kozie..

Dbam o pazurki

Edytowane przez LittleCrow
Czas edycji: 2011-05-08 o 22:20
Stary 2011-05-09, 22:13   #619
kamsonxoxo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Z br您u na blond - W﹗EK ZBIORCZY.

Witajcie
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to 鈔edni br您 i taki obecnie mam na g這wie.
Jest to raczej ch這dny odcie. Powa積ie zastanawiam si nad przej軼iem do blondu. Oko這 2 lata temu zabra豉m si za to sama i efekty by造 do嗆 mierne. Kolor by 鄴速y, a w這sy zniszczone.
St康 moje pytanie do Was, a szczeg鏊nie do Wiza瘸nek, kt鏎e farbuj w這ski na blond i r闚nie maj naturalny kolor podobny do mojego.
1. Czy fryzjer da rade rozja郾i moje w這sy tak, 瞠by nie pojawi豉 si ta paskudna, 鄴速a po鈍iata? Zale篡 mi na jak najbardziej naturalnym wygl康zie i raczej ch這dnym kolorku.
2. Czy farbowane odrosty b璠 si r騜ni od reszty, gdy b璠 je "robi" ci庵le w tym samym salonie?
3. By豉m na wst瘼nej konsultacji. Jedn z metod, kt鏎e fryzjerka mi zaproponowa豉 by這 tonowanie. Obawiam si jednak, 瞠 takie d逝gotrwa貫 schodzenie z obecnego koloru b璠zie wi您a這 si z wieloma wizytami i du穎 wi瘯szym nak豉dem finansowym. No i skoro teraz fryzjerka chce tonowa moje w這sy, kt鏎e wcale nie s takie ciemne, to jak poradzi sobie z odrostami, kt鏎e trzeba b璠zie zlikwidowa po jednej wizycie?

Prosz o odpowiedzi
kamsonxoxo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-10, 00:10   #620
AgusiaGda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 372

Dziewczyny - jeste軼ie specjalistkami od rozja郾iania/dekoloryzacji

niestety przy ma造m dziecku nie mam czasu na dok豉dne przeszukanie forum

ot騜 - przez ostatnie 2,5 roku farbowa豉m w這sy r騜nymi ciemnymi farbami (gorzka lub mleczna czekolada, maho, wi郾ia itp.)

2 tygodnie temu by豉m u super fryzjera pracuj帷ego na L'orealach - zrobi dekoloryzacj bez amoniaku, jak捷 od篡wk, na koniec farb i 軼inanie siedzia豉m 5,5 godziny, zap豉ci豉m 277z i wysz豉m z w這sami w kolorze bursztynowego blondu(lekki refleks rudego)

nie sta mnie(nie pracuj帷ej mamu鄂i) na systematyczne zostawianie u fryzjer 170z za farbowanie

chc kupi na allegro zestaw L'oreal INOA http://allegro.pl/loreal-farba-inoa-...586545540.html i samej farbowa w這sy :P

i teraz moje pytanie - chcia豉bym zej嗆 do jasnego blondu og鏊nie mam br您owe oczy, lekko 郾iad karnacj - jaki odcie blondu wybra? i czy nie pogryzie si z tym co mam na g這wie w wyniku czego mog wyj嗆 zielone w這sy?

a mo瞠 polecicie inn firm? nie chc zniszczy moich 5 pi鏎ek

mam w這sy delikatne i cienkie jednak okaza造 si bardzo trudne je郵i chodzi o 軼i庵anie koloru
AgusiaGda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-28, 12:10   #621
softnells
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

cze嗆 dziewczyny bardzo prosze o rad ; )

ot騜 chci掖abym zejs z br您u w blond mam juz troche odrosty ale boje sie 瞠 wyjdzie jakis rudy czy bed jakie komplikacje . chcia豉bym na blond zejs baleja瞠m .
pierwszy raz farbowalam wlosy na blond baleja potem na rudo potem na br您 i teskni mi sie ten blond wszyscy m闚i 瞠 w blondzie bylo najlepiej.

mia豉m zapuszcza w這sy a odrosn moje ale nie moge juz wytrzyma poniewa odrosty sa b. widoczne.

co s康zicie? na pierwszym za陰czniu s moje w這sy z ok. 8 cm odrostami a na 2 i 3 kolor w這s闚 jaki chcia豉bym mie.

dodam 瞠 mam delikatne cienkie i juz troszke zniszczone w這sy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 3.jpg (20,5 KB, 73 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg bar-rafaeli.jpg (30,2 KB, 102 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 0526a0f9fbdb2e5b907c77f48d84cb6e.jpg (41,1 KB, 58 za豉dowa)
softnells jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-28, 21:02   #622
qeres
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 027

dziewczyny ratunku!
mia豉m rude w這sy, takie ju troche sprane, na這篡豉m dzisiaj go喚bi popiel bo rzekomo mia je troch przygasi ale zamiast tego wyszed mi jasny br您.
I tu moje pytanie, za tydzie mam wizyt u fryzjera, czy b璠zie on w stanie doprowadzi je do blondu czy nie ma takiej mo磧iwo軼i i lepiej samemu w domu rozja郾ia co jaki czas?

wymianka ciuchowa
qeres jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-29, 13:01   #623
ala0711
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 417

Cytat:
Napisane przez qeres Poka wiadomo嗆
dziewczyny ratunku!
mia豉m rude w這sy, takie ju troche sprane, na這篡豉m dzisiaj go喚bi popiel bo rzekomo mia je troch przygasi ale zamiast tego wyszed mi jasny br您.
I tu moje pytanie, za tydzie mam wizyt u fryzjera, czy b璠zie on w stanie doprowadzi je do blondu czy nie ma takiej mo磧iwo軼i i lepiej samemu w domu rozja郾ia co jaki czas?
My郵, 瞠 doprowadzi je do blondu Ja w domu sama rozja郾ia豉m ca貫 w這sy rozja郾iaczem z joanny i wysz這 w sumie spoko tylko 瞠 miejscami mia豉m je lekko pomara鎍zowe, ale s康z, 瞠 to efekt tego 瞠 za ma這 go na這篡豉m, chocia kupi豉m 3 opakowania Ale my郵 瞠 fryzjer zrobi Ci z twoich w這s闚 blondzik;P
Stary 2011-05-29, 14:12   #624
qeres
Zadomowienie

w sumie to podj窸am decyzj 瞠 jednak sama je rozja郾i, ju kiedy schodzi豉m z ciemnego br您u do jasnego blondu i nie by這 tak 幢e

zastanawia mnie tylko ile czasu powinnam odczeka od wczorajszego farbowania i po幡iej po rozja郾ianiu do kolejnego rozja郾iania

wymianka ciuchowa
Stary 2011-05-29, 19:52   #625
Gosia_14
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 774

Hej,jako dwa dni temu pofarbowa豉m w這sy szamponetk-br您em wyszed bardzo bardzo ciemny.No jest ona do 24my wi璚 mam nadziej,瞠 b璠zie schodzi,a co mam zrobi potem aby otrzyma taki s這neczny blond,wystarczy na這篡 farb czy rozja郾i rozja郾iaczem?
Gosia_14 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-29, 22:21   #626
qeres
Zadomowienie

nak豉da豉 szamponetk na rozja郾iane ju w這sy czy na naturalne?
z do鈍iadczenia wiem 瞠 nigdy si do ko鎍a nie wyp逝kuj

wymianka ciuchowa
Stary 2011-05-30, 13:35   #627
Gosia_14
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 774

Na naturalne.
Gosia_14 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-31, 20:39   #628
Agatka_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Cze嗆 dziewczyny, mam problem, kompletnie nie wiem co robi. Obecnie moje w這sy maj kolor ciemnego br您u, farbuj je od jakich 3 lat, chcia豉bym wr鏂i do swojego naturalnego koloru, o matulu jasnego blondu.. By豉m w kilku salonach fryzjerskich i ka盥a z pa m闚i豉 mi, 瞠 to niemo磧iwe, bo albo b璠 mia豉 w這sy w kilku kolorach albo zielone albo w og鏊e nic mi nie wyjdzie i tylko strac pieni康ze (pan "wyceni豉" dekoloryzacj na 300-350 z) Nie chc mie ju ciemnych w這s闚 po tym wszystkim co us造sza豉m jednak zastanawiam si czy nie zostawi ich w spokoju i nadal farbowa na br您, od 2 miesi璚y chodz z jasnymi odrostami, naiwna my郵a豉m, 瞠 p鎩d sobie na dekoloryzacj i wszystko b璠zie cudownie. co robi? pomoooocy my郵icie, 瞠 mog這by si uda?

..A od 21.07.2009 kierowca bombowca!

Agatka_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-31, 22:25   #629
LittleCrow
Raczkowanie

GG do LittleCrow

Cytat:
Napisane przez Agatka_ Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny, mam problem, kompletnie nie wiem co robi. Obecnie moje w這sy maj kolor ciemnego br您u, farbuj je od jakich 3 lat, chcia豉bym wr鏂i do swojego naturalnego koloru, o matulu jasnego blondu.. By豉m w kilku salonach fryzjerskich i ka盥a z pa m闚i豉 mi, 瞠 to niemo磧iwe, bo albo b璠 mia豉 w這sy w kilku kolorach albo zielone albo w og鏊e nic mi nie wyjdzie i tylko strac pieni康ze (pan "wyceni豉" dekoloryzacj na 300-350 z) Nie chc mie ju ciemnych w這s闚 po tym wszystkim co us造sza豉m jednak zastanawiam si czy nie zostawi ich w spokoju i nadal farbowa na br您, od 2 miesi璚y chodz z jasnymi odrostami, naiwna my郵a豉m, 瞠 p鎩d sobie na dekoloryzacj i wszystko b璠zie cudownie. co robi? pomoooocy my郵icie, 瞠 mog這by si uda?
A przeczyta豉 cho troszk tego w徠ku? Bo "co robi" to pytanie, na kt鏎e odpowiedzi to studnia bez dna

Dbam o pazurki

Stary 2011-06-02, 13:11   #630
aliily
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Smile Z jasnego br您u na blond, pomo瞠cie? :)

Witam was sserdecznie!
Bez ogr鏚ek, chodzi za mn od roku przefarbowanie w這s闚 z br您u na blond. Czyta豉m ju co nieco, pyta豉m kole瘸nek, ale sama nie wiem: czy kupi lepsz farb w sklepie, np. L'Oreal Recital Preference Bardzo jasny blond Y - HOLLYWOOD, czy kupi farb profesjonaln w salonie fryzjerskim [jak tak to jak i dlaczego akurat t?] czy mo瞠 i嗆 najwyczajniej do fryzjera.
Wiadomo fryzjer 陰czy si z du篡mi kosztami, na kt鏎e nie mog sobie pozwoli co miesiac: 150z. Student = ci篹kie zycie

Boj si皻e odrost闚. Mam co prawda d逝gie w這sy,ale wiaodmo: potem ciemne odrosty, mog mi wyj嗆 鄴速e, albo co gorsza rude.

No i oczywi軼ie kwestia jak t farb kupi: rozumiem 瞠 bez amoniaku si nie obejdzie? Czy drastycznie os豉bi moje w這sy? Czy wcze郾iej u篡 jakiego rozja郾iacza, czy p逝kanki? Nie za bardzo si jeszcze w tym temaci orientuje

Poni瞠j m鎩 kolor w這s闚, i kolor o jakim marze. To stare zdj璚ie, ale jest w 鈍ietle dziennym i taki mam kolor w這s闚. Dodam, 瞠 teraz moje w這sy s tej samej d逝go軼i, lecz bez grzywki, i w zdecydowanie lepszej kondycji

Da sie Kochane?

009_Jessica_Alba_j46.jpg

1638013860_2.jpg

20091005716.jpg
aliily jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, braz, braz na blond, farba rozja郾iacz fryzjer, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, ombre farbowanie, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie, wzmocnienie, zapuszczanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.