Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy - Strona 22 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-06-02, 18:51   #631
ala0711
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 417
Dot.: Z br您u na blond - W﹗EK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Poka wiadomo嗆
Hej,jako dwa dni temu pofarbowa豉m w這sy szamponetk-br您em wyszed bardzo bardzo ciemny.No jest ona do 24my wi璚 mam nadziej,瞠 b璠zie schodzi,a co mam zrobi potem aby otrzyma taki s這neczny blond,wystarczy na這篡 farb czy rozja郾i rozja郾iaczem?
My郵, 瞠 powinna farb rozja郾iaj帷
Stary 2011-06-05, 08:31   #632
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 488

hej. Mam do Was pytanie, poniewa widz, 瞠 macie tutaj ogromn wiedz
zaczn od tego czy b璠帷 w 18tygodniu ci捫y mog rozja郾i w這sy?
D逝go by豉m jasn blondynk, z jakie 7miesi璚y temy przyciemni豉m do ciemnego br您u. Obecnie kolor jest wyp逝kany, wygl康a jak ciemny blond/jasny br您. Do tego mam ok 6cm odrostu w kolorze mysiego blondu.
W ci捫y jeszcze si nie farbowa豉m ale teraz moje w這sy prosz wr璚z o farb. Oczywi軼ie je瞠li oka瞠 si, 瞠 jest to zbyt szkodliwy zabieg dla mojego nienarodzonego dziecka to zrezygnuj.

Aaaa i jezeli jednak b璠 mog豉 przej嗆 do blondu to lepiej samej w domu czy wyda te 200-250z i is do fryzjera?
Nie chce schodzic pasemkami, bo nienawidze pasemek. Potem ciezko uzyskac jednolity kolor

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-05, 10:42   #633
LittleCrow
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 163
GG do LittleCrow

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
D逝go by豉m jasn blondynk, z jakie 7miesi璚y temy przyciemni豉m do ciemnego br您u. Obecnie kolor jest wyp逝kany, wygl康a jak ciemny blond/jasny br您. Do tego mam ok 6cm odrostu w kolorze mysiego blondu.
W ci捫y jeszcze si nie farbowa豉m ale teraz moje w這sy prosz wr璚z o farb. Oczywi軼ie je瞠li oka瞠 si, 瞠 jest to zbyt szkodliwy zabieg dla mojego nienarodzonego dziecka to zrezygnuj.

Aaaa i jezeli jednak b璠 mog豉 przej嗆 do blondu to lepiej samej w domu czy wyda te 200-250z i is do fryzjera?
Nie chce schodzic pasemkami, bo nienawidze pasemek. Potem ciezko uzyskac jednolity kolor
Doskonale rozumiem niech耩 do pasemek, sama ich nienawidz, a s造sz帷 opinie o ty, 瞠 pasemkami rozja郾ia jest zdrowiej, to zdecydowa豉m si chodzi i rozja郾ia stopniowo pasemkami. Po p馧 roku takich wizyt straci豉m ok. 500z, a efekt by tak mizerny i ma這 widoczny jak tylko mo積a sobie wyobrazi. Wi璚, jako 瞠 mam tendencje do zachowa szale鎍zych kupi豉m rozja郾iacz i w domu po這篡豉m na ca貫 w這sy. Oczywi軼ie potem stonowa豉m to popielem, bo wysz豉 merchewa Ca造 czas pracuj nad kolorem, ale ju jestem zadowolona z efekt闚. Dodam jeszcze, 瞠 schodzi豉m z ciemnego br您u, a skoro Tw鎩 kolor jest ju wyp逝kany i sprany to my郵 瞠 domowa dekoloryzacja jak najbardziej da豉by rad. To oczywi軼ie tylko moje zdanie, oparte na w豉snym do鈍iadczeniu.

Co do dzidziusia - moja mama pracuje na oddziale ginekologicznym i m闚i, 瞠 nic nie stoi na przeszkodzie 瞠by farbowa. R闚nie moja siostra w obu ci捫ach farbowa豉 i rozja郾ia豉, i nic z貫go si nie dzia這, wi璚 my郵, 瞠 nie powinna si obawia. Je郵i nie chcesz wdycha chemii to najlepiej jakby kto Tobie k豉d wszystko na g這w, a Ty trzymaj sobie np. koszulk przy buzi i ju

Dbam o pazurki
... i zapuszczam w這sy 22.01.2009 - 9cm...
... 20.02.2011 - 45cm --> 70cm

LittleCrow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-05, 11:01   #634
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 488

Dzi瘯i za odpowied
a mo瞠 da這by rad rozja郾i w這sy farb, a nie rozja郾iaczem? Widzia豉m na w徠ku zdj璚iowym, 瞠 jedna dziewczyna u篡豉 Londy na ciemny blond/jasny br您 i 豉dnie jej rozja郾i這. Nie chc platynki, chc po prostu blond jaki taki 鈔edni. Z poziomu 9 o ile si nie myl.

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-05, 12:11   #635
LittleCrow
Raczkowanie

GG do LittleCrow

Cytat:
Dzi瘯i za odpowied
a mo瞠 da這by rad rozja郾i w這sy farb, a nie rozja郾iaczem? Widzia豉m na w徠ku zdj璚iowym, 瞠 jedna dziewczyna u篡豉 Londy na ciemny blond/jasny br您 i 豉dnie jej rozja郾i這. Nie chc platynki, chc po prostu blond jaki taki 鈔edni. Z poziomu 9 o ile si nie myl.
Skoro nie zale篡 Ci na bardzo jasnym blondzie, to pr鏏uj. 9 to jednak jasny blond Wydaje mi si te, 瞠 po farbie rozja郾iaj帷ej podkre郵i Ci si r騜nica mi璠zy odrostem a w這sem farbowanym... Chyba 瞠 to by szampon koloryzuj帷y? Najlepiej jakby wrzuci豉 tu zdj璚ie Twoich w這s闚, b璠zie du穎 豉twiej oceni.

Ps. Czy mog豉by poda link do wspomnianego w徠ku zdj璚iowego?

Dbam o pazurki

Stary 2011-06-10, 20:00   #636
asia_102
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 356

Cytat:

Goldika, jestem w tej chwili w 36 tygodniu i farbuj regularnie w這sy co miesi帷. Dbam tylko o to, 瞠by nie wdycha za du穎 chemicznego smrodku
Najlepiej by by這 gdyby wklei豉 zdj璚ie swoich w這s闚, wtedy mo積a oceni jaki masz poziom swoich naturalek i znale潭 najlepsze rozwi您anie. W tej chwili przychodzi mi do g這wy dekoloryzacja, ewentualnie k徙iel rozja郾iaj帷a a potem na to farba docelowa z poziomu 8-9 ( w zale積o軼i na co si zdecydujesz)

(灼·.·捶)
`·.(灼·.·捶)
` ·.,.·
asia_102 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-10, 23:08   #637
ikate89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Mam nadziej, 瞠 si nie powtarzam, ale nie mog tego nigdzie znale潭.

Mianowicie - mam pytanie w sprawie dekoloryzator闚. Wynalaz豉m co takiego http://allegro.pl/vitality-s-art-dec...653752232.html i zastanawiam si, czy dekoloryzatory 軼i庵aj w這sy naturalne?

Generalnie sprawa przedstawia si tak, 瞠 zachcia這 mi si jasnego blondu, a z natury mam ciemny br您. By豉m ju kilka razy u fryzjera tak瞠 generalnie kolor na ca貫j d逝go軼i jest w miar ok, coraz bli瞠j wymarzonego, nie musz ani nie chc go ju traktowa dekoloryzacj, po prostu nak豉dam farb, 瞠by dosz這 to do ch這dnego blondu.
ALE nie mam ju ochoty p豉ci co miesi帷 ponad 200z za marne 軼i庵anie tylko odrostu i nak豉danie farby.

Wiem, 瞠 dekoloryzajca w domu jest z豉 i takie takie, ale ja chc cho raz spr鏏owa i sprawdzi, czy mo瞠 jednak si uda i b璠 mog豉 troch zaoszcz璠zi, bo to kradzie w bia造 dzie.

Z g鏎y dzi瘯i za odpowied.
ikate89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-10, 23:16   #638
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez ikate89 Poka wiadomo嗆
Mam nadziej, 瞠 si nie powtarzam, ale nie mog tego nigdzie znale潭.

Mianowicie - mam pytanie w sprawie dekoloryzator闚. Wynalaz豉m co takiego http://allegro.pl/vitality-s-art-dec...653752232.html i zastanawiam si, czy dekoloryzatory 軼i庵aj w這sy naturalne?

Generalnie sprawa przedstawia si tak, 瞠 zachcia這 mi si jasnego blondu, a z natury mam ciemny br您. By豉m ju kilka razy u fryzjera tak瞠 generalnie kolor na ca貫j d逝go軼i jest w miar ok, coraz bli瞠j wymarzonego, nie musz ani nie chc go ju traktowa dekoloryzacj, po prostu nak豉dam farb, 瞠by dosz這 to do ch這dnego blondu.
ALE nie mam ju ochoty p豉ci co miesi帷 ponad 200z za marne 軼i庵anie tylko odrostu i nak豉danie farby.

Wiem, 瞠 dekoloryzajca w domu jest z豉 i takie takie, ale ja chc cho raz spr鏏owa i sprawdzi, czy mo瞠 jednak si uda i b璠 mog豉 troch zaoszcz璠zi, bo to kradzie w bia造 dzie.

Z g鏎y dzi瘯i za odpowied.
to jest rozja郾iacz jaki blond masz? bo mozesz spokojnie odpowiedni farb z odpowiednim utleniaczem robi odrosty na blond, kt鏎e je郵i wyjd 鄴速awe, stonujesz fioletem (szampon do w這s blond z joanny)
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-10, 23:30   #639
ikate89
Przyczajenie

Ja mam raczej jasny blond, na poziomie 9tym. KLIK
Pr鏏owa造鄉y ostatnio z fryzjerk w salonie zrobi dok豉dnie to o czym piszesz - moje naturalne s tak ciemne, 瞠 wyszed miedziany rudy.
Niestety, musz je 軼i庵a za ka盥ym razem, a 瞠 jest taka r騜nica mi璠zy kolorami, robi to co miesi帷. Dlatego chcia豉bym cho raz spr鏏owa sama. W ko鎍u 軼i庵anie odrost闚 nie mo瞠 by a tak ryzykowne jak zabawa z ca陰 d逝go軼i.

"To rozja郾iacz" - rozumiem przez to, 瞠 by豚y ok? 疾 na odrosty w豉郾ie rozja郾iacza mam szuka?
Stary 2011-06-10, 23:52   #640
fryz5
Zakorzenienie

to Twoje zdj璚ie tak? my郵 ze z powodzeniem mozesz u篡 jakiej farby rozja郾iaj帷ej spr鏏uj syoss ma 3 odcienie rozja郾iajace: 10-0, 11-0 i 12-0 od najs豉bszego do najmocniejszego. z tym 瞠 zawsze k豉d tylko i wy陰cznie na odrost nie ma potrzeby niszczy reszty, czyli jesli b璠ziesz uzywa豉 farby rozja郾iaj帷ej a nast瘼nie dba豉 o w這sy myj帷 szamponem fioletowym, w這sy powinny mie 豉dny kolor a oszcz璠zisz zniszcze w這som na d逝go軼i. spr鏏uj moze tego syoss 12-0 na sam odrost, je郵i nie pomoze to kup rozja郾iacz elgon bez amoniaku i do tego utleniacz 6% albo 9% (9 rozjasni mocniej od 6 co za tym idzie mocniej przesuszy)
Stary 2011-06-11, 01:16   #641
ikate89
Przyczajenie

Moje moje. Dzi瘯i za odpowiedz, spr鏏uje najpierw tej farby, ale dla mnie to pewnie faktycznie 12tka.

Edytowane przez ikate89
Czas edycji: 2011-06-11 o 01:18
Stary 2011-06-11, 11:08   #642
aleksandy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Witam,
Naczyta豉m si dziesi徠ki artyku堯w o rozja郾ianiu w這s闚, lecz nigdzie nie dosta豉m odpowiedzi na m鎩 problem. A mianowicie, mam w這sy koloru: jasny-鈔edni br您 (nie potrafi jednoznacznie ich oceni) i chcia豉bym je rozja郾i o par ton闚. Czy je瞠li kupi farb np. 鈔edni blond, to w這sy rozja郾i mi si cho troch? Licz na jakie porady, bo zauwa篡豉m, 瞠 tu same profesjonalistki
Pozdrawiam
aleksandy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-11, 12:59   #643
fryz5
Zakorzenienie

stan si, ale b璠 rudawe, rozja郾i si niewiele, zale篡 jak bardzo masz podatne w這sy na farbowanie. naturalny kolor masz?
Stary 2011-06-11, 13:12   #644
Labressa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112
Ze 鈔edniego br您u w 鈔edni blond- mo磧iwe?

Drogie Panie, od dawna marzy mi si 鈔edni blond. Zakupi豉m farb Syoss'a odcien 鈔edni blond, kolor moich wlos闚 to ciemny blond na odrostach, reszta w jasnym/鈔ednim br您ie. Tak wi璚 takie pytanie: czy po zafarbowaniu w這s闚 鈔ednim blondem syossa moje w這sy zrudziej, czy po prostu b璠 ja郾iejsze?
Labressa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-11, 13:37   #645
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 850
Dot.: Ze 鈔edniego br您u w 鈔edni blond- mo磧iwe?

Odrosty b璠 koloru ciemny blond, a reszta pozostanie taka, jaka jest (chyba, 瞠 obecny kolor jest ju mocno 'sprany').

A w przysz這軼i u篡waj wyszukiwarki przed za這瞠niem setnego w徠ku na ten sam temat .
Anethka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-11, 14:47   #646
ala0711
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 417

Cytat:
Napisane przez aleksandy Poka wiadomo嗆
Witam,
Naczyta豉m si dziesi徠ki artyku堯w o rozja郾ianiu w這s闚, lecz nigdzie nie dosta豉m odpowiedzi na m鎩 problem. A mianowicie, mam w這sy koloru: jasny-鈔edni br您 (nie potrafi jednoznacznie ich oceni) i chcia豉bym je rozja郾i o par ton闚. Czy je瞠li kupi farb np. 鈔edni blond, to w這sy rozja郾i mi si cho troch? Licz na jakie porady, bo zauwa篡豉m, 瞠 tu same profesjonalistki
Pozdrawiam
Mo瞠sz wybra farb rozja郾iaj帷 np z palette . Np c10, c12
Stary 2011-06-11, 15:57   #647
fryz5
Zakorzenienie

oj uwa瘸豚ym z palette ch這dne blondy bo wyjdzie kurczak lub marchewa
Stary 2011-06-11, 17:19   #648
LittleCrow
Raczkowanie

GG do LittleCrow

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
oj uwa瘸豚ym z palette ch這dne blondy bo wyjdzie kurczak lub marchewa
Potwierdzam, na moich wyszed taki marchewkowy kurczak

fryz5 posz豉m wczoraj za Twoj rad i po這篡豉m na w這sy szlachetn per喚 + p馧 srebrnego py造, tak jak m闚i貫, bo musia豉m ju co zrobi ze sporym odrostem. Stwierdzam 瞠 to naprawd 鈍ietne po陰czenie! Odrost troch rudawy, ale b璠 go tonowa szamponem i p逝kank. Ko鎍e niestety nadal ciep貫, z tym 瞠 r騜nica naprawd coraz mniej widoczna. Kolor robi si naprawd super.

Dbam o pazurki

Stary 2011-06-11, 17:28   #649
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LittleCrow Poka wiadomo嗆
Potwierdzam, na moich wyszed taki marchewkowy kurczak

fryz5 posz豉m wczoraj za Twoj rad i po這篡豉m na w這sy szlachetn per喚 + p馧 srebrnego py造, tak jak m闚i貫, bo musia豉m ju co zrobi ze sporym odrostem. Stwierdzam 瞠 to naprawd 鈍ietne po陰czenie! Odrost troch rudawy, ale b璠 go tonowa szamponem i p逝kank. Ko鎍e niestety nadal ciep貫, z tym 瞠 r騜nica naprawd coraz mniej widoczna. Kolor robi si naprawd super.
ciesze si 瞠 jestes zadowolona z koloru daj im odpocz望, myj od篡wiaj myj od篡wiaj a kolor sie zacznie wyr闚nywa
Stary 2011-06-11, 18:11   #650
LittleCrow
Raczkowanie

GG do LittleCrow

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
ciesze si 瞠 jestes zadowolona z koloru daj im odpocz望, myj od篡wiaj myj od篡wiaj a kolor sie zacznie wyr闚nywa
Niestety musia豉m ju pofarbowa bo farby si wyp逝ka造 i zn闚 zacz掖 rudy wychodzi spod spodu Poza tym w這sy rosn mi stosunkowo szybko, a 瞠 naturalne mam ciemne to odrost pojawia si szybko i jest mocno widoczny Poprzednio nie by這 to problemem, bo odrost od ciemnej farby r騜ni mi si tylko odcieniem i mog豉m nawet przez 2-3 miesi帷e nie farbowa w這s闚. Teraz wszystko wychodzi

Dbam o pazurki

Stary 2011-06-11, 18:59   #651
fryz5
Zakorzenienie

to moze dodatkowo stosuj maski naturalne (鄴速ko, olej kokosowy, cytryna) cytryna rozja郾ia, kole瘸nka mia豉 wyp這wia造 rudy + odrosty 鈔edni blond, po masce kolor jej wyblak ale odrosty o ton si rozja郾i造
Stary 2011-06-12, 16:03   #652
oldza
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Unhappy pare pyta odno郾ie w這s闚. :)

Witam!

mam pewien problem, kt鏎y m璚zy mnie ju ponad 2 miesi帷e
mianowicie : od kiedy pami皻am, farbuj si na kolor br您owy.. nigdy nie pr鏏owa豉m koloryzowa si inaczej i strasznie boj si zmian.
Chc, i to naprawd bardzo bardzo mocno, przemalowa si na blond
marz o czym takim http://styl.fm/newsy/wp-content/uplo...ci-199x300.jpg

aczkolwiek mam ciemniejsz opraw oczu.

moja uroda: du瞠 niebieskie oczy, br您owe w這sy, 瘸dnych przebarwie na sk鏎ze, tr康ziku etc. zim i wiosn mam bardzo jasn cer, natomiast gdy nadejd gor皻sze dni, zmieniam si w jak捷 mulatk.. od razu opalam si na ciemny br您, nigdy na czerwono.. i gdybym si przemalowa豉 na blond to wygl康a豉bym za przeproszeniem jak jaka 'solara', plastik czy co takiego. ;]

moje pytanie jest nast瘼uj帷e: czy przy moim typie urody mog豉bym si przemalowa na blond i jakby to wygl康a這?
oraz: czy skoro maluj ju par lat na br您/czekolad, to czy nie wyjdzie mi 鄴速y kolor na w這sach? ;<.

Pozdrawiam
i dzi瘯uj za wszystkie odpowiedzi .
oldza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-12, 16:40   #653
Miviki666
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 307
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy

Hej dziewczyny. Chcia豉m si zapyta jakiej farby musz u篡 瞠by mie kolor w這s闚 taki jak ma Alicja Bachleda curu Obecnie na g這wie mam taki br您 (Pralina Loreal casting). Bardzo mi sie jej kolorek podoba Kidy mia豉m co podobnego na g這wie i robi豉m to farb wellaton migda這wy blond, ale niestety farba zosta豉 wycofana
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Alicja_BachledaCurus_2294038.jpg (15,8 KB, 72 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg bachleda_curus_alicja.jpg (23,8 KB, 90 za豉dowa)
Stary 2011-06-12, 22:00   #654
ikate89
Przyczajenie

Zapytam o jeszcze jedno: czy mo積a u篡wa wody innej marki ni 軼i庵acz czy s one w jaki tajemniczy spos鏏 powi您ane?
Stary 2011-06-13, 15:17   #655
playboykaa77
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Cytat:
Napisane przez ikate89 Poka wiadomo嗆
Zapytam o jeszcze jedno: czy mo積a u篡wa wody innej marki ni 軼i庵acz czy s one w jaki tajemniczy spos鏏 powi您ane?
czasami tak bo chodzi o chemie, ale czesto sa tez poprostu polecane przez producenta bo wiadomo producent chce abys uzywala tylko jego produkty i tu jezeli ci wyjdzie cos dziwnego mozesz reklamowac produkty a jezeli uzyjesz innej firmy to reklamacja moze byc nie wazna

ale generalnie przy wodzie nie ma to znaczenia(chemia) bo woda to woda
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-13, 17:29   #656
xxSokzzuka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Mog zaprezentowa efekt jaki uzyska豉m rozja郾iaczem za 7 z "delia" (3 opak. na g這w x2, potem 1x "ksi篹ycowy blond" r闚nie delia - 2 opakowania) Naturalny to 鈔edni br您, w這sy farbowa豉m kiedy na b.ciemny br您, odrosty naturalne mia豉m mniej wi璚ej do 1/3 w這sa. W這sy suche i 豉mliwe, ale ca造 czas o nie dbam i staram si polepszy ich stan, od rozja郾iania min窸y 3-4 tyg. (Z ch璚i dowiem si jakie maski/od篡wki do w這s闚 polecacie ; ) i co my郵icie na temat dolce placenty?)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-1.jpg (19,3 KB, 100 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w4.jpg (6,6 KB, 116 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg _6132959.jpg (111,3 KB, 148 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg _6132961.jpg (100,8 KB, 101 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg _6132965.jpg (85,7 KB, 111 za豉dowa)
xxSokzzuka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-14, 19:12   #657
LittleCrow
Raczkowanie

GG do LittleCrow

Cytat:
Napisane przez xxSokzzuka Poka wiadomo嗆
Mog zaprezentowa efekt jaki uzyska豉m rozja郾iaczem za 7 z "delia" (3 opak. na g這w x2, potem 1x "ksi篹ycowy blond" r闚nie delia - 2 opakowania) Naturalny to 鈔edni br您, w這sy farbowa豉m kiedy na b.ciemny br您, odrosty naturalne mia豉m mniej wi璚ej do 1/3 w這sa. W這sy suche i 豉mliwe, ale ca造 czas o nie dbam i staram si polepszy ich stan, od rozja郾iania min窸y 3-4 tyg. (Z ch璚i dowiem si jakie maski/od篡wki do w這s闚 polecacie ; ) i co my郵icie na temat dolce placenty?)
Czyta豉m troch na jej temat i opinie s generalnie bardziej dobre ni z貫, ale chyba nie u篡j nic co ma w sk豉dzie zwierz璚e 這篡ska. Cho podobno kiedy robi這 si maski z 這篡skami ludzkimi Zerknij na Dolce Anti-Age, w innym w徠ku dziewczyna bardzo mi j poleca豉 na na suche, dekoloryzowane w這sy. Do kupienia raczej na allegro, nie widz ich w 瘸dnej z drogerii. I ma w sk豉dzie chrzan, nie organ

Dekoloryzowa豉 w這sy dwukrotnie??? S w 鈍ietnym stanie jak na taki zabieg, efekt 鈍ietny Czym zamierzasz potraktowa odrost?

Dbam o pazurki

Stary 2011-06-15, 10:59   #658
moee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 545

pisze tu tez jak i pisalam na watku o dekoloryzacji . Sciaglam ostatnio dziewczyny kolor z mocno ciemno rudych wlosow ( praktycznie kasztan ciemniejszy z rudoscia) zastosowalam "Color oops" jestem bardzooo zadowlona bo obylo sie to tylko z jednym nalozeniem tego srodka , wiec wlosy prawie go nie odczuly
Mam teraz takie jak na zdjeciu , i tu moje pytanie .. czym je najlepiej potraktowac zeby uzyskac odcien sredni blond/ blond popielaty ? Da rade cos takiego uzyskac na tych wlosach bez obycia sie i skonczenia w pieknej zieleni tudziez znowu z ciemnymi wlosami ? doradzcie mi kobity bo pewnie same przechodzilyscie z roznych kolorow teczy od rudosci wscieklej do blondu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 18.jpg (48,1 KB, 68 za豉dowa)
S這dko jest nie my郵e o niczym
Si zgubi we w豉snej sp鏚nicy.."
moee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-15, 14:09   #659
LittleCrow
Raczkowanie

GG do LittleCrow

Cytat:
Napisane przez moee Poka wiadomo嗆
pisze tu tez jak i pisalam na watku o dekoloryzacji . Sciaglam ostatnio dziewczyny kolor z mocno ciemno rudych wlosow ( praktycznie kasztan ciemniejszy z rudoscia) zastosowalam "Color oops" jestem bardzooo zadowlona bo obylo sie to tylko z jednym nalozeniem tego srodka , wiec wlosy prawie go nie odczuly
Mam teraz takie jak na zdjeciu , i tu moje pytanie .. czym je najlepiej potraktowac zeby uzyskac odcien sredni blond/ blond popielaty ? Da rade cos takiego uzyskac na tych wlosach bez obycia sie i skonczenia w pieknej zieleni tudziez znowu z ciemnymi wlosami ? doradzcie mi kobity bo pewnie same przechodzilyscie z roznych kolorow teczy od rudosci wscieklej do blondu
Poczytaj tu: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=355622

Dbam o pazurki

Stary 2011-06-15, 22:43   #660
xxSokzzuka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Cytat:
Napisane przez LittleCrow Poka wiadomo嗆
Dekoloryzowa豉 w這sy dwukrotnie??? S w 鈍ietnym stanie jak na taki zabieg, efekt 鈍ietny Czym zamierzasz potraktowa odrost?
Nawet trzy krotnie, mo積a powiedzie, bo na samym pocz徠ku mia豉m zamiar rozja郾i tylko grzywk Mo瞠 i wygl康aj na zdrowe, ale je郵i o ko鎍e chodzi.. to tragedia, ka盥e prostowanie samych ko鎍闚ek (mam kr璚one w這sy i zazwyczaj takie nosze) ko鎍zy si spor ich ilo軼i na pod這dze. Zakupi豉m farb Palette Deluxe UIL w celu wypr鏏owania, zobacz co z tego wyjdzie. Co do 這篡sk to kompletnie mi nie przeszkadzaj, ale teraz mam dylemat... Anti Age czy Placenta. Na decyzje mam czas, bo aktualnie testuj nowy czarny gliss kur
xxSokzzuka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, braz, braz na blond, farba rozja郾iacz fryzjer, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, ombre farbowanie, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie, wzmocnienie, zapuszczanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.