Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy - Strona 23 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-06-16, 09:40   #661
kasiulkasp
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237
Dot.: Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy

Hej dziewczyny i ch這paki!!!
Mam nadziej, 瞠 mi doradzicie Mianowicie sprawa jest taka, 瞠 zdecydowa豉m si na blond z niefarbowanego prawie 8 miesi璚y br您u.
100_0023.jpg
W這sy potraktowa豉m na razie 1 raz rozja郾iaczem a chc mie jasny blond, na razie s 鄴速e-bardzo lekko marchewkowe ja郾iejsze ni na 2 zdj璚iu - prawie jak na 1.
Za陰cznik 4027738 100_0304.jpg
Niestety zabrak這 mi ciut rozja郾iacza i dzisiaj robi jeszcze to co jest ciemne, nasady w這s闚- lekko prze鈍ituj
Moje pytanie jest takie: czy lepiej jeszcze raz rozja郾i ca貫 czego raczej nie chc robi czy farba powinna mi juz z豉pa te w這sy?? I kiedy mog sta si zielone? bo tego to ju w og鏊e nie wiem wiem, 瞠 po basenie ale na basen si nie wybieram Farbowa chc Garnierem, bo ju nie raz br您 nim robi豉m i by豉m b. zadowolona a z tego co czyta豉m to Garnier 100% Color 101 http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...iel,26357.html- ultra jasny blond popiel kt鏎y chc jest ch這dny i o taki odcie mi chodzi albo Palette XXL Mro幡y Blond albo Naturalsem Garniera http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_pr...0179722&back=1 chyba, 瞠 jest co lepszego
Acha, w這sy po rozja郾ieniu s w bardzo dobrym stanie, co prawda te po ogromnej ilo軼i maski ale s mi璚iutkie, ko鎍闚ki ca貫, wszystko ok

Edytowane przez kasiulkasp
Czas edycji: 2011-07-05 o 14:15
kasiulkasp jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-16, 12:41   #662
LittleCrow
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 163
GG do LittleCrow

Cytat:
Napisane przez xxSokzzuka Poka wiadomo嗆
Na decyzje mam czas, bo aktualnie testuj nowy czarny gliss kur
OOO!! Nareszcie kto, kto wie o tych czarnych Gliss Kurah Ogl康a豉m ostatnio w drogerii ten czarny psikach, kusi mnie keratyna w sk豉dzie, ale chcia豉m poczyta o tym jakie opinie zanim kupi, a tu nic Nawet na KWC ich nie ma. Kt鏎y produkt masz i jak Ci si spisuje?

Dbam o pazurki
... i zapuszczam w這sy 22.01.2009 - 9cm...
... 20.02.2011 - 45cm --> 70cm

LittleCrow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-16, 15:54   #663
ala0711
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 417

[QUOTE=kasiulkasp;27546717]Hej dziewczyny i ch這paki!!!
Mam nadziej, 瞠 mi doradzicie Mianowicie sprawa jest taka, 瞠 zdecydowa豉m si na blond z niefarbowanego prawie 8 miesi璚y br您u.
Za陰cznik 4027726 Za陰cznik 4027756
W這sy potraktowa豉m na razie 1 raz rozja郾iaczem a chc mie jasny blond, na razie s 鄴速e-bardzo lekko marchewkowe ja郾iejsze ni na 2 zdj璚iu - prawie jak na 1.
Za陰cznik 4027738 Za陰cznik 4027739
Niestety zabrak這 mi ciut rozja郾iacza i dzisiaj robi jeszcze to co jest ciemne, nasady w這s闚- lekko prze鈍ituj
Moje pytanie jest takie: czy lepiej jeszcze raz rozja郾i ca貫 czego raczej nie chc robi czy farba powinna mi juz z豉pa te w這sy?? I kiedy mog sta si zielone? bo tego to ju w og鏊e nie wiem wiem, 瞠 po basenie ale na basen si nie wybieram Farbowa chc Garnierem, bo ju nie raz br您 nim robi豉m i by豉m b. zadowolona a z tego co czyta豉m to Garnier 100% Color 101 http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...iel,26357.html- ultra jasny blond popiel kt鏎y chc jest ch這dny i o taki odcie mi chodzi albo Palette XXL Mro幡y Blond albo Naturalsem Garniera http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^C OLOR_NATURALS^COLOR_NATUR ALS_DISCOVER&prdcode=P520 01&varcode=3600540179722& back=1 chyba, 瞠 jest co lepszego
Acha, w這sy po rozja郾ieniu s w bardzo dobrym stanie, co prawda te po ogromnej ilo軼i maski ale s mi璚iutkie, ko鎍闚ki ca貫, wszystko ok[/QUOTE

Je郵i chcesz zej嗆 do jasnego blondu to polecam Ci farby z palette rozja郾iaj帷e typu e20 superjasny blond M闚i豉 瞠 chcesz je jeszcze ja郾iejsze to radz kupi rozja郾iaj帷 farb, ale te specyfiki o kt鏎e pyta豉 s康z, 瞠 "wzi窸yby" Ci Tw鎩 kolor
Stary 2011-06-16, 20:39   #664
xxSokzzuka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Osobi軼ie probowa豉m farbe delii ksiezycowy blond ale na jasniejsze wlosy od twoich, raczej nie za豉pa造, by貫 ziemniejsze je郵i o odcie chodzi, nic poza tym, ani super jasne, ani nic. Mo瞠 z豉 farba, ale to moje do鈍iadczenie
Gliss kur sprawia 瞠 w這sy s miekkie i takie lej帷e przy sp逝kiwaniu, 豉two sie rozczesuja, po wyschnieciu (nie susz w這s闚) mia豉m spr篹yste loczki, l郾i帷e i bardziej mi瘯kie ni po innych od篡wkach (zazwyczaj lekko sianowate). A na這篡豉m go tylko na 3 minutki. Zaraz id si relaksowa w wannie wi璚 b璠 mia豉 od篡wk na w這sach d逝瞠j, mog napisa jaki efekt, ale dopiero jutro wieczorem
xxSokzzuka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-16, 21:19   #665
kasiulkasp
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ala0711 Poka wiadomo嗆
Je郵i chcesz zej嗆 do jasnego blondu to polecam Ci farby z palette rozja郾iaj帷e typu e20 superjasny blond M闚i豉 瞠 chcesz je jeszcze ja郾iejsze to radz kupi rozja郾iaj帷 farb, ale te specyfiki o kt鏎e pyta豉 s康z, 瞠 "wzi窸yby" Ci Tw鎩 kolor
Dzi瘯i, w豉snie w sklepie zdecydowa豉m si jednak na Palette bo nie by這 tego Garniera, a widzia豉m na blogu blond bunny jak 豉dnie zmieni kolorek w這s闚 i mam nadziej, 瞠 wyjdzie fajnie, wzi窸am a10 ultrapopielaty blond

Czas edycji: 2011-06-16 o 21:21
Stary 2011-06-17, 09:45   #666
ala0711
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiulkasp Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i, w豉snie w sklepie zdecydowa豉m si jednak na Palette bo nie by這 tego Garniera, a widzia豉m na blogu blond bunny jak 豉dnie zmieni kolorek w這s闚 i mam nadziej, 瞠 wyjdzie fajnie, wzi窸am a10 ultrapopielaty blond
S康z, 瞠 we幟ie;]
Stary 2011-06-17, 14:49   #667
LittleCrow
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 163
GG do LittleCrow

Cytat:
Napisane przez xxSokzzuka Poka wiadomo嗆
mog napisa jaki efekt, ale dopiero jutro wieczorem
Czekam Ja wyposa篡豉m si w mask i psikacz Joanna Jedwab, narazie jestem zadowolona, ale zobacz jak sobie ten zestaw poradzi na d逝窺z met.

Cytat:
Napisane przez kasiulkasp Poka wiadomo嗆
Koniecznie wklej zdj璚ie jak ju b璠ziesz "po"

Dbam o pazurki
... i zapuszczam w這sy 22.01.2009 - 9cm...
... 20.02.2011 - 45cm --> 70cm

LittleCrow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-17, 15:43   #668
kasiulkasp
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez LittleCrow Poka wiadomo嗆
Koniecznie wklej zdj璚ie jak ju b璠ziesz "po"
Jak b璠zie si czym chwali to nie ma sprawy

Stary 2011-06-18, 13:57   #669
KatePe
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Hej mam maly problem, mianowicie.... mialam brazowo wisniowe wlosy po wizycie u fryzjerki z zoltymi blond pasemkami wygladam strasznie! A najgorsze ze farba przez 2tygondnie sie nie splukala!? Wiec polozylam 9 jasny blond garniera chcialam je troche rozjasnic ale nie zeby wyszly blond, generanie tuz po farbowaniu nie zauwazylam zadnej roznicy jednak po kilkunastu dniach zobaczylam ze maja jasny braz z jakims rudawym odcieniem, potem polozylam 73 zloty blond garnier nutrisse, niestety mialam odrosty ktore zrobily sie rude a calosc jeszcze bardziej zrudziala..... kolor caly czas mi sie splukuje ale czekam az sie splucze do konca poniewaz bo glebszych rozwazaniach postanowliam ze chce byc blondynka i kupilam 111 superjasny popielaty blond (tez oczywiscie garniera) i tak sie zastanawaim co mi na tej glowie wyjdzieXD i kiedy mam farbowac!? jak bd miala odrosty to po farbie bd rude a reszta blond jakas
KatePe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-18, 14:57   #670
xxSokzzuka
Przyczajenie

gliss kur jak mowi豉m, w這sy l郾i帷e i mniej suche ni by造, delikatne przy sp逝kiwaniu. Ca趾iem dobra jest ta od篡wka. Odrosty chwil temu rozja郾ia豉m Palette Deluxe UIL, potem poka輳 efekt.
Stary 2011-06-18, 16:18   #671
lolka34
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Dzieczyny mam pytanko Mam w這sy w kolorze jasnego br您u i chce uzyska taki ciemny 鈔edni blond. Kupi豉m farb garniera jasny be穎wy blond bo pomy郵a豉m 瞠 lkepiej rozja郾i mi w這sy i mam zamiar jeszcze p騧niej kiedy b璠 ju rozja郾ione zafarbowa na taki kolorek jaki sobie wymarzy豉m. My郵icie 瞠 da rade czy wyjd mi po tej farbce ,,郵iczne" marchewkowe w這ski ? Pozdrawiam
lolka34 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-18, 19:59   #672
xxSokzzuka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lolka34 Poka wiadomo嗆
Dzieczyny mam pytanko Mam w這sy w kolorze jasnego br您u i chce uzyska taki ciemny 鈔edni blond. Kupi豉m farb garniera jasny be穎wy blond bo pomy郵a豉m 瞠 lkepiej rozja郾i mi w這sy i mam zamiar jeszcze p騧niej kiedy b璠 ju rozja郾ione zafarbowa na taki kolorek jaki sobie wymarzy豉m. My郵icie 瞠 da rade czy wyjd mi po tej farbce ,,郵iczne" marchewkowe w這ski ? Pozdrawiam
My郵, 瞠 dobrze by by這 jakby poda豉 link do farby zdj璚ie opakowania, jej numer albo chocia o ile ton闚 rozja郾ia..je郵i w og鏊e rozjasnia, nie pr鏏owa豉m osobi軼ie k豉嗆 jasnej farby na w這sy ciemniejsze ni kolor kt鏎y chce uzyska.. da si tak w og鏊e?

Dodaj zdj璚ia rozja郾ionych odrost闚. W這sy mokre i suche.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg _6183007.jpg (34,8 KB, 73 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg _6183008.jpg (35,1 KB, 125 za豉dowa)
Stary 2011-06-18, 23:05   #673
lolka34
Przyczajenie

To jest link do farby: http://www.nokaut.pl/szukaj/farby-do...do-wlosow.html
lolka34 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-19, 11:10   #674
kasiulkasp
Raczkowanie

W這ski po, to jeszcze nie taki odcie jak chcia豉m ale farb trzyma豉m kr鏒ko bo ba豉m si o w這sy- tyle si nas逝cha豉m, 瞠 na pewno mi si pokrusz rozdwoj ale wylec, w sumie mog豉m potrzymac d逝瞠j, ale efekt jest dla mnie zadowalaj帷y, chocia si mog pokaza na ulicy B璠 jeszcze raz na pewno farbowane ale na razie dam im odsapn望, chocia s w 鈍ietnym stanie i to mnie najbardziej dziwi, mam w這sy najbardziej mi瘯kie w domu, bardziej ni moje 2 siostry, kt鏎e nie farbuj w og鏊e w這sk闚 i nie s rozdowjone a o to bardzo si ba豉m i chyba jaki czas zostn blondynk Sorry za niedyskretny retusz, ale w dole pojawi si m鎩 syn na 篡wo odcie jest bardziej naturalny.
100_0400.jpg 100_0440.jpg

Czas edycji: 2011-06-19 o 11:11
Stary 2011-06-19, 12:23   #675
aleksandy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Witam po raz kolejny. Ci庵le borykam si z problemem odpowiedniego rozja郾ienia w這s闚.
Mam pytanie: czy je瞠li pofarbuj w這sy mniej wi璚ej tego koloru: http://www.zeberka.pl/img/cam/pon0.JPG (kolor mam naturalny) farb Garnier color naturals nr 7 -blond. http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-28217-big.jpg
to czy jest szansa, 瞠 mi si 豉dnie rozja郾i, chocia瘺y o 3 tony? Najwa積iejsze, 瞠by nie wysz造 鄴速e, czy rude.
Czekam na odpowied i ju daj Wam spok鎩.
aleksandy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-19, 17:33   #676
aleksandy
Przyczajenie

Witam po raz kolejny
Ja ju z ostatnim pytaniem.
M鎩 naturalny kolor w這s闚 jest mniej wi璚ej taki: http://www.zeberka.pl/img/cam/pon0.JPG
Planuj pofarbowa je t farb: http://img.bazarek.pl/43770/6412/232...84b08b4194.jpg
Moje pytanie: Czy nie wyjdzie mi 鄴速y/rudy kolor? Chcia豉bym, by cho odrobin si rozja郾i造, ale byle by nie by造 鄴速e!
B豉gam o odpowied.
POZDRAWIAM.

Edytowane przez aleksandy
Czas edycji: 2011-06-19 o 17:34
Stary 2011-06-19, 21:31   #677
xxSokzzuka
Przyczajenie

Generalnie to farbowanie w這s闚 farb trwa陰, a nie rozja郾iaczem nie zrobi rudych w這s闚 raczej...
rozja郾iacz (rozja郾ia kolor wst瘼ny o kilka ton闚 np. br您 przez rudo軼i do blondu) =/= farba (kt鏎a maskuje aktualny kolor np. blond ciemnym np. br您em).
Stary 2011-06-20, 15:39   #678
aleksandy
Przyczajenie

Dzi瘯i za odpowied
Stary 2011-07-01, 19:27   #679
ch00dy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Przej軼ie z br您owego na blond

Witam wszystkich.
Pisz tutaj w imieniu mojej dziewczyny ;p
Zastanawiamy si od d逝窺zego czasu, i nie mo瞠my znale潭 z這tego 鈔odka, ot騜: jak przej嗆 najskuteczniej z koloru br您 na blond.

Historia farbowa: pierwotny kolor ciemny blond -> kasztan -> intensywny ciemny rubin -> br您 (zwyczajny)

Chodzi o to, 瞠by po farbowaniu nie wyszed kolor 鄴速y lub pochodny.
Rozwa瘸my opcj pierw u篡cia rozja郾iacza, a potem farby, lecz czy to da oczekiwany efekt?

Nadmieniam 瞠 ona posiada cienkie w這sy wi璚 瘸dne wi瘯sze eksperymenty s nie wskazane. Czasu jest ma這 bo z 9 na 10 lipca wyje盥瘸my wi璚 ostatecznie decyzj musimy podj望 do wtorku.

z g鏎y dzi瘯ujemy za odpowiedzi
pozdrawiamy
ch00dy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-01, 21:02   #680
ch00dy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Witam wszystkich.
Zastanawiamy si od d逝窺zego czasu, i nie mo瞠my znale潭 z這tego 鈔odka, ot騜: jak przej嗆 najskuteczniej z koloru br您 na blond.

Historia farbowa: pierwotny kolor ciemny blond -> kasztan -> intensywny ciemny rubin -> br您 (zwyczajny)

Rozwa瘸my opcj pierw u篡cia rozja郾iacza, a potem farby, lecz czy to da oczekiwany efekt?

Nadmieniam 瞠 ona posiada cienkie w這sy wi璚 瘸dne wi瘯sze eksperymenty s nie wskazane. Czasu jest ma這 bo z 9 na 10 lipca wyje盥瘸my wi璚 ostatecznie decyzj musimy podj望 do wtorku.

pozdrawiamy
ch00dy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-02, 19:11   #681
ala0711
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ch00dy Poka wiadomo嗆
Witam wszystkich.

pozdrawiamy
Mo瞠cie najpierw na這篡 jaki rozja郾iacz np z Joanny(ja taki u篡wam), A gdy wyjdzie Wam lekko 鄴速y, taki, z kt鏎ego nie b璠ziecie zadowoleni, mo瞠cie kupi farb rozja郾iaj帷 palette np e20 Ja tak u篡wam i jest 鈍ietna, w這sy po niej s bardzo jasne prawie bia貫, nie niszczy mocno i w這sy po niej mi璚iutkie
Stary 2011-07-04, 10:33   #682
Omara1000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

Mam w這sy 鈔edni br您, wcze郾iej farbowa豉m na ciemny br您 ale kt鏎ego dnia wymy郵i豉m sobie wi郾iowy i owszem pocz徠kowo wyszed pi瘯ny ale z czasem farba zacz窸a si zmywa i teraz pozosta造 mi miedziane prze鈍ity. M鎩 naturalny kolor to blond i chcia豉bym do niego wr鏂i. Tylko boje si o moje w這ski, s s豉be i nie wiem czy to wytrzymaj. Zastanawiam si czy zrobi tylko par pasemek 瞠by je rozja郾i czy zn闚 pofarbowa na jaki odcie br您u ??? Porad嬈ie mi
Omara1000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-04, 11:11   #683
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez Omara1000 Poka wiadomo嗆
Mam w這sy 鈔edni br您, wcze郾iej farbowa豉m na ciemny br您 ale kt鏎ego dnia wymy郵i豉m sobie wi郾iowy i owszem pocz徠kowo wyszed pi瘯ny ale z czasem farba zacz窸a si zmywa i teraz pozosta造 mi miedziane prze鈍ity. M鎩 naturalny kolor to blond i chcia豉bym do niego wr鏂i. Tylko boje si o moje w這ski, s s豉be i nie wiem czy to wytrzymaj. Zastanawiam si czy zrobi tylko par pasemek 瞠by je rozja郾i czy zn闚 pofarbowa na jaki odcie br您u ??? Porad嬈ie mi
to zale篡 co w ko鎍u chcesz mie ;D albo ca貫 w kolorze blond, ten naturalny, albo br您, albo pasemka. wszytsko da si zrobi, ale z blondem to b璠ziesz musia豉 uzbroi si w cierpliwo嗆, z br您em to tak czy inaczej b璠 Ci wychodzi造 rude refleksy, a pasemka, zalezy jaki kolor pasemek.
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-04, 11:39   #684
Omara1000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
to zale篡 co w ko鎍u chcesz mie ;D albo ca貫 w kolorze blond, ten naturalny, albo br您, albo pasemka. wszytsko da si zrobi, ale z blondem to b璠ziesz musia豉 uzbroi si w cierpliwo嗆, z br您em to tak czy inaczej b璠 Ci wychodzi造 rude refleksy, a pasemka, zalezy jaki kolor pasemek.

chcia豉bym rozja郾i swoje w這sy. Fryzjerka powiedzia豉 mi, 瞠 najlepiej bedzie pasemkami i tak te wyczyta豉m w internecie. Wiadomo, 瞠 najlepiej rozja郾i je ca貫, ale to by豚y koszmar dla moich w這s闚. Pasemka chcia豉bym taki jasny blond, ale wydaje mi si, 瞠 je chwyci tylko rozja郾iacz.
Omara1000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-10, 19:59   #685
devil inside
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88
Exclamation Z br您u na blond.

Hej
Moje naturalne wlosy , to mniej wiecej taki ciemny blond. Niedawno farbowalem na jasny braz , dokladnie ta farba -> http://www.syoss.pl/index.php?id=146
Przy nastepnym farbowaniu , chcialbym jednak zrobic ja郾iejszy kolor. Tak aby wyszedl ciemny- sredni blond.
I teraz mam pytanie, czy wystarczy ze na te wlosy co teraz mam , na這輳 po prostu jasniejsza farbe? Jakis ciemny , albo sredni blond?
Jezeli tak to , jaka farbe polecacie?
Na niekt鏎ych farbach blond, jest pokazane, 瞠 mo積a j po這篡 na jasny br您.
Myslicie, 瞠 z豉pie na blond?
Bede wdzieczny za pomoc
devil inside jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-10, 21:22   #686
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138
Dot.: Z br您u na blond.

Cytat:
Napisane przez devil inside Poka wiadomo嗆
Hej
Moje naturalne wlosy , to mniej wiecej taki ciemny blond. Niedawno farbowalem na jasny braz , dokladnie ta farba -> http://www.syoss.pl/index.php?id=146
Przy nastepnym farbowaniu , chcialbym jednak zrobic ja郾iejszy kolor. Tak aby wyszedl ciemny- sredni blond.
I teraz mam pytanie, czy wystarczy ze na te wlosy co teraz mam , na這輳 po prostu jasniejsza farbe? Jakis ciemny , albo sredni blond?
Bede wdzieczny za pomoc
Nie. na farbach jets pokazane jak wychodz one na w這sach NIEfarbowanych, ca趾owicie naturalnych i ka盥a farba tak ma. nic nie wyjdzie, a nawet przyciemni, jesli na這zysz ciemny blond. powiniene albo rozja郾i, albo zdekoloryzowa w這sy i po這zyc na to ja郾iejsza farb dopiero.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Omara1000 Poka wiadomo嗆
chcia豉bym rozja郾i swoje w這sy. Fryzjerka powiedzia豉 mi, 瞠 najlepiej bedzie pasemkami i tak te wyczyta豉m w internecie. Wiadomo, 瞠 najlepiej rozja郾i je ca貫, ale to by豚y koszmar dla moich w這s闚. Pasemka chcia豉bym taki jasny blond, ale wydaje mi si, 瞠 je chwyci tylko rozja郾iacz.
fryzjerki to m闚i r騜ne rzeczy g堯wnie takie zeby by這 im najwygodniej, bo sie boj ze co nie wyjdzie, za pasemka wezm i tak troche kasy, nie musz si kolorem martwi, a wiedz ze przyjdziesz za pewien czas zeby zrobi wi璚ej pasemek w celu rozja郾ienia ca這軼i to im si op豉ca. ale zobacz ze tak czy inaczej ca貫 w這sy potraktuje Ci rozja郾iaczem kto wie czy nie te same pasemka dwukrotnie przy kolejnym robieniu ich.

Najlepiej to ca貫 w這sy zdekoloryzuj, p騧niej k豉d jasn farb
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-13, 18:30   #687
melinda90
Przyczajenie

Witam dziewczyny.

Obecnie mam w這sy w kolorze br您, jak na za陰czonym obrazku, a chcia豉bym osi庵n望 blond te doda豉m za陰cznik - dok豉dnie taki kolor.
Czy jest to mo磧iwe podczas jednego farbowania?

Pozdrawiam.
Prosz o odpowied, by mo瞠 jest tu jaka fryzjerka lub dziewczyna kt鏎a mia豉 podobny problem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg moj braz.jpg (21,9 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (106,9 KB, 65 za豉dowa)
melinda90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-14, 13:21   #688
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Hej
Bede wdzieczny za pomoc
rozjasniacz lub kapiel rozjasniajaca a potem farba

Cytat:
Napisane przez melinda90 Poka wiadomo嗆
Witam dziewczyny.

Obecnie mam w這sy w kolorze br您, jak na za陰czonym obrazku, a chcia豉bym osi庵n望 blond te doda豉m za陰cznik - dok豉dnie taki kolor.
Czy jest to mo磧iwe podczas jednego farbowania?

Pozdrawiam.
Prosz o odpowied, by mo瞠 jest tu jaka fryzjerka lub dziewczyna kt鏎a mia豉 podobny problem
nie
Stary 2011-07-15, 19:43   #689
devil inside
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
Nie. na farbach jets pokazane jak wychodz one na w這sach NIEfarbowanych, ca趾owicie naturalnych i ka盥a farba tak ma. nic nie wyjdzie, a nawet przyciemni, jesli na這zysz ciemny blond. powiniene albo rozja郾i, albo zdekoloryzowa w這sy i po這zyc na to ja郾iejsza farb dopiero.[COLOR="Silver"]
Ok. Dzi瘯i za t odpowied

Jak bym teraz na這篡 ciemny blond, to przyciemni mi w這sy?
Przecie farba jest ja郾iejsza...

A gdybym po這篡 na to rozja郾iacz, to jaki? I co by wysz這? Pewnie jaki rudy..?
I potem mo積a by po rozja郾ieniu po這篡 鈔edni blond?

Nie chcia豚ym tak bardzo m璚zy tych moich cienkich kud堯w :P

Edytowane przez devil inside
Czas edycji: 2011-07-15 o 19:45
devil inside jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-15, 21:16   #690
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Jak bym teraz na這篡 ciemny blond, to przyciemni mi w這sy?
Przecie farba jest ja郾iejsza...
farba ci nie rozjasni brazu, a ciemny blond i tak ma w zwyczaju wychodzic jak braz

Cytat:
A gdybym po這篡 na to rozja郾iacz, to jaki? I co by wysz這? Pewnie jaki rudy..?
I potem mo積a by po rozja郾ieniu po這篡 鈔edni blond?

Nie chcia豚ym tak bardzo m璚zy tych moich cienkich kud堯w :P
tak, po rozjasniaczu wyjdzie ci rudo zolty kolor i przygotuj sie, ze nie rowno. A jaki kolor chcesz uzyskac? jak polozysz za jasny to ci nie przykryje dobrze, poza tym i tak za jednym razem nie uzyskasz takiego blondu jakiego chcesz i bedzie mial on cieply rudawy poblask

Tagi
blond, braz, braz na blond, farba rozja郾iacz fryzjer, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, ombre farbowanie, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie, wzmocnienie, zapuszczanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.