Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy - Strona 24 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-07-17, 12:11   #691
anka92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy

Witam,
Ja chcia豉bym przej嗆 z br您u taki jak na zdj na taki ciemny blond (zdj farby z GARNIER) .. ;d jak mog to zrobi? chcia豉m najpierw rozja郾iaczem ale boj sie ze wyjd mi w這sy marchewkowe i p騧niej mi nie z豉pie tego blondu ... POMOCYY !!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie216.jpg (23,6 KB, 133 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P52001-7-pack.jpg (14,9 KB, 54 za豉dowa)
Stary 2011-07-17, 13:28   #692
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 402

Cytat:
Napisane przez anka92 Poka wiadomo嗆
Witam,
Ja chcia豉bym przej嗆 z br您u taki jak na zdj na taki ciemny blond (zdj farby z GARNIER) .. ;d jak mog to zrobi? chcia豉m najpierw rozja郾iaczem ale boj sie ze wyjd mi w這sy marchewkowe i p騧niej mi nie z豉pie tego blondu ... POMOCYY !!
Farbowa豉m kiedy tym blondem i je郵i chcesz blond to nie polecam. Wyszed ciemno, jak jasny br您. Spra si bardzo szybko i na rudo.

To jest poziom 7, wi璚 radzi豉bym co z poziomu 8, czy nawet 9 wybra, bo zwykle te 鈔ednie/ciemne blondy wychdz ciemniej ni powinny.
Stary 2011-07-17, 23:03   #693
barbieii92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 143
GG do barbieii92

Hej ja kiedy mia豉m w這ski takie jak Ty , potraktowa豉m je najpierw rozja郾iaczem na 20min i p騧niej na這篡豉m t farb , super kolor polecam nie spiera豉 si wcale nie rudo
barbieii92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-19, 17:01   #694
crippled
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 593

Cytat:
Napisane przez anka92 Poka wiadomo嗆
Witam,
Farbowa豉m t farb i kolor wyszed ciemniejszy ni na opakowaniu, taki jasny br您 i nawet po wielokrotnym umyciu g這wy nie zrobi si ja郾iejszy, tak瞠 nie polecam : )

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
Farbowa豉m kiedy tym blondem i je郵i chcesz blond to nie polecam. Wyszed ciemno, jak jasny br您. Spra si bardzo szybko i na rudo.
Widz, 瞠 nie by豉m sama

____

Obecnie sama schodz z do嗆 ciemnego br您u do blondu i ju nie mog doczeka si kiedy b璠 blondynk.
By豉m u fryzjerki, ale nie chcia豉 rozja郾i mi ca造ch w這s闚; stwierdzi豉 瞠 si pokrusz, odpadn, a w najlepszym wypadku b璠 mia豉 siano. Zdecydowa豉m si na pasemka i jestem zadowolona.

Zdj璚ie przed farbowaniem i mniej wi璚ej 3 tygodnie po zrobieniu pasemek. Troszk si przesuszy造, ale po ka盥ym na這瞠niu maseczki widz du膨 popraw. Za 2 tygodnie kolejne pasemka i mam nadziej, 瞠 b璠zie ju bardziej blond

Edytowane przez crippled
Czas edycji: 2012-03-13 o 22:29
crippled jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-25, 00:57   #695
zielonooka78
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Witajcie, w lutym zrobi豉m sobie pasemka na moich ciemno br您owych w這sach (teraz wygl康aj tak jak na zdj璚iu poni瞠j). Chcia豉bym teraz zobaczy jak bym wygl康a豉 w blond w這sach i chcia豉m przefarbowa je szamponetk. Jest szansa, 瞠 wyjdzie mi blond? Nie musi by od razu taki jak na opakowaniu szamponetki, ale 瞠by by blond... I czy po zmyciu szamponetki po tych ilu tam myciach nie nie b璠zie problemu z powrotem do moich "pasemkowych" w這s闚??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz2.jpg (42,5 KB, 100 za豉dowa)
zielonooka78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-25, 11:57   #696
ala0711
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 417

Cytat:
Napisane przez zielonooka78 Poka wiadomo嗆
Witajcie, w lutym zrobi豉m sobie pasemka na moich ciemno br您owych w這sach (teraz wygl康aj tak jak na zdj璚iu poni瞠j). Chcia豉bym teraz zobaczy jak bym wygl康a豉 w blond w這sach i chcia豉m przefarbowa je szamponetk. Jest szansa, 瞠 wyjdzie mi blond? Nie musi by od razu taki jak na opakowaniu szamponetki, ale 瞠by by blond... I czy po zmyciu szamponetki po tych ilu tam myciach nie nie b璠zie problemu z powrotem do moich "pasemkowych" w這s闚??
Szamponetk, my郵, 瞠 nie dasz rady. Za s豉ba Proponowa豉bym farb rozja郾iaj帷 np palette
Stary 2011-07-25, 12:39   #697
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

szamponetka ci nie rozjasni wlosow wiec nie ma co nakladac nawet
Stary 2011-07-25, 14:31   #698
Adaa_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 590
GG do Adaa_

To mo瞠 ja poka輳 jak mi si uda這
Pierwsze zdj璚ie jako rok temu, drugie po pierwszym farbowaniu, trzecie po drugim farbowaniu na ca貫 w這sy i robieniu odrost闚-taki kolor mia豉m kilka miesi璚y, obecnie mam takie jak na czwartym zdj璚iu .
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (8,6 KB, 224 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (8,3 KB, 248 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (15,1 KB, 253 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (80,1 KB, 293 za豉dowa)

Aparatka:

G鏎a-21.09.10r
D馧-16.06.11r

Dbam o w這sy
Adaa_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-25, 17:13   #699
ala0711
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 417

Ja to najpierw mia豉m ciemny br您, potem na這篡豉m rozja郾iacz, i w sumie dobrze mi rozja郾i這, chocia miejscami by造 鄴速e, to poprawi豉m rozja郾iaj帷 farb palette c10, potem jako za nieca造 rok, pomalowa豉m palette e20 i teraz mam taki kolor jak na avatarze i jestem zadowolona
Stary 2011-07-27, 15:00   #700
mia88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

Cze嗆 dziewczyny!

Od kilku miesi璚y chodzi豉 za mn wizja pi瘯nego blondu na mojej g這wie wcze郾iej przez ok 4-5 lat farbowa豉m w這sy do嗆 ciemnym br您em (zwykle jak捷 czekolad albo czym tego typu). Zacz窸am si wczytywa w ten w徠ek i nabra豉m nadziei, 瞠 moja wizja b璠zie zrealizowana

Dosy sporo os鏏 chwali這 tu rozja郾iacz z Joanny http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=11761&next=1 wi璚 go zakupi豉m. Wiedzia豉m, 瞠 za pierwszym razem nie ma co liczy na jasny blond na w這sach mojego koloru, ale nie wysz這 幢e po rozja郾iaczu (trzyma豉m 35 min) mia豉m rude w這sy, ale na這篡豉m Wellaton 8.0 i farba zgasi貫 te rudo軼i, wyszed mi tzw. truskawkowy blond

Co do zniszczenia w這s闚 - o ile wcze郾iej przy myciu w這s闚 wystarczy豉 mi od篡wka, a maska 1 w tyg, to teraz nie mog豉bym rozczesa w這s闚 bez maski. Nie s zniszczone (tzn patrz帷 na nie wygl康aj zdrowo i l郾i帷o), ale wiem, 瞠 to zas逝ga maski. Co mog zrobi, by polepszy ich stan? Dodam, 瞠 miesi帷 przed rozja郾ianiem zacze豉m pi herbat pokrzywow i robi wcierki z wody brzozowej i chyba tylko to uchroni這 mnie przed wypadaniem w這s闚.

Ale og鏊nie to nie 瘸逝j, bo ci庵le s造sz komplementy nt moich w這s闚
mia88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-27, 15:35   #701
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

uwa瘸m ze pope軟i豉 b陰d u篡waj帷 joanny bo moim zdaniem jest to najgorszy rozja郾iacz, lepiej zam闚i sobie ma陰 saszetk fryzjerksiego w podobnej cenie, gwarantuje Ci 瞠 po fryzjerksim rozja郾iaczu b璠ziesz mia豉 bardziej r闚nomierny i jasniejszy kolor ni po joannie a w這sy tak sie nie zniszcz wi璚 na przysz這嗆 nie bierz juz joanny. polecam serie garniera naturalna piel璕nacja z mas貫m karite i awokado, maska elseve total repair 5, wax do blond w這s闚.
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-27, 18:09   #702
mia88
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
uwa瘸m ze pope軟i豉 b陰d u篡waj帷 joanny bo moim zdaniem jest to najgorszy rozja郾iacz, lepiej zam闚i sobie ma陰 saszetk fryzjerksiego w podobnej cenie, gwarantuje Ci 瞠 po fryzjerksim rozja郾iaczu b璠ziesz mia豉 bardziej r闚nomierny i jasniejszy kolor ni po joannie a w這sy tak sie nie zniszcz wi璚 na przysz這嗆 nie bierz juz joanny. polecam serie garniera naturalna piel璕nacja z mas貫m karite i awokado, maska elseve total repair 5, wax do blond w這s闚.
Teraz ju to wiem, ale czasu nie cofn, no nic, pozostaje mi dba o w這sy, bo rozja郾ia to ju nie b璠 ale dzi瘯uj za rady, mam t mask i uwa瘸m, 瞠 jest 鈍ietna
Stary 2011-07-27, 23:23   #703
borabora123451234
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

hej laski.mam w這sy koloru ciemny br您,dodam ze wlosy mam kr鏒kie sciete na boba,lecz od polowy zaczyna sie makabra.czarne.robilam szamponem koloryz.palette ciemna czekolada.kiedys bylam bardzo jasna blondynk.no i moje pytanie brzmi...czy mog jako rozjasnic te klaki zebym choc troche miala jasniejsze?chodzi mi o kolorek taki podrudawy.bo pozniej bym na to nalozyla jakas farbe o odcieniu jasny blond.czy moze isc do fryzjera i zrobic cieniutkie pasemka lecz bardzo g瘰to tylko ciekawe czy zlapi mi na tych w這sach..
borabora123451234 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-28, 12:05   #704
karabelka23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54
GG do karabelka23

Helou kochane pom騜cie chce ca貫 na blond, tylko nie wiem jak sie do tego zabrac, moje naturalne mam br您owe, jak widac na fotce poni瞠j mam kr璚one i pasmeka ale marze o blond czuprynie. Pom騜cie bo zosta這 mi 4 dni urlopu i chcia豉bym zrobi sobie jasn czuprynk. Jak farb wybra? bo od篡wki, maski i szampony ju mam. Tylko problem z doborem farby, takiej 瞠by 鄴速ko nie wysz這.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1572.jpg (118,7 KB, 104 za豉dowa)
karabelka23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-28, 12:32   #705
crippled
Wtajemniczenie

karabelka23, mo瞠 Palette C10? Ona do嗆 silnie rozja郾ia.
Stary 2011-07-28, 13:46   #706
karabelka23
Raczkowanie

GG do karabelka23

Cytat:
Napisane przez crippled Poka wiadomo嗆
karabelka23, mo瞠 Palette C10? Ona do嗆 silnie rozja郾ia.
dzi瘯i w豉郾ie si zastanawiam nad farbami z paletty tylko bra豉m pod uwag E20 albo c12...problem wtym ze mam jasne pasemka i o nie sie obawiam ale niestety musze dokona stanowczego wyboru bo odrost mam ciemny...jak nie zaryzykuje to si nie przekonam, tylko nie chcia豉bym mie siwych ani z kolei jak 鄴速ko. A po za tym palleta ma straszn opini w necie, tyko sobie tak t逝macze 瞠 odpowiednie maski i od篡wki i chyba nie powinno by tragedii?
Stary 2011-07-28, 14:39   #707
crippled
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez karabelka23 Poka wiadomo嗆
dzi瘯i w豉郾ie si zastanawiam nad farbami z paletty tylko bra豉m pod uwag E20 albo c12...problem wtym ze mam jasne pasemka i o nie sie obawiam ale niestety musze dokona stanowczego wyboru bo odrost mam ciemny...jak nie zaryzykuje to si nie przekonam, tylko nie chcia豉bym mie siwych ani z kolei jak 鄴速ko. A po za tym palleta ma straszn opini w necie, tyko sobie tak t逝macze 瞠 odpowiednie maski i od篡wki i chyba nie powinno by tragedii?
Siwizna zwykle znika po kilku myciach, a z 鄴速kiem mo積a sobie poradzi za pomoc fioletowych szampon闚. Cho my郵, 瞠 po c10 nie powinny wyj嗆 鄴速e.
Niszczy w這sy na pewno, ale kt鏎a farba tego nie robi? Poza tym ka盥e kolejne farbowanie b璠zie tylko na odrostach, wi璚 po jednokrotnym na這瞠niu nic strasznego nie powinno si sta.
Stary 2011-07-28, 14:52   #708
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

C12 rozja郾ia lepiej niz C10, a najch這dniejszy efekt bez 鄴速ka da 219 z serii natural colors.
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-28, 16:48   #709
karabelka23
Raczkowanie

GG do karabelka23

Cytat:
Siwizna zwykle znika po kilku myciach, a z 鄴速kiem mo積a sobie poradzi za pomoc fioletowych szampon闚. Cho my郵, 瞠 po c10 nie powinny wyj嗆 鄴速e.
Niszczy w這sy na pewno, ale kt鏎a farba tego nie robi? Poza tym ka盥e kolejne farbowanie b璠zie tylko na odrostach, wi璚 po jednokrotnym na這瞠niu nic strasznego nie powinno si sta.
ok super dzi瘯i, niestety w mojej drogerii nie by這 c12, a sprzedawczyni skusi豉 mnie na garniera 111, wi璚 kupi豉m 2 opakowania, od篡wk z Welli i fioletowe szampon i od篡wk z joanny. Zastanawiam si czy jest dobrym sposobem po na這瞠niu farby 瞠by okry g這we na jakie 10 m in workiem i r璚znikiem? Bo nie wiem. Aha a powiedzcie mi przy moich w這sach nak豉dac na ca這嗆 czy zacz望 od odrostu a potem na reszt? bo opr鏂z odrostu mam tyko pasma blond.
Stary 2011-07-28, 17:27   #710
crippled
Wtajemniczenie

Cytat:
Zastanawiam si czy jest dobrym sposobem po na這瞠niu farby 瞠by okry g這we na jakie 10 m in workiem i r璚znikiem? Bo nie wiem. Aha a powiedzcie mi przy moich w這sach nak豉dac na ca這嗆 czy zacz望 od odrostu a potem na reszt? bo opr鏂z odrostu mam tyko pasma blond.
Lepiej nie przykrywaj, niech b璠zie doj軼ie powietrza. Kiedy po這篡豉m na w這sy rozja郾iacz, spi窸am w這sy w kok 瞠by mi nie pobrudzi造 szyi i po kilkunastu minutach zacz窸o kopci mi si z w這s闚 Dobrze, 瞠 nie wy造sia豉m...

Je郵i masz niewiele tych pasemek to po堯 farb na ca這嗆, a je郵i bardzo g瘰to to mo瞠 najpierw na odrosty, a po oko這 10 minutach na reszt 瞠by tych wcze郾iej rozja郾ionych a tak nie wysuszy.

Poka p騧niej fotk, bo jestem ciekawa jak to wyjdzie
Stary 2011-07-28, 17:31   #711
karabelka23
Raczkowanie

GG do karabelka23

Cytat:
Lepiej nie przykrywaj, niech b璠zie doj軼ie powietrza. Kiedy po這篡豉m na w這sy rozja郾iacz, spi窸am w這sy w kok 瞠by mi nie pobrudzi造 szyi i po kilkunastu minutach zacz窸o kopci mi si z w這s闚 Dobrze, 瞠 nie wy造sia豉m...

Je郵i masz niewiele tych pasemek to po堯 farb na ca這嗆, a je郵i bardzo g瘰to to mo瞠 najpierw na odrosty, a po oko這 10 minutach na reszt 瞠by tych wcze郾iej rozja郾ionych a tak nie wysuszy.

ok jasne poka瞠, rano b璠 ju suche i 鈍iat這 b璠zie inne to wkleje fotke, no chyba ze za豉mk b璠 mia豉, to chustka i po ratunek do drogerii...:/
Stary 2011-07-29, 10:08   #712
Adaa_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 590
GG do Adaa_

Ja robi豉m 219 i zgasi豉 鄴販ie bardzo 豉dnie

Aparatka:

G鏎a-21.09.10r
D馧-16.06.11r

Dbam o w這sy
Adaa_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-29, 13:08   #713
karabelka23
Raczkowanie

GG do karabelka23

Cytat:

Cze嗆 dziewczyny, wczoraj po farbowaniu mia豉m za豉mk, bo garnierek 111 chwyci ale nie odrosty kt鏎e zosta造 kasztanowe...nie ma tragedii stwierdzi豉m dzi rano- ogromny plus to fakt 瞠 mam kr璚one w這sy, ale dzi polecia豉m po jeszcze jedn farbk i dzi podzia豉m odrostem - oby wyszed lepiej bo w poniedzia貫k do pracy...(musze wygl康a w miare normalnie) poni瞠j dodaje fotki - aczkolwiek a tak dobrze nie oddaj wyniku farbowania...:/
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ZDJCIE~2.jpg (45,0 KB, 157 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ZDJCIE~4.jpg (37,9 KB, 152 za豉dowa)
Stary 2011-07-29, 13:25   #714
crippled
Wtajemniczenie

Karabelka, nie jest a tak 幢e, loki du穎 zakry造 Mam nadziej, 瞠 po kolejnym farbowaniu b璠zie ju dobrze.
Stary 2011-07-29, 13:30   #715
karabelka23
Raczkowanie

GG do karabelka23

Cytat:
Karabelka, nie jest a tak 幢e, loki du穎 zakry造 Mam nadziej, 瞠 po kolejnym farbowaniu b璠zie ju dobrze.
Dzi瘯i za dobre s這wo ale i tak dzis wieczorkiem chyba podzia豉m z odrostem. Metoda pr鏏 i b喚d闚
Stary 2011-07-30, 09:49   #716
crippled
Wtajemniczenie

Cytat:
Dzi瘯i za dobre s這wo ale i tak dzis wieczorkiem chyba podzia豉m z odrostem. Metoda pr鏏 i b喚d闚
I jak wysz這 kolejne farbowanie ?
Stary 2011-07-30, 12:01   #717
karabelka23
Raczkowanie

GG do karabelka23

Cytat:
I jak wysz這 kolejne farbowanie ?
No chyba p鏦i co b璠 musia豉 si poodzi z baleja瞠m na mojej g這wie, aczkolwiek nie ma 磧e. Odrost minimalnie si rozja郾i. a reszta platynka bez zmian dobrze 瞠 mam kr璚one bo faktycznie nie wida a takich niedoskona這軼i ale tak jakby tak mia這 by jak si troche ogarne wrzuce fotke
Stary 2011-07-31, 14:10   #718
noemi74
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 231

Cytat:
Napisane przez Adaa_ Poka wiadomo嗆
To mo瞠 ja poka輳 jak mi si uda這
Pierwsze zdj璚ie jako rok temu, drugie po pierwszym farbowaniu, trzecie po drugim farbowaniu na ca貫 w這sy i robieniu odrost闚-taki kolor mia豉m kilka miesi璚y, obecnie mam takie jak na czwartym zdj璚iu .
Z rozja郾ianiem , czy sam farb dosz豉 do takiego efektu?
Stary 2011-08-01, 11:57   #719
mia88
Raczkowanie

Witajcie, niedawno tu pisa豉m o mojej historii z rozja郾ianiem. Mam ma造 problem - po rozja郾iaczu zgasi豉m rudo軼i Wellatonem 8.0, ale teraz rude w這sy zaczynaj by coraz bardziej widoczne. Co zrobi, 瞠by jeszcze lekko rozja郾i w這sy (1-2 tony), i zlikwidowa rudo軼i? Mog to zrobi farb?
Stary 2011-08-01, 17:38   #720
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

o w豉郾ie, te jestem ciekawa,czy mo積a farb? niby wsz璠zie si pisze, 瞠 farba farby nie rozjasni, ale ja rozja郾ia豉m siostrze (ma naturalne rude, ale to taki zgaszony rudy, nie intensywny) farb z garnier'a, nie pami皻am, to by chyba odcie 111 czy jako tak,s這wem, super jasny, i rozja郾ilo jej o 2 tony
ja mam farbowane, taki 鈔edni z tendencja do jasnego, rudawy br您. ciekawe, czy da si FARB np. jakim karmelem czy ciemnym blondem co zdzia豉...
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, braz, braz na blond, farba rozja郾iacz fryzjer, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, ombre farbowanie, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie, wzmocnienie, zapuszczanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.