Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-08-02, 11:32   #721
Adaa_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez noemi74 Poka wiadomo嗆
Z rozja郾ianiem , czy sam farb dosz豉 do takiego efektu?
tylko farb na pierwszy ogie sz豉 garnier XL1 2 razy ni farbowa豉m(chyba w odst瘼ie jako miesiaca), a p騧niej palette 219

Aparatka:

G鏎a-21.09.10r
D馧-16.06.11r

Dbam o w這sy
Adaa_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-02, 19:29   #722
Gosia_14
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 775
Czy to rzja郾iacz a mo瞠 co innego?

Za陰czam dwa zdj璚ia aktorki-Agnieszki Judyckiej.Mam pytanie jak my郵icie co zrobi豉 a by z przej嗆 z takiego ciemnego blondu na ten nowy odcie? Naturalny m鎩 podobny jest do jej starego koloru.Chcia豉bym mie taki jak ona,wygl康a bardzo naturalnie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 17654_1.jpg (26,7 KB, 80 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg c1b8d328-5445-4b7a-b34d-5a203f5b2d08_xxl.jpg (24,6 KB, 87 za豉dowa)
Gosia_14 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-02, 20:40   #723
Adaa_
Zakorzenienie

GG do Adaa_
Dot.: Czy to rzja郾iacz a mo瞠 co innego?

Napewno posz豉 do fryzjera. Lepiej wstaw swoje zdj璚ie to b璠zie 豉twiej oceni, wbrew pozorom kolor mo瞠 wydawa si podobny, a efekt ko鎍owy takie strzelania w ciemno mo瞠 by tragiczny

Aparatka:

G鏎a-21.09.10r
D馧-16.06.11r

Dbam o w這sy
Stary 2011-08-02, 21:15   #724
pala813
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Cytat:
Napisane przez Adaa_ Poka wiadomo嗆
To mo瞠 ja poka輳 jak mi si uda這
Pierwsze zdj璚ie jako rok temu, drugie po pierwszym farbowaniu, trzecie po drugim farbowaniu na ca貫 w這sy i robieniu odrost闚-taki kolor mia豉m kilka miesi璚y, obecnie mam takie jak na czwartym zdj璚iu .
piekne jak do tego dosz豉 tzn jakie farby uzywa豉s w domu czy u fryzjera?
ja jestem teraz na etapie Twojego pierwszego zdjecia? a chce 2 lub 3
witam znalazlam odpowiedz wyzej
mam pytanie jeszcze czy jak dzisiaj na這篡豉m jakies cos z deli do pasemek i balejazu to moge jutro b康z pojutrze na這篡c tego garniera?

Edytowane przez pala813
Czas edycji: 2011-08-02 o 21:20
pala813 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-02, 21:54   #725
Adaa_
Zakorzenienie

GG do Adaa_

Cytat:
Napisane przez pala813 Poka wiadomo嗆
piekne jak do tego dosz豉 tzn jakie farby uzywa豉s w domu czy u fryzjera?
ja jestem teraz na etapie Twojego pierwszego zdjecia? a chce 2 lub 3
witam znalazlam odpowiedz wyzej
mam pytanie jeszcze czy jak dzisiaj na這篡豉m jakies cos z deli do pasemek i balejazu to moge jutro b康z pojutrze na這篡c tego garniera?
mo瞠 daj im odpocz望 tak gdzie tydzie

Aparatka:

G鏎a-21.09.10r
D馧-16.06.11r

Dbam o w這sy
Stary 2011-08-03, 08:24   #726
pala813
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

ok to b璠 si odzywkowac przez tydzien zeby nabra造 kondycji dziekuje za odpowiedz
pala813 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-15, 12:48   #727
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 153

Ada, a ty rozja郾ia豉 co te Twoje br您owe w這sy czy co? Przed po這zeniem tego garniera?
Stary 2011-10-16, 13:01   #728
Adaa_
Zakorzenienie

GG do Adaa_

Od razu garnier.

Aparatka:

G鏎a-21.09.10r
D馧-16.06.11r

Dbam o w這sy
Stary 2011-10-16, 13:25   #729
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 153

Kurde, boje si troch Ale efkt strasznie fajny masz A ile wog鏊e kosztuje ta farba?
Stary 2011-10-18, 18:46   #730
Adaa_
Zakorzenienie

GG do Adaa_

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
Kurde, boje si troch Ale efkt strasznie fajny masz A ile wog鏊e kosztuje ta farba?
te si ba豉m hmm ko這 15z, ale zaznaczam, 瞠 ja mia豉m naturalne w這sy, a og馧em nie ka盥emu mo瞠 tak chwyci po pierwszym farbowaniu wida, ze mia豉m lekko rude Dopiero przy kolejnym by造 ja郾iejsze, a p騧niej zmieni豉m farb. Wi璚 jak chcesz uzyska od razu tak jak mam obecnie, to napewno Ci si od razu nie uda, to by proces d逝gotrwa造 (z 4 miesi帷e chyba)

Aparatka:

G鏎a-21.09.10r
D馧-16.06.11r

Dbam o w這sy
Stary 2011-10-28, 11:25   #731
desperatkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Hej Od kilku miesi璚y mam problem z dobraniem koloru, a zacz窸o si wszystko od kiepskiej ingerencji fryzjera. Do teraz si m璚z. Pierwsze zdj璚ie to moje, nie potrafie okre郵i koloru. Jasny br您 u g鏎y wpadaj帷y w blond na dole...Na drugim zdj璚iu Joanny Brodzik (po prawej), kolor kt鏎y chcia豉bym uzyska. Znacie farby, kt鏎e mi w tym pomog (i nie zmasakruj kondycji w這sa)? Albo chocia kt鏎a wie jak farb u篡wa豉 Brodzik;> ja nie znalaz豉m nigdzie takiej informacji ...
IMG_8821.jpg IMG_8823.jpg
wl1.jpg
desperatkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-28, 17:48   #732
NeonAngel
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 33

Witam Jaki czas temu przemalowa豉m w這sy na orzechowy br您, postanowi豉m wr鏂i do naturalnego koloru, (chyba) miodowy blond. Stawiam raczej na odrastanie, ale p逝cz te w這sy rumiankiem. Niestety, nie jestem pewna czy takie "domowe sposoby" pomog szatynkom.
NeonAngel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-27, 21:14   #733
niunka112
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104
z br您u na blond farb

Witam was dziewczyny..

zaczn od tego ,瞠 6 lat robi豉m pasemka , a mia豉m prawie ca貫 jasne w這sy m鎩 naturalny to br您 ale taki troszk ciemny br您 mysi;/ od roku postanowi豉m farbowa ca貫 na blond i tak walka trwa do dzi ypr鏏owalam ju co si da w ko鎍u stan窸o na tym ze co 2 miesi帷e odrosty robi rozja郾iaczem fryzjierkim potem nak豉dam farb loreal albo jaka inna.

Problem polega na tym ,瞠 od rozja郾iaczy w這sy sie bardzo niszcz krusz i s martwe nie chc ami rosn帷 kompletnie co urosna to sie wykrusz i tak w k馧ko.
By豉m ost u fryzjerki i powiedzia豉 ,瞠 jak nie zrezygnuje z rozjasniacza to nigdy mi nie rursna i ona mo瞠 mi farbami wyprowadzi to iec bardzo chetnie ale 110l na miesiac a to bardzo du穎 pieniedzy nie bardzo mnie stac na takie ydatki w tym momencie.

Czy znacie jakie dobry farby albo jak to zrobi zeby samymi farbami do losow byc na blond teraz mam dosc jasny blond moze byc ciemniejszy byle by by blond ale nie rudawy bo garnier xl1 itd 豉pie mi ale moje naturalne sa lekko rudawe jak se poprawie ta sama farba za miesi帷 to wcale nie z豉pie juz tych farbowanych;/

Marz o d逝窺zych losach 豉dnych zdrowszych i bez rozja郾iaczy iec pomocy dziewczyny bo ju g逝pieje od tych farba a fryzjerzy odpadaj za du瞠 koszta ;/

Podobno te Loreal preference sa do嗆 dobre ale nie pr鏏owa豉m.. jako inne babki maja ciemne nie chodz po fryzjerach i maja blond kurcze jak one to robi;/ najch皻niej przesz豉bym na ciemne ale wygl康am okropnie ciemnych i to nie wchodzi w gr.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (7,7 KB, 91 za豉dowa)
niunka112 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-19, 12:08   #734
adelllia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Unhappy z ciemnego br您u na jasny miodowy blond

Hej od kilku tygodni mam dylemat.. na poczatku wrzesnia malowalam wlosy farba palette na granatowa czern, po miesiacu spulkal mi sie do ciemnego brazu kupilam farbe syoss ciemny fiolet co w rezultacie da這 bardzo ciemny r騜 ktory rowzniez spulkal mi sie do br您u... teraz mam 2cm odrostow (ciemny blond), a reszte wlosow mam w kolorze br您u (taka mleczna czekolada). Chcialabym miec jasnymiodowy blond tylko teraz jak to zrobic omijaj帷 fryzjera? dokoloryzant loreal? rozjasniacz? czy moze po prostu nalozyc farbe?
adelllia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-19, 13:52   #735
jabandushi
Przyczajenie

Dot.: z ciemnego br您u na jasny miodowy blond

Cytat:
Napisane przez adelllia Poka wiadomo嗆
Hej od kilku tygodni mam dylemat.. na poczatku wrzesnia malowalam wlosy farba palette na granatowa czern, po miesiacu spulkal mi sie do ciemnego brazu kupilam farbe syoss ciemny fiolet co w rezultacie da這 bardzo ciemny r騜 ktory rowzniez spulkal mi sie do br您u... teraz mam 2cm odrostow (ciemny blond), a reszte wlosow mam w kolorze br您u (taka mleczna czekolada). Chcialabym miec jasnymiodowy blond tylko teraz jak to zrobic omijaj帷 fryzjera? dokoloryzant loreal? rozjasniacz? czy moze po prostu nalozyc farbe?
Ostatnio chwilowo wypowiedzia豉m pos逝sze雟two swojemu fryzjerowi, bo nigdy nie dostaj tego, o co prosz, zauwa篡豉m, 瞠 fryzjerzy albo 鈍ietnie tn ale fatalnie dobieraj kolor, lub odwrotnie.
W jednym jednak temacie nie odwa篡豉bym si na partyzantk... w豉郾ie przy dekoloryzacji.
Obawiam si, 瞠 powinna jednak od瘸這wa na fryzjera i uda si na demakija; ja w ten spos鏏 z koloru typu paskudne bordo, przesz豉m na zupe軟ie jasny, ale zabieg ten trwa kilka godzin.
Fryzjer pracowa na stosunkowo niskiej wodzie, ale zabieg powtarza kilka razy, tzn. rozja郾ia豉m si przez godzin, potem by這 mycie i suszenie i kolejny raz to samo.
Demakija trwa jakie trzy godziny, ale po ca造m zabiegu i ufarbowaniu (kolor niestety nie by taki jak si umawialismy) w這sy w dotyku by造 w lepszym stanie, ni przed wejsciem.
Mam por闚nanie, bo moja kole瘸nka wykona豉 sobie dekoloryzacj sama (profesjonalnym preparatem L'oreal), i mog tylko powiedzie OMG!!
Po ufarbowaniu farb, bo przecie nie mog豉 chodzi z w這sami w kolorze spalonego pierza, w這sy s w takim stanie, 瞠 jak wiatr zawieje to p馧 godziny stoj zanim opadn.TRAGEDIA
Farbowanie w這s闚 w domu zamiast fryzjera- jak najbardziej, ale dekoloryzacja- nie polecam.
Czyta豉m natomiast (ale nie sprawdza豉m),瞠 s farby Active co tam firmy Lendan, bez amoniaku, parabenu itd, i nimi mo瞠sz spr鏏owa rozja郾ia w這sy stopniowo kupuj帷 przy kolejnych farbowaniach farb o dwa tony ja郾iejsz.
Znalaz豉m w internecie hurtowni, ale czy profesjonalna farba do w這s闚 mo瞠 kosztowa 9.60??
jabandushi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-21, 22:19   #736
EwelkaaS
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 042

hej
czytam ten w徠ek i czytam ale wola豉bym jeszcze raz zapyta do鈍iadczonych dziewczyn..
mianowicie nieca造 tydzie temu rozja郾ia豉m w這sy z czarnych. u篡豉m do tego dw鏂h rozja郾iacz闚 z joanny (nawet do 6 ton闚, bo niestety nie by這 tego srebrnego 5-6 ) i na這篡豉m farb orzechowy br您, r闚nie z joanny. kolor wyszed mi br您owo-rudy, miejscami czarne w這sami mam nadal ale to znikome. jednak kolor ten dla mnie jest za ciemny a nie chcia豉bym ju traktowa w這s闚 rozja郾iaczami, nie chcia豉bym te nak豉da 瘸dnych pasemek lub baleja篡, st康 moje pytanie, czy jest jaka farba, kt鏎a pomog豉by mi rozja郾i w這sy i sprowadzi je do ja郾iejszego br您u? czy na ciemnych w這sach ju nie z豉pie? og鏊nie d捫 do koloru taki jak ten http://www.starpulse.com/Music/Milia...ry/SGS-015285/ chocia wiem, 瞠 odrazu go nie uzyskam

" taka ludzka natura, 瞠 mo瞠my mie dobry przyk豉d,
a i tak potrafimy tylko 幢e wybra. "

EwelkaaS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-21, 22:55   #737
Adaa_
Zakorzenienie

GG do Adaa_

Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Poka wiadomo嗆
hej
czytam ten w徠ek i czytam ale wola豉bym jeszcze raz zapyta do鈍iadczonych dziewczyn..
mianowicie nieca造 tydzie temu rozja郾ia豉m w這sy z czarnych. u篡豉m do tego dw鏂h rozja郾iacz闚 z joanny (nawet do 6 ton闚, bo niestety nie by這 tego srebrnego 5-6 ) i na這篡豉m farb orzechowy br您, r闚nie z joanny. kolor wyszed mi br您owo-rudy, miejscami czarne w這sami mam nadal ale to znikome. jednak kolor ten dla mnie jest za ciemny a nie chcia豉bym ju traktowa w這s闚 rozja郾iaczami, nie chcia豉bym te nak豉da 瘸dnych pasemek lub baleja篡, st康 moje pytanie, czy jest jaka farba, kt鏎a pomog豉by mi rozja郾i w這sy i sprowadzi je do ja郾iejszego br您u? czy na ciemnych w這sach ju nie z豉pie? og鏊nie d捫 do koloru taki jak ten http://www.starpulse.com/Music/Milia...ry/SGS-015285/ chocia wiem, 瞠 odrazu go nie uzyskam
Moim zdaniem, najlepiej by這by 軼i庵n望 kolor u fryzjera i na這篡 farb tak jak chcesz Mniej trudu, finansowo pewnie wyjdzie na jedno, bo farbuj帷 samodzielnie i tak by musia豉 poeksperymentowa du穎, a efekt niekoniecznie m鏬豚y by zadowalaj帷y. Jednak osobi軼ie nie mia豉m takiego problemu, wi璚 mo瞠 jeszcze jaka dziewczyna Ci co podpowie

Aparatka:

G鏎a-21.09.10r
D馧-16.06.11r

Dbam o w這sy
Stary 2012-01-30, 01:10   #738
irlandia87
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 465
GG do irlandia87

hej,

w sprawach farbowania jestem kompletnym laikiem.. ale od kilku dni nurtuje mnie pewne pytanie, mianowicie:

miesi帷 temu zafarbowa豉m w這sy szamponem Garniera Color&Shine nr 5 (jasny br您, wyszed troch ciemny) kt鏎y mi si ju lekko wyp逝ka (na ko鎍ach lekko"zrudzia") i teraz chcia豉bym sobie rozja郾i ten kolor (naturalnie jestem ciemn mysi blondynk) marzy mi si co mi璠zy jaasnym br您ikiem a ciemnym z這tym blondem
- chcia豉bym to zrobi te Garnierem Color&Shine np nr 8 (jasny blond) lub wy瞠j 8.1, 9 - jak my郵icie wyjdzie co z tego? rozja郾i si troch? boj si, 瞠 mog wyj嗆 jakie zielone czy co..

dodam, 瞠 nie farbowa豉m nigdy w這s闚 zwyk陰 farb jedynie szamponami koloryzuj帷ymi, szamponetkami.

Dzi瘯i za jakiekolwiek rady ! przegl康a豉m w徠ki, ale nigdzie w pe軟i nie znalaz豉m odpowiedzi :/

irlandia87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-01, 18:29   #739
Ilargi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Ilargi

Cze嗆! Ja r闚nie chcia豉bym si poradzi odno郾ie rozja郾iania ciemnych w這s闚 na blond... Od roku rozja郾iam je z br您u mokka do jasnego blondu.
W tym momencie s ju prawie, prawie tak jasne, jak bym chcia豉 ale ci庵le rude... chcia豉bym si jako tych rudo軼i pozby ale tak, 瞠by przy okazji jak najmniej zniszczy w這sy bo i tak ju du穎 przesz造...

Ostatnio rozja郾ia豉m je przez baleja, tym razem my郵a豉m, 瞠by potraktowa ca這嗆 dekoloryzatorem, ale czy rudy zejdzie ca趾iem?
Jestem w stanie naraz uzyska taki blond o jaki mi chodzi, czy raczej wyjd mi 豉ty i rude ko鎍闚ki? Jak s康zicie?

Do陰czam zdj璚ia z ostatniego roku, pokolei tak jak w這sy by造 coraz ja郾iejsze. Przedostatnie zdj璚ie to tak, jak wygl康am teraz, a ostatnie to efekt, jaki chcia豉bym uzyska.

Pozdrawiam was, besitos!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dcfvgbhnjk.jpg (15,1 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg hnbgvfcd.jpg (16,3 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg sdfghj.jpg (17,9 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg sdfgfdesdfd.jpg (16,9 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg sdfghsdfghdfg.jpg (18,8 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg sxdcfgh.jpg (18,3 KB, 86 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 285494_2300780480119_1267401421_32802572_1300665_n.jpg (30,5 KB, 103 za豉dowa)
Ilargi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-15, 11:51   #740
majka2603
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35
Od br您u do blondu ?

Witam ! Z natury jestem ciemn blondynk i od jaki 3 lat farbowa豉m w這sy r騜nymi farbami blondu,z這ciste,be穎we,mi odowe,przesz豉m przez wiele odcieni.Ostatnio podkusi這 mnie by delikatnie przyciemni w這sy,kupi豉m ciemny blond i wyszed koszmarny siwo-br您owy kolor.Pobieg豉m po "czekoladowy br您" i tak zosta這.Wi璚ej nie farbowa豉m w這s闚 odcieniami br您u,min窸o ju ponad miesi帷 i w這sy bardzo zja郾ia造,s teraz takie jasno br您owe(gdzie na poczatku po"czekoladowym brazie"by造 naprawde intensywnie ciemne).Bardzo chcia豉bym wr鏂i teraz do blondu,ale na w豉sn r瘯,nie poprzez pasemka u fryzjera.Czy kupuj帷 dwie farby,jedn bardzo jasny blond a druga oczekiwany kolor bede w stanie uzyskac jakis efekt?Rozjasniacza sie troche obawiam...Prosze o pomoc !
majka2603 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-21, 11:38   #741
NelluSiIa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Hej dziewczyny
Przeczyta豉m kilka stron tego w徠ku i nic nie znalaz豉m co by mi pomog這 w podjeciu decyzji, a nie by這 sensu ogl康a w徠ku ca貫go ,kt鏎y ma wiaodmosci z przed kilku lat, gdzie ju s nowe farby, inne metody i lepsze
No wi璚 z natury jestem brunetk. Kilka lat temu postanowi豉m rozja郾ia ca貫 w這sy u fryzjera,aby sta si blondynk. By豉m u fryzjerki,kt鏎a trzyma豉 rozja郾iacz u mnie na g這wie przez 5h;/ m這da by豉m i g逝pia,瞠 pozwoli豉m, ale tak zapewnia豉 mnie,瞠 taki pi瘯ny kolor wyjdzie,瞠 siedzia豉m mimo,瞠 sk鏎a g這wy swedzia豉;/bylam blondynk przez 4 lata ... rok i kilka miesiecy temu wruci豉m do br您u.. zaczelam pielegnacj ale zle si czuje w tym kolorze, z reszta wszyscy mi m闚i 瞠 lepiej w blond. Moje w這sy bardzo,zle reaguja na rozja郾ianie, zaraz si 豉mi rozdwajaj... 5 lat nie ros造 mi w這sy, tzn ros造 ale si skruszy造... teraz lekko ruszy造 z miejsca.. Planuje podejs z g這w do powrotu do blond, i nie musz odrazu by blondynk , mog by to pasemka, baleja .. na pocz徠ek mo瞠 nie tak drastycznie... 疾by jak najmniej je zniszczy... sama nie chc bo je zniszcz ... co poradzicie? wiem 瞠 to ja powinnam wiedziec, wkoncu tyle lat sie farbowa豉m, ale wtedy farbowa豉m najgorszymi rozjasniaczami i mialam szope na g這wie... teraz mi bardziej zalezy zeby w這sy jak najmniej zniszczyc...jaka metoda jest najmniej inwazyjna? prosze pomozcie;( bo ja juz trace nerwy do tego...

42-43-44-45-46-47-48-49-50cm-(od czo豉) osi庵niety 1 cel!!
51-52-53-54-55,5-56-57-58-59-60-(od czo豉) 2cel
NelluSiIa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-21, 15:05   #742
Anitast
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 782

Witam dziweczyny, tez schodzilam z koloru braz do blond
Od tamtego roku nosilam braz orzechowy potem braz popielaty ,tak na poziomie 5 a ze mam bardzo jasna cere to w ciemnych wygladalam za blado wiec postanowilam wrocic do blondu ( naturalny kolor blond na poziomie 7 taki polski mysi )
Nie polecam rozjasniaczy bo bardzo niszcza wlosy ,przekonalam sie na wlasnych zeszlam nimi do blonu zoltego co bardzo mi sie nie podobalo ,wiec postanowilam zaryzykowac i zakupilam dekoloryzator mimo ze wlosy juz byly tyle razy farbowane ze balam sie czy mi nie wypadna
Pieknie zeszlam nim do jasniutkich prawie bialych i o dziwo wlosy nie byly przesuszone ani sztywne jak po rozjasniaczu tylko miekkie a ze jestem niecierpliwa to na drugi dzien juz nakladalam farbe w kolorze jaki chcialam otrzymac i teraz mam piekny chlodny blond taki jaki chcialam Oczywiscie teraz duzo ,duzo odzywek nawilzajacych zeby wlosy odzyly ,mozna sciac tez zniszczone koncowki ale ja juz raz to zrobilam i juz nie mam z czego.
Wniosek taki ze zamiast rozjasniaczy ,ktorymi ciezko zejsc z brazu do blondu lepiej uzyc dekoloryzatora , ja uzywalam profesjonalnego tego producenta co farbe do wlosow ale niestety nie moge polecic bo to wloska farba nie dostepna w polsce.
Polecam watek: Dekoloryzacja wlosow i powodzenia zycze
Anitast jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-21, 17:12   #743
NelluSiIa
Raczkowanie

Dzi瘯uje kochana za odpowiedz i za zainteresowanie
Troszk z貫 si wyrazi豉m, ale bardziej mi chodzi這 o to aby tak drastycznie odrazu nie post瘼owa z w這sami, my郵a豉m,瞠by zrobi pasemka i stopniowo ... 疾by jeszcze wszystkich w這s闚 na g這wie nie niszczy zagl康n na w徠ek najwy瞠j si odezw ... Chodz boje si dekoloryzacji, mojej kole瘸nce robili i masakra co ona mia豉 na g這owie;/... a boje si je niszczy taka dekoloryzacj bo jednak musz z g這w post瘼owa bo to wa積a decyzja

Stary 2012-02-21, 19:34   #744
Anitast
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 782

Oczywy軼ie mo瞠sz schodzi pasemkami ,mi zale瘸這 od razu na kolorze jednolitym i m鎩 dekoloryzator by bardzo delikatny bo uzylam wody 6% wi璚 nie zniszczylam bardzo wlosow
Ja radzilam sie na w徠ku Dekoloryzacja wlosow jak zrobi 瞠by moje w這sy to prze篡造 ,dlatego my郵e ze tez tam znajdziesz porady jak zej嗆 do blondu bez mocnego zniszczenia wlosow
Anitast jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-22, 12:30   #745
NelluSiIa
Raczkowanie

W豉郾ie co tam podczytywa豉m, wi璚 musia豉 bym kupi sama dekoloryzator rene blanche, 瞠by nie ryzykowa jakim badziewiem i i嗆 do salonu.

No w豉郾ie, nie zale篡 mi odrazu by blondynk, bo tak si kiedy po酥ieszy豉m,瞠 siedzia豉m 5h u fryzjerki z wod chyba 9%;/ ca造 czas, zmywa豉 przez ten czas 3 razy i spowrotem to nak豉da豉... my郵a豉m w豉郾ie nad tymi pasemkami dlatego, 瞠 ca造ch w這s闚 nie zmaltretuje, a z tym dekoloryzatorem to odrazu ca貫 w這sy... hmmm...musz si zastanowi jeszcze jak to bedzie

Stary 2012-02-26, 13:04   #746
nutellozerca
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Rozja郾ienie br您u

W豉郾ie si zastanawiam nad rozja郾ieniem koloru. Aktualnie mam dosy ciemny br您 na w這sach http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/290...ting-creme.jpg taki kolor ( troszk sprany po miesi帷u) i chcia豉bym rozja郾i, ale nie chc doj嗆 do blondu tylko po prostu sprawi 瞠by ten kolor by ja郾iejszy przy u篡ciu miodowego blondu http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-66725-big.jpg tak farb z syoss.
Co o tym my郵icie? Co mo瞠 mi wyj嗆 na g這wie? Pr鏏owa豉 kt鏎a?
Bardzo prosz o pomoc, bo nie wiem czy nie zrobi sobie krzywdy
nutellozerca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-26, 15:00   #747
Ijcia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Dot.: Rozja郾ienie br您u

nie polecam Tobie tej farby w kolorze miodowego blondu syossa, dwa dni temu farbowa豉m w這sy w豉郾ie t farb i strasznie niszczy w這sy , kolor wychodzi inaczej ni na pr鏏niku, musia豉m ratowa si inn farb,polecam ci farby z perfect mousse bo one nie niszcz w這s闚, maj odcie o nazwie Pralina, gdy spojrzysz na pr鏏nik ze sztucznymi w這sami obu firm zobaczysz, 瞠 maj podobny kolor, i radz ci 瞠by nie rozja郾ia豉 w這s闚 bo przesz豉m przez to dwa lata temu i stopniowo w這sy zacz窸y mi si kruszy by這 ich coraz mniej i na ko鎍u musia豉m 軼i望 moje niegdy d逝gie i g瘰te w這sy ka盥e rozja郾ianie niszczy w這sy niestety, a mo瞠 spr鏏ujesz farbami delikatnie rozja郾i odcie? chodzi mi o to, 瞠 wybiera豉by stopniowo odcie coraz ja郾iejszy, powinno si uda je郵i poprzednia farba si wymyje, spr鏏owa mo積a bo jest to na pewno lepszy spos鏏 ni rozja郾ianie
Ijcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-26, 15:25   #748
riorina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

cze嗆 opisze wam swoj sytuacje, jestem naturalnie ciemna blondynka przefarbowalam sie na czarno nastepneie przeszlam dekoloryzacje na kasztanowy ;d rok potem znudzil mi sie i mialam rozjasnia wlosy na zolte uparlam sie na platyne nawet nie pomyslalam o ciemnym blondzie a potem znowu na ciemny braz teraz mam braz sredni i chcialabym wrocic do koloruu swojego co zrobic?
riorina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-26, 16:43   #749
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 862

A ja za to polecam ci do rozja郾ienia br您u farb Londa color naturals miodowy blond rozja郾i troche i nie niszczy w這s闚.

Moja wymiana:

Perfumy: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post70030916
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-12, 07:50   #750
tyska9191
Przyczajenie

boje sie pomalowac wlosy

Hej chcialabym sobie sama pomalowac wlosy bo niestety nie stac mnie na fryzjera naturalny kolor wlosow mam ciemny blond i zazwyczaj chodzilam z rozjasnionymi pasemkami i to byly moje jedyne zabawy w malowanie wlosow.... do czasu kiedy kupilam sobie szamponetke ruda... wszystko bylo ok ladnie sie zmywala, a potem przezylam horror bo chcac pomalowac czarna szamponetka wyszly mi niebieskie... kiedy to zmylam to powstaly zielone... sporo sie nameczylam aby usunac ten zielony kolor no i wkoncu usunelam malujac wlosy na orzechowy braz ktory niestety ale mi nie pasuje, pytanie brzmi jak najlepiej przemalowac sie teraz na blond
tyska9191 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, braz, braz na blond, farba rozja郾iacz fryzjer, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, ombre farbowanie, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie, wzmocnienie, zapuszczanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.