Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy - Strona 27 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-06-14, 20:35   #781
AdaiBambi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70
Dot.: Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy

Cze嗆.
M鎩 naturalny kolor jest mniej wi璚ej taki:

http://fryzury.info/images/artykul/1...01_290x500.jpg

Zim ciemniejszy latem sporo ja郾iejszy.
W這sy mia豉m ju 1raz farbowane, wyszed prawie czarny, ale farba prawie si sp逝ka豉 po 5miesi帷ach. Par dni temu zafarbowa豉m zmywaln henn na taki kolor:

http://3.bp.blogspot.com/-A5Nf2WFrRB...0/wloy+025.jpg

No i chcia豉bym mie mniej wi璚ej taki:

http://www.twohairstyles.com/wp-cont...londe-Hair.jpg

Na moich naturalnych w這sach mog豉bym to uzyska bez problemu naturalnymi sposobami. Nie chc ich niszczy, chc by by造 zdrowe, bo o nie dbam. Dzi zrobi豉m tak:
Do 1litra wody wycisn窸am sok z jednej cytryny i przez ponad 30minut chodzi豉m w tym pod czepkiem na g這wie.
Potem normalnie umy豉m w這sy i na這篡豉m od篡wk po czym wyla豉m na w這sy p逝kank wcze郾iej zrobion tak:
1.5litra wody, 2saszetki rumianki i sok z po這wy cytryny.

Efekt? Zero, zupe軟ie nic ( Zrobi豉m nawet zdj璚ia przed i po i nawet ciupke nie s ja郾iejsze. Macie dla mnie jakie rady?
AdaiBambi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-15, 09:17   #782
shiza91xx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez AdaiBambi Poka wiadomo嗆
Cze嗆.
M鎩 naturalny kolor jest mniej wi璚ej taki:

http://fryzury.info/images/artykul/1...01_290x500.jpg

Zim ciemniejszy latem sporo ja郾iejszy.
W這sy mia豉m ju 1raz farbowane, wyszed prawie czarny, ale farba prawie si sp逝ka豉 po 5miesi帷ach. Par dni temu zafarbowa豉m zmywaln henn na taki kolor:

http://3.bp.blogspot.com/-A5Nf2WFrRB...0/wloy+025.jpg

No i chcia豉bym mie mniej wi璚ej taki:

http://www.twohairstyles.com/wp-cont...londe-Hair.jpg

Na moich naturalnych w這sach mog豉bym to uzyska bez problemu naturalnymi sposobami. Nie chc ich niszczy, chc by by造 zdrowe, bo o nie dbam. Dzi zrobi豉m tak:
Do 1litra wody wycisn窸am sok z jednej cytryny i przez ponad 30minut chodzi豉m w tym pod czepkiem na g這wie.
Potem normalnie umy豉m w這sy i na這篡豉m od篡wk po czym wyla豉m na w這sy p逝kank wcze郾iej zrobion tak:
1.5litra wody, 2saszetki rumianki i sok z po這wy cytryny.

Efekt? Zero, zupe軟ie nic ( Zrobi豉m nawet zdj璚ia przed i po i nawet ciupke nie s ja郾iejsze. Macie dla mnie jakie rady?
Twoje naturalne w這sy sa przepi瘯ne jakbym takie miala to bym nic a nic z tym nie robila .. pi瘯ne
shiza91xx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-15, 20:25   #783
AdaiBambi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

dzi瘯uj
Jednak chcia豉bym mie troszk ja郾iejsze jednocze郾ie ich nie niszcz帷. W豉郾ie siedz z kremem rozja郾iaj帷ym na g這wie.
W mi璠zyczasie b璠 je rozja郾ia豉 naturalnymi sposobami i kolejne rozja郾ianie my郵, 瞠 zrobi za jakie 3 tygodnie .
Tak by nie zniszczy w這s闚.
AdaiBambi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-16, 08:38   #784
shiza91xx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez AdaiBambi Poka wiadomo嗆
dzi瘯uj
Jednak chcia豉bym mie troszk ja郾iejsze jednocze郾ie ich nie niszcz帷. W豉郾ie siedz z kremem rozja郾iaj帷ym na g這wie.
W mi璠zyczasie b璠 je rozja郾ia豉 naturalnymi sposobami i kolejne rozja郾ianie my郵, 瞠 zrobi za jakie 3 tygodnie .
Tak by nie zniszczy w這s闚.
rozumiem i nie b璠 Ci obrzydza tego koloru kt鏎y chcesz osi庵n望 ale naprawd Tw鎩 odcie jest super a nie taki 鄴速y jaki mo瞠 wyj嗆 po rozja郾ianiu.. lepiej uwa瘸j na rozja郾iacz
shiza91xx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-17, 16:21   #785
Fencze
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

ewidentnie masz ch這dny typ urody, a pokazujesz zdj璚ie z ciep造m odcieniem. To nie dla Ciebie. Wybieraj z palety popieli i ch這dnych blond闚
Stary 2012-06-17, 21:02   #786
Alexandre
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 812

Jak farb z obecnych na rynku uwa瘸cie za mniej szkodliw dla w這s闚?
Po pierwsze mia豉m przest鎩 w farbowaniu wi璚 nie wiem co w trawie piszczy a po drugie to b璠zie pierwsze przechodzenie na jasny blond bez rozja郾iacza.
A po przeczytaniu KWC mam m皻lik w g這wie.
Mo瞠 co podpowiecie?

Alexandre jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-18, 13:11   #787
Natea90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Z br您u na blond...

Witajcie
Od jakiego czasu kusi mnie, 瞠by zmieni kolor w這s闚 na blond (kiedy by豉m blondynk i podobno mi 豉dnie:P), tyle tylko, 瞠 obawiam si, ze po tym zabiegu zamiast 豉dnego blondu wyjdzie 鄴速e co
Aktualnie mam na g這wie "orzechowy br您"... Rozumiem, 瞠 pr鏏owanie takiej zmiany w豉snor璚znie w domu to g逝pi pomys?
Tyle, 瞠 u fryzjera te nie mam gwarancji, 瞠 b璠 zadowolona i tym sposobem nie do嗆, 瞠 wyjd rozczarowana to i z 豉dnym minusem na koncie...
Komu si uda豉 taka zmiana? bo mam w徠pliwo軼i a jednocze郾ie bardzo bym chcia豉 zmieni kolor w這s闚... A mo瞠 jakie inne propozycje z Waszej strony?

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

ojej, nie doczyta豉m 瞠 musi by zdj a niestety nie mam aktualnego w takim razie je郵i mo積a, to prosz o przeniesienie tematu do odpowiedniego dzia逝 i przepraszam za zamieszanie ale jestem nowa
Natea90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-18, 14:57   #788
Patrycj_a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
Dot.: Z br您u na blond...

Moim zdaniem je瞠li chcesz aby kolor rzeczywi軼ie wyszed 豉dnie i naturalnie to powinna si wybra do dobrego fryzjera. Farbowanie w這s闚 na w豉sn r瘯 nie by這by najlepszym rozwi您aniem. Ja osobi軼ie nigdy nie farbowa豉m sobie w這s闚,ale mam kilka kole瘸nek kt鏎e eksperymentowa造 z blondem w domu... Zamiast pi瘯nego rezultatu ich w這sy zmieni造 barw na kolor 鄴速ka.
Patrycj_a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-18, 17:54   #789
Natea90
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Patrycj_a Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem je瞠li chcesz aby kolor rzeczywi軼ie wyszed 豉dnie i naturalnie to powinna si wybra do dobrego fryzjera. Farbowanie w這s闚 na w豉sn r瘯 nie by這by najlepszym rozwi您aniem. Ja osobi軼ie nigdy nie farbowa豉m sobie w這s闚,ale mam kilka kole瘸nek kt鏎e eksperymentowa造 z blondem w domu... Zamiast pi瘯nego rezultatu ich w這sy zmieni造 barw na kolor 鄴速ka.
No a ja mam kilka kole瘸nek, kt鏎e po wyj軼iu od fryzjera by造 w szoku... dlatego si obawiam, 瞠 strac kas a efekt b璠zie taki sam jak w domu:/ ja farbuj w domu i jako nigdy nie by這 niespodzianek (poza eksperymentami z r騜nymi firmami), dlatego zastanawiam si czy nie lepiej wybra jak捷 farb z "wy窺zej pu趾i" i spr鏏owa samej....
Natea90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-10, 16:03   #790
Justyna0701
Przyczajenie

Dziewczyny potrzebuj porady... Z natury mam ciemnobr您owe w這sy, jednak od 2 lat farbuj je na "miodowy blond". Og鏊nie kolor jest ca趾iem ok, ale chcia豉bym 瞠by w這sy by造 jeszcze ja郾iejsze, dlatego kupi豉m jaki czas temu rozja郾iacz z Londy, jednak nigdy go nie u篡豉m w obawie, 瞠 zniszczy mi w這sy. Teraz mam ju sporo odrosty, musz w這sy zafarbowa i zacz窸am rozmy郵a o tym rozja郾iaczu... Jak s康zicie nada si? Powinnam go na這篡 na same odrosty, najpierw na odrosty i potem na reszt w這s闚 czy od razu na ca這嗆? No i najwa積iejsze: czy nie sprawi, 瞠 moje loki b璠 wygl康a造 jak miot豉?
Justyna0701 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-10, 22:28   #791
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986
Dot.: Z farbowanego ciemnego br您u na blond.

dziewczyny padlam na pmysl zrobienia sobie refleksow, nici z tego wyszly i zostaje przy brazie, ale mam farbe palette miodowy blond. I pytania
1. Czy miodowy blond jak p[oloze na sredni braz to rozjasni mi troche w這sy?
2. jesli nie to zeby wykorzystac te farbe mog ja zmieszac z miodowym brazem tez palette? jak mysli co lepsze i jaki ewentualnie bylby efekt?
Stary 2012-10-15, 15:32   #792
dreamss
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
z br您u na blond (:

Witam dziewczyny . Mam taki nie ma造 problem poniewaz jaki czas temu zmieni豉m kolor w這s闚 z ciemnego naturalnego blondu na br您 . Oczywi軼ie pod s這鎍em musia豉m m璚zy si z rudymi refleksami co strasznie mnie denerwowa這 ale dawa豉m rad ! . Jednak po jakim czasie farbowania w這s闚 na kolor garniera ( taki jak na obrazku) I odcieniami syoss'a chcia豉bym wr鏂i do 豉dnego naturalnego koloru . Jestem pewna , ze w鈔鏚 was s dziewczyny kt鏎e przechodzi造 z ciemnych kolor闚 do swoich naturalnych blond闚 (: Mam nadziej , ze pomozecie mi daradzi i wybra odpowiedni farb . ( nie piszcie prosz , " id撮 do fryzjera " )
+ 1 farba - podoba mi si ten kolor bo jest podobny to by貫go , jak go uzyska ?
dreamss jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-15, 16:31   #793
Nyappy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 829
Dot.: z br您u na blond (:

Moja znajoma w豉郾ie mia豉 ciemny br您 i na這篡豉 na to farb bardzo jasny blond. Efekt w豉郾ie wyszed taki jak na obrazku. Niestety nie pami皻am co to by豉 za farba ten blond, ale my郵, 瞠 to nie robi r騜nicy, wystarczy po prostu znale潭 jasny odcie i na這篡. Byleby nie by豉 za mocno kryj帷a.
Stary 2012-10-15, 18:48   #794
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez Nyappy Poka wiadomo嗆
Moja znajoma w豉郾ie mia豉 ciemny br您 i na這篡豉 na to farb bardzo jasny blond. Efekt w豉郾ie wyszed taki jak na obrazku. Niestety nie pami皻am co to by豉 za farba ten blond, ale my郵, 瞠 to nie robi r騜nicy, wystarczy po prostu znale潭 jasny odcie i na這篡. Byleby nie by豉 za mocno kryj帷a.
jak mia豉 naturalnie ciemne to oczywi軼ie 瞠 farba by rozjasni豉, w innym przypadku bzdura

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka wiadomo嗆
dziewczyny padlam na pmysl zrobienia sobie refleksow, nici z tego wyszly i zostaje przy brazie, ale mam farbe palette miodowy blond. I pytania
1. Czy miodowy blond jak p[oloze na sredni braz to rozjasni mi troche w這sy?
2. jesli nie to zeby wykorzystac te farbe mog ja zmieszac z miodowym brazem tez palette? jak mysli co lepsze i jaki ewentualnie bylby efekt?
ociepli tylko kolor

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez dreamss Poka wiadomo嗆
Witam dziewczyny . Mam taki nie ma造 problem poniewaz jaki czas temu zmieni豉m kolor w這s闚 z ciemnego naturalnego blondu na br您 . Oczywi軼ie pod s這鎍em musia豉m m璚zy si z rudymi refleksami co strasznie mnie denerwowa這 ale dawa豉m rad ! . Jednak po jakim czasie farbowania w這s闚 na kolor garniera ( taki jak na obrazku) I odcieniami syoss'a chcia豉bym wr鏂i do 豉dnego naturalnego koloru . Jestem pewna , ze w鈔鏚 was s dziewczyny kt鏎e przechodzi造 z ciemnych kolor闚 do swoich naturalnych blond闚 (: Mam nadziej , ze pomozecie mi daradzi i wybra odpowiedni farb . ( nie piszcie prosz , " id撮 do fryzjera " )
+ 1 farba - podoba mi si ten kolor bo jest podobny to by貫go , jak go uzyska ?
sam farb tego nie zrobisz, dekoloryzacja albo k徙iel rozja郾iaj帷a

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Justyna0701 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny potrzebuj porady... Z natury mam ciemnobr您owe w這sy, jednak od 2 lat farbuj je na "miodowy blond". Og鏊nie kolor jest ca趾iem ok, ale chcia豉bym 瞠by w這sy by造 jeszcze ja郾iejsze, dlatego kupi豉m jaki czas temu rozja郾iacz z Londy, jednak nigdy go nie u篡豉m w obawie, 瞠 zniszczy mi w這sy. Teraz mam ju sporo odrosty, musz w這sy zafarbowa i zacz窸am rozmy郵a o tym rozja郾iaczu... Jak s康zicie nada si? Powinnam go na這篡 na same odrosty, najpierw na odrosty i potem na reszt w這s闚 czy od razu na ca這嗆? No i najwa積iejsze: czy nie sprawi, 瞠 moje loki b璠 wygl康a造 jak miot豉?
nie ma sensu go u篡wac po prostu we farb ja郾iejsz i wod o wy窺zym %
jaki chcesz kolor uzyska?
Stary 2012-10-17, 10:24   #795
Fram
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 253

[QUOTE=fryz5;37082819]jak mia豉 naturalnie ciemne to oczywi軼ie 瞠 farba by rozjasni豉, w innym przypadku bzdura

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

A takiego mocno spranego koloru ja郾iejsza farba te nie ruszy?

Podobno niekt鏎ym osobom bezamoniakowe farby wyp逝kuj si do ko鎍a i mo積a k豉嗆 ja郾iejsze
Fram jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-03, 15:46   #796
misiae5
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39

to wszystko zale篡 od w這s闚 zdaje mi si poniewa ja rozja郾ia豉m w這sy w豉郾ie farb tyle 瞠 wiadomo po 1wszym razie jasnego blondu nie mia豉m musia豉m przecierpie rude odcienie ale bez rozja郾iacza z tego co pami皻am to farbowa豉m Garnier nutrisse odcie jasny blond( ale to by豉 jeszcze ta wersja sprzed lat potem gdzie pono sk豉d zmieniono) z ciemnego farbowanego br您u najszybciej rzeczywi軼ie rozja郾iaczem tylko trzeba nastawi si na kopk siana na dzie dobry sama z jasnego farbn窸am si na ciemny br您 i teraz nosi mnie 瞠by wr鏂i do ciemnego blondu naturalnego bo mam do嗆 odrost闚 przy ciemnych w這sach wygl康a jakbym by豉 造sa a przy jasnych bije czer po oczach w這sy mi do嗆 szybko rosn i zaraz wydaje mi si 瞠 wida odrosty
misiae5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-03, 17:13   #797
ajlawlegia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 15

Hej, porad嬈ie mi prosz. Moje w這sy naturalnie s koloru ciemnego popielatego blondu (odrosty na zdj璚iu 1)

Po zrobieniu baleja簑 u fryzjera moje w這sy wygl康aj tak jak na kolejnych zdj璚iach. Odcie mi si podoba i teraz chcia豉bym farbowa odrosty farb, sama.
Czy farba da豉by rad rozja郾i m鎩 naturalny kolor do takiego jaki mam teraz? Jak farb polecacie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (43,1 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 424637_396564583749571_451612097_n.jpg (77,6 KB, 63 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 304444_396564423749587_577451809_n.jpg (77,8 KB, 60 za豉dowa)

Zapuszczam w這sy!
45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60

"I oboj皻nie co robisz to b康 tego pewien
i b康 z tego dumny i wierz w siebie"
ajlawlegia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-03, 22:33   #798
agacia_cz
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 423

wydaje mi si 瞠 pomo瞠 tu paleta E20 na odrosty i mycie fioletowym szamponem
agacia_cz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-04, 08:30   #799
rickybobby
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 658

Dziewczynki czy wellaton 7/3 orzech laskowy to farba rozja郾iajaca?
rickybobby jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-16, 21:27   #800
Assathra
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 532

chyba tak bo ma wod 9% z tego co pami皻am
Assathra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-19, 12:01   #801
kinia1730
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29
GG do kinia1730
Dot.: Z farbowanego br您u na blond...

Moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond. Mialam rozjasniane wlosy i bylo mi w nich dobrze ale po jakims czasie mi sie znudzily i postanowilam zafarbowac wlosy na jakis braz. Prawie rok juz farbuje wlosy na braz ale nie zawsze na ten sam odcien. Chcialabym wrocic do takiego koloru jaki mialam po rozjascieniu ciemnego blondu ale nie wiem czy to wyjdzie. Chcialam kupic rozjasniacz i poprostu je rozjasnic ale nie wiem czy nie wyjda mi rude a wtedy musialabym kupic farbe i zafarbowac wlosy, a nie chce ich za bardzo niszczyc iz moje wlosy sa slabe i wypadaja. Pomozcie prosze
kinia1730 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-26, 03:40   #802
evikat
Przyczajenie

witam. ja te mam ma造 dylemat. przejrza豉m po這w tego w徠ku i dalej jestem w kropce. mo瞠 jak opisz tutaj sw鎩 problem kto mi doradzi co powinnam zrobi. a wi璚 wczoraj postanowi豉m pozby si ju lekko wypranego koloru "ciemna czekolada" casting gloss. zakupi豉m colour B4,kt鏎y delikatnie zdj掖 ten kolor pozostawiaj帷 lekk rudo嗆 na g這wie. Gdy rano wsta豉m w這sy by造 ciemniejsze pobieg豉m do drogerii i kupi豉m z loreala bardzo jasny popielaty blond 03. szczerze m闚i帷 na polskiej stronie loreala nie ma tego koloru. na opakowaniu zaznaczone jest 瞠 nadaje si ten kolor do 鈔edniego i jasnego br您u. a wi璚, po wszystkim odrosty i kr鏒sze w這sy wysz造 nawet 豉dnie, ale te kt鏎e wcze郾iej w salonie fryzjerskim podda豉m dekolorozacji a potem farbowa豉m raz na czekolad i raz na ciemn czekolad dalej s ciemniejsze.. nawet nie potrafi opisa tego koloru.. w razie czego prze郵 zdj璚ie. si rozpisa豉m a wi璚 do sedna... mam dosy kr鏒kie w這sy, i zastanawiam si czy mam i嗆 i podci望 te ciemniejsze ko鎍e czy mo瞠 zainwestowa w jak捷 farb rozja郾iaj帷 a mo瞠 zaczeka a kolor si troszk wyp逝cze.. szczerze m闚i帷 denerwuje mnie ten dziwny odcie i b璠 wdzi璚zna za odpowied. pozdrawiam
evikat jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-26, 09:58   #803
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

mo瞠 k徙iel rozjasniajaca?
Stary 2013-01-26, 11:43   #804
evikat
Przyczajenie

hej. czyta豉m o tym ale mieszkam w Londynie i nie widzia豉m tu innej wody jak 12%, a jestem laikiem i troszk si boj...
evikat jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-27, 13:07   #805
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

to hmmm chyba mozna rozcienczyc z woda- ale niech to potwierdzi jakas bardziej doswiadczona wizazanka;]
Stary 2013-01-27, 16:07   #806
Skarb90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 476
GG do Skarb90

Przesz豉m z pasemek blond i du穎 br您u do jasnego blondu. U篡豉m do tego rozja郾iacza w za陰czniku, fajnie rozja郾i,do 鄴速ka jasnego, nie pomara鎍zu i na to farba Garnier Color Naturals 111 rozja郾iaj帷a do 3 czy 4 ton闚. Na pocz徠ku wysz造 szare/fioletowe, po paru myciach kolor si zmyl do normalnego blondu.

1 foto, przed
reszta - obecnie

na allegro znalaz豉m fajna aukcje, farby garnier color sensation za 5 z, zamowilam 5 szt koloru 111
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 41817_250.jpg (15,5 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg garnier-color-naturals-111-superjasny-popielaty-blond_0_b.jpg (21,9 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 820_514449538576788_340824080_n.jpg (63,8 KB, 106 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 542498_522502334449713_1358680564_n.jpg (83,4 KB, 108 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 427582_515372985162648_977659563_n.jpg (24,2 KB, 112 za豉dowa)
Skarb90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-27, 20:01   #807
diablica_anielica
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Witam wszystkim

zamarzy這 mi si ombre, posz豉m do fryzjera i chyba 幢e zrobi豉m
mam bardzo ciemne w這sy, bardzo ciemny br您.
Fryzjer, 瞠by zrobi ombre nie u篡 rozja郾iacza tylko zmiesza dwa blondy ze sob. Wysz這 tak, 瞠 po這wy w這s闚 mam ciemnobr您ow a d馧 jest taki czekoladowy, troche woadaj帷 w czerwie. Dodam tylko, 瞠 kiedy pr鏏owa豉m rozja郾i jedno pasemko w這s闚 i wyszed ciemny rudy, wi璚 chyba maj tak tendencje do rozxja郾iania si do rudego

chcia豉bym zmieni ten czekoladowy br您 na jasny zimny popielaty br您. Do陰czam zdj璚ie bo chcia豉bym uzyskac taki efekt jak ma ta dziewczyna.
http://www58.zippyshare.com/v/16561720/file.html

Czy m鏬豚y mi teraz kto powiedziec co powinnam zrobi? U篡 farby- blondu w w odcieniu zimnym, popielatym czy mo瞠 u篡 loreal ombre(nowo嗆 na rynku) czy rozja郾iacza? bardzo bym prosi豉 o pomoc bo nie chce mie niczego ciep貫go, 瘸dnego czekoladowego br您u, czerwieni czy rudego

Pomocy!!!
diablica_anielica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-27, 20:07   #808
Skarb90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 476
GG do Skarb90

Cytat:
Napisane przez diablica_anielica Poka wiadomo嗆
Witam wszystkim

zamarzy這 mi si ombre, posz豉m do fryzjera i chyba 幢e zrobi豉m
mam bardzo ciemne w這sy, bardzo ciemny br您.
Fryzjer, 瞠by zrobi ombre nie u篡 rozja郾iacza tylko zmiesza dwa blondy ze sob. Wysz這 tak, 瞠 po這wy w這s闚 mam ciemnobr您ow a d馧 jest taki czekoladowy, troche woadaj帷 w czerwie. Dodam tylko, 瞠 kiedy pr鏏owa豉m rozja郾i jedno pasemko w這s闚 i wyszed ciemny rudy, wi璚 chyba maj tak tendencje do rozxja郾iania si do rudego

chcia豉bym zmieni ten czekoladowy br您 na jasny zimny popielaty br您. Do陰czam zdj璚ie bo chcia豉bym uzyskac taki efekt jak ma ta dziewczyna.
http://www58.zippyshare.com/v/16561720/file.html

Czy m鏬豚y mi teraz kto powiedziec co powinnam zrobi? U篡 farby- blondu w w odcieniu zimnym, popielatym czy mo瞠 u篡 loreal ombre(nowo嗆 na rynku) czy rozja郾iacza? bardzo bym prosi豉 o pomoc bo nie chce mie niczego ciep貫go, 瘸dnego czekoladowego br您u, czerwieni czy rudego

Pomocy!!!

hm, moze spray rozjasniajacy z Joanny.. tzn spray na koncowki tylko.

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2013-01-27 o 20:09
Skarb90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-27, 23:01   #809
diablica_anielica
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

boje si, 瞠 wpadnie w rudy a wtedy to juz b璠zie koniec
diablica_anielica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-29, 08:22   #810
apows
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 169
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez guest Poka wiadomo嗆
Wiem, 瞠 to nie jest najm康rzejszy pomys, ale wczoraj w sklepie brunetka przymierza豉 blond peruk. Wygl康a豉 rewelacyjnie!!! Poradzicie mi, 瞠bym te przymierzy豉 - tak zrobi. No ale czy da si tak rozja郾i w這sy, 瞠by nie wygl康a na "Jagna na wykopkach po eksperymentach"??? Czy takie zabiegi nie niszcz kompletnie w這s闚???
Skoro jeste brunetk to nie da si zrobi z Ciebie blondynki bez maksimum rozja郾iacza, a ten wiemy co potrafi. W tym celu najlepiej i嗆 do renomowanego salonu fryzjerskiego i tam wykona metamorfoz. Nie eksperymentuj sama pod 瘸dnym pozorem, bo zbyt radykalna zmiana.

Tagi
blond, braz, braz na blond, farba rozja郾iacz fryzjer, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, ombre farbowanie, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie, wzmocnienie, zapuszczanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.