Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-05-31, 10:02   #871
justka5
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Dot.: Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy

Cze嗆 dziewczyny
Potrzebuj Waszej rady.
Marz mi si "karmelowe" w這sy, a obecnie mam rudo-br您owe i jestem na etapie usuwania rudego poblasku.
Mia豉 kt鏎a z Was tak sytuacj? Najbardziej zale篡 mi na jakiej konkretnej farbie, kt鏎a by sobie z tym poradzi豉

Edytowane przez justka5
Czas edycji: 2013-06-05 o 10:38
justka5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-28, 20:52   #872
Gwennie1987
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Dziewczyny!!! Mnie uda這 si przej嗆 z br您u ( Virgine Jasny Br您 Z這cisty Loreal Preference, kt鏎y wcale taki jasny nie by, na moich w這sach wyszed b. 豉dny ciemnokasztanowy br您) do blondu bez 瘸dnych niszcz帷ych dekoloryzator闚!!!
Fakt, potrzebowa豉m ok miesi帷a, 瞠by mi si uda這, ale warto by這 poczeka. A teraz do rzeczy, krok po kroku opowiem co zrobi豉m:

- z natury jestem tak zimn 鈔edni blondynk,
- zacz窸am siwie jako 17-latka (czyli 9 lat temu), u mnie to ma pod這瞠 genetyczne, wi璚 nie zdziwi這 mnie to specjalnie,
- mia豉m mas siwych w這s闚 i zdecydowa豉m si na jasny blond (ZAWSZE u篡wam farb Loreal Preference- innych si boj po prostu)
-kolor wyszed git, ale co mi odbi這 i po paru latach postanowi豉m zobaczy siebie w ciemnych w這sach- u篡豉m na pocz徠ek koloru Havane Jasny Bursztyn- kolor troszk rudy ale 豉dny,
- potem to ju pojecha豉m "po bandzie" i wypr鏏owa豉m WSZYSTKIE dost瘼ne br您y z preference,
- jednak ostatnio zacz窸o mnie wkurza to, 瞠 wyp逝kuj si one wszystkie z t oble郾 rud po鈍iat
- zacz窸am dzia豉: najpierw na lekko sprany kolor Virgine (po ok. 3 tygodniach), na這篡豉m popielaty blond preference (jest niemal identyczny jak m鎩 naturalny), ale niestety nie chwyci i wr璚z przyciemni mi w這sy!!!,
- wpad豉m w rozpacz, ale nie chcia豉m fundowa moim w這som dekoloryzacji,
- poczeka豉m miesi帷 i ten blond popielaty spowodowa, 瞠 moje w這sy sta造 si marchewkowe,
- pomy郵a豉m, 瞠 s ju na tyle jasne, 瞠 mog wkroczy do akcji z bardzo bardzo jasnym be穎wym blondem les blondissimes,
- i wyszed blond!!!! troszk 鄴速awy oczywi軼ie (wiecie, cud闚 nie ma), ale stosuje szampon fioletowy Marion ultra mocny do w這s闚 blond i siwych kt鏎y mocno ju och這dzi m鎩 troszk "dziki" blond;D
-tak瞠 nie wierzcie w to, 瞠 tylko dekoloryzacja Wam pomo瞠!!! Po prostu wystarczy troch cierpliwo軼i a i Wasze w這sy b璠 Wam wdzi璚zne
Wiem, 瞠 post jest meeeega d逝gi, ale mam nadziej, 瞠 kt鏎ej z Was moje drogie pomo瞠)

Gwennie1987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-17, 18:38   #873
manka180
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

no wlasnie tez sie zastanawiam nad tym. ale ja mam inny problem mam ciemno brazowe wlosy i chce zmienic na jasny blond niegdy jeszcze nie mialam takiego koloru i nie malowalam na tak jasno.
interesuje mnie jednak inna rzecz czy moge np. zmieszac ze soba dwa rozjasniacze roznych firm 1 to'' Joanna INTENSIV BLOND 4-5 tonow''; a 2 to'' palette intensive COLOR CREME A10 ultrapopielaty blond'' mam dosc dlugie wlosy i niewiem czy jedna starczy ale tez niechce zeby wyszedl mi zielony kolor na glowie:confused : prosze pomozcie albo jakos doradzcie zebym chociaz jakos wygladala...

Edytowane przez manka180
Czas edycji: 2013-10-17 o 18:39
manka180 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-17, 18:42   #874
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 320

Joank sobie daruj. Nie幢e pali w這sy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-23, 16:54   #875
Karolajna1993
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84

Witam. Naturalny m鎩 kolor to ciemny blond. Jednak od kilku lat farbuje na brazy itd. W這sy farbuje co p馧 roku mniej wiecej. W styczniu farbowalam ostatni raz na ciemny br您. W這sy kiedy cz瘰to prostowalam od roku prostuje do嗆 rzadko i tylko ko鎍e i w這sy z przodu twarzy dlatego ko鎍e sa troche suche. Mam duzo masek do wlosow. W這sy sa d逝gie, si璕aj za 這kcie. Miesi帷 temu zrobi豉m pasemka blond. U g鏎y sa jasne u do逝 jak to bywa na farbie ciemniejsze. AKtualnie chce ZOSTA BLONDYNKA. Mysle nad dekoloryzacja. I stad pytanie czy w這sy sie od tego niszcz i wysuszaja? Po dekoloryzacje chcia豉bym na這篡 od razu farb z jakim odcieniem blondu 瞠by by造 jasne a po miesi帷u znowu pofarbowac farba na jaki jasny ciep造 blond. Nie ma mowy o rozjasniaczu. Chce doj嗆 do tego farbami blond. Dodam ze moje w這sy 豉two 豉pi kolor. Co polecacie? Maci jakie do鈍iadczenia z dekoloryzacja i takim farbowaniem? Oczywi軼ie wybieram sie do fryzjera
Karolajna1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-23, 19:43   #876
SceneQueene
Zakorzenienie

Oczywi軼ie. Dekoloryzacja nie niszczy, znam sporo dziewczyn, kt鏎e robi造 j same w domu (w tym ja i grono moich znajomych). Upewnij si, 瞠 fryzjerka b璠zie dobra- i zamiast dekoloryzacji nie zrobi zwyczajnego rozja郾iania. Po deko porz康ne domkni璚ie 逝sek i zaraz o ton ni docelowa ja郾iejsza farba- powinno by ok. Je郵i oczywi軼ie trafisz na specjalistk, nie za amatork.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2013-11-23, 20:49   #877
Karolajna1993
Raczkowanie

W poniedzia貫k wybieram sie na dekoloryzacje nie wiem co z tego wyjdzie. Chcia豉bym od razu po dekoloryzacji na這篡 farb blond a po 3 tygodniach znowu zafarbowac na jaki jasny blond. Zastanawiam sie tez czy w這sy mi nie sicemnieja po umyciu. Moja kole瘸nka mia豉 czarne w這sy i robione dwie dekoloryzacje, ja chcia豉bym jedna. Nie chce u篡wa rozjasniaczy. My郵icie ze sie uda bez zniszczenia wlosow?
Stary 2013-11-23, 22:08   #878
SceneQueene
Zakorzenienie

Tak jak Ci pisa豉m- uda si a w這sy nie 軼iemniej, je郵i znajdziesz naprawd profesjonaln fryzjerk.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-23, 22:35   #879
Karolajna1993
Raczkowanie

Mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie. Wydaje mi sie jak patrz na moje w這sy ze bedzie cie磬o

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Czym najlepiej zamkn望 otwarte 逝ski? Aktualnie posiadam duzo masek regenerujacych np sleek line, kallos, maske argan oil (bioelixire)

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Co do profesjonalnej fryzjerki jako trudno bedzie taka znale潭. Jako nie ufam fryzjerom. Moje w這sy znacz dla mnie bardzo duzo i boje sie oddawa je w czyje r璚e stad tyle pyta i obaw. Mam nadzieje ze fryzjerka do kt鏎ej id w poniedzia貫k mnie nie zawiedzie i nie spali mi wlosow.
Stary 2013-11-24, 11:47   #880
SceneQueene
Zakorzenienie

Mog豉 wi璚 skusi si na deko w domu, te nie ufam fryzjerom .
ㄆski domykasz szamponem zakwaszaj帷ym, p逝kank np. z octu jab趾owego lub preparatami fryzjerskimi. Ale o to powinna zadba fryzjerka, przed na這瞠niem Ci farby. Oczywi軼ie, w domu mo瞠sz poprawi efekt.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-24, 12:57   #881
Karolajna1993
Raczkowanie

Boje sie sama zrobi dekoloryzacje bo sie na tym niestety nie znam. Niewiem co zrobi je郵i wyjdzie mi jaki pomara鎍z. Chcia豉bym do 鈍iat mie juz kolor w這sk闚 jasny blond
Stary 2013-11-24, 16:56   #882
SceneQueene
Zakorzenienie

C騜, ka盥y laik kiedy przez to przechodzi. Rudo嗆 czasem przy deko si pojawia, ale wszystko mo積a odpowiednio zniwelowa.
W takim razie, szukaj dobrej fryzjerki, trzymam kciuki.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-24, 17:53   #883
Karolajna1993
Raczkowanie

Jutro pochwale sie co wysz這 je郵i sie zdecyduje
Stary 2013-11-24, 18:03   #884
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez Karolajna1993 Poka wiadomo嗆
Jutro pochwale sie co wysz這 je郵i sie zdecyduje
Tez jestem ciekawa!
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-24, 18:11   #885
Karolajna1993
Raczkowanie

Jaka polecacie farb w odcieniu blondu po dekoloryzacji?

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Na w徠ku o dekoloryzacji wstawi豉m zdj mojego aktualnego koloru wlosow i zdj璚ia z kolorem kt鏎y chcia豉bym uzyska po kolejnym farbowanie czyli za pare tygodni
Stary 2013-11-24, 18:49   #886
SceneQueene
Zakorzenienie

Widzia豉m fotki. Ale masz pi瘯ne i d逝gie w這sy.
Po dekoloryzacji Pani ju jak捷 farb na pewno Ci na這篡, bo go造ch w這sk闚 si nie zostawia, chyba 瞠 kolor wyjdzie idealnie r闚no. Ale wtedy zostaje prawdopodobie雟two, 瞠 pomimo domkni璚ia 逝sek w這ski pociemniej a szkoda.
Co do farb blond- profesjonalne czy drogeryjne? Nie widz nawet na tym zdj璚iu czy to ch這dny czy zimny blond i jak jasny, bo jest bardzo ma貫.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-24, 19:17   #887
Karolajna1993
Raczkowanie

Dla mnie bez znaczenia czy drogeryjna czy profesjonalna wa積e by by豉 dobra i nie zniszczy豉 bardzo wlosow. Chcia豉bym jaki jasny blond. Widzia豉m farb syoss bardzo jasny blond i odcie by bardzo fajny. Tez my郵a豉m o farbach garnier olia bez amoniaku i tez sie nad nimi zastanawia豉m. Zawsze my郵a豉m ze moje w這sy sa okropne a wy je chwalicie :p
Stary 2013-11-24, 21:56   #888
SceneQueene
Zakorzenienie

Bo s przepi瘯ne i d逝gie, tylko szkoda, 瞠 ta fotka taka malutka! Ch皻nie bym zobaczy豉 wi瘯sz.
Co do dw鏂h farb, kt鏎e poda豉.
Olii nie polecam w og鏊e- mia豉m 4.15 i co prawda zapach by cudowny, zniszcze 瘸dnych, ale nie do嗆 瞠 wysz豉 czarna to jeszcze spra豉 si totalnie w jakie nieca貫 dwa tygodnie.
Syossa z kolei lubi, kolory trwa貫 i intensywne, ale niekt鏎zy skar膨 si na przesuszenie w這s闚 po nim.
Je郵i chodzi o blondy, z farb fryzjerskich polecam Well Koleston. Z takich, kt鏎e znajdziesz w drogerii- zwyk貫go Garniera (na opakowaniu biel, pomara鎍z i ziele) albo Wellaton (ten 鄴速y). Loreal Preference r闚nie ma 豉dne odcienie.
Ale najpierw zr鏏 deko, poka jak wysz這 to pomy郵imy o doborze farby, przede wszystkim odpowiedniej odcieniem- nie tylko mark

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-24, 22:06   #889
Karolajna1993
Raczkowanie

Nie wiedzia豉m ze te zdj wyjd takie ma貫. Mo瞠sz na priv napisa e mail to postaram wys豉 zdj w wi瘯szych formacie. Jak myslisz o jaki jutro kolor poprosi po dekoloryzacji? Bo je郵i fryzjerka bedzie kiepska to ja chocia nakieruje.
Stary 2013-11-24, 22:16   #890
SceneQueene
Zakorzenienie

Zaraz Ci prze郵 e-maila we wiadomo軼i. Popro o na這瞠nie s這mkowego czy s這necznego, ale naturalnego blondu na poziomie 8 lub 9 (10 z br您u po jednej deko na pewno Ci nie wyjdzie).

Je郵i w這ski b璠ziesz mie rudawe- farba blond powinna by z popielem i na poziomie 8 (8.1) je郵i b璠 jasne, z這tawe, prawie 瞠 blond, popro pani by pokaza豉 Ci palet blond闚 i wybierz na spokojnie ten kolor, kt鏎y Ci si podoba, ale popielu z kolei unikaj (tej jedynki po kropce).

Mo瞠 by jednak tak, 瞠 po jednej deko kolor nie b璠zie zbyt jasny- je郵i farbowa豉 w這sy na br您 d逝go lub mocnymi farbami. Wtedy Pani pewnie zaproponuje Ci ciemnawy blond, na poziomie 7- no i na razie wi璚ej niestety nie zrobi.

Wydaje mi si jednak, 瞠 blond na poziomie 8 na spokojnie uzyskasz i trzymam kciuki, by fryzjerka si sprawdzi豉. Czekam na relacj jutro, bo teraz uciekam spa.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-24, 22:30   #891
Karolajna1993
Raczkowanie

Wiadomo嗆 juz sie wysy豉. Jutro opisze co wysz這 i poka瞠 zdj璚ie wlosow. Jestem szczerze przera穎na
Stary 2013-11-25, 07:01   #892
stokrotenka18
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 939
Wpisy w blogu: 2

Cze嗆 dziewczyny...
napisze tutaj na w徠ku pozw鏊cie..
ot騜 mia豉m wiele rudo軼i, przyciemnianych, rozja郾iacz te by Joanny (ale raz!) p騧niej zachcia這 mi si zn鏎 rudego, ale wyszed w sumie taki kolor pod czerwie (ale nie Micha Wi郾iewski ) by豉m po prostu tak Wisienk. Teraz kiedy mam odrost od ko鎍a sierpnia ok. 5cm bo porstu mnie ju to w oczy kole i nie mog znie嗆 widoku w lustrze Chc to rozja郾i 瞠by wyszed taki miodowy blond. Problem w tym 瞠 ju dziewczyny radzi造 mi jakie rozja郾iacze ale zupe軟ie tego nie rozumiem.. poza tym by這 to do嗆 dawno. Moja pro軸a o wmiar normaln porad jak mam zej嗆 z tego spranego wi郾iowo-lekko r騜owego koloru.
Stary 2013-11-25, 11:25   #893
Karolajna1993
Raczkowanie

Witam. By豉m u fryzjera niestety pani fryzjerka zapisa豉 mnie na wizyt dopiero na 鈔od :/ jednak musz powiedzie ze mam wra瞠nie ze wiedzia豉 co m闚i a nie to co wszystkie wcze郾iejsze fryzjerki. Powiedzia豉 ze zrobimy dekoloryzacje. Dotyka豉 wlosow i pyta豉 kiedy ostatnio farbowane. Pyta豉 tez jaki kolor chcia豉bym uzyska w ko鎍owej fazie farbowania. Powiedzia豉 tez ze zobaczymy jaki kolor wyjdzie po deko i na這篡my jaki ja郾iejszy kolor blond bo mo瞠 軼iemniec. Teraz tylko czekam na 鈔od. Mam nadzieje ze sie nie pomyli豉m co do fryzjerki.
Stary 2013-11-25, 19:27   #894
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Witam. By豉m u fryzjera niestety pani fryzjerka zapisa豉 mnie na wizyt dopiero na 鈔od :/ jednak musz powiedzie ze mam wra瞠nie ze wiedzia豉 co m闚i a nie to co wszystkie wcze郾iejsze fryzjerki. Powiedzia豉 ze zrobimy dekoloryzacje. Dotyka豉 wlosow i pyta豉 kiedy ostatnio farbowane. Pyta豉 tez jaki kolor chcia豉bym uzyska w ko鎍owej fazie farbowania. Powiedzia豉 tez ze zobaczymy jaki kolor wyjdzie po deko i na這篡my jaki ja郾iejszy kolor blond bo mo瞠 軼iemniec. Teraz tylko czekam na 鈔od. Mam nadzieje ze sie nie pomyli豉m co do fryzjerki.
Kochana, fotki Twoje dosta豉m, wi璚 jak si uda dekoloryzacja odpowiednio- pytaj o s這mkowy albo piaskowy blond, oba s zbli穎ne do tego Twojego. Zdanie co do Twoich obecnych w這sk闚 podtrzymuj- bardzo 豉dne s, d逝gie, g瘰te, tylko zadba豉bym o nawil瞠nie na ko鎍ach- mo瞠 nawet jakie olejowanie albo ciut olejku dodanego do maski? By造by jeszcze 豉dniejsze. Mam nadziej, 瞠 na Pani fryzjerce si nie zawiedziesz i napiszesz nam tu nied逝go zadowolona.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny...
napisze tutaj na w徠ku pozw鏊cie..
ot騜 mia豉m wiele rudo軼i, przyciemnianych, rozja郾iacz te by Joanny (ale raz!) p騧niej zachcia這 mi si zn鏎 rudego, ale wyszed w sumie taki kolor pod czerwie (ale nie Micha Wi郾iewski ) by豉m po prostu tak Wisienk. Teraz kiedy mam odrost od ko鎍a sierpnia ok. 5cm bo porstu mnie ju to w oczy kole i nie mog znie嗆 widoku w lustrze Chc to rozja郾i 瞠by wyszed taki miodowy blond. Problem w tym 瞠 ju dziewczyny radzi造 mi jakie rozja郾iacze ale zupe軟ie tego nie rozumiem.. poza tym by這 to do嗆 dawno. Moja pro軸a o wmiar normaln porad jak mam zej嗆 z tego spranego wi郾iowo-lekko r騜owego koloru.
Ok, ju Ci klaruj sytuacj. Po pierwsze- nie wiem jeszcze jak ciemny masz odrost? Wyj軼ia, by pozby si tej czerwieni masz w豉軼iwie dwa.
1. Dekoloryzacja. Nie jest to rozja郾ianie tylko zakup o wiele mniej szkodliwego specyfiku, kt鏎y p逝cze sztuczny pigment z w這sa. Dekoloryzatory to na przyk豉d Rene Blanche, Elgon. Nak豉dasz zgodnie z instrukcj, spiera Ci si do w miar jasnego koloru. Myjesz porz康nie, domykasz 逝ski w這sa p逝kank z octu jab趾owego czy te szamponem zakwaszaj帷ym. OD RAZU nak豉dasz farbk, bowiem w這sy po deko mog 軼iemnie. Wybierasz ton ja郾iejsz, ni kolor docelowy. Je郵i chcia豉 miodowy blond typu 8.3, wybierasz 9.3.
2. K徙iel rozja郾iaj帷a. Bardziej wysusza, ale jak sama nazwa m闚i, rozja郾ia. Potrzebujesz do niej rozja郾iacza (porz康nego, pozw鏊, 瞠 o Joance si nie wypowiem) na przyk豉d Vincent Ledier czy Elgon (ko這 5 z za saszetk) plus oxydantu, tutaj podejrzewam potrzebny b璠zie 9% i lekkiego szamponu o prostym sk豉dzie (rumiankowa Barwa na przyk豉d). Mieszasz w proporcjach odpowiednich do d逝go軼i i g瘰to軼i w這s闚. Na przyk豉d, je郵i zawsze u篡wa豉 70g farby, tutaj mieszank zrobisz z 30g rozja郾iacza+30g oxydantu+ 10g szmaponu. Nak豉dasz normalnie jak farb, trzymasz 30-50 minut, zmywasz porz康nie i w zale積o軼i od potrzeby u篡wasz farby lub te nie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-25, 20:07   #895
stokrotenka18
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆

Ok, ju Ci klaruj sytuacj. Po pierwsze- nie wiem jeszcze jak ciemny masz odrost? Wyj軼ia, by pozby si tej czerwieni masz w豉軼iwie dwa.
1. Dekoloryzacja. Nie jest to rozja郾ianie tylko zakup o wiele mniej szkodliwego specyfiku, kt鏎y p逝cze sztuczny pigment z w這sa. Dekoloryzatory to na przyk豉d Rene Blanche, Elgon. Nak豉dasz zgodnie z instrukcj, spiera Ci si do w miar jasnego koloru. Myjesz porz康nie, domykasz 逝ski w這sa p逝kank z octu jab趾owego czy te szamponem zakwaszaj帷ym. OD RAZU nak豉dasz farbk, bowiem w這sy po deko mog 軼iemnie. Wybierasz ton ja郾iejsz, ni kolor docelowy. Je郵i chcia豉 miodowy blond typu 8.3, wybierasz 9.3.
2. K徙iel rozja郾iaj帷a. Bardziej wysusza, ale jak sama nazwa m闚i, rozja郾ia. Potrzebujesz do niej rozja郾iacza (porz康nego, pozw鏊, 瞠 o Joance si nie wypowiem) na przyk豉d Vincent Ledier czy Elgon (ko這 5 z za saszetk) plus oxydantu, tutaj podejrzewam potrzebny b璠zie 9% i lekkiego szamponu o prostym sk豉dzie (rumiankowa Barwa na przyk豉d). Mieszasz w proporcjach odpowiednich do d逝go軼i i g瘰to軼i w這s闚. Na przyk豉d, je郵i zawsze u篡wa豉 70g farby, tutaj mieszank zrobisz z 30g rozja郾iacza+30g oxydantu+ 10g szmaponu. Nak豉dasz normalnie jak farb, trzymasz 30-50 minut, zmywasz porz康nie i w zale積o軼i od potrzeby u篡wasz farby lub te nie.
pogrubione to woda utleniona. Naprawd dzia koloryzacji dla mnie ejst magi ja kupuje farb i j robi a takie mieszanki s po prostu czym nowym.

奸icznie dzi瘯uj. Powinnam jako w grudniu co zrobi z w這sami, wi璚 gdyby jednak co to postaram si podzieli fotorelacj. Natomiast nie wiem co z odrostami, sa one mysie... i ok 5 cm odrostu?
Stary 2013-11-25, 20:28   #896
SceneQueene
Zakorzenienie

No, taka jakby woda utleniona. Tylko nie taka apteczna czasem, hehe. Nie ma sprawy, rozumiem doskonale, bo kilka lat temu sama tak mia豉m. Jakby mia豉 jakie pytania to pisz 鄉ia這.
Co do odrost闚- je郵i jest to mysi blond do嗆 jasny (popatrz sobie na blondy poziom 7 czy 8 na pude趾ach opakowa) to nic z nimi nie r鏏. Je郵i sk豉niaj si raczej ku br您owi- je郵i b璠ziesz robi k徙iel, na堯 j na nie na ostatnie 10 minut, je郵i deko, r闚nie nic nie r鏏.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-25, 21:42   #897
Karolajna1993
Raczkowanie

Dodam olejku arganowego do maski mo瞠 to dobry pomys? My郵a豉m by 軼i望 jakies 5 cm bo niestety ze sa spalone od farbowania i prostowania :/ jestem zestresowana ta wizyta ale tez juz nie mog sie doczeka co z tego wyjdzie
Stary 2013-11-26, 06:23   #898
stokrotenka18
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
No, taka jakby woda utleniona. Tylko nie taka apteczna czasem, hehe. Nie ma sprawy, rozumiem doskonale, bo kilka lat temu sama tak mia豉m. Jakby mia豉 jakie pytania to pisz 鄉ia這.
Co do odrost闚- je郵i jest to mysi blond do嗆 jasny (popatrz sobie na blondy poziom 7 czy 8 na pude趾ach opakowa) to nic z nimi nie r鏏. Je郵i sk豉niaj si raczej ku br您owi- je郵i b璠ziesz robi k徙iel, na堯 j na nie na ostatnie 10 minut, je郵i deko, r闚nie nic nie r鏏.
musze porz康ni mam przeszkoli 瞠by mi nie wyszed platynowy blond na odrostach

dzi瘯uj
Stary 2013-11-26, 12:06   #899
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Dodam olejku arganowego do maski mo瞠 to dobry pomys? My郵a豉m by 軼i望 jakies 5 cm bo niestety ze sa spalone od farbowania i prostowania :/ jestem zestresowana ta wizyta ale tez juz nie mog sie doczeka co z tego wyjdzie
bardzo dobry dbaj o w這ski, dbaj.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Poka wiadomo嗆
musze porz康ni mam przeszkoli 瞠by mi nie wyszed platynowy blond na odrostach

dzi瘯uj
nie ma sprawy, powodzenia

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-26, 15:03   #900
LadyBeatta
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 200

hej dziewczyny, doradzcie co mam zrobi, aby z w這s闚 jak w za陰czniku wyszed mi 鈔edni/ jasny blond?

Wysy豉ne z mojego GT-S5660 za pomoc Tapatalk 2
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1385478163087.jpg (100,9 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1385478184180.jpg (86,6 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1385478204383.jpg (100,1 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1385478223792.jpg (112,7 KB, 13 za豉dowa)

Tagi
blond, braz, braz na blond, farba rozja郾iacz fryzjer, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, ombre farbowanie, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie, wzmocnienie, zapuszczanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.