Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-11-26, 15:30   #901
Karolajna1993
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84
Dot.: Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy

Staram sie dba ca造 czas umy w這sy przed dekoloryzacja? Oczywi軼ie razem z maskami itd? Czy zostawi je w troche przetluszczonym stanie? Wiem ze przed farbowaniem lepiej mie w這sy troche przetluszczone

Edytowane przez Karolajna1993
Czas edycji: 2013-11-26 o 15:55
Karolajna1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-26, 16:14   #902
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 319

Nie musisz ich my, a ju na pewno robi masek, bo mog zablokowa/os豉bi dzia豉nie. Zbyt t逝ste te by nie powinny.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-26, 16:21   #903
Karolajna1993
Raczkowanie

To mo瞠 szampon oczyszczaj帷y?
Stary 2013-11-26, 20:52   #904
Karolajna1993
Raczkowanie

Umylam w這sy szamponem garnier fructis goodbye damage i sa takie suche ze masakra :/
Stary 2013-11-26, 20:54   #905
SceneQueene
Zakorzenienie

Mo瞠sz, b璠 l瞠jsze i lepiej przyjm . Tylko porz康nie wyp逝cz z w這sk闚 szampon i je podsusz.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2013-11-26, 21:04   #906
Karolajna1993
Raczkowanie

Mam nadzieje ze jutro chocia deko dobrze wyjdzie na tych suchych w這sach.
Stary 2013-11-27, 15:02   #907
SceneQueene
Zakorzenienie

Oby

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-27, 17:46   #908
Karolajna1993
Raczkowanie

Witam jestem po wizycie. Mia豉m robiona deko. Kolor wyszed tylko troche ja郾iejszy. Zdecydowa造鄉y z fryzjerka ze w pi徠ek zrobimy ca豉 g這w pasemek a za 3 tygodnie po這篡my na to parme blond. Nie dali鄉y dzi farby bo podejrzewali鄉y ze nie z豉pie. W pi徠ek dodam zdj po deko i z zrobionymi pasemkami

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Rozjasniac b璠ziemy utleniaczem 6 %. Nie wiem tylko czy rozjasni on w這sy wystarczaj帷o bardzo ale zobaczymy
Stary 2013-11-28, 13:16   #909
SceneQueene
Zakorzenienie

No to fajnie, bardzo fajnie.
Czekam na fotki.
Ale Ci powiem- nie r鏏 sobie pasemek. To jest z這 totalne, raz tylko da豉m si w to wrobi- na br您ie pierwszy raz by造 rude. Odrosty po tygodniu. Drugi raz wyszed blond, pasma przesuszone jak nie wiem. Odradzam.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-28, 15:13   #910
Karolajna1993
Raczkowanie

Tez ich sie ba豉m ale tylko 3 tygodnie b璠 je mia豉 na g這wie bo potem nak豉damy blond farb. Pasemka dajemy tylko by rozjasnic w這sy i 瞠by nie sciemnialy.
Stary 2013-11-28, 19:10   #911
SceneQueene
Zakorzenienie

Hmm, co mi si tu dziwnie nie podoba. Pasemka na ca陰 g這w- czyli innymi s這wy rozja郾ienie ca造ch w這s闚 czy zwyczajne pasemka? Ten blond Ci potem niezbyt r闚no wyjdzie.
Ale grunt, by by豉 zadowolona.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-28, 19:53   #912
Karolajna1993
Raczkowanie

Hmm zobaczymy. Przestraszylas mnie :/ zobaczymy co jutro wyjdzie. Jestem kolejny raz przera穎na.
Stary 2013-11-29, 14:58   #913
Karolajna1993
Raczkowanie

Witam ja juz po wizycie u fryzjera. W這sy mam rudo blond. Zastanawiam sie co dalej. Zdj dodam nied逝go
Stary 2013-11-29, 15:37   #914
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Oczywiscie, ze beda mialy rudawy odcien. A czym robilas?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-29, 15:52   #915
Karolajna1993
Raczkowanie

Fryzjerka robi豉 rozjasniaczem 6%
Stary 2013-11-29, 16:21   #916
Karolajna1993
Raczkowanie

Oto moje wlosy
1. Wlosy przed farbowaniem i deko
2. Wlosy po deko
3. Wlosy po rozjasnieniu rozjasniaczem 6%
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg thjmjumb.html.jpg (45,5 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg thuhmb.html.jpg (46,6 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg thumb.html.jpg (46,5 KB, 59 za豉dowa)
Stary 2013-11-29, 19:41   #917
Karolajna1993
Raczkowanie

Co s康zicie? Jako dziwnie wygl康am w tym blondzie. Sadze ze mi nie pasuje ale mo瞠 musz sie do niego przyzwyczai. Fryzjerka powiedzia豉 bym farbowa豉 odrosty rozjasniaczem u niej ale nie mam zamiaru ca造 czas wydawa kasy na fryzjera i dawa na w這sy rozjasniacza. Chce pofarbowac wlosy za 2 tygodnie farba sama w domu bo nie podoba mi sie ten rudo blond kolor. S康zicie ze 2tygodnue to za ma豉 przerwa czy wystarczy? Szczerze m闚i帷 jestem za豉mana tym jak wygl康am.
Stary 2013-11-29, 20:14   #918
nadniebo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

hej, mam do was takie pytanie ... mam aktualnie w這sy w kolorze jasny br您 cz窷 naturalna cz窷 farbowana (juz sama nie pami皻am gdzie jest jaki kolor). ostatnio postanowi豉m zmieni kolor na ciemny/sredni br您. w drogerii pani doradzi豉 mi farb rozja郾iaj帷 syoss hollywood blond kt鏎e rozja郾ia w這sy o 3 tony. na pr鏏 na這篡豉m farb tylko na jedno pasemko, zmy豉m po godzine (trzyma豉m 15 minut dluzej niz w ulotce) i praktycznie nie chwyci這. jedynie wlosy u samej nasady ok. 2 -3 cm uzyska造 jasniejszy kolor.myslicie ze na這zyc reszte farby na cale wlosy jutro ? nie wiem czy po prostu na moich w這sach kolor zlapie jedynie u nasady czy mo瞠 taki efekt to wina tego, 瞠 幢e na這zylam farb b康z 幢e wymiesza豉m t mal cz窷 na to pasemko?
nadniebo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-29, 20:35   #919
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez nadniebo Poka wiadomo嗆
hej, mam do was takie pytanie ... mam aktualnie w這sy w kolorze jasny br您 cz窷 naturalna cz窷 farbowana (juz sama nie pami皻am gdzie jest jaki kolor). ostatnio postanowi豉m zmieni kolor na ciemny/sredni br您. w drogerii pani doradzi豉 mi farb rozja郾iaj帷 syoss hollywood blond kt鏎e rozja郾ia w這sy o 3 tony. na pr鏏 na這篡豉m farb tylko na jedno pasemko, zmy豉m po godzine (trzyma豉m 15 minut dluzej niz w ulotce) i praktycznie nie chwyci這. jedynie wlosy u samej nasady ok. 2 -3 cm uzyska造 jasniejszy kolor.myslicie ze na這zyc reszte farby na cale wlosy jutro ? nie wiem czy po prostu na moich w這sach kolor zlapie jedynie u nasady czy mo瞠 taki efekt to wina tego, 瞠 幢e na這zylam farb b康z 幢e wymiesza豉m t mal cz窷 na to pasemko?
Farbowanego brazu nie rozjasnisz farba
Stary 2013-11-30, 10:20   #920
nadniebo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

ponad p馧 roku temu rozja郾ia豉m w這sy w ten sam spos鏏 i wyszed blond, fakt, 瞠 mia豉m wtedy o wi瘯sze odrosty ale na pewno na cz窷ci w這s闚 by豉 pozosta這嗆 farby. co w takim przypadku mog zrobi? zwyk造 rozja郾iacz np z joanny i na to farba czy konieczna b璠zie dekoloryzacja?
nadniebo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-30, 11:51   #921
Karolajna1993
Raczkowanie

Zr鏏 dekoloryzacje mia豉m robiona w tym tygodniu i nie 瘸逝je. Mo瞠sz w sumie wy瞠j w komentarzu zobaczy moje w這sy i ich zmian po deko i po rozjasniaczu
Stary 2013-11-30, 13:21   #922
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Karolajna1993 Poka wiadomo嗆
Oto moje wlosy
1. Wlosy przed farbowaniem i deko
2. Wlosy po deko
3. Wlosy po rozjasnieniu rozjasniaczem 6%
Chocia nie lubi pasemek, wol jednolite kolory, to Ci powiem, 瞠 ca趾iem 豉dnie jest.
A czy Ci pasuje czy nie to nie ocenimy, kiedy dodajesz zdj璚ie ty貫m . Po prostu to spora zmiana, wi璚 pewnie musisz si przyzwyczai.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez nadniebo Poka wiadomo嗆
ponad p馧 roku temu rozja郾ia豉m w這sy w ten sam spos鏏 i wyszed blond, fakt, 瞠 mia豉m wtedy o wi瘯sze odrosty ale na pewno na cz窷ci w這s闚 by豉 pozosta這嗆 farby. co w takim przypadku mog zrobi? zwyk造 rozja郾iacz np z joanny i na to farba czy konieczna b璠zie dekoloryzacja?
ZWYKΧ ROZJA吉IACZ Z JOANNY, jak to okre郵i豉 tylko spali Ci w這sy i wyjdzie nier闚no. Najlepiej dodaj zdj璚ie obecnych w這sk闚 to lepiej b璠zie doradzi.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-30, 14:15   #923
Karolajna1993
Raczkowanie

No pewnie masz racje. Musz jaki czas mie ten blond 瞠by sie przyzwyczai. Hmm tylko to jeszcze nie jest to. W這sy chce mie ja郾iejsze cho moja g鏎a wlosow jest bardzo jasna a d馧 rudy. Zosta造 mi tylko 3 tygodnie by doprowadzi moje w這sy do koloru blond. Jak my郵icie co teraz zrobi? My郵a豉m o farbie ale fryzjerka mi powiedzia豉 ze b璠 musia豉 do niej doda utleniacz co najmniej 9% co mnie zdziwi這. My郵a豉m o jakiej farbie z drogerii by ten d馧 rozjasnic i mie jednolity kolor. B璠 juz farbowa豉 w這sy w domu bo u fryzjera za pasemka zostawi豉m 200zl. Na co fryzjerka doradzi豉 bym robi豉 w這sy pasemkami i rozjasniaczem ca造 czas u niej bo po farbie szybko bedzie wida odrost.
Stary 2013-11-30, 14:28   #924
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
No pewnie masz racje. Musz jaki czas mie ten blond 瞠by sie przyzwyczai. Hmm tylko to jeszcze nie jest to. W這sy chce mie ja郾iejsze cho moja g鏎a wlosow jest bardzo jasna a d馧 rudy. Zosta造 mi tylko 3 tygodnie by doprowadzi moje w這sy do koloru blond. Jak my郵icie co teraz zrobi? My郵a豉m o farbie ale fryzjerka mi powiedzia豉 ze b璠 musia豉 do niej doda utleniacz co najmniej 9% co mnie zdziwi這. My郵a豉m o jakiej farbie z drogerii by ten d馧 rozjasnic i mie jednolity kolor. B璠 juz farbowa豉 w這sy w domu bo u fryzjera za pasemka zostawi豉m 200zl. Na co fryzjerka doradzi豉 bym robi豉 w這sy pasemkami i rozjasniaczem ca造 czas u niej bo po farbie szybko bedzie wida odrost.
Farba nie rozja郾i farby
Stary 2013-11-30, 14:42   #925
Karolajna1993
Raczkowanie

To co polecacie na ta moja rado嗆?
Stary 2013-11-30, 19:07   #926
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Guzik prawda, bo to przy pasemkach szybciej wida odrost. M闚i豉m Ci, 瞠 przy pasemkach z jednolitym blondem b璠zie ci篹ko. No ale. Generalnie farba Ci farby nie rozja郾i a ju na pewno blondem nie rozja郾isz rudego. No way. Masz nier闚ne poziomy, wi璚 na t ciemniejsz cz窷 da豉bym lekk k徙iel rozja郾iaj帷 i potem dopiero na ca這嗆 odpowiedni blond farb. Ewentualnie rudo嗆 mo瞠sz zgasi farb z popielem, 7.1 czy 8.1. Ale jak dobrze pami皻am kolor jaki chcia豉 to 7 b璠zie dla Ciebie za ciemna.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-11-30, 21:29   #927
Karolajna1993
Raczkowanie

Z jednolitym kolorem chodzi這 mi o to by ten blond na gorze i rudy d馧 mia造 taki sam kolor refleksy ciemniejsze b康 ja郾iejsze mog byc. Tylko 瞠by nie by這 tego rudego. To mo瞠 zrobi ta k徙iel rozjasniajaca na tym rudym czym a potem na ca這嗆 na這瞠 jakas farb. Tylko powiedz co kupi i jak zrobi ta k徙iel i ile odczeka od ostatniego farbowania. No i czy od razu po k徙ieli na這篡 farb czy odczeka. Przepraszam za tyle pyta ale ja sie nie znam na tym wszystkim :/

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Moje w這sy po umyciu sciemnialy tam gdzie by造 rado軼i. Teraz mam jaki taki 鈔edni ciemny blond i rudy oczywi軼ie
Stary 2013-12-01, 18:55   #928
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Z jednolitym kolorem chodzi這 mi o to by ten blond na gorze i rudy d馧 mia造 taki sam kolor refleksy ciemniejsze b康 ja郾iejsze mog byc. Tylko 瞠by nie by這 tego rudego. To mo瞠 zrobi ta k徙iel rozjasniajaca na tym rudym czym a potem na ca這嗆 na這瞠 jakas farb. Tylko powiedz co kupi i jak zrobi ta k徙iel i ile odczeka od ostatniego farbowania. No i czy od razu po k徙ieli na這篡 farb czy odczeka. Przepraszam za tyle pyta ale ja sie nie znam na tym wszystkim :/

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Moje w這sy po umyciu sciemnialy tam gdzie by造 rado軼i. Teraz mam jaki taki 鈔edni ciemny blond i rudy oczywi軼ie
Nie szkodzi.
Generalnie wyt逝macz Ci zaraz dlaczego masz teraz problem . Masz na g這wie mieszank blondu i rudo軼i- kt鏎ej to mieszanki nie by這by, gdyby nie by這 pasemek (dlatego Ci je odradza豉m). 疾by zgasi rudo嗆 mog豉by na RUDE WΜSY po這篡 farb z popielem. Wtedy ta rudo嗆 zosta豉by zgaszona. Popiel jednak po這穎ny na WΜSY ZΜTE mo瞠 da zielony. A w徠pi, by mog豉 przy tej d逝go軼i na這篡 farb tylko na rudo嗆 i blond omin望. Wersja druga- k徙iel rozja郾iaj帷a. Je郵i na這篡sz j na ca陰 g這w- cz窷 kt鏎a teraz jest blond wyjdzie bardzo bardzo blond jasno, cz窷 ruda po prostu jako z這ty blond. Przykryjesz farb, dajmy na to blond z poziomu 9- b璠ziesz mie widocznie nier闚ne refleksy. I ot problem z pasemkami. Mimo wszystko jednak sk豉niam si ku k徙ieli i farbie potem, mniej ryzykowne, chocia refleksy b璠. K徙iel mo瞠sz robi kiedy chcesz, zale篡 od stanu w這s闚. Poczekaj mo瞠 jeszcze troch, od篡w je, pop逝cz farb. Farb potem- to samo. Tylko bez p逝kania.

K徙iel:
Kupujesz rozja郾iacz (bior帷 pod uwag d逝go嗆 Twoich w這s闚, we dwie saszetki). Polecam Vicent Ledier albo Elgon. Fryzjerskie, lepsze, nie baw si w 瘸dne sklepowe specyfiki pal帷e w這sy. Kupujesz oxydant (te sklepy fryzjerskie), do k徙ieli chyba najlepszy 9%. No i kupujesz lekki szampon z prostym sk豉dem (Barwa, Joanna, co takiego "kioskowego" wprost). Mieszank robisz w proporcjach (przyk豉dowo) 60g rozja郾iacza+ 60g oxydantu+ 15g szamponu. Mieszasz i nak豉dasz na w這sy na 30-50 minut, potem dok豉dnie zmywasz. Kontoluj kolor w這s闚 podczas procesu, zacznij nak豉da mieszank od najciemniejszych cz窷ci.

No i potem, czy za par dni farba docelowa- s這mkowy czy s這neczny blond, bo jak dobrze pami皻am taki chcia豉. I akcja pt. od篡wianie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-01, 19:19   #929
Karolajna1993
Raczkowanie

Zrobi sobie ta k徙iel rozjasniajaca staraj帷 sie omin望 ten blond na gorze. Mo瞠 sie uda. A potem po kilku dniach na這瞠 na to farb. Zam闚ie chyba ten rozjasniacz i oxydent na Allegro bo k徙iel b璠 robi豉 za tydzie. Moja kole瘸nka ma podobny problem i za tydzie wybiera sie do fryzjera pewnie tez na pasemka co jej odradze cho zobaczymy. Obie d捫ymy do blondu tylko ze ona od czerni ale juz jest po dw鏂h dekoloryzacjach.
Stary 2013-12-02, 12:27   #930
Joa_Aga
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Farbowanego brazu nie rozjasnisz farba
Rozja郾i farba z wod 9% na przyk豉d blondy z Londy, Wellaton (tego drugiego nie u篡wa豉m ale te ma 9% wi璚 pewnie dzia豉nie podobne).
Joa_Aga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, braz, braz na blond, farba rozja郾iacz fryzjer, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, ombre farbowanie, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie, wzmocnienie, zapuszczanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.