Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy - Strona 33 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-12-15, 23:48   #961
PrettyLiarr
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
Dot.: Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy

Po 3 tygodniowej przerwie robi豉m znowu rozja郾ianie, tym razem rudego na poziomie 5,5-6 kt鏎y powsta po poprzednim rozja郾ianiu. Efekt jest taki, 瞠 s rozja郾ione mo瞠 o ton, po這篡豉m te piaskowy blond na poziomie 9 ale rudo嗆 nadal jest. Co powinnam zrobi? Po這篡 jak捷 farb z popielem, ale na kt鏎ym poziomie? Na moje oko mam teraz poziom 7 na tych rudych partiach, g鏎a blond ma poziom 9. Prosz dorad嬈ie

Edytowane przez PrettyLiarr
Czas edycji: 2013-12-16 o 19:43
PrettyLiarr jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-17, 14:12   #962
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 298

I zapewne nie chcesz si bawi w dwie farby? C騜, k豉d豉bym 8.1.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-20, 08:49   #963
stokrotenka18
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 722
Wpisy w blogu: 2

dziewczyny mam pytanie a jaki 'specyfik' drogeryjny polecacie, poniewa u mnie nie ma sklepu fryzjerskiego. Ot騜 wymy郵i豉, 瞠 rozja郾ie te w這sy na 鈍i皻a (dotleni si itp. ) a tu po nich na這輳 farb na nie - dobrze my郵? I o co chodzi z tym oxydantem, bo skoro to nie woda utleniona z apteki to jak ? Ja naprawd jestem zieloniutka. Czyta豉m to co mi radzi造軼ie ale za chol.. nie mog tego skuma

I ka盥 herbat b璠 pi z Tob o 鈍icie i o zmierzchu
stokrotenka18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-20, 15:06   #964
Hargalaten
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 459

Cze嗆 Mam do Was pytanie, jako os鏏 wprawnych w farbowaniu na blond.
Jestem brunetk, do嗆 ciemn, ale to nie jest typowy ciemny br您. Rok temu zafarbowa豉m w這sy dwa razy - na kasztan, a potem na ciemny br您, kt鏎y finalnie wyszed prawie czarnym. Dwa razy Syoss. Od tego czasu wyhodowa豉m odrost do ucha, kt鏎ego nie wida jako na pierwszy rzut oka, ale uda這 mi si w 鈍ietle dziennym uzyska zdj璚ie obrazuj帷e aktualny stan. Kolor wg mnie po prostu si wyp逝ka na farbowanej cz窷ci.

Do rzeczy - zamarzy mi si ciemny blond. Zdaj sobie spraw, 瞠 przej軼ie najpewniej si wi捫e z rozja郾iaczem, kt鏎y zatrzyma si na intensywnej rudo軼i. Moje pytanie - czy jest szansa tak rudo嗆 tym blondem efektywnie zafarbowa? Bo wiem, 瞠 pewnie trzeba b璠zie te zainwestowa w jaki szampon czy p逝kank do koloru blond by ewentualne rude refleksy pokry. Tylko czy porywam si z motyk na s這鎍e?

Dzi瘯i wielkie za rady, za ocen czy to marzenie w og鏊e da si zrealizowa - te .

PS: W這sy s niskoporowate, bardziej proste, cho lekko kr璚 si na ko鎍ach. S w dobrym stanie, brak rozdwojonych ko鎍闚ek.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20131220_144823.jpg (74,6 KB, 33 za豉dowa)
Hargalaten jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-20, 20:29   #965
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Poka wiadomo嗆
dziewczyny mam pytanie a jaki 'specyfik' drogeryjny polecacie, poniewa u mnie nie ma sklepu fryzjerskiego. Ot騜 wymy郵i豉, 瞠 rozja郾ie te w這sy na 鈍i皻a (dotleni si itp. ) a tu po nich na這輳 farb na nie - dobrze my郵? I o co chodzi z tym oxydantem, bo skoro to nie woda utleniona z apteki to jak ? Ja naprawd jestem zieloniutka. Czyta豉m to co mi radzi造軼ie ale za chol.. nie mog tego skuma
oxydant (aktywator zar闚no farby jak i rozja郾iacza) dostaniesz tylko przez Internet/w sklepie fryzjerskim. w sklepie masz tylko wod utlenion, kt鏎a na w這sy si nie nadaje, wysusza przy tym, cz瘰to mylnie nak豉dana sama. co chcesz zrobi- k徙iel rozja郾iaj帷? skocz wtedy do drogerii, kup np. Palette me1, wymieszaj sk豉dniki, dodaj ciut szamponu- kilka ton闚 poja郾isz (2-4). i wtedy potem farbka.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Hargalaten Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Mam do Was pytanie, jako os鏏 wprawnych w farbowaniu na blond.
Jestem brunetk, do嗆 ciemn, ale to nie jest typowy ciemny br您. Rok temu zafarbowa豉m w這sy dwa razy - na kasztan, a potem na ciemny br您, kt鏎y finalnie wyszed prawie czarnym. Dwa razy Syoss. Od tego czasu wyhodowa豉m odrost do ucha, kt鏎ego nie wida jako na pierwszy rzut oka, ale uda這 mi si w 鈍ietle dziennym uzyska zdj璚ie obrazuj帷e aktualny stan. Kolor wg mnie po prostu si wyp逝ka na farbowanej cz窷ci.

Do rzeczy - zamarzy mi si ciemny blond. Zdaj sobie spraw, 瞠 przej軼ie najpewniej si wi捫e z rozja郾iaczem, kt鏎y zatrzyma si na intensywnej rudo軼i. Moje pytanie - czy jest szansa tak rudo嗆 tym blondem efektywnie zafarbowa? Bo wiem, 瞠 pewnie trzeba b璠zie te zainwestowa w jaki szampon czy p逝kank do koloru blond by ewentualne rude refleksy pokry. Tylko czy porywam si z motyk na s這鎍e?

Dzi瘯i wielkie za rady, za ocen czy to marzenie w og鏊e da si zrealizowa - te .

PS: W這sy s niskoporowate, bardziej proste, cho lekko kr璚 si na ko鎍ach. S w dobrym stanie, brak rozdwojonych ko鎍闚ek.
jasne, 瞠 si da.
zr鏏 lekk k徙iel rozja郾iaj帷, zaczynaj帷 nak豉danie od ciemniejszej cz窷ci. potem blond farbka z popielem- jedynka po kropce pogasi rudo軼i.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2013-12-20, 20:31   #966
stokrotenka18
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 722
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
oxydant (aktywator zar闚no farby jak i rozja郾iacza) dostaniesz tylko przez Internet/w sklepie fryzjerskim. w sklepie masz tylko wod utlenion, kt鏎a na w這sy si nie nadaje, wysusza przy tym, cz瘰to mylnie nak豉dana sama. co chcesz zrobi- k徙iel rozja郾iaj帷? skocz wtedy do drogerii, kup np. Palette me1, wymieszaj sk豉dniki, dodaj ciut szamponu- kilka ton闚 poja郾isz (2-4). i wtedy potem farbka.
oo i po ludzku wyja郾ione
a z innych farb co? Bo jako nie jestenm przekonana do Palette

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

aaa i czy mog zrobi farbk na nast瘼ny dzie dopiero ?? 疾by na raz nie przedobrzy i dac im si dotleni?

I ka盥 herbat b璠 pi z Tob o 鈍icie i o zmierzchu
stokrotenka18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-20, 21:10   #967
Hargalaten
Zadomowienie

Cytat:
jasne, 瞠 si da.
zr鏏 lekk k徙iel rozja郾iaj帷, zaczynaj帷 nak豉danie od ciemniejszej cz窷ci. potem blond farbka z popielem- jedynka po kropce pogasi rudo軼i.
Dzi瘯uj!
Stary 2013-12-21, 14:59   #968
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hargalaten Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj!
nie ma problemu

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Poka wiadomo嗆
oo i po ludzku wyja郾ione
a z innych farb co? Bo jako nie jestenm przekonana do Palette
aaa i czy mog zrobi farbk na nast瘼ny dzie dopiero ?? 疾by na raz nie przedobrzy i dac im si dotleni?
jasne, 瞠 mo瞠sz. po k徙ieli rozja郾iaj帷ej farbk mo瞠sz na這篡 nawet trzy tygodnie p騧niej jak Ci tak wygodnie.
generalnie przy rozja郾ianiu pracowa豉m ostatnio na Palette w豉郾ie- me1, 100, a20 i a10, ca趾iem 豉dnie lekko poja郾i造 (z uwag na 100 i 10, gdzie jednak efekt by l瞠jszy) bez wi瘯szych zniszcze. mo瞠sz te spr鏏owa (bo szukamy rozja郾iaj帷ych) Garnier 111. skocz do drogerii, zobacz jakie maj farby rozja郾iaj帷e od 2 do 4 ton闚. wtedy nie b璠ziesz musia豉 dokupowa ani oxydantu, ani nic, tylko miesza, nak豉da i nadzorowa stan koloru podczas zabiegu.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-21, 19:18   #969
Hargalaten
Zadomowienie

Cytat:
nie ma problemu [COLOR="Silver"]
A mam jeszcze takie pytanie: w鈔鏚 kt鏎ych firm farby szuka?
Stary 2013-12-21, 19:20   #970
SceneQueene
Zakorzenienie

m闚imy o popielu czy o k徙ieli rozja郾iaj帷ej?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-21, 20:11   #971
Hargalaten
Zadomowienie

Cytat:
m闚imy o popielu czy o k徙ieli rozja郾iaj帷ej?
Popiel, cho wobec k徙ieli rozja郾iaj帷ej te wskaz闚ki przyjm
Stary 2013-12-21, 20:39   #972
SceneQueene
Zakorzenienie

co do popieli- szukaj farbki z jedynk po kropce, je郵i wyjd Ci typowe rudo軼i. w豉軼iwie nieistotne jakiej- wa積e, by by這 by .1. u篡wa豉m czasem nawet Joanny go喚bi popiel i r闚nie dawa豉 rad. je郵i za kolor b璠zie Ci wpada w z這to, lepsza b喚dzie farbka opalizuj帷a (po kropce 2). albo mieszanka- przyk豉dowo go喚bi popiel ze szlachetn per陰. tanie farby, a doskonale rad sobie z tym zadaniem daj. co do k徙ieli, u篡wam rozja郾iaczy zazwyczaj fryzjerskich (Elgon, Vincent Ledier), czasami sklepowych jak nie mam czasu czeka na wysy趾 (Palette me1, 100, e20, e10). je郵i sklepowe- mieszam gotowiec i dodaj ciut lekkiego szamponu. je郵i fryzjerskie- bior np. 40g rozja郾iacza + 40 g oydantu (6 je郵i chc bardzo lekko poja郾i, 9 je郵i ciut mocniej) + 15g szamponu. i zostawiam na 30-55 minut. nie masuj, nie wcieram, bo nie wolno, na odrosty nie nak豉dam, je郵i znacznie si r騜ni. potem dok豉dnie zmy no i farbka

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-21, 21:11   #973
Hargalaten
Zadomowienie

Cytat:
co do popieli- szukaj farbki z jedynk po kropce, je郵i wyjd Ci typowe rudo軼i. w豉軼iwie nieistotne jakiej- wa積e, by by這 by .1. u篡wa豉m czasem nawet Joanny go喚bi popiel i r闚nie dawa豉 rad. je郵i za kolor b璠zie Ci wpada w z這to, lepsza b喚dzie farbka opalizuj帷a (po kropce 2). albo mieszanka- przyk豉dowo go喚bi popiel ze szlachetn per陰. tanie farby, a doskonale rad sobie z tym zadaniem daj. co do k徙ieli, u篡wam rozja郾iaczy zazwyczaj fryzjerskich (Elgon, Vincent Ledier), czasami sklepowych jak nie mam czasu czeka na wysy趾 (Palette me1, 100, e20, e10). je郵i sklepowe- mieszam gotowiec i dodaj ciut lekkiego szamponu. je郵i fryzjerskie- bior np. 40g rozja郾iacza + 40 g oydantu (6 je郵i chc bardzo lekko poja郾i, 9 je郵i ciut mocniej) + 15g szamponu. i zostawiam na 30-55 minut. nie masuj, nie wcieram, bo nie wolno, na odrosty nie nak豉dam, je郵i znacznie si r騜ni. potem dok豉dnie zmy no i farbka
Pewnie b璠 mia豉 dost瘼 do sklepowych rozja郾iaczy, dlatego dzi瘯i wielkie za nazwy . O popieli pami皻am i pewnie na popieli si sko鎍zy, bo co tak czuj 瞠 wyjd ruda. W ka盥ym razie chwa豉 Ci dobra kobieto i wielkie dzi瘯i raz jeszcze
Stary 2013-12-21, 21:45   #974
SceneQueene
Zakorzenienie

nie ma za co, Kochana, trzymam kciuki, daj zna jak wysz這- i gdyby mia豉 jakiekolwiek pytania to pisz
PS z w/w rozja郾iaczy dwa pierwsze rozja郾iaj najlepiej, dwa drugie bardzo delikatnie, przy czym 20 lekko przesusza

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-21, 23:38   #975
Hargalaten
Zadomowienie

Dam zna . Z przesuszeniem sobie dam rad bez problemu, jedynie si martwi 瞠 ten eksperyment nie wyjdzie jak sobie zamarzy豉m. Ale uparta jestem, to pr鏏owa b璠 .
Stary 2013-12-22, 12:40   #976
SceneQueene
Zakorzenienie

pr鏏uj, nie do嗆, 瞠 frajda w samych pr鏏ach, to jeszcze duma jak wyjdzie

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-22, 16:35   #977
NadIia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 707

Hej. Czytam w徠ek i jestem kompletnie sko這wana. Przymierzam si do przefarbowania w這s闚 na blond. Do tej pory nigdy ich nie farbowa豉m. By造 tylko rozja郾iane rozja郾iaczem Joanny w sprayu Reflex blond. Zostawi豉m je w spokoju i tak sobie ros造 . Chcia豉m zeby wysz造 cos w stylu ombre. Juz mi sie strasznie znudzi造 i teraz nie wiem jak sie zabrac za farbowanie. Nie usmiecha mi sie isc do fryzjera do wydam ponad 200 zl przy moich dlugich wlosach ;/ siostra by mi pewnie pomogla pofarbowac. Tylko jak sie za to zabrac. Czy jak kupie zwykla farbe blond i poloze na ten odrost i potem na cale wlosy to wyjdzie mi ladny blond ? Czy moze ten moj odrost rozjasnic znowu Joanna Reflex blond i dopiero polozyc farbe ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (146,5 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (55,0 KB, 26 za豉dowa)
NadIia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-22, 18:50   #978
SceneQueene
Zakorzenienie

masz kilka opcji:
- na t ciemniejsz cz窷 zrobi lekk k徙iel rozja郾iaj帷
- rozja郾ia g鏎 tym spray'em
- na這篡 na w這sy dwie farby- na te jasne cz窷ci sw鎩 wybrany blond, na te ciemne farb rozja郾iaj帷 poziom 12 (Wella Koleston na przyk豉d) na oxydancie 9%
- pr鏏owa na ca這嗆 po這篡 blond poziom 8, powinien w miar r闚no wyj嗆, ale nie wiem, czy takiego oczekujesz

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-26, 13:04   #979
xy_anna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Pierwszy raz na forum i pilna pro軸a o pomoc. Mam a raczej mia豉m do poniedzia趾u w這sy jasny szatyn. Ma造 krok dzieli mnie od upragnionego ciemny blond.
Posz豉m w pon do fryzjera w celu od鈍ie瞠nia mojego koloru i wyr闚nania go.
Wysz豉m w kolorze...ciemny braz. Jestem za豉mana. M闚i豉m fryzjerce kilkakrotnie, 瞠 pi耩 lat schodzi豉m z br您u, na kt鏎y kiedy si farbowa豉m. M闚i豉m, 瞠 nie chc ciemnych w這s闚.
Brak mi s堯w 瞠by opisa jak fatalnie czuj si teraz w tych w這sach.
Podobno to czym mi robi豉 to nie farba a szampon ale po dw鏂h myciach mam wci捫 ciemne w這sy.
Co robi? Jak wr鏂i z tego koszmaru do moich w這s闚? Czym my, wyp逝kiwa ten kolor?
Help
xy_anna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-26, 13:07   #980
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez xy_anna Poka wiadomo嗆
Pierwszy raz na forum i pilna pro軸a o pomoc. Mam a raczej mia豉m do poniedzia趾u w這sy jasny szatyn. Ma造 krok dzieli mnie od upragnionego ciemny blond.
Posz豉m w pon do fryzjera w celu od鈍ie瞠nia mojego koloru i wyr闚nania go.
Wysz豉m w kolorze...ciemny braz. Jestem za豉mana. M闚i豉m fryzjerce kilkakrotnie, 瞠 pi耩 lat schodzi豉m z br您u, na kt鏎y kiedy si farbowa豉m. M闚i豉m, 瞠 nie chc ciemnych w這s闚.
Brak mi s堯w 瞠by opisa jak fatalnie czuj si teraz w tych w這sach.
Podobno to czym mi robi豉 to nie farba a szampon ale po dw鏂h myciach mam wci捫 ciemne w這sy.
Co robi? Jak wr鏂i z tego koszmaru do moich w這s闚? Czym my, wyp逝kiwa ten kolor?
Help
Mo瞠sz szorowa przeciw逝pie穎wym. A ten ciemny br您 ci wyszed na naturalnych w這sach czy farbowanych?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-26, 17:03   #981
Karolajna1993
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84

Witajcie ponownie po d逝窺zym czasie nieobecno軼i na forum pisze 瞠by opisa stan moich wlosow. A wiec musz przyzna ze niestety sa dosy przesuszone :/ tydzie temu je mocno wycieniowalam i zrobi豉m grzywke na bok bo niestety w這sy z przodu i ko鎍e by造 dosy baaaaardzo spalone :/ dlatego musia豉m to 軼i望. Narazie pr鏏uje je od篡wic maskami i olejkami. Moimi kolejnymi zakupami do kolekcji masem i olejk闚 jest eliksir z syossa Absolute Oil i olejek z eveline argan+keratin no i walcz z suchoscia. Co do koloru polubi豉m juz moj blond a co najwa積iejszy moj T tez jest nim zachwycony kolor nie jest taki jak chcia豉m na poczatku ale mi sie podoba denerwuja mnie jedynie gdzieniegdzie te ciemne pasma :/
Karolajna1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-30, 14:15   #982
SceneQueene
Zakorzenienie

安ietnie, 瞠 z kolor si Wam podoba . Pisa豉m kochana Tobie kilka razy, 瞠 teraz pora na porz康ne nawil瞠nie, tak wi璚 powodzenia z piel璕nacj!

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-31, 11:11   #983
xy_anna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Ciemny br您 wyszed na moich naturalnych w這sach.
xy_anna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-31, 16:24   #984
SceneQueene
Zakorzenienie

spr鏏uj szorowa szamponem przeciw逝pie穎wym, u篡wa kosmetyk闚 do blondu, szamponu z rumiankiem. tak瞠 maski z miodu, jajka i cytryny, moze przyspieszy proces p逝kania

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-01-10, 12:54   #985
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986

Witam, chc z mojego ombre uzyska blond. Wiem 瞠 musze rozja郾i lub zdekoloryzowa. U fryzjera 篡cz sobie koloalne kwoty, lub te w ogole nie chca si podj望. Doradzce jak to zrobic, zeby obylo si bez zniszcze. W gr wchodz i profesjnalne produkty i fryzjerskie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu逝.jpg (11,7 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1600144_10201666904167578_1818761703_n.jpg (37,4 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1552752_10201666904607589_1896035530_n.jpg (20,6 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1474704_10201666905407609_1476630841_n.jpg (13,4 KB, 23 za豉dowa)
Stary 2014-01-12, 14:14   #986
SceneQueene
Zakorzenienie

Zacz窸abym od dekoloryzacji g鏎y+ mo瞠 lekkiej na dole- potem, zale積ie od efektu farbka na ca這軼, zeby wyr闚na.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-01-12, 20:36   #987
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986

ale dekoloryzacja czy rozjasnianie? I jaka farba da mi taki kolor?
Stary 2014-01-17, 16:15   #988
anka92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Hej, obecnie mam kolor w這s闚 taki jak na pierwszym zdj (farbowane jakie 3 miesi帷e temu na 鈔edni br您) a chcia豉bym uzyska taki jak na zdj 2. Czy mog to zrobi bez u篡cia rozja郾iacza??
Chcia豉m kupi farb jasny blond, ale boje si 瞠 wyjd rude.
Prosz o pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00854.jpg (69,6 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Garnier Color Naturals blond nr 7-500x500.jpg (24,6 KB, 6 za豉dowa)

Edytowane przez anka92
Czas edycji: 2014-01-17 o 16:19
anka92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-18, 12:28   #989
SceneQueene
Zakorzenienie

Kup farb rozja郾iaj帷- nawet w sklepach znajdziesz takie od 2-4 tonow.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-01-20, 18:18   #990
Karolajna1993
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84

Witajcie po d逝窺zym czasie i od篡wianiu minimalnym moich wlosow chcia豉m zapyta co zrobic by uzyska 豉dny piaskowy blond? Moje w這sy nie sa a tak strasznie zniszczone. Kolor taki jak na moich poprzednich zdj璚iach. Domy郵am sie ze farba nie rozjasni juz tyle razy farbowanych wlosow. Co polecacie.
Karolajna1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, braz, braz na blond, farba rozja郾iacz fryzjer, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, ombre farbowanie, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie, wzmocnienie, zapuszczanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.