Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy - Strona 4 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-09-24, 16:22   #91
paulina__89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 443
GG do paulina__89
Dot.: Z br您u na 鈔edni, s這neczny blond.

niestety tez niemam fotek tez myslalam zeby sprobowac jasnym blondem, ale nie rozjasniaczem. tylko niewiem czy to cos da.
paulina__89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-26, 21:12   #92
Poison27
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 848
GG do Poison27

A co Wy na to 瞠bym najpierw zrobi豉 duzo, cieniutkich pasemek rozja郾ionych o 2-4 tony? Moja mama si na tym zna, zreszt najpierw zrobi pr鏏 na ma造m kosmyku. Potem jak mi sie znudz pasemka lub odrosty zmusz zafarbuje si na ten wymrzony Blond nr 8 z Garniera? Pasemka pomog 瞠by moje w這sy chwyci造 farb?
Stary 2006-09-26, 22:29   #93
vesna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Nie polecam farby Garnier Naturals,niszczy (moim zdaniem w這sy),i nie dodaj do niej od篡wki(co jest dosy wa積e przy trwa貫j koloryzacji). To 瞠 reklamuje j Joanna Brodzik nie oznacza 瞠 wyjdzie ci taki kolor jaki reklamuje(lub nawet zbli穎ny). Kup lepsz ale nie koniecznie dro窺z farb(inn na pewno,albo zr鏏 pasemka(teraz s modne i nie zmienisz ca趾owicie swojego koloru tylko dodasz mu energii
vesna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-29, 12:57   #94
kasiak104
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
z czarnych w ciemny blond jak to zrobi?? HELP

Mam problem , mam czarne w這sy no mo瞠 nie czarne albe bardzo bardzo ciemny br您 a mialy wyjsc gorzka czekolada i nie jest mi w nich dobrze , wiec chcia豉m zmienic na moj naturalny albo chociaz na jasny br您 albo mleczna czekolade w jaki sposb najlepeij do fryzjera a le sciagac farbe z wlosow ? slyszalam ze przez to bardzo wypadaja wlosy a ja nie mam ich za duzoo a wiec poradzcie co mam zrobic ??!! prosze o szybka odp z gory thanks
kasiak104 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-29, 13:14   #95
leetee1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99
GG do leetee1
Dot.: z czarnych w ciemny blond jak to zrobi?? HELP

Zalezy jak dawno nak豉da豉s kolor i czy jest to farba czy szampon koloryzuj帷y? Jezeli masz ma這 w這s闚 to nie polecam sciagania koloru.Rozjasnij sobie lepiej w這sy stopniowo poprzez o kilka ton闚 jasniejsze pasemka Napewno tez kolor wraz z up造wem czasu nie bedzie az tak intensywny jak jest obecnie.
leetee1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-29, 17:55   #96
Angel@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 789

Je郵i jeste 鈍ierzo po farbowaniu, to mo瞠 nie decyduj si od razu na rozja郾ianie. Kolor po kilku myciach na pewno troch zejdzie. U篡waj szamponu przeciw逝pierzowego - on napewno pomo瞠 spra kolor. Je郵i nadal kolor b璠zie zbyt ciemny, to dopiero wtedy b璠ziesz mog豉 pomy郵e o kolejnym farbowaniu. Tak napewno mniej ucierpi Twoje w這sy. Mo瞠 warto troszeczk si pom璚zy z tym "nieudanym" kolorem i nie niszczy od razu w這sk闚? U mnie z ciemnego br您u po kilku myciach zosta造 rude (wcze郾iej mia豉m blond)
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-05, 18:11   #97
pysiaczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 436
w這sy podobne jak z teledysku, z 鈔edniego br您u na bardzo jasny br您, ciemny blond..

Witam!
ObECNIE mam farbowane w這sy 鈔edni br您, mam dylemat bo chc koniecznie uzyska bardzo jasny br您, taki z這ty, jakby blond ciemny, sama nie wiem. Boj si, 瞠 farba ze sklepu mi nie za豉pie i nie rozja郾i moich w這sk闚. Mo瞠 lepiej wybra si do fryzjera...Taki fajny kolorek mia豉 babka z teledysku Ani D帳rowskiej , tytu chyba" tego chcia豉m" Taka kobitka na 堯磬u le膨ca, p豉cz帷a. Boj si bardzo, 瞠 zniszcz sobie w這ski, nie mam ich du穎, nie s grube, co radzicie?: cmok:
pysiaczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-05, 19:03   #98
madzialenaKrk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 258
Dot.: w這sy podobne jak z teledysku, z 鈔edniego br您u na bardzo jasny br您, ciemny blond..

ja mia豉m ostatnio podobny k這pot, zafarbowa豉m w這ski na ciemny br您 i chcia豉m wr鏂i do bardzo jasnego br您u, wiem 瞠 farb tego nie ma szans rozja郾i nawet nie ma co pr鏏owa i s 2 mo磧iwo軼i 瞠by zej嗆 z koloru albo dekoloryzacja kt鏎a polega na wymyciu pigmentu z w這sa (co jest badzo du膨 przepraw dla kondycji w這s闚)i dopiero p騧niej nak豉da si farb na w這sy ale 瘸dna fryzjerka nie mog豉 mi zagwarantowa 瞠 efekt mnie nie przerazi... albo rozja郾ia w這sy stopniowo poprzez baleja- t metod wybra豉m ja i jestem zadowolona ale sama raczej nie dokonasz cud闚 i lepiej od堯z troche kasy i id do dobrego fryzjera pozdrawiam
madzialenaKrk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-05, 19:30   #99
pysiaczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 436
Dot.: w這sy podobne jak z teledysku, z 鈔edniego br您u na bardzo jasny br您, ciemny b

dzi瘯i za porad. W豉郾ie tego si obawia豉m. O 軼i庵aniu koloru nie ma mowy, mam za s豉be w這sy, baleja?Ile w豉軼iwie kosztuje baleja w salonie fryzjerskiem?????? Aha i czy baleja os豉bia w這sy?niszczy?
pysiaczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-06, 12:33   #100
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: w這sy podobne jak z teledysku, z 鈔edniego br您u na bardzo jasny br您, ciemny b

Cytat:
Napisane przez pysiaczka Poka wiadomo嗆
dzi瘯i za porad. W豉郾ie tego si obawia豉m. O 軼i庵aniu koloru nie ma mowy, mam za s豉be w這sy, baleja?Ile w豉軼iwie kosztuje baleja w salonie fryzjerskiem?????? Aha i czy baleja os豉bia w這sy?niszczy?

Cena zalezy od salonu, owszem mo瞠 podniszczyc w這sy , poniewaz przej軼ie do ja郾iejszych pasemek i tak wymaga b璠zie miejscowego rozja郾ienia,powtarzaj帷 go kilkakrotnie mog os豉bic Ci si w這sy, dlatego dobre odzywianie konieczne .Balayage nie jest jednak mocno niszcz帷 przygod.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-07, 11:29   #101
Poison27
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 848
GG do Poison27

Wczoraj zafarbowa豉m ca貫 wlosy Garnierem nr 8 Jasny blond . Troszk mi rozja郾i這 w這sy, ale musia豉m trzyma maxymalny czas - 35 min. Jestem blondynk ale to jeszcze nie to, za 1-2 miesi帷e kupi nr.9 bardzo jasny blond i b璠 trzyma z 20 min. Jak na razie nie ocenie czy mi w這sy zniszczy豉 ale okropnie 鄉ierdzi.
Stary 2006-10-08, 11:06   #102
kasiak104
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

jestem po tym nieudanym farbowaniu jush gdzes z miesiac , mylam oczyszczajacym szamponem i mi sie zrobimy troszke jasniejsze z czerwonym jakims nalotem i postanowilam pojsc do fryzjera , pani powiedziala mi ze da sie zrobic ale stopniowo i moze na gorze bd jasnejsze na dole ciemniejsze ale sprubuje wystopniowac zeby nie bylo duzej roznicy co o tym s康zicie?? wczesniej pani tesh mowila ale inna ze bd jasniejsze a wyszly jeszcze ciemniejsze niz byly
kasiak104 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-09, 17:58   #103
madzialenaKrk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 258
Dot.: w這sy podobne jak z teledysku, z 鈔edniego br您u na bardzo jasny br您, ciemny blond..

ja za m鎩 baleja p豉ci豉m 120 z ale nie robi豉m tego w salonie a prywatnie u fryzjerki z salonu to i tak tanio jak na moje d逝uugie i do嗆 geste w這ski, teraz bede sz豉 na 2 cz窷 i w ten spos鏏 oszcz璠zaj帷 w這sy zejde na jasny br您, mam nadzieje 瞠 wszystko b璠zie ok, pozdrawiam
madzialenaKrk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-09, 19:00   #104
Jessiczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 720
GG do Jessiczka

ci瞛ka sprawa z tym ciemnym zejsciem aby byly jasniejsze mam ten sam problem mialam czarne i stopniowo bledna znaczy 5 minut mialam rozjasniane i nalozony ala jasny opalizujacy mahon wiadomo ze mam na gorze jasne na dole ciemne nawet to ciekawie wygalda ale teraz zalecila bym farbne豉 na blond <szok> az sie boje 瞠 wyjda rudawe badz jakies ochyda i niejednolite fuj obawiam sie ale c霩 chce sie zejsc z koloru trzeba pocierpiec he a potem juz ide na pasemka jeszcze tylko przetrwam ten blond i bedzie good wiec chyba musisz poczekac i farbic na jasniejsze kolorki wtedy bledna tak m闚ila fryzjerka hehe nio wiec powodzonka w otrzymaniu odpowiedniego kolorkui ja tez bym chciala juz miec fajne wtmarzone;]
Stary 2006-10-09, 20:15   #105
karolka_55
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
GG do karolka_55

Wiem co czujesz... ja te zamiast ciemnej czekolady mia豉m czarny kolorek. Nie ryzykowa豉m jednak ze 軼i庵aniem koloru.
Tak jak radz dzewczyny u篡waj szamponu przeciw逝pie穎wego - po nim kolor blednie.
Ja po 3 tygodniach pofarbowa豉m w這sy ja郾iejsz farb by to chyba 鈔edni br您. 鈍ie穎 po farbowaniu prawie nie by這 r騜nicy ale z czasem odrosty r騜ni造 si od ko鎍闚ek.Wi璚 po prostu cz窷ciej farbowa豉m. P騜niej przesz豉m na jeszcze ja郾iejsz farb (jasny br您)No i oczywi軼ie cz瘰to podcina豉m ko鎍e i u篡wa豉m od篡wki i maseczki regeneruj帷e. Teraz mam kolorek prawie taki sam jak naturalny. Troch to trwa這 ale ciesz si 瞠 wytrwa豉m.
karolka_55 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-10, 13:13   #106
guga1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 320

oj tez przez to przechodze juz rok probuje wrocic do swoich naturalnych.
Nawet scielam wlosy do ramion ( a mialam do pasa ), jeszcze tylko troche i bedzie normalnie
guga1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-10, 13:19   #107
moee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 545

zeszlam z ciemnego brazu do jasniutkiego blondu w ciagu miesiaca, odczuly to moje wlosy ale sie uparlam najpierw przez kilka dni rozjasnialam je rozjasniaczem w sprayu joanny , pozniej raz w tygodniu farbowalam farbami z loreala co to rozjasniaja podczas farbowania.Zniszczylam sobie troche wlosy ale myslalam ze bedzie gorzej, zaopatrzylam sie od razu w maski szampony fryzjerskie, podcielam koncowki i wlosy juz dochodza do 豉du na pierwszym zdjeciu takie jakie mam teraz , na drugim jakie mialam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg blond.JPG (49,8 KB, 169 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ciemne.jpg (7,0 KB, 137 za豉dowa)
S這dko jest nie my郵e o niczym
Si zgubi we w豉snej sp鏚nicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2006-10-10 o 13:52
moee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-10, 13:23   #108
CAMILLA11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83

JA posz豉m do fryzjera,machneli mi baleyage i jakos tam wygl康am 2/3 rudych,i 1/3 blond s這neczny,nawet fajnie ale wiem,瞠 nie kazdemu dobrze jest w rudosciach.Wczesiej mialam przwie czarne,za miesi帷 kolejna wizyta u fryzjera.Wczesniej zawsze sama przechodzi豉m z czarnych do blondu.
CAMILLA11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-23, 10:32   #109
Nogala1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 483
z blond pasemek do br您u...

hej dziewczynki mam takie pytanie obecnie mam blond pasemka robione jakies trzy miesi帷e temu wcze郾iej mia豉m br您 na ca貫j g這wie i w豉郾ie chcia豉bym do niego wr鏂i czy mo瞠 Wiecie jaki b璠zie efekt , jak teraz na ca陰 g這w na這瞠 ciemny br捫? wiem,瞠 kolor nie b璠zie jednolity, ale nie wiem czy moze na tych jasnych nie wyjdzie mi jakis pomara鎍zowy?albo farba si zaraz wyp逝cze? Mo瞠 kt鏎a z Was mia豉 ju taka sytuacj?
Nogala1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-23, 20:14   #110
Nogala1
Raczkowanie

Dot.: z blond pasemek do br您u...

up,up dziewczynki nikt mi nie pomo瞠
w czwartek id do fryzjera i nie wiem jaki kolor wybra
Stary 2006-10-23, 20:44   #111
vesenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 883

podbijam
Mam ten sam problem, a w sobot fryzjer...
vesenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-23, 21:12   #112
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 195

Jaki czas temu farbowa豉m blond pasemka na "ciemn czekolade" i wszystko 豉dnie chwyci這.
W og鏊e nie by這 problemu.
Czerwona_Sukienka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-23, 21:19   #113
klaudynka4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 090
Wpisy w blogu: 4
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4

Te uwa瘸m, 瞠 nie powinno by nawet najmniejszego problemu Gorzej by by這 gdyby chcia豉 zrobi na odwr鏒, z ciemnego zn闚 w blond
Stary 2006-10-25, 17:22   #114
asia b
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 93

mysle,ze pokryje. ja dzisiaj uzyskalam taki wlasnie niezamierzony efekt.
pokazywalam fryzjerce odcien jakim chcialam pokryc blond pasemka,mial byc jasniutenki braz i co? wyszla ciemna czekolada. jestem zalamana. jutro ide do innego fryzjera rozjasnic je jakos bo patrzec w lustro nie moge.
zycze powodzenia.
asia b jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-26, 11:43   #115
kaczorka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 375

Cytat:
Napisane przez asia b Poka wiadomo嗆
mysle,ze pokryje. ja dzisiaj uzyskalam taki wlasnie niezamierzony efekt.
pokazywalam fryzjerce odcien jakim chcialam pokryc blond pasemka,mial byc jasniutenki braz i co? wyszla ciemna czekolada. jestem zalamana. jutro ide do innego fryzjera rozjasnic je jakos bo patrzec w lustro nie moge.
zycze powodzenia.
ja na twoim miejscu bym poczeka豉.Te kiedy tak zrobi豉m i farba dosy szybko zacz窸a sie wyp逝kiwa a efekt tego by naprawde fajny
kaczorka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-26, 20:19   #116
asia b
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 93

no i jednak nie wytrzymalam.poszlam,popla kalam i babka zrobila mi pare jasniejszych pasemek od czubka glowy,ale tylko po zewnetrznej czesci wlosow. jest troche lepiej ale jednak jeszcze nie to. poczekam,moze sie jeszcze zmyja bardziej
asia b jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-26, 20:28   #117
Nogala1
Raczkowanie

w豉snie wr鏂i豉m od fryzjera mam bardzo ciemn czekolad na w這sach ( a chyba troch za ciemn, ale dwea mycia i b璠zie ok) kolor jest r闚nomierny, jestem zadowolona my郵a豉m , 瞠 na tych blond pasemkach wyjdzie znacznie gorzej zobaczymy jak b璠zie po kilku myciach pozdrawiam wszystkich!
Stary 2006-11-01, 16:12   #118
Dorota:)
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Unhappy czy wyjdzie popielaty blond na czarnych wlosach????

mam czarne w這sy kiedy farbowalam na ja郾iejsze ale nie na a tak...chcia豉bym zafarbowa w這ski na popielaty blond lecz mam obawy 瞠 mi nie wyjdzie...a mo瞠 lepiej p鎩嗆 do fryzjera ni samej eksperymentowa??pom騜cie !!

Dorota:) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-01, 16:42   #119
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 076
Dot.: czy wyjdzie popielaty blond na czarnych wlosach????

Popielaty blond nie wyjdzie na czarnych w這sach (masz farbowane czarne czy naturalne?). Trzeba je najpierw odbarwi dekoloryzatorem, a nast瘼nie na這篡 wybrany odcie farby. Lecz po pierwszym usuwaniu koloru nie uzyskasz od razu tak jasnego odcienia.
Aha, i oczywi軼ie - zr鏏 to u fryzjera, je郵i nie chcesz sko鎍zy z rudawym sianem na g這wie, dla kt鏎ego jedynym ratunkiem b璠 no篡czki.

ewka.mnk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-01, 16:49   #120
Glamour_girl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 306
Dot.: czy wyjdzie popielaty blond na czarnych wlosach????

Raczej wyjdzie kolor rudy. Fryzjerowi pewnie tez nie uda sie od razu zejsc z czarnego na blond.
Glamour_girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, braz, braz na blond, farba rozja郾iacz fryzjer, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, ombre farbowanie, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie, wzmocnienie, zapuszczanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.