Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-01-14, 22:06   #181
ellena24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91
GG do ellena24
Dot.: z ciemnego br您u na z這cisty blond?

a co to takiego demakijaz?
ellena24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-15, 22:08   #182
justipe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 138

Demakija to jest zdejmowanie z w這sa farby aby odzyskac jego pierwotny kolor. Aczkolwiek- nie zawsze jest to mo磧iwe ale jakie dok豉dnie przypadki to wykluczaja nie wiem, dlatego napisa豉m, 瞠 potrzebna jest konsultacja z fryzjerem. Jednak瞠 demakijaz to nie jest to samo co dekoloryzacja!
justipe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-16, 10:16   #183
gabi_st
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Mialam robiony demakijaz i nie polecam, efekt mizerny, pozostaje paskudna ruda poswiata przy sciaganiu z kazdego koloru, a jesli nawet bys chciala dojsc do naturalnego koloru to wczesniej Ci odrosna i nie wydasz na to 4tys , i napewno nie na w這sy wielokrotnie farbowane
gabi_st jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-16, 18:22   #184
Kola15
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 114
GG do Kola15

Do陰czam si do pytania. Sama chcia豉bym uzyska ja郾iejszy odcie na g這wce ale niewiem jak ispos鏏 najlepszy....

Kola15 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-20, 14:46   #185
Dorotkaaaaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Hmmm..dziewczyny ratunkuuuuuuu!!!! Mam powa積y problem i potrzebuje waszej porady...Rok temu pomalowalam sobie w這sy na blond ,ktore 3miesiace temu przemalowalam na ciemny braz i chcialabym wrocic do blondu,bo ka盥y mi m闚i ,瞠 ladnie bylo mi w blondzie..ale co i jak zrobic? mam w這sy ju troszke zniszczone od rozja郾iacza,bo jak same dobrze wiecie ze rozja郾iacz bardzo niszczy w這sy...Co ja mam zrobic? pom霩cie Mi .pleaseee..
Dorotkaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-02, 11:49   #186
klaudynka4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 090
Wpisy w blogu: 4
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Pom騜cie - blond z 鈔edniego farbowanego br您u

Mam w這sy wielokrotnie farbowane na ciemno (z blondu) ale teraz farba ju si wyp逝ka豉 (ostatni raz farbowa豉m w sierpniu). Chcia豉bym z powrotem rozja郾i w這sy do blondu (鈔edniego) a moja fryzjera powiedzia豉, 瞠 si nie da A ja jednak w to w徠pi bo wydaje mi si 瞠 nie jestem a tak ci篹kim przypadkiem...
Czy kt鏎a z was mia豉 podobn sytuacj?
My郵 o udaniu si do fryzjera w innym mie軼ie, ale najpierw chcia豉m waszej opinii zasi璕n望 (u mnie w mie軼ie boj si do fryzjera chodzi, wol gdzie do profesjonalnego...)

Mi si wydaje, 瞠 je郵i by rozja郾i te w這sy dosy porz康nie a potem na這篡 blond farbk, to mo瞠 nie by這by tak 幢e?
Co my郵icie?
Przepraszam, 瞠 debilny temat ale sama ju nie wiem co mam o tym my郵e!
Podobno mog造by wyj嗆 ca趾iem rude, ale wg mnie to niekompetencja mojej fryzjerki ktora sie poprostu boi 瞠 jej nie wyjdzie (co do niej bardzo podobne)

* na 1zdj璚iu kolor lekko przek豉many, za rudy. Na drugim wymarzony kolor
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wloski.jpg (91,3 KB, 192 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg karmel.jpg (103,5 KB, 194 za豉dowa)
Stary 2008-02-02, 12:35   #187
wampirek6
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 361
Dot.: Pom騜cie - blond z 鈔edniego farbowanego br您u

Hmm nie masz takich ciemnych tych w這sk闚 ,ale wiesz ja mam taki sam kolor i mi powiedzia豉 to samo:/ wi璚 widocznie co tam w tym jest , mi zaproponowa豉 dochodzenie pasemkami do blondu to mo瞠 te co takiego wypr鏏uj
nio a ja na pasemku spr鏏owa豉m rozja郾ia sobie rozja郾iaczem z Joanny bo te nie wierzy豉m ,ale wiesz , musia豉m 3 razy to pasemko rozja郾i , no i by the way i tak 豉dny , czysty blondzik nie wyszed.

wampirek6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-02, 13:11   #188
Vibeska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 984
GG do Vibeska

Te kolory s bardzo podobne, da si taki efekt osi庵n望.
Ale koniecznie znajd dobrego fryzjera.
Moim zdaniem w這sy nie b璠 wymaga造 a tak intensywnego rozja郾ienia.
Dobry fryzjer sobie z pewno軼i poradzi. Tylko to musi by taki stylista kt鏎y nie spaprze ci w這s闚.
Zr鏏 wywiad dok康 si uda.
Nie oszcz璠zaj na tym. Ten Tw鎩 wymarzony kolor to taki karmelkowy blond, z tego co kojarz by tu szeroki w徠ek o tym, jak go uzyska
Vibeska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-02, 13:18   #189
wampirek6
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 361

Zawsze mo積a zrobi dekoloryzacj nio ale my郵 ,瞠 powinna i軼 do jeszcze jednego , jakiego dobrego fryzjera.

wampirek6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-02, 13:37   #190
klaudynka4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 090
Wpisy w blogu: 4
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4

Dzi瘯i, pocieszy造軼ie mnie. Moje w這sy maj nieraz tak jasny pob造sk 瞠 mam wra瞠nie 瞠 bez sensu ta fryzjerka wywnioskowa豉... Mog wyj嗆 lekko rudawe, ciep貫 ale mnie to nie przeszkadza... Udam si do fryzjera w 鈔od i napisz wam co powiedzia
Stary 2008-03-24, 15:32   #191
yonose
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
jak rozja郾ic w這sy z kasztanowo-rudego br您u na ciemnu blond

hey!
mam taki problem - moje naturalne wlosy to ciemny blond/jasny braz lub moze lepiej jasny szatyn. takie myszowate niestety cos mnie podkusilo i pofarbowalam je na jackie brown palette XXL, a pozniej jak juz sie na rudo zmywaly :/, to na kasztanowo. niestety wyszly ciemne z czerwonym polyskiem. i teraz ciagle sie na rudo zmywaja. a ja chcialabym wrocic do naturalnych. albo przynajmniej jakichs bez tej rudzizny przekletej. czy ktos moze mi poradzic co zrobic zeby je troche rozjasnic i tego rudego sie pozbyc?
yonose jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-25, 15:02   #192
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 881
Dot.: jak rozja郾ic w這sy z kasztanowo-rudego br您u na ciemnu blond

Cytat:
Napisane przez yonose Poka wiadomo嗆
hey!
mam taki problem - moje naturalne wlosy to ciemny blond/jasny braz lub moze lepiej jasny szatyn. takie myszowate niestety cos mnie podkusilo i pofarbowalam je na jackie brown palette XXL, a pozniej jak juz sie na rudo zmywaly :/, to na kasztanowo. niestety wyszly ciemne z czerwonym polyskiem. i teraz ciagle sie na rudo zmywaja. a ja chcialabym wrocic do naturalnych. albo przynajmniej jakichs bez tej rudzizny przekletej. czy ktos moze mi poradzic co zrobic zeby je troche rozjasnic i tego rudego sie pozbyc?
Podnosz....
Ja mam podobny problem ... i czekam na podpowiedzi..

Sweet_Jelly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-25, 16:05   #193
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 449

Ja lekk rudo嗆 zniwelowa豉m srebrn p逝kank ale nie wiem czy przy bardziej intensywnym rudym te zda to egzamin.
Stary 2008-03-29, 11:32   #194
yonose
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

oo dzieki sprobuje.
no na szczescie ten ryudy juz coraz mniej intensywny sie robie wiec moze nie bedzie tak zle poczekam jeszcze troche i sprobuje to zamaowac czyms. myslalam o schwarzkopf natural and easy - jasny popielaty braz albo jansy kaszmirowy braz bo one podobno rude nie wychodza. probowal ktos moze?
yonose jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-19, 17:36   #195
KERA
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 203
farbowanie br您u na blond

Szuka豉m takiego w徠ku na forum ale znale嗆 nie mog.
Otu chodzi mi o to, 瞠 chcia豉m zafarbowa w這sy na blond. Od kilku lat robi jasne pasemka na moich br您owych, kasztanowych w這sach. Teraz chcia豉 bym zafarbowa na jasny, ch這dny blond ca貫 w這sy tylko nie wiem jak to wyjdzie na ciemnych odrostach.
Je郵i kto farbowa ciemne w這sy na blond prosz o farb kt鏎 to robi造軼ie i jakie by造 efekty.
KERA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-19, 19:13   #196
ma-li-na
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 787
Dot.: farbowanie br您u na blond

eh ja przeszlam to samo co ty tyle, 瞠 ja po neiudanym eksperymencie bo z blond w這s闚 przesz豉m na br您, ca造 rok chodzi豉m do fryzjera zeby stopniowo rozja郾ia mi w這sy .najpierw zacznie od zwi瘯szania ilo軼i pasemek a po kilku miesi帷ach rozja郾i pozosta貫 w這sy ,niestety na to trzeba cierpliwo軼i i czasu

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-19, 22:45   #197
alkaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

ja te kiedy bawi豉m si w jasne pasmka i pewnego razu zachcia這 mi si mie blond na ca造ch w這sach. tam gdzie w這sy by造 rozja郾ione farba chwyci豉 na 郵iczn platynk a na naturalnym br您ie zrobi造 si 鄴速e. jedyne co mog ci poleci to fryzjer albo zostanie przy pasemkach. pozdrawiam
alkaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-20, 10:41   #198
KERA
Raczkowanie

no mnie w豉郾ie chodzi這 o to 瞠by m鏂 samodzielnie zafarbowa w這sy bo na fryzjera niestety nie mam czasu a odrosty ju strasz a z drugiej trony boj si 鄴速ych w這s闚 je郵i kto jeszcze tak eksperymentowa piszcie
Stary 2008-07-20, 13:59   #199
Senomia17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
GG do Senomia17

Ja te mam straszny problem... m鎩 naturalny kolor to szatyn, chcia豉m blond wiec rozja郾ia豉m i mia豉m blond. Po roku czasu znudzi mi sie blond wi璚 zrobi豉m sobie farb z Joanny taki 鈔edni br您, kt鏎y i tak wyszed ciemny. a teraz gdy farba powoli wyblak豉 mam taki nijaki kolor z prze鈍itami ;/ Chc znowu mie blond, ale obawiam sie 瞠 sam rozja郾iacz nic tu nie da... kto wie jak to zrobi?
Senomia17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-21, 08:45   #200
KERA
Raczkowanie

Spokojnie jak rozja郾isz w這sy rozja郾iaczem to wyjd ci blond. Ja te na z這ty szatyn z garniera robi豉m pasemka i wysz造 bo te mia豉m problem z blakn帷ym kolorem. A je郵i chcesz nadal ciemne to co ok 20 dni musisz nak豉da farne albo szampon koloryzuj帷y. Tak mi powiedzia豉 fryzjerka.
Pozdrawiam
Stary 2008-08-12, 20:41   #201
Canabis4
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Prosz o pomoc! Z rozja郾ianego blondu do naturalnego ciemnego br您u.

czesc dziewczyny. jakies miesiac temu zachcialo mi sie farbowania wlosow na blond a mialam swoj naturalny. najpierw nalozylam superrozjasniajacy naturalny blond wyszedl typowy rudy, nie wytrzymalam dlugo i na drugi dzien pofarbowalam je jeszcze raz tym razem na superrozjasniajacy popielaty blond.kolor nie wyszedl najgorszy ale po 2 tygodniach sie zmyl wiec zrobilam sobie jeszcze pasemka rozjasniaczem i caly czas bylo dobrze dopoki nie bylo odrostow. tyle farb mialam na glowie ze nie wiedzialam jakim kolorem je pokryc wiec pofarbowalam je rozjasniaczem zeby odrazu byly blond no i wyszly...biale a reszta ciemniejsza.wyglada to fatalnie wiec farbuje sie na swoj naturalny kolor, mam dosyc eksperymentow z blond farbami.zastanawiam sie jaki ciemny kolor wybrac i ktora farba jest najlepsza. moj kolor to taki sredni blond wchodzacy pod swiatlem w mysi. pomozcie
Canabis4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-23, 14:49   #202
ewela11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69
Smile Z blondu na br您ik porada

Kochane wiza瘸nki,
z g鏎y przepraszam je郵i gdzie istnieje taki w徠ek ale pr鏂z tematu tego w徠ku mam do Was pro軸.
Od kilku lat farbuje w這ski robi帷 baleja ciemne pasemka z blondem. Od dawna mam pomys by zafarbowa w這ski na br您. Takie rozja郾ianie bardzo niszczy w這sy, poza tym m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond i bardzo szybko wida odrosty. Brakuje mi odwagi na zmian koloru. Mam do Was pro軸. Doradzi造by軼ie mi czy pasowa造 by do mnie w這ski br您owe? Przesy豉m Wam zdj璚ie aktualne oraz taki kolor w這sk闚 jaki bym chcia豉 mie. A mo瞠 macie jakie inne propozycje? ch皻nie poczytam i skorzystam z rad. Z g鏎 dzi瘯i i pozdrawiam.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100_8000.JPG (104,9 KB, 366 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg czekolada.jpg (112,5 KB, 151 za豉dowa)
ewela11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-23, 15:30   #203
kochaneczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Z blondu na br您ik porada

Witaj ewela11!
Mam DOK莧DNIE ten sam problem Kusi mnie teraz ciemny blond b康 jasny br您.. Te mam swoje w這sy koloru ciemny blond, te je rozja郾iam pasemkami tyle 瞠 bez br您owych, same jasne. Powiem szczerze, 瞠 troch mi si ten kolor znudzi ju i chcia豉bym jakiej zmiany a Ty masz 郵iczn fryzurk- z d逝o軼i bym nic nie scina豉 tylko kolor.. mo瞠 zaryzykuj? ja chyba zaryzykuj, jestem zdecydowana tak na 90%..ja wiem co to znaczy hehe i te mam dylematy
Zapraszam do mojego w徠ku par temat闚 wy瞠j
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...=1#post9118294

Pozdrawiam!
p.s. a ten br您ik 郵iczny ze zdj璚ia
kochaneczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-23, 20:53   #204
ewela11
Raczkowanie

Witam Kochaneczka. Bardzo Ci dzi瘯uj za mi貫 s這wa. Rzeczywi軼ie 軼ina to nie bardzo bym chcia豉. Lubi d逝gie w這sy. Na ten br您 to choruj ju od dawna ale boje si,瞠 wyjd jakie ciemne i b璠 'smutno' wygl康a.
Stary 2008-09-23, 21:05   #205
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 513

Mysle ze ladnie bedziesz wygladac w takim kolorze
Sama bylam blondynk,dosyc mialam tych odrost饖 i zdecydowalam sie na ciemny carmelik,ale szybko sie spral i mam teraz taki jasniejszy ale nie widac roznicy z ciemnym blondem(moj naturalny). Zalaczam symulacje z kolorem....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ewela2.jpg (47,0 KB, 262 za豉dowa)

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-23, 21:24   #206
princessaa11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 113

豉dnej we wszystkim b璠zie 豉dnie ;P My郵, 瞠 w jasnym br您ie b璠zie Ci do twarzy, zaryzykuj mo瞠 wellatonem 0.8 o ile si nie myl...powinien wyj嗆 w豉郾ie taki lekki br您 sama planuj przyciemni w這sy ale niestety przed tym musz je wzmocni gdy ostatnio bardzo mi wypadaj
princessaa11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-23, 21:33   #207
ewela11
Raczkowanie

kaska222 dzi瘯i a czy po tych blond pasemkach jak spiera Ci sie kolor to nie mia豉 plan jasnych?
Stary 2008-09-23, 21:36   #208
ewela11
Raczkowanie

princessaa11 moje w這sy te ju w coraz gorszej kondycji wi璚 jak najszybciej nale瘸這 by co zrobi, bo to rozja郾ianie nie幢e niszczy w這sy. A masz jaki pomys na dobr regeneracj?
Stary 2008-09-23, 22:06   #209
Zabka07
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
GG do Zabka07

Moja droga, ja osobi軼ie z w這s闚ciemny blond od razu przesz豉m na bardzo ciemny odcie br您u wpadaj帷ego w czerwie, p騧niej przechodz帷 pomi璠zy rudymi, czerwonymi i br您ami od ponad p馧 roku mam ciemne w這sy.
My郵, 瞠 鈍ietnie Ci b璠zie w br您ach, pasuj mi jako do Ciebie jak tak patrze. I wydaje mi si, ze b璠ziesz si dobrze czu豉 w ciemniejszym kolorze, bynajmniej ja tak mia豉m.
Stary 2008-09-23, 22:17   #210
ewela11
Raczkowanie

Zabka 07 dzi瘯i wielkie za rad. Ja w豉郾ie sama nie wiem czy b璠 si dobrze czu豉 ju takie jasne w這sy mam ze 3latka i jestem mocno przyzwyczajona Nadszed jednak czas na zmian bo si znudzi豉m i nie wiem tylko w kt鏎ym kierunku mam pod捫y, dlatego czytam ka盥 porad i wszystkie bior do serca.
Odpowiedz

Tagi
blond, braz, braz na blond, farba rozja郾iacz fryzjer, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, ombre farbowanie, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie, wzmocnienie, zapuszczanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.