Z br您u na blond - w徠ek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-09-24, 10:39   #211
madziunia80
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Z blondu na br您ik porada

Nie zastanawia豉bym si ani chwil. Masz prze郵iczn buzi, do嗆 ciemn opraw oczu, 鄉ia這 mo瞠sz przyciemni w這sy.
Stary 2008-09-24, 13:39   #212
ewela11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Dzi瘯i madziunia80. Tylko tych br您闚 te jest ca貫 mn鏀two boje si,瞠 wyjd za ciemne albo w og鏊ew jakim ma這 mi pasuj帷ym odcieniu.
ewela11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-24, 15:41   #213
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 505

Ale takie odcienie z br鉺饖 zeby nie miec rudego przeblysku. A myslalas nad ciemnym/srednim carmelem.Zdjecie w zalaczniku.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kielesanchez.JPG (20,4 KB, 135 za豉dowa)

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 505 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-24, 22:12   #214
ewela11
Raczkowanie

Pytanie jak to uzyska
Stary 2008-09-24, 23:27   #215
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 505

Polecam ten watek http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=karmel

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 505 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-25, 09:08   #216
ewela11
Raczkowanie

kaska222 wielkie dzi瘯i
Stary 2008-09-25, 09:24   #217
agatka222
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 489

Kurcz ewela11 jeste prze郵iczn dziewczyn! Szczerze, to wydaje mi si, 瞠 w tym blondzie jest Ci idealnie, szczeg鏊nie te platynowe pasemka cudownie wsp馧graj z barw Twoich oczu
Ale rozumiem, 瞠 my kobiety co jaki czas potrzebujemy jakiej zmiany, no i rozja郾ianie mocno niszczy w這sy
Ja mia豉m podobn sytuacj, bo mia豉m mocne odrosty po rozja郾ianiu (m鎩 naturalny kolor to jasny br您), poza tym rzeczywi軼ie rozja郾ianie niszczy這 mi w這sy i dlatego zdecydowa豉m si na powr鏒 do naturalnych. Wybra豉m L'oreal Casting Ciemny Blond, kt鏎y wychodzi jak jasny br您 i wyszed mi w豉郾ie podobny do tego z drugiego zdj璚ia, kt鏎e wklei豉. Niestety z rozja郾ianych w這s闚 Casting zmywa si do嗆 szybko. Ale za to super pokrywa pasemka Nie niszczy w這s闚, dzia豉 praktycznie jak szampon koloryzuj帷y - st康 mniejsza trwa這嗆, ni farb, ale i mniej inwazyjne dzia豉nie. Moim zdaniem ten Casting naj豉dniej wygl康a po pierwszym myciu w這s闚. Polecam.
agatka222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-26, 10:42   #218
ewela11
Raczkowanie

agatka222 dzi瘯uj . Do tej prze郵iczno軼i to mi du穎 brakuje ale rzeczywi軼ie co bym ju zmieni豉,zw豉szcza,瞠 to farbowanie jest co by nie powiedzie upierdliwe a i w這sy nie wygl康aj ju na zdrowe. Mi這 kochane poczyta Dzi瘯uje Wam wszystkim za pomoc.
Stary 2008-09-26, 12:07   #219
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

W symulacji kaska222 bardzo 豉dnie wygl康asz . nie ma sensu katowa w這sy blondem jak w ciemnym jest Ci o wiele lepiej.
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-26, 13:11   #220
ewela11
Raczkowanie

Dla mnie wa積e jest te to jak ja si b璠 w tym czu豉, kiedy zak豉da豉m peruk br您ow i wszyscy kt鏎zy to widzieli mieli tyle opinii ile ludzi a ja w lusterku zobaczy豉m jak捷 smutn dziewczyn Tylko br您闚 jest du穎, wszystko zale篡 te jeszcze od fryzury jaka do tego dojdzie wi璚 naprz鏚 nie mia豉m si co zamartwia
Stary 2008-09-26, 13:54   #221
madziunia80
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Ewelino, powoli dochodz do wniosku, 瞠 sama nie chcesz tak naprawd zmienia tego blondu Proponuj na farbowanie wybra si do sprawdzonego fryzjera, kt鏎y dobierze odpowiedni kolor. A mo瞠 zamiast rzuca si na br您, przyciemnisz po prostu blond?
Stary 2008-09-26, 14:29   #222
ewela11
Raczkowanie

madziunia80- jest w tym du穎 racji. Sama nie wiem czy tego chc bo boje si efektu ko鎍owego. Tu gdzie mieszkam nie wiem czy znajd jakiego dobrego fryzjera, kt鏎y sam by mi co zaproponowa a w w-wie jest ogromny wyb鏎 i robi si kolejny problem . Przyciemnienie w這sk闚 te nie jest z造m pomys貫m i na pewno go rozwa輳. Dzi瘯i madziunia80
Stary 2008-09-26, 14:51   #223
kamilaaa19
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
GG do kamilaaa19

hej wiesz co ja r闚nie mam taki sam dylemat.. jestem blondynka i w dodatku jeszcze nigdy nie farbowa豉m w這s闚.. a marzy mi sie tak czekoladowy br您. co o tym myslisz? zostawiam zdjecie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg K.jpg (121,9 KB, 193 za豉dowa)
kamilaaa19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-26, 15:40   #224
ewela11
Raczkowanie

ale masz 郵iczne d逝gie w這sy... braz by Ci pasowa na pewno ale w czym bys wygladala lepiej nie wiem...
Stary 2008-09-27, 02:24   #225
kamilaaa19
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
GG do kamilaaa19

no w豉郾ie i tu mam problem... bo zdaj sobie spraw, 瞠 jak ju u篡j tego szamponu to b璠zie on u mnie dosy d逝go mo瞠 najpierw na jakie br您 refleksy sobie zrobi?
kamilaaa19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-27, 12:50   #226
1stLaDy
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 305

ja mam pytanie do tego tematu - nie chcialam zakladac nowego:

mialam wlosy blond z brazowym spodem (borsuk, tak wiem ) i po farbowaniu u fryzjera brazowy spod zlapal farbe, tak ze sie juz nie wyplukiwala po ok 4 farbowaniach...

jakis czas temu zafarbowalam calosc u fryzjerki na braz - wyplukalo sie po ok 2 tyg (ok, to normalne) potem farbowalam juz sama w domu ok 5 razy (rozne rodzaje farb - brazow i ciemnych brazow) i ciagle sie wyplukuje na taki rudo - braz - a juz dawno powinno sie przyjac na stale tak jak przy farbowaniu spodu u fryzjera - co zrobic?

171cm
1stLaDy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-27, 13:04   #227
MorireAmore
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 937

Ewela ... Kolor w Twoim za陰czniku jest 鈍ietny Ja mia豉m juz chyba wszystkie kolory na g這wie ,teraz mam ca這s na blond .... Nie b鎩 si zmian Jeste 豉dna wi璚 napewno b璠zie pasowa這 .... ale nie eksperymentowa豉m bym sama ... Moja fryzjerka pracuje na farbach Matrix i zrobi豉 mi kiedy z這to -miedziane pasemka ..... super
MorireAmore jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-28, 12:40   #228
ewela11
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Poka wiadomo嗆
Ewela ... Kolor w Twoim za陰czniku jest 鈍ietny Ja mia豉m juz chyba wszystkie kolory na g這wie ,teraz mam ca這s na blond .... Nie b鎩 si zmian Jeste 豉dna wi璚 napewno b璠zie pasowa這 .... ale nie eksperymentowa豉m bym sama ... Moja fryzjerka pracuje na farbach Matrix i zrobi豉 mi kiedy z這to -miedziane pasemka ..... super
Absolutnie sama nigdy nie eksperymentowa豉m i nie b璠. Nie mam zdolno軼i frzyjerskich zreszta te farby sklepowe sa na tyle silne,ze dopiero bym zniszczyla sobie wlosy a to ostatnia rzecz, ktora jest mi teraz potrzebna.
Stary 2008-09-30, 16:03   #229
___just_me
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 857
GG do ___just_me
z ciemnego br您u na blond ! help

Dziewczyny, pomozcie !
Naturalny kolor moich wlosow to ciemny blond, ale od jakiegos czasu przyciemniam je szamponetk (czekoladowy braz) ktory jest ciemny, nawet bardzo.

Mam niebieskie oczy, jasn, porcelanow cer i chcia豉bym sta si blondynka
powiedzcie czy to w ogole mozliwe;> jesli tak to czy mog odrazu rozjasnic cale wlosy czy najpierw paseemke ?

pilne ; < !
z gory dzi瘯uje

SZUKAM KREMU NA NOC Z IWOSTINU oraz [COLOR="rgb(0, 100, 0)"]浩LU DO MYCIA[/COLOR] TWARZY Z TEJ SAMEJ SERII ! ! !
___just_me jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-30, 18:30   #230
was ukochany baczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408
Dot.: z ciemnego br您u na blond ! help

jak masz watpliwosci to sprobuj pierw pasemka a potem zobaczysz czy ci sie spodoba.
was ukochany baczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-30, 23:36   #231
KradnePomidory
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

Farbowa豉 kiedy w這sy farb trwa陰 .? Jak tak radze nie farbowa , bo zamiast bl康u wyjd ci ryde , i b璠ziesz musia豉 je my r騜nymi p逝kankami - nieprzyjemne .

Je郵i tylko szamponetk , radze poczeka a zejdzie do k帷a i I汎 DO FRYZJERA . Farbowanie na blond jest najbardziej skomplikowanym farbowaniem , a co do kolru to popr鏏uj se w specjalnych programach do zmienianaia fryzur / ew . zapytaj fryzjerki .
KradnePomidory jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-01, 00:21   #232
Shadea
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Nie zmieniaj od razu koloru na ca造ch w這sach. Wyjdzie nier闚nomierny, mozliwe,瞠 rudy. Stopniowo schodz z koloru robi帷 pasemka u fryzjera. Dzieki temu nie bedziesz mia豉 siana na g這wie, tylko w這sy
Stary 2008-10-01, 15:59   #233
kuseczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 730
GG do kuseczka

Ja mam ten sam problem a jako, 瞠 z natury jestem bardzo niecierpliwa to mam ochot potraktowa moje w這sy najsilniejszym rozja郾iaczem L'oreal Platinum a p騧niej po這篡 na to jak捷 farb blond. Tylko, 瞠 pod ciemn farb do w這s闚 te mam rozja郾iony blond wi璚 pewnie zostan 造sa po takim zabiegu Chyba zdecyduj si na fryzjera- spr鏏uj odnowi ten blond u nasady a ko鎍闚ki zostawi ciemniejsze....
Stary 2008-10-05, 21:34   #234
princessaa11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 113

hej! Dziewczyny je瞠li macie dylemat czy w br您ie b璠zie wam dobrze polecam Wam szamponetk joanny orzechowy br您 albo czekoladowy ) ja wypr鏏owa豉m j na jasnych blond w這sach i nie martwcie si, 瞠 kolor si nie zmyje bo naprawd utrzymuje si do trzech myc w這s闚 :P Polecam i wszelkie w徠pliwo軼i zostan rozwiane i bez niszczenia w這s闚 Polecam!
princessaa11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-14, 09:49   #235
Kayako
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 676
z NATURALNEGO br您u na blond

Witam

Czyta豉m mn鏀two w徠k闚, ale nie znalaz豉m tego, co szuka豉m, wi璚 postanowi豉m za這篡 sw鎩.

Od kilku 豉dnych tygodni mam ochot zmieni kolor moich w這s闚 - na blond
Mam naturalny br您 (co pomi璠zy jasnym, a 鈔ednim - w sumie nie wiem, co to jest za odcie ), kt鏎y co jaki czas traktowa豉m szamponetkami z Pallete - ciemnym br您em (wiem, 瞠 Pallete to straszna g逝pota, ale z Joanny te korzysta豉m i bardzo mi nie odpowiada豉). No, jestem w trakcie zmywania tej szamponetki
Ale te zapuszczam w這sy - daj im czas do maja, nie b璠 ich tru 瘸dnymi szamponetkami, tym bardziej farbami (na nie przyjdzie czas, w豉郾ie w maju), dbam o moje w這ski i uwa瘸m, 瞠 s w bardzo dobrym stanie Prostownica te nie zawsze idzie w ruch, ale i tak postanowi豉m j odstawi.
No i w豉郾ie w maju mam zamiar zmieni si w blondynk

Teraz moje pytania:
1. mam zamiar najpierw rozja郾i moje w這sy przez pasemka (tym samym zobacz, czy b璠 dobrze wygl康a w jasnych w這sach), a potem na這篡 farb. Czyta豉m du穎 (w KWC ) o produktach z L'oreala, ale z rozja郾ianiem wybior si do fryzjerki Niech u篡je swoich specyfik闚 (zapewne z CeCe). Ale na L'oreal Casting ju si zapali豉m Czy te dwa specyfiki nie zaszkodz jako traficznie moim w這som?...
2. ...tym bardziej, 瞠 katowa豉m je tro鎥 szamponetkami (z tej Pallety)? Cho chyba do maja to nie b璠zie 瘸dnych skutk闚 ubocznych, prawda?

Warto wspomnie, 瞠 ju w podstaw闚ce moja mama zgadza豉 si na ma貫 szale雟twa i sama robi豉 mi po pasemku rozja郾iaczem z Joanny i - o cudo! - wychodzi造 normalne (tj. blond, a nie 瘸dne 鄴速ko, czy mase趾o).

i ostatnie pytania:
3. jak pozbywa si odrost闚? Domy郵am si, 瞠 rozja郾ia, ale czy od razu farbowa (w sensie na tej samej wizycie u fryzjera), czy da odpocz望?
4. i czy z tego wszystkiego nie zostanie mi siano na g這wie? na pewno troch si zniszcz, spal, spopiel, ale czy jest metoda, 瞠by je troch oszcz璠zi lub o篡wi po zabiegach?

Z g鏎y przepraszam za d逝ga郾y post, ale chcia豉m wszystko na raz zamie軼i
Kayako jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-14, 11:51   #236
sparx
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 745
Wpisy w blogu: 14
Dot.: z br您u na 鈔edni blond

czesc dziewczynki
ja juz sprobowalam i udalo mi sie ale w這ski troszke sie zniszczy造 bo duzo musia豉m rozjasniacza uzyc ale mam swoj blond teraz tylko podcinam i nie oszczedzam kasy na regeneracje pielegnuje je jak moge i sa w bardzo dobrej kondycji

Edytowane przez sparx
Czas edycji: 2009-04-13 o 14:27
sparx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-14, 14:45   #237
piubella
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224
Dot.: z NATURALNEGO br您u na blond

powinnas chyba najpierw uzyc jakiegos rozjasniacza np z joanny a potem pofarbowac po jakims czasie na blond
piubella jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-15, 07:25   #238
sparx
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 745
Wpisy w blogu: 14
Smile Dot.: z NATURALNEGO br您u na blond

Nio ja tez jstem za ty sama niedawnojeszcze mialam ciemne w這sy.
Zdecydowalam sie na rozjasniacz i mam jasne pasemka teraz a w poniedzialek iode do fryzjerki zeby mi zrobila to juz profesjonalnie i nie niszczy to tak w這skow jak sie wszystkim wydaje ja jestem zadowolona tylko po prostu trzeba o te w這ski dbac odzywki po kazdym umyciu, kilka razy w tygodniu jakies odzywcze maseczki
sparx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-15, 21:42   #239
kaziaa23
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 777

Dziewczyny co s康zicie o rozja郾iaczu do pasemek i baleja簑 Joanny "blond naturia"??? czy jak sobie zrobie nim pasemka na 鈔ednio ciemnym z這cistym br您ie to nie wyjd rude???
kaziaa23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-15, 22:39   #240
dagirll
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 720

Rozjasniacze z Joanny bardzo mocno rozja郾iaj ,wiem z do鈍iadczenia ,ale co za tym idzie, strasznie pala wlosy ,lepiej udac sie do dobrego fryzjera ,ktory pracuje na lepszych ,profesjonalnych farbach. Zaundowac sobie balejaz czy pasemka i tak powoli do blondu. A Tobie zalezy na jakim odcieniu blond?

dagirll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, braz, braz na blond, farba rozja郾iacz fryzjer, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, ombre farbowanie, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, w這sy blond, w這sy br您 rozja郾ianie, wzmocnienie, zapuszczanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.