Kasiula Brzydula ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-22, 13:30   #1
kasiula2612
Przyczajenie

Kasiula Brzydula ;)

Cześć dziewczyny.

Chciałabym coś w sobie zmienić, ale nie wiem jak.
Chciałabym odnaleźć się w jakimś stylu, chciałabym wiedzieć jak się ubrać, umalować, uczesać.
Jestem dość grubą kobietką, ale nie w tym mam problem. Problemem jest to, że ubieram się bardzo pospolicie (zwykłe dżinsy, proste bluzki), nie bardzo wiem jaki makijaż jest dla mnie najkorzystniejszy, a już w ogóle nie mam pomysłu na fryzurę. Noszę albo całkiem rozpuszczone włosy, albo po prostu związane w kucyka.

W ogóle nie mam pomysłu na siebie.

Pomożecie?
kasiula2612 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 14:49   #2
Ivy123
Zadomowienie

Dot.: Kasiula Brzydula ;)

Ojacie, jesteś podobna do Mariah Carey!!!.
Ivy123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 17:28   #3
kasiula2612
Przyczajenie

Ojej, jeszcze nikt mi tego nigdy nie powiedział ))
Stary 2010-07-22, 18:54   #4
Donka94
BAN stały

Jak napisałaś: Jestem dość grubą kobietką
myślałam, że otwierając zdjęcia zobaczę naprawdę kobietę puszystą
A co ja widzę? Dziewczynę z kobieca figura !
Donka94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 19:32   #5
kasiula2612
Przyczajenie

Heh, bo zdjęcia, gdzie wyglądam gorzej od razu usuwam

Ale niech będzie, że jestem po prostu dużą kobietką bez pomysłu na siebie.

Chlip.
Stary 2010-07-22, 19:39   #6
xx Pumcia xx
Raczkowanie

Kasiu, moim zdaniem powinnaś ubierać się troszkę bardziej elegancko.
Pewnie wiesz, że poziome paski poszerzają sylwetkę, dlatego polecam Ci, np jasną koszulę w pionowe paski - wysmukli i wydłuży sylwetkę. Powinnaś unikać nagromadzenia mocnych, jaskrawych kolorów - spokojne barwy sprawdzą się najlepiej przy Twojej sylwetce. Na specjalne okazje - zestawienie bieli z granatem lub czernią też świetnie się przy niej sprawdzi.

Jeśli chodzi o fasony - lekko rozszerzane spodnie i dopasowana w talii góra. Jest lato - noś sukienki! nie mogą być zbytnio opięte, a lekko dopasowane. Nie powinnaś nosić topów z golfem, rozszerzanych swetrów z szerokimi rękawami, spódnic z poziomym mocnym akcentem.

Jesteś śliczna, podkreśl to.
xx Pumcia xx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 20:06   #7
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ivy123 Pokaż wiadomość
E! No właśnie też mi się tak skojarzyło!

Może zrób coś z włosami, żeby wyglądały na takie lekkie bo w tej fryzurze Twoja twarz wydaje się właśnie ciężka i dość zmęczona.

Jesteś bardzo ładna i nie załamuj nam się tu!
Noś sukienki i co tylko chcesz
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 21:55   #8
bubus900
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ivy123 Pokaż wiadomość
dokładnie to samo pomyślałam.
Stary 2010-07-22, 22:16   #9
kasiula2612
Przyczajenie

Sukienki, sukienki...

Jak widać na zdjęciach dżinsy + zwykła bluzka + trampki to mój ulubiony zestaw.
Ale tak fajnie byłoby czasem poczuć się kobietą. Tylko że ja nie umiem ubrać się w sukienkę.
Nie wiem w jakim kroju byłoby mi dobrze, a moją zmorą jest dopasowanie odpowiednich butów, żeby to jakoś wyglądało.

Mam w szafie dwie sukienki. Jedna kupiona na wesele siostry, druga kupiona na wakacjach i tylko tam noszona. Obie odcięte pod biustem, a dalej lejące się.

Tymczasem dzisiaj przeczytałam, że to zły krój do mojej figury, bo mam raczej figurę klepsydry, więc powinnam nosić sukienki dość dopasowane, absolutnie nie odcięte pod biustem.

Jaką powinnam kupić sukienkę? (dodam, że mam spory biust, który uznaję za atut), jakie buty do niej kupić i w ogóle?

I jeszcze jedno pytanie. Bardzo lubię bluzki tak luźno układające się, z dekoltem odsłaniającym ramiona. Do tego jakieś eleganckie spodnie i szpilki. Czy myślicie, że byłoby mi dobrze w takim zestawie?

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Sukienki, sukienki...

Jak widać na zdjęciach dżinsy + zwykła bluzka + trampki to mój ulubiony zestaw.
Ale tak fajnie byłoby czasem poczuć się kobietą. Tylko że ja nie umiem ubrać się w sukienkę.
Nie wiem w jakim kroju byłoby mi dobrze, a moją zmorą jest dopasowanie odpowiednich butów, żeby to jakoś wyglądało.

Mam w szafie dwie sukienki. Jedna kupiona na wesele siostry, druga kupiona na wakacjach i tylko tam noszona. Obie odcięte pod biustem, a dalej lejące się.

Tymczasem dzisiaj przeczytałam, że to zły krój do mojej figury, bo mam raczej figurę klepsydry, więc powinnam nosić sukienki dość dopasowane, absolutnie nie odcięte pod biustem.

Jaką powinnam kupić sukienkę? (dodam, że mam spory biust, który uznaję za atut), jakie buty do niej kupić i w ogóle?

I jeszcze jedno pytanie. Bardzo lubię bluzki tak luźno układające się, z dekoltem odsłaniającym ramiona. Do tego jakieś eleganckie spodnie i szpilki. Czy myślicie, że byłoby mi dobrze w takim zestawie?
Stary 2010-07-23, 13:05   #10
czarnusia
Raczkowanie

Tak, sukienki lekko powyzej kolanka, dopasowane w talii, z paskiem w taliii, to bedzie to.
Mogą byc tez z wyeksponowanym dekoltem, jest czym się pochwalic, a bedzie odwracało uwage od tego, co chcesz zakryć
czarnusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 14:33   #11
kitkulka
Zakorzenienie

Ależ Kasiu
W krótkich szortach pomykasz, a masz problem wyjść w sukience? w głowie się nie mieści

Oczywiście, że możesz sobie pozwolić na dopasowane sukienki. I zakładaj szpilki, wydłużą i wysmuklą nogę
Stary 2010-07-23, 14:44   #12
kasiula2612
Przyczajenie

Bo to w Grecji było, a przy Greczynkach to ja wyglądam jak chudzina, więc sobie pozwalam W Polsce nigdy bym nie wyszła w takich krótkich spodenkach.

A co do butów to powiedzcie jeszcze: szpilki czy koturny?

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
I zakładaj szpilki, wydłużą i wysmuklą nogę

Pytam co wybrać, bo w jakiejś gazecie przeczytałam, że przy pełnej figurze nie powinno się nosić szpilek, bo to wygląda fatalnie
Stary 2010-07-23, 21:32   #13
wredna baba
Raczkowanie

Grzywki jakoś tak za dużo, za ciężko - masz ładną buzię a zasłaniasz się włosami Może zapuścisz i będziesz czesać na bok? (mocno na bok, żeby nie zasłaniała oka) Kolor włosów bardzo ładny. Co do figury, to na żadnym zdjęciu nie stoisz prosto, trudno coś stwierdzić o typie. Ale jeśli klepsydra rzeczywiście, to podkreślenie biustu i talii niezbędne, atuty trzeba eksponować
Znasz lobby biuściastych?

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

I jeszcze: wąziutkie szpilki rzeczywiście mogą stanowić kontrast dla pełnej łydki - ale już obcas trochę szerszy, w kształcie zwężającego się słupka wygląda dużo lepiej.
Jeśli koturny, to też lepiej takie zwężające się na dół, żeby znowu nie było zbyt ciężko (w drugą stronę) Najlepiej chyba mierzyć, do spódnicy i wybrać najlepsze
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 22:14   #14
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wredna baba Pokaż wiadomość
I jeszcze: wąziutkie szpilki rzeczywiście mogą stanowić kontrast dla pełnej łydki - ale już obcas trochę szerszy, w kształcie zwężającego się słupka wygląda dużo lepiej.
Jeśli koturny, to też lepiej takie zwężające się na dół, żeby znowu nie było zbyt ciężko (w drugą stronę) Najlepiej chyba mierzyć, do spódnicy i wybrać najlepsze
No dokładnie tak
Stary 2010-07-25, 09:42   #15
gosiap165
Rozeznanie

GG do gosiap165

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
dokładnie to samo pomyślałam.
Ja też
gosiap165 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości