W這sy po hennie (chnie) - pytanie - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2004-11-24, 13:54   #1
polly-jean
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45

W這sy po hennie (chnie) - pytanie

Witam
Od ponad roku farbowa豉m w這sy na czarno, g堯wnie henn Black Rose firmy Eld lub innymi. W這sy przesta造 mi wypada, jak to by這 wcze郾iej po farbach drogeryjnych. Nabra造 po造sku. Ale od jakiego czasu mam wra瞠nie, 瞠 juz nie przyjmuj tej henny, a kolor idzie w kierunku rudego, co mi si bardzo nie podoba. Mam raczej ch這dny typ urody, wi璚 rudawe i kasztanowe odcienie mi nie pasuj.
Pytanie - czy mog w jaki spos鏏 naturalnymi 鈔odkami (farby zio這we itp.) osi庵n望 czer?
A je瞠li chcia豉bym powr鏂i do farb chemicznych to jak d逝go powinnam odczeka aby nie by這 konfliktu z w這sami traktowanymi henn?
polly-jean jest offline  
Stary 2004-11-24, 16:21   #2
maargolcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55
Re: W這sy po hennie (chnie) - pytanie

Z tego co wiem to z na這瞠niem farby chemicznej trzeba sie wstrzyma a chna nie zejdzie czyli najprawdopodobniej a odrosn. Podobno w這sy po chnie s ni "oblepione" i normalna farba ich nie z豉pie.
maargolcia jest offline  
Stary 2004-11-25, 11:17   #3
polly-jean
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45
mo瞠 p. Gra篡nka si wypowie?

Mo瞠 jednak jako mo積a je przyciemni? P逝kank z kory d瑿u albo czym naturalnym, 瞠by nie by這 kolizji z henn? Nie trac nadziei...
polly-jean jest offline  
Stary 2004-11-25, 11:43   #4
hair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 860
Re: mo瞠 p. Gra篡nka si wypowie?

Ja uzywalam kory debu gdy kiedys chcialam ukryc odrosty przy wychodzeniu z koloru pt ciemna czekolada . Wloski mialy ladny kolor, byly blyszczace, troche szortkie w dotyku. Probowalas moze inne kolory, np venity ? Ona ma duzy wybor. Slyszalam tez ze zamiast goracej wody mozna rozmieszac farbke roslinna z naparem z ziol (rumianek, kora debu np), kawa czy herbata zeby tonowac kolor (ja probowalam rozprowadzic chne w naparze z rumianku zeby kolor szedl bardziej w kierunku zlocistego, za inne wersje nie biore odpowiedzialnosci )
hair jest offline  
Stary 2004-11-25, 19:10   #5
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga
Re: mo瞠 p. Gra篡nka si wypowie?

wypowiadalam sie juz kiedys dosc szeroko na te tematy,prosze wiec abys zajrzala do tych watkow,a jezeli chodzi o plukanki np z kory debu, owszem one trozske pzryciemniaja, ale natyralne wlosy, a wlasciwie szatynkom i brunetkom nadaja glebszy odcien i polysk, sa zbyt delikatne aby poradzic sobie z hna lub farba

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.